Football tomorrow: livescore for all matches
Fri, 14:59
Login
Football
Leagues
Matches
Teams
Players
Predictions
Hockey
Text broadcasts
Matches
Tournaments
Teams
Players
Hockey forecast
Tennis
Matches
Players
Rankings
Basketball
Matches
Tournaments
Teams
Players
Formula-1
Rating of pilots and teams
Race
Teams
Drivers
Esports
Matches
Volleyball
Matches
Teams
Handball
Matches
Baseball
Matches
Forecast
Stadiums
Tips
✅ Tips on all sport
Football
Matches
Saturday, 27 April 2024
Yesterday
Today
Now
Tomorrow
Reload
Sat 27/04
England
:
Premier League
Standing
07:30
NS
West Ham
—
Liverpool FC
10:00
NS
Fulham
—
Crystal Palace
10:00
NS
Wolverhampton
—
Luton
10:00
NS
Newcastle United
—
Sheffield Utd
10:00
NS
Manchester United
—
Burnley
12:30
NS
Everton
—
Brentford
15:00
NS
Aston Villa
—
Chelsea
Spain
:
LaLiga
Standing
08:00
NS
Las Palmas
—
Girona
10:15
NS
Almeria
—
Getafe
12:30
NS
Alaves
—
Celta Vigo
15:00
NS
Atletico Madrid
—
Athletic Bilbao
Italy
:
Serie A
Standing
09:00
NS
Lecce
—
Monza
12:00
NS
Juventus Turin
—
AC Milan
14:45
NS
Lazio
—
Hellas Verona
Germany
:
Bundesliga I
Standing
09:30
NS
Freiburg
—
Wolfsburg
09:30
NS
RB Leipzig
—
Borussia Dortmund
09:30
NS
FC Augsburg
—
Werder Bremen
09:30
NS
Bayern Munich
—
Eintracht Frankfurt
12:30
NS
Bayer Leverkusen
—
Stuttgart
France
:
Ligue 1
Standing
15:00
NS
Paris Saint Germain
—
Le Havre
Kazakhstan
:
Premier League
Standing
05:00
NS
Tobol Kostanay
—
Zhenis
07:30
NS
Atyrau
—
Kyzyl-Zhar
07:30
NS
Turan Turkestan
—
FC Astana
10:00
NS
Kaisar Kyzylorda
—
Kairat Almaty
Portugal
:
Primeira Liga
Standing
10:30
NS
Casa Pia
—
Chaves
10:30
NS
Vizela
—
Rio Ave
13:00
NS
Benfica
—
Braga
15:30
NS
Vitoria Guimaraes
—
Boavista
Scotland
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Aberdeen
—
Motherwell
10:00
NS
Kilmarnock
—
Hearts
10:00
NS
Livingston
—
Ross County
10:00
NS
St. Johnstone
—
Hibernian
Turkiye
:
Super Lig
Standing
09:00
NS
Sivaspor
—
Konyaspor
09:00
NS
Kasimpasa
—
Samsunspor
12:00
NS
Fenerbahce
—
Besiktas
12:00
NS
Hatayspor
—
Istanbul Basaksehir
Albania
:
First Division
Standing
09:00
NS
Besa (Alb)
—
Korabi
09:00
NS
Luzi
—
Apolonia
09:00
NS
Tomori Berat
—
Kastrioti
Albania
:
Kategoria Superiore
Standing
12:00
NS
Dinamo Tirana
—
Laci
12:00
NS
Skenderbeu
—
Erzeni
Algeria
:
Ligue 1
Standing
11:00
NS
Ben Aknoun
—
JS Kabylie
11:00
NS
ASO Chlef
—
NC Magra
15:00
NS
MC Alger
—
Paradou AC
Angola
:
Girabola
Standing
10:00
NS
CD Lunda Sul
—
Petro Atletico
10:00
NS
C.R.D. Libolo
—
Sagrada
10:30
NS
Interclube
—
Uniao de Malanje
11:00
NS
Desportivo Huila
—
Bravos do Maquis
Argentina
:
Federal A Zona B
Standing
14:00
NS
Ciudad de Bolivar
—
Ferro Carril Oeste General Pico
14:30
NS
Atlético Camioneros
—
Sportivo Atenas
Argentina
:
Federal A Zona C
Standing
15:00
NS
Independiente Chivilcoy
—
Sportivo Belgrano
Argentina
:
Federal A Zona D
Standing
15:00
NS
Crucero Del Norte
—
Boca Unidos
19:30
NS
Sarmiento De Resistencia
—
Sarmiento de La Banda
Argentina
:
Primera B Metropolitana Apertura
Standing
14:30
NS
Sportivo Italiano
—
Comunicaciones
14:30
NS
Villa San Carlos
—
Dep. Armenio
14:30
NS
Argentino De Merlo
—
CS Deportivo Liniers
14:30
NS
CD UAI Urquiza
—
Los Andes
14:30
NS
San Martin Burzaco
—
Canuelas
14:30
NS
Dock Sud
—
CA Fenix
19:05
NS
Colegiales
—
CA Ferrocarril Midland
Argentina
:
Primera Nacional
Standing
13:30
NS
Tristan Suarez
—
Club Atletico Estudiantes
14:30
NS
Almagro
—
Almirante Brown
15:35
NS
Patronato De Parana
—
CA Talleres Remedios de Escalada
17:00
NS
Nueva Chicago
—
Club Atletico Mitre
17:40
NS
Agropecuario
—
San Martin De Tucuman
19:40
NS
CA Defensores de Belgrano
—
Atlanta
Armenia
:
Premier League
Standing
08:00
NS
West Armenia
—
Ararat-Armenia
11:00
NS
Shirak
—
Noah
Australia
:
A-League
Standing
03:15
NS
Wellington Phoenix
—
Macarthur FC
03:15
NS
Newcastle Jets
—
Central Coast Mariners
05:45
NS
Melbourne Victory
—
Western Sydney Wanderers
Australia
:
A-League Women
(Semifinals)
Standing
01:00
NS
Sydney FC W
—
Central Coast Mariners W
23:00
NS
Melbourne City FC W
—
Newcastle Jets W
Austria
:
Bundesliga I
Standing
11:00
NS
WSG Swarovski Tirol
—
Austria Lustenau
11:00
NS
WAC
—
BW Linz
Austria
:
League Two
Standing
08:15
NS
Floridsdorfer AC
—
First Vienna FC 1894
08:30
NS
Sturm Graz II
—
Dornbirn
08:30
NS
Admira
—
FC Liefering
08:30
NS
SC Bregenz
—
Grazer AK
Azerbaijan
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Sabah FK
—
Shabail
Belarus
:
Vysshaya Liga
Standing
09:00
NS
Isloch
—
Neman Grodno
11:00
NS
Torpedo Zhodino
—
Smorgon
13:15
NS
Dnepr Mogilev
—
Dinamo Minsk
Belarus
:
Vysshaya Liga Women
Standing
06:30
NS
Zorka-BDU W
—
Vitebsk W
Belgium
:
First Division A
(First Division A Playoff ECL Group)
Standing
10:00
NS
KV Mechelen
—
OH Leuven
12:15
NS
Standard Liege
—
Sint-Truiden
14:45
NS
Gent
—
Westerlo
Belgium
:
First Division B
(Semifinals)
Standing
10:00
NS
Patro Eisden
—
Deinze
14:00
NS
Zulte Waregem
—
Lommel
Bosnia and Herzegovina
:
Premier League
Standing
07:30
NS
Sloga Doboj
—
Zvijezda Brgule
10:00
NS
GOSK Gabela
—
Zeljeznicar
Brazil
:
Serie A
Standing
15:00
NS
Vasco Da Gama
—
Criciuma
17:30
NS
Cuiaba MT
—
Atletico Mineiro
20:00
NS
Bahia
—
Gremio
Brazil
:
Serie B
Standing
16:00
NS
CRB
—
Amazonas FC
16:00
NS
Paysandu
—
Botafogo SP
17:00
NS
America MG
—
Novorizontino
Brazil
:
Serie C
Standing
16:00
NS
ABC
—
Nautico
16:00
NS
Sampaio Correa
—
Figueirense
18:00
NS
Sao Bernardo
—
Tombense FC
18:30
NS
Athletic Sao Joao del-Rei
—
Remo
Bulgaria
:
First Professional League
Standing
09:15
NS
CSKA Sofia
—
Levski Sofia
12:00
NS
Botev Plovdiv
—
Slavia Sofia
Bulgaria
:
Second Professional League
Standing
06:15
NS
Spartak Varna
—
Montana
10:00
NS
Belasitsa Petrich
—
Chernomorets Balchik
10:00
NS
Dunav Ruse
—
Dobrudzha Dobrich
10:00
NS
Sportist Svoge
—
CSKA 1948 II
10:00
NS
Bdin
—
Litex Lovech
10:00
NS
Maritsa Plovdiv
—
Strumska Slava
10:00
NS
Yantra
—
Spartak Pleven
10:00
NS
FC Chernomorets Burgas
—
Ludogorets Razgrad II
Burkina Faso
:
Premier League
Standing
12:00
NS
RC Bobo Dioulasso
—
Salitas
12:00
NS
Etoile Filante
—
AS Douanes
12:00
NS
Kadiogo
—
Rahimo
12:00
NS
Sporting Cascades
—
ASEC Koudougou
Burundi
:
Primus League
Standing
09:00
NS
Inter Star
—
Telaviv
09:00
NS
Musongati
—
Rukinzo
09:00
NS
Tigre Noir
—
Magara Young Boys
09:00
NS
Vital'O
—
Moso Sugar
Champions League Women
(Semifinals)
Standing
12:30
NS
Chelsea W
—
FC Barcelona W
Chile
:
Primera B
Standing
15:00
NS
Deportes Santa Cruz
—
Antofagasta
17:30
NS
Curico Unido
—
Deportes Temuco
17:30
NS
Santiago Morning
—
Universidad De Concepcion
20:00
NS
San Marcos
—
Barnechea
Chile
:
Primera division
Standing
15:00
NS
Deportes Copiapo
—
Universidad Catolica
17:30
NS
Nublense
—
Cobreloa
China
:
China League
Standing
03:30
NS
Jiangxi Liansheng
—
Shanghai Jiading Huilong
03:30
NS
Suzhou Dongwu
—
Guangzhou Evergrande
07:30
NS
Guangxi Baoyun
—
Foshan Nanshi
07:30
NS
Yunnan Yukun
—
Chongqing Tongliang Long
China
:
Super Lig
Standing
07:35
NS
Shanghai SIPG
—
Shanghai Shenhua
Club Friendlies
05:30
NS
Perak
—
Kedah
09:00
NS
PDRM FC
—
Kuala Lumpur City
Colombia
:
Primera A Apertura
Standing
20:00
NS
Atletico Nacional
—
Deportes Tolima
Colombia
:
Primera B Apertura
Standing
16:00
NS
Bogota FC
—
Leones FC
16:30
NS
Cucuta Deportivo
—
Cortulua
Costa Rica
:
Primera division: Clausura
Standing
17:00
NS
Grecia
—
Santos De Guapiles
17:00
NS
Puntarenas
—
Deportiva San Carlos
20:00
NS
Sporting San Jose
—
Municipal Liberia
22:00
NS
Herediano
—
Alajuelense
Croatia
:
HNL
Standing
11:00
NS
NK Varazdin
—
Dinamo Zagreb
13:10
NS
Hajduk Split
—
Rudes
Cyprus
:
Division 2
Standing
09:00
NS
Omonia Aradippou
—
Ypsonas
09:00
NS
Ayia Napa
—
Omonia 29 Maiou
10:00
NS
Olympiakos Nicosia
—
Peyia 2014
10:00
NS
Enosis
—
ASIL Lysi
10:00
NS
MEAP Nisou
—
PAEEK
10:00
NS
Digenis Akritas
—
Akritas Chlorakas
Cyprus
:
First Division
Standing
12:00
NS
Nea Salamina
—
Ethnikos Achnas
Czech Republic
:
FNL
Standing
04:15
NS
Vyskov
—
Varnsdorf
04:15
NS
Mfk Chrudim
—
Pribram
04:30
NS
Prostejov
—
Vysocina Jihlava
08:00
NS
Dukla Praha
—
Sigma Olomouc B
11:00
NS
Taborsko
—
Lisen
11:00
NS
Vlasim
—
Hanacka
12:00
NS
Zbrojovka Brno
—
Opava
Denmark
:
Division 2
Standing
07:45
NS
FA 2000
—
Brabrand
08:00
NS
Middelfart
—
FC Roskilde
Denmark
:
Third Division
Standing
07:00
NS
Holbaek
—
Næsby BK
07:00
NS
Vejgaard
—
If Lyseng
07:00
NS
Ishoej IF
—
Frem
08:00
NS
Holstebro
—
Vanloese
08:00
NS
Oure
—
Young Boys FD
Ecuador
:
Serie A: 1st stage
Standing
14:00
NS
Universidad Catolica Quito
—
Cumbaya
16:30
NS
Libertad Loja
—
Orense
19:00
NS
LDU Quito
—
Tecnico Universitario
Egypt
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Baladiyyat Al-Mehalla
—
Masr
13:00
NS
El Gounah
—
Al-Ittihad Al-Sakndary
El Salvador
:
Primera division: Clausura
Standing
17:00
NS
Alianza San Salvador
—
Fuerte San Francisco
17:00
NS
Jocoro FC
—
Municipal Limeno
21:00
NS
Firpo
—
Santa Tecla
21:30
NS
Isidro Metapan
—
CD Platense Municipal
England
:
Championship
Standing
10:00
NS
Huddersfield Town
—
Birmingham
10:00
NS
Sheffield Wednesday
—
West Bromwich
10:00
NS
Millwall
—
Plymouth
10:00
NS
Bristol City
—
Rotherham
10:00
NS
Norwich City
—
Swansea City
10:00
NS
Southampton
—
Stoke City
10:00
NS
Blackburn
—
Coventry
10:00
NS
Cardiff City
—
Middlesbrough
10:00
NS
Watford
—
Sunderland
15:00
NS
Hull City
—
Ipswich
England
:
First League
Standing
07:30
NS
Wigan Athletic
—
Bristol Rovers
07:30
NS
Derby County
—
Carlisle United
07:30
NS
Fleet Town
—
Burton Albion
07:30
NS
Port Vale
—
Cambridge United
07:30
NS
Stevenage
—
Cheltenham Town
07:30
NS
Exeter City
—
Oxford
07:30
NS
Peterborough United
—
Bolton
07:30
NS
Shrewsbury
—
Leyton Orient
07:30
NS
Wycombe Wanderers
—
Charlton Athletic
07:30
NS
Barnsley
—
Northampton
07:30
NS
Lincoln
—
Portsmouth
07:30
NS
Reading
—
Blackpool
England
:
Isthmian Premier Division
Standing
10:00
NS
Canvey Island
—
Hastings
10:00
NS
Hashtag United
—
Cheshunt
10:00
NS
Whitehawk
—
Potters Bar Town
10:00
NS
Dulwich Hamlet
—
Cray Wanderers
10:00
NS
Billericay
—
Margate
10:00
NS
Horsham
—
Concord Rangers
10:00
NS
Enfield Town
—
Chatham Town
10:00
NS
Bognor Regis Town
—
Folkestone Invicta
10:00
NS
AFC Hornchurch
—
Kingstonian
10:00
NS
Wingate & Finchley
—
Carshalton Athletic
10:00
NS
Haringey Borough
—
Lewes
England
:
League Two
Standing
10:00
NS
Wrexham
—
Stockport
10:00
NS
Milton Keynes Dons
—
Sutton Utd
10:00
NS
Crawley Town
—
Grimsby
10:00
NS
Afc Wimbledon
—
Walsall
10:00
NS
Bradford
—
Newport County
10:00
NS
Salford City
—
Harrogate
10:00
NS
Forest Green
—
Notts County
10:00
NS
Barrow
—
Mansfield
10:00
NS
Swindon Town
—
Morecambe
10:00
NS
Gillingham
—
Doncaster
10:00
NS
Colchester
—
Crewe Alexandra
10:00
NS
Accrington
—
Tranmere
England
:
National League
(Semifinals)
Standing
12:30
NS
Barnet
—
Solihull Moors F.c.
England
:
National League North
(Semifinals)
Standing
10:00
NS
Scunthorpe
—
Boston United
England
:
National League South
(Semifinals)
Standing
10:00
NS
Chelmsford City
—
Braintree Town
England
:
Northern Premier Division
Standing
10:00
NS
Atherton Collieries
—
Worksop Town
10:00
NS
Gainsborough
—
Radcliffe
10:00
NS
Morpeth Town
—
Stafford Rangers
10:00
NS
Workington
—
Guiseley
10:00
NS
Ashton United
—
Marine
10:00
NS
FC United Of Manchester
—
Lancaster City
10:00
NS
Matlock Town
—
Bradford PA
10:00
NS
Whitby
—
Macclesfield
10:00
NS
Basford United
—
Bamber Bridge
10:00
CAN
Marske United
—
Hyde United
10:00
NS
Warrington Rylands
—
Ilkeston Town II
England
:
Southern Premier Division Central
Standing
10:00
NS
Redditch United
—
Needham Market
10:00
NS
Leamington
—
AFC Sudbury
10:00
NS
Bromsgrove Sporting
—
Barwell
10:00
CAN
Nuneaton Borough
—
Kettering Town
10:00
NS
Royston Town
—
Stratford Town
10:00
NS
Long Eaton United
—
Leiston
10:00
NS
Coalville
—
Telford
10:00
NS
Mickleover Sports
—
Stamford Afc
10:00
NS
St. Ives Town
—
Alvechurch
10:00
NS
Hitchin Town
—
Stourbridge
10:00
NS
Berkhamsted
—
Halesowen
England
:
Southern Premier Division South
Standing
10:00
NS
Hungerford Town
—
Basingstoke
10:00
NS
Tiverton
—
Sholing
10:00
NS
Dorchester
—
Afc Totton
10:00
NS
Beaconsfield Town
—
Plymouth Parkway
10:00
NS
Swindon Supermarine
—
Winchester City
10:00
NS
Gosport Borough
—
Chesham United
10:00
NS
Bracknell Town
—
Hayes & Yeading United
10:00
NS
Salisbury II
—
Hanwell Town
10:00
NS
Walton and Hersham
—
Poole Town
10:00
NS
Didcot Town
—
Hendon
10:00
NS
Merthyr Town
—
Harrow Borough
Estonia
:
Premier League
Standing
07:30
NS
Talinna Kalev
—
Nomme Kalju
10:00
NS
Kuressare
—
Flora Tallinn
Finland
:
Veikkausliga
Standing
08:00
NS
Haka
—
HJK Helsinki
10:00
NS
Lahti
—
Kups
11:30
NS
AC Oulu
—
VPS
Finland
:
Ykkonen
Standing
09:00
NS
FC Jazz
—
KuPS Akatemia
10:00
NS
Atlantis
—
RoPS
France
:
Ligue 2
Standing
09:00
NS
Saint Etienne
—
SM Caen
11:00
CAN
Sochaux
—
Bastia
13:00
NS
Laval
—
FC Girondins Bordeaux
13:00
NS
Pau
—
Guingamp
13:00
NS
Amiens
—
Troyes
13:00
NS
Paris
—
Angers
13:00
NS
Ajaccio
—
Quevilly
13:00
NS
Valenciennes
—
Grenoble
13:00
NS
Annecy
—
Bastia
13:00
NS
Concarneau
—
Rodez
Gambia
:
GFA League
Standing
12:30
NS
Tim Reno
—
Bombada
12:30
NS
Banjul United
—
WAA Banjul
12:30
NS
Greater Tomorrow
—
Brikama United
Georgia
:
Erovnuli Liga
Standing
11:00
NS
Saburtalo
—
Torpedo Kutaisi
12:00
NS
Dila Gori
—
FC Samgurali Tskhaltubo
13:00
NS
Dinamo Batumi
—
FC Gagra
Germany
:
3 Liga
Standing
08:00
NS
Jahn Regensburg
—
Dynamo Dresden
08:00
NS
Duisburg
—
Sandhausen
08:00
NS
Saarbrucken
—
Hallescher
08:00
NS
Borussia Dortmund II
—
Erzgebirge Aue
08:00
NS
Viktoria Koln
—
Munster
10:30
NS
Verl
—
Waldhof Mannheim
Germany
:
Bundesliga II
Standing
07:00
NS
Paderborn
—
Elversberg
07:00
NS
Braunschweig
—
Hamburger SV
07:00
NS
Holstein Kiel
—
Kaiserslautern
14:30
NS
Schalke 04
—
Fortuna Dusseldorf
Germany
:
Regionalliga Bavaria
Standing
08:00
NS
SV Schalding-Heining
—
Burghausen
08:00
NS
DJK Vilzing
—
Eintracht Bamberg
08:00
NS
FC Schweinfurt 05
—
TSV Aubstadt
08:00
NS
Nuernberg II
—
Wurzburger Kickers
08:00
NS
Bayern Munich II
—
Viktoria Aschaffenburg
Germany
:
Regionalliga North
Standing
07:00
NS
Hamburger II
—
TSV Havelse
07:00
NS
Holstein Kiel II
—
St. Pauli II
11:00
NS
Oldenburg
—
SSV Jeddeloh
Germany
:
Regionalliga Northeast
Standing
07:00
NS
Rot-Weiss Erfurt
—
FSV Luckenwalde
07:00
NS
Chemnitzer
—
Meuselwitz
10:00
NS
Energie Cottbus
—
1. FC Lokomotive Leipzig
Germany
:
Regionalliga Southwest
Standing
08:00
NS
Stuttgart Kickers
—
Stuttgart II
08:00
NS
Hessen Kassel
—
Homburg
08:00
NS
Hoffenheim II
—
TSV Schott Mainz
08:00
NS
Mainz 05 II
—
Freiberg
08:00
NS
Eintracht Frankfurt Ii
—
Bahlinger
08:00
NS
Steinbach
—
Astoria Walldorf
08:00
NS
Koblenz
—
Kickers Offenbach
Germany
:
Regionalliga West
Standing
08:00
NS
Rot-Weiss Ahlen
—
Dueren
08:00
NS
Wiedenbruck
—
SC Paderborn 07 II
08:00
NS
Rot-Weiss Oberhausen
—
Rodinghausen
08:00
NS
Alemannia Aachen
—
FC Bocholt
Ghana
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Aduana
—
Karela
11:00
NS
Bechem United
—
Heart Of Lions
11:00
NS
Nations FC
—
Bibiani Gold Stars
11:00
NS
Medeama
—
Asante Kotoko
11:00
NS
Samartex
—
Great Olympics
14:00
NS
Hearts of Oak
—
Accra Lions
Greece
:
Super League 2
Standing
09:00
NS
Diagoras Rodos
—
Panathinaikos B
09:00
NS
Larissa
—
AEK Athens B
Greece
:
Super Lig
Standing
13:00
NS
Asteras Tripolis
—
OFI
13:00
NS
Panaitolikos
—
Atromitos
13:00
NS
Kifisias
—
PAS Giannina
13:00
NS
NFC Volos
—
Panserraikos
Guatemala
:
Liga Nacional: Clausura
(Quarterfinals)
Standing
14:00
NS
Coban Imperial
—
Comunicaciones Guatemala
17:00
NS
Mixco
—
Deportivo Achuapa
Haiti
:
Championnat National
Standing
17:00
NS
Cosmopolites
—
Rivartibonitienne
Hungary
:
NB I
Standing
08:30
NS
Paksi SE
—
Mezokovesd Zsory
11:00
NS
Diosgyor
—
Kecskemeti TE
13:30
NS
Debrecen
—
Ujpest
Ireland
:
First Division
Standing
14:30
NS
Longford Town
—
Wexford Youths
Israel
:
Ligat-Al
Standing
10:00
NS
Maccabi Bnei Raina
—
Maccabi Tel Aviv
10:30
NS
Hapoel Katamon Jerusalem
—
Hapoel Hadera
11:00
NS
Maccabi Petach Tikva
—
Maccabi Netanya
13:00
NS
Hapoel Tel Aviv
—
Beitar Jerusalem
13:00
NS
Ashdod
—
Hapoel Petach Tikva
Italy
:
Serie B
Standing
08:00
NS
Parma Calcio
—
Lecco
08:00
NS
Modena
—
Sudtirol
08:00
NS
Ternana Calcio
—
Ascoli
08:00
NS
Brescia
—
Spezia
10:15
NS
Nuova Cosenza
—
Bari
10:15
NS
Sampdoria
—
Como Calcio
10:15
NS
Palermo
—
Reggiana
10:15
NS
Cittadella
—
AC Feralpisalo
Italy
:
Serie C
(Group C)
Standing
12:30
NS
Audace Cerignola
—
Giugliano
12:30
NS
Catania
—
Benevento
12:30
NS
Casertana
—
Sorrento
12:30
NS
Juve Stabia
—
AZ Picerno ASD
12:30
NS
Avellino
—
Crotone
12:30
NS
Potenza
—
Virtus Francavilla
12:30
NS
US Latina
—
Taranto
12:30
NS
Monterosi
—
Foggia
12:30
NS
Monopoli
—
Messina
12:30
NS
Brindisi
—
AP Turris
Japan
:
J.League: 2
Standing
01:00
NS
Thespakusatsu Gunma
—
V-Varen Nagasaki
01:00
NS
Mito Hollyhock
—
Fujieda Myfc
01:00
NS
Vegalta Sendai
—
Jef United Ichihara
01:55
NS
Ehime FC
—
Ventforet Kofu
Japan
:
J.League: 3
Standing
00:00
NS
Nagano Parceiro
—
Giravanz Kitakyushu
00:00
NS
Imabari FC
—
Omiya Ardija
01:00
NS
Tegevajaro Miyazaki
—
SC Sagamihara
01:00
NS
YSCC
—
Nara Club
Japan
:
J.League
Standing
00:00
NS
Consadole Sapporo
—
Shonan Bellmare
01:00
NS
Jubilo Iwata
—
Machida Zelvia
01:00
NS
Albirex Niigata
—
FC Tokyo
01:00
NS
Vissel Kobe
—
Kyoto Purple Sanga
02:00
NS
Cerezo Osaka
—
Yokohama F Marinos
Kyrgyzstan
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Muras United
—
Talant
Latvia
:
Virsliga
Standing
09:00
NS
FK Tukums 2000
—
Valmieras FK
12:00
NS
Riga FC
—
Rigas Futbola skola
Lithuania
:
A Lyga
Standing
08:00
NS
Dziugas Telsiai
—
FK TransINVEST
Mexico
:
Liga de Expansion MX Clausura
(Quarterfinals)
Standing
19:00
NS
Venados FC
—
Atletico La Paz
21:00
NS
Tapatio
—
Celaya
Mexico
:
Liga MX Clausura
Standing
19:06
NS
FC Juarez
—
Leon
21:00
NS
Toluca
—
Cruz Azul
21:00
NS
Tigres
—
Club Tijuana
21:10
NS
Pachuca
—
Mazatlan FC
23:10
NS
Atlas
—
Guadalajara
Moldova
:
Super Lig
(Winners stage)
Standing
11:00
NS
FC Milsami
—
FC Bălți
13:00
NS
Zimbru Chisinau
—
Dacia-Buiucani
Montenegro
:
First Division
Standing
12:00
NS
Petrovac
—
Jezero
12:00
NS
OFK Mladost Donja Gorica
—
Rudar Pljevlja
12:00
NS
Jedinstvo Bijelo Polje
—
Arsenal Tivat
12:00
NS
buducnost podgorica
—
Sutjeska Niksic
13:00
NS
Mornar
—
Decic Tuzi
Morocco
:
Botola
Standing
12:00
NS
Chabab Mohammedia
—
Union Touarga Sport
14:00
NS
Hassania Agadir
—
FAR Rabat
16:00
NS
Olympic Safi
—
Ittihad Tanger
Nicaragua
:
Liga Primera
(Clausura)
Standing
18:00
NS
Walter Ferreti
—
Deportivo Ocotal
21:00
NS
Real Esteli
—
Matagalpa
21:00
NS
Managua
—
Masachapa
Nigeria
:
NPFL
Standing
10:00
NS
Doma United
—
Kwara United
11:00
NS
Bendel Insurance
—
Heartland
North Ireland
:
Premier League
Standing
12:30
NS
Larne
—
Coleraine
12:30
NS
Glenavon
—
Carrick Rangers
12:30
NS
Linfield
—
Cliftonville
12:30
NS
Dungannon Swifts
—
Ballymena United
12:30
NS
Glentoran
—
Crusaders
12:30
NS
Newry City
—
Loughgall
Norway
:
Division 2
(Group 1)
Standing
08:00
NS
Sotra Sportsklubb
—
Djerv
Norway
:
Division 2
(Grupo 2)
Standing
08:00
NS
Eidsvold Tf
—
Gjoevik-Lyn
08:00
NS
Ullensaker/Kisa
—
Grorud
08:00
NS
Strømmen
—
Kjelsaas
09:00
NS
Follo
—
Skeid
Norway
:
Eliteserien
Standing
12:00
NS
Rosenborg
—
Bodo Glimt
Norway
:
First Division
Standing
10:00
NS
Aasane
—
Stabaek
10:00
NS
Moss
—
Egersund
10:00
NS
Sandnes ULF
—
Levanger
10:00
NS
Kongsvinger
—
Start
10:00
NS
Aalesund
—
Raufoss Fotball
10:00
NS
Bryne FK
—
Sogndal
Norway
:
First Division: Women
Standing
06:00
NS
Avaldsnes W
—
Odds Ballklubb W
07:00
NS
Bodoe/Glimt W
—
Hoenefoss W
08:00
NS
Oevrevoll Hosle W
—
KIL/Hemne W
Norway
:
Third Division
(Group 1)
Standing
08:00
NS
Fanna BK
—
Djerv 1919
08:00
NS
Stord
—
Loddefjord
08:00
NS
Aardal
—
IL Froeya
08:00
NS
Askoy
—
IL Sandviken
09:00
NS
Haugesund 2
—
Bjarg
09:00
NS
Floroe
—
Oс
Norway
:
Third Division
(Grupo 2)
Standing
08:00
NS
Pors Grenland
—
Vigoer
08:00
NS
Staal Joerpeland
—
Mandalskameratene
08:00
NS
Vindbjart
—
Fram Larvik
Norway
:
Third Division
(Grupo 3)
Standing
08:00
NS
Flint Town United III
—
Aassiden
08:00
NS
Gamle Oslo
—
Bærum
09:00
NS
Aaskollen
—
Ullern
Norway
:
Third Division
(Grupo 4)
Standing
09:00
NS
Rana FK
—
Nardo
09:00
NS
Verdal
—
Byaasen
09:00
NS
Trygg/Lade
—
Melhus
09:00
NS
Orkla
—
Tillerbyen
Norway
:
Third Division
(Grupo 5)
Standing
08:00
NS
Bjoerkelangen
—
Skedsmo
08:00
NS
Gjelleraasen
—
Ready
10:00
NS
Spjelkavik
—
Skjetten
Norway
:
Third Division
(Grupo 6)
Standing
07:00
NS
Skjervoey
—
Harstad
08:30
NS
Bodoe/Glimt 2
—
Sprint Jeloy
09:00
NS
Fredrikstad 2
—
Fyllingsdalen
10:00
CAN
Fredrikstad 2
—
Brumunddal
Norway
:
Toppserien: Women
Standing
08:00
NS
LSK Kvinner W
—
Aasane W
08:00
NS
Trondheims-Ørn
—
Roea W
08:00
NS
Stabæk W
—
Brann W
08:00
NS
Kolbotn W
—
Arna-Bjoernar W
10:45
NS
Valerenga (women)
—
Lyn W
Paraguay
:
Division Profesional: LPF Apertura
Standing
20:00
NS
Sportivo Luqueno
—
Tacuary
Peru
:
Liga 1 - Apertura
Standing
14:00
NS
Sport Boys
—
Union Comercio
16:00
NS
UTC Cajamarca
—
Atletico Grau
18:30
NS
Cusco FC
—
Cienciano
Poland
:
Ekstraklasa
Standing
09:00
NS
Gornik Zabrze
—
LKS Lodz
11:30
NS
Slask Wroclaw
—
Ruch Chorzow
14:00
NS
Widzew Lodz
—
Rakow Czestochowa
Poland
:
First League
Standing
11:30
NS
Stal Rzeszow
—
Lechia Gdansk
14:00
NS
GKS Tychy
—
Zaglebie Sosnowiec
Poland
:
League Two
Standing
08:00
NS
Hutnik Nowa Huta
—
Polonia Bytom
11:00
NS
GKS Jastrzebie
—
Zaglebie II Lubin
11:00
NS
KKS Kalisz
—
Olimpia Elblag
11:00
NS
Wisla Pulawy
—
SKRA Czestochowa
13:45
NS
Stal Stalowa Wola
—
Kotwica Kolobrzeg
Portugal
:
Liga 3 Relegation
(Group A)
Standing
10:00
NS
Fafe
—
Trofense
12:00
NS
Sanjoanense
—
Vianense
15:30
NS
Anadia
—
Canelas 2010
Portugal
:
Liga Portugal 2
Standing
06:00
NS
Mafra
—
UD Oliveirense
09:00
NS
Maritimo
—
CD Feirense
10:30
NS
Leixoes
—
Vilaverdense
Romania
:
Liga II
Standing
04:30
NS
AFK Csikszereda
—
Unirea Slobozia
Romania
:
Liga II
(Group A)
Standing
04:00
NS
Unirea Dej
—
FC Arges
04:00
NS
CSC Dumbravita
—
FC Metaloglobus Bucuresti
04:00
NS
CSM Resita
—
Ceahlaul Piatra Neamt
Romania
:
Liga II
(Group B)
Standing
04:00
NS
Steaua Bucuresti
—
Slatina
04:00
NS
Viitorul Pandurii Targu Jiu
—
CS Tunari
Romania
:
Super Lig
Standing
10:30
NS
U Craiova 1948
—
Universitatea Cluj
13:30
NS
FC FCSB
—
Farul Constanta
Russia
:
Second League B
(Group 1)
Standing
09:00
NS
Forte
—
Dynamo Makhachkala 2
09:00
NS
Druzhba
—
Pobeda Khasavyurt
09:00
NS
Angusht
—
Dinamo Stavropol
09:00
NS
Legion Dynamo
—
Biolog-Novokubansk
09:00
NS
FK Stroitel
—
FC Rostov II
11:00
NS
Nart Cherkessk
—
FC Sevastopol
Russia
:
Second League B
(Grupo 2)
Standing
08:00
NS
Dynamo St. Petersburg
—
Zvezda Saint Petersburg
Russia
:
Second League B
(Grupo 3)
Standing
04:00
NS
Dynamo Vladivostok
—
Strogino
22:00
NS
Sahalin
—
FC Kosmos Dolgoprudny
23:00
NS
SKA-Khabarovsk II
—
Kompozit
Russia
:
Second League B
(Grupo 4)
Standing
07:00
NS
Volna Kovernino
—
Rubin-2
08:00
NS
Nosta Novotroitsk
—
Amkar
08:00
NS
Lada Tolyatti
—
Dynamo Kirov
10:00
NS
Dinamo Barnaul
—
Nizhny Novgorod II
Russia
:
Superliga Women
Standing
03:00
NS
FK Yenisey W
—
Dynamo Moscow W
08:00
NS
FK Krylya Sovetov Samara W
—
Lokomotiv Moscow W
09:00
NS
Krasnodar W
—
Ryazan-VDV W
10:00
NS
Chertanovo Moscow W
—
Rostov W
11:00
NS
Rubin Kazan W
—
Zwezda-2005 (w)
12:00
NS
CSKA Moscow W
—
Spartak Moscow W
Saudi Arabia
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Al Akhdoud
—
Abha
11:00
NS
Al-Raed Buraidah
—
Al Ettifaq
14:00
NS
Al Khaleej
—
Al Nassr
Scotland
:
Championship
Standing
10:00
NS
Dunfermline
—
Inverness
10:00
NS
Arbroath
—
Queens Park
10:00
NS
Partick Thistle
—
Ayr United
10:00
NS
Greenock Morton
—
Raith Rovers
Scotland
:
First League
Standing
10:00
NS
Annan Athletic
—
Falkirk
10:00
NS
Queen of the South
—
Cove Rangers
10:00
NS
Alloa Athletic
—
Hamilton Academical
10:00
NS
Kelty Hearts
—
Montrose
10:00
NS
Edinburgh City
—
Stirling Albion
Scotland
:
League Two
Standing
10:00
NS
Clyde
—
East Fife
10:00
NS
Stenhousemuir
—
Bonnyrigg Rose Athletic
10:00
NS
Forfar Athletic
—
Stranraer
10:00
NS
Dumbarton
—
Elgin City
10:00
NS
The Spartans Football Club
—
Peterhead
Scotland
: League Two Playoffs (Semifinals)
10:00
NS
East Kilbride
—
Buckie Thistle
Serbia
:
Super Lig
Standing
10:00
NS
Radnik Surdulica
—
Novi Pazar
12:00
NS
Javor
—
FK IMT Beograd
14:00
NS
Zeleznicar Pancevo
—
Radnicki Nis
Slovakia
:
League Two
Standing
10:30
NS
Komarno
—
Puchov
10:30
NS
Spisska Nova Ves
—
Dolny Kubin
10:30
NS
Tatran Presov
—
Slavoj Trebisov
12:00
NS
Pohronie
—
FC STK 1914 Samorin
Slovakia
:
Super Lig
Standing
09:30
NS
Zilina
—
Spartak Trnava
12:00
NS
Skalica
—
Trencin
12:00
NS
Ruzomberok
—
Zeleziarne Podbrezova
12:00
NS
Kosice
—
Zlate Moravce
Slovenia
:
First League
Standing
11:30
NS
Bravo
—
Radomlje
14:15
NS
Domzale
—
Maribor
South Africa
:
Premier League
Standing
09:00
NS
Amazulu Durban
—
Chippa United
11:30
NS
Kaizer Chiefs
—
Supersport Utd
14:00
NS
Stellenbosch FC
—
Polokwane City
South Korea
:
K3 League
Standing
01:00
NS
Busan Transport Corp
—
Daejeon Korail
01:00
NS
Pocheon Citizens
—
Gimhae
01:00
NS
Daegu FC Reserves
—
Paju Citizens
02:00
NS
Mokpo City
—
Gangneung City
South Korea
:
K-League 1
Standing
01:00
NS
Daejon Citizen
—
FC Seoul
03:30
NS
Gimcheon Sangmu
—
Gangwon FC
03:30
NS
Gwangju
—
Suwon City
South Korea
:
K-League 2
Standing
01:00
NS
Seoul E-Land FC
—
Ansan Police FC
03:30
NS
Cheonan City
—
Gimpo Citizen
03:30
NS
Busan I Park
—
Ansan Greeners
Spain
:
RFEF
(Group 1)
Standing
10:00
NS
Unionistas de Salamanca
—
Sabadell
10:00
NS
Ponferradina
—
Barcelona II
10:00
NS
Osasuna II
—
Real Union
10:30
NS
Celta Vigo II
—
SD Logrones
12:00
NS
Fuenlabrada CF
—
Cd Teruel
12:00
NS
CD Lugo
—
Rayo Majadahonda
14:00
NS
UD Cornella
—
Sestao
Spain
:
RFEF
(Grupo 2)
Standing
12:00
NS
San Fernando
—
Real Madrid Castilla
Spain
:
Secunda Division
Standing
10:15
NS
Leganes
—
Real Zaragoza
10:15
NS
Burgos
—
Amorebieta
12:30
NS
Elche
—
Espanyol
Sweden
:
Damallsvenskan: Women
Standing
07:00
NS
Brommapojkarna W
—
Vittsjoe GIK W
09:00
NS
FC Rosengaard W
—
AIK FF W
09:00
NS
Kopparbergs/Göteborg W
—
Piteaa IF W
09:00
NS
Vaexjoe W
—
Linkoepings FC W
09:00
NS
Djurgaarden W
—
KIF Oerebro W
09:00
NS
Kristianstads Dff W
—
Hammarby IF W
09:00
NS
IFK Norrkoeping W
—
Trelleborgs FF W
Sweden
:
Ettan Norra
Standing
10:00
NS
Hammarby Talang FF
—
Friska Viljor
10:00
NS
FBK Karlstad
—
Karlbergs
10:00
NS
Vasalunds If
—
Karlstad BK
11:00
NS
United IK
—
IFK Stocksund
Sweden
:
Ettan Soedra
Standing
07:00
NS
Torns IF
—
Tvaaaakers IF
07:00
NS
Onsala BK
—
Falkenbergs
10:00
NS
Ariana FC
—
Oskarshamns Aik
10:00
NS
Jonkoping
—
FC Rosengaard
10:00
NS
BK Olympic
—
Norrby
Sweden
:
Superettan
Standing
09:00
NS
Gefle
—
Sandviken
09:00
NS
GIF Sundsvall
—
Varbergs BoIS FC
09:00
NS
Landskrona
—
Utsiktens Bk
11:00
NS
Orgryte
—
Oesters IF
Switzerland
:
Challenge League
Standing
12:00
NS
Wil
—
Schaffhausen
12:00
NS
Stade Nyonnais
—
Thun
12:00
NS
Vaduz
—
Baden (Swi)
Switzerland
:
Cup
(Semifinals)
Standing
14:30
NS
Sion
—
Lugano
Taiwan
:
Mulan Football League Women
Standing
03:00
NS
Taipei Bravo W
—
Hualien W
04:00
NS
Taichung Blue W
—
Taoyuan Mars W
06:00
NS
Kaohsiung W
—
Hang Yuan W
Tajikistan
:
Vysshaya Liga
Standing
07:30
NS
Eskhata
—
Ravshan
07:30
NS
Khosilot Parkhar
—
Regar-TadAZ
09:00
NS
Vakhsh
—
Panjsher
Tanzania
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Young Africans
—
Coastal Union
Thailand
:
Thai League
Standing
07:00
NS
Buriram United
—
Muang Thong United
07:30
NS
Chonburi
—
Nakhon Pathom
08:00
NS
Sukhothai
—
Uthai Thani FC
09:00
NS
Bangkok Glass
—
Port
Tunisia
:
Ligue 1: Championship Group
Standing
10:00
NS
Stade Tunisien
—
US Monastir
Tunisia
:
Ligue 1: Relegation
Standing
10:00
NS
Metlaoui
—
Bizertin
10:00
NS
Ben Guerdane
—
EGS Gafsa
USA
:
MLS
Standing
13:45
NS
Austin FC
—
Los Angeles Galaxy
19:30
NS
New England Revolution
—
Inter Miami CF
19:30
NS
FC Cincinnati
—
Colorado Rapids
19:30
NS
New York Red Bulls
—
Vancouver Whitecaps
19:30
NS
New York City
—
Charlotte
19:30
NS
Columbus Crew
—
Montreal Impact Football Club
19:30
NS
Philadelphia Union
—
Real Salt Lake
19:30
NS
D.C. United
—
Seattle Sounders
19:30
NS
Orlando City
—
Toronto FC
20:30
NS
Nashville SC
—
San Jose Earthquakes
20:30
NS
Minnesota United
—
Sporting Kansas City
20:30
NS
FC Dallas
—
Houston Dynamo
20:30
NS
Chicago Fire
—
Atlanta United
22:30
NS
Los Angeles FC
—
Portland Timbers
USA
:
NWSL: Women
Standing
19:00
NS
North Carolina Courage W
—
Reign FC W
19:30
NS
Utah Royals W
—
Houston Dash W
19:30
NS
Chicago Red Stars W
—
Portland Thorns W
22:00
NS
San Diego Wave FC W
—
Bay FC W
USA
:
USL
Standing
16:00
NS
Charleston Battery
—
Las Vegas Lights FC
19:00
NS
Miami FC
—
San Antonio FC
19:00
NS
Indy Eleven
—
North Carolina
19:00
NS
Pittsburgh Riverhounds
—
Detroit City
19:30
NS
Louisville City FC
—
Hartford Athletic
19:30
NS
Birmingham Legion
—
Memphis 901
19:30
NS
Tampa Bay Rowdies
—
New Mexico United
21:00
NS
El Paso Locomotive
—
FC Tulsa
22:00
NS
Sacramento Republic FC
—
Loudoun United
22:00
NS
Orange County SC
—
Monterey Bay
22:00
NS
Oakland Roots
—
Colorado Springs Switchbacks FC
Ukraine
:
Premier League
Standing
06:00
NS
Dnipro-1
—
Dynamo Kiev
06:00
NS
Mynay
—
Chornomorets
08:30
NS
Cherkasi
—
Shakhtar Donetsk
11:00
NS
Rukh Lviv
—
Veres
United Arab Emirates
:
Pro League
Standing
10:05
NS
Al Sharjah
—
Al Bataeh
10:05
NS
Ajman
—
Al Khaleej III
12:45
NS
Al Ain
—
Shabab Al-Ahli Dubai FC
Uruguay
:
Primera division: LPF Apertura
Standing
11:30
NS
Rampla Juniors
—
Deportivo Maldonado
12:00
NS
Cerro Largo FC
—
Boston River
Uruguay
:
Secunda Division
(Group A)
Standing
09:00
NS
Uruguay Montevideo
—
Juventud de Las Piedras
14:30
NS
Sud America
—
La Luz
Uruguay
:
Secunda Division
(Group B)
Standing
14:00
NS
Colon Montevideo
—
Plaza Colonia
16:30
NS
Rentistas
—
Cooper
19:00
NS
Club Atletico Torque
—
Cerrito
Venezuela
:
Primera division
(Group A)
Standing
16:00
NS
Deportivo La Guaira
—
Universidad Central
20:00
NS
Metropolitanos
—
Hermanos Colmenarez
WINLINE MFL
Standing
04:30
NS
Egrisi
—
FC Kozly
07:30
NS
Lotus
—
FC 10
11:30
NS
SKA Rostov
—
Rodina Media
13:30
NS
2DROTS
—
FC Bus
✅ Football tips
Betting bonus
$
100
Authentication
Email
or
username
Password
Lost password?
Remember me
Login
Register
News
99+
Leagues