Italy: Serie D 2020-2021

Group A

Team Prev. matches G W D D G P
1. ASD Bra 12 8 2 2 17 - 6 26
2. ASDC Gozzano 12 8 1 3 23 - 10 25
3. Sestri Levante 14 7 3 4 17 - 16 24
4. P.D.H.A.E. 11 7 2 2 19 - 14 23
5. Caronnese 13 6 3 4 22 - 18 21
6. ASD Calcio Chieri 1955 14 5 6 3 22 - 13 21
7. ASD Imperia 13 6 2 5 12 - 9 20
8. Sanremese 13 5 5 3 18 - 16 20
9. Lavagnese 11 5 3 3 17 - 18 18
10. Castellanzese 12 5 3 4 21 - 20 18
11. Derthona 12 5 3 4 12 - 13 18
12. Legnano2 10 4 3 3 14 - 14 15
13. ACSD Saluzzo 12 4 3 5 11 - 15 15
14. Folgore Caratese 12 3 6 3 14 - 16 15
15. Arconatese 12 3 3 6 21 - 20 12
16. Borgosesia 11 3 2 6 10 - 16 11
17. Casale 12 2 4 6 9 - 14 10
18. Fossano 13 2 3 8 11 - 23 9
19. Vado 14 2 3 9 11 - 22 9
20. Citta di Varese 11 1 2 8 9 - 17 5

Group B

Team Prev. matches G W D D G P
1. Crema 11 6 4 1 27 - 17 22
2. Seregno 11 7 0 4 17 - 13 21
3. Real Calepina 10 5 4 1 15 - 9 19
4. NibionnoOggiono 10 5 4 1 13 - 9 19
5. Casatese Rogoredo 11 5 3 3 17 - 9 18
6. Adrense 11 5 3 3 16 - 9 18
7. Cavenago Fanfulla 11 5 2 4 14 - 8 17
8. Sona 11 5 2 4 16 - 13 17
9. Brusaporto 11 5 2 4 15 - 14 17
10. Calvina 11 4 4 3 13 - 15 16
11. Villa D'Alme 10 3 4 3 14 - 19 13
12. Virtus Bergamo Alzanoseriate 11 3 4 4 12 - 13 13
13. AS Vis Nova Giussano 10 3 2 5 9 - 18 11
14. Caravaggio 11 2 4 5 12 - 18 10
15. Tritium 11 2 2 7 14 - 20 8
16. Scanzorosciate 11 2 2 7 5 - 13 8
17. Pontisola 11 1 4 6 10 - 16 7
18. Breno 9 0 6 3 7 - 13 6

Group C

Team Prev. matches G W D D G P
1. Mestre 14 7 3 4 20 - 15 24
2. ASD Manzanese 12 7 2 3 26 - 17 23
3. Trento 11 6 4 1 21 - 13 22
4. Belluno 13 6 4 3 16 - 13 22
5. Clodiense 11 6 2 3 17 - 15 20
6. Cjarlins Muzane 12 5 5 2 18 - 17 20
7. Delta Calcio Rovigo 10 6 1 3 13 - 11 19
8. Adriese 13 5 4 4 15 - 13 19
9. Montebelluna 12 5 3 4 13 - 11 18
10. Luparense 11 5 2 4 19 - 16 17
11. Virtus Bolzano 12 4 5 3 20 - 13 17
12. Este 13 4 5 4 19 - 19 17
13. Caldiero Terme 13 4 5 4 15 - 16 17
14. Cartigliano 12 3 6 3 11 - 13 15
15. ArzignanoChiampo 13 3 5 5 11 - 11 14
16. Ambrosiana 13 3 4 6 17 - 22 13
17. Union San Giorgio-Sedico 13 2 4 7 13 - 18 10
18. Union Feltre 13 2 3 8 19 - 27 9
19. Campodarsego 8 1 2 5 4 - 13 5
20. Chions 13 0 5 8 10 - 24 5

Group D

Team Prev. matches G W D D G P
1. Aglianese 10 7 2 1 23 - 14 23
2. Fiorenzuola 10 6 2 2 20 - 8 20
3. Lentigione 11 5 5 1 19 - 12 20
4. AC Prato 10 5 4 1 14 - 7 19
5. Pro Livorno 1919 Sorgenti 11 6 1 4 25 - 18 19
6. Mezzolara 10 5 3 2 14 - 10 18
7. Rimini 10 5 2 3 18 - 11 17
8. Correggese 8 5 1 2 15 - 15 16
9. Real Forte Querceta 10 4 3 3 12 - 12 15
10. Progresso Sambizanga2 9 3 4 2 16 - 14 13
11. Forli 7 4 0 3 8 - 11 12
12. GS Bagnolese 10 3 2 5 14 - 13 11
13. Sammaurese 11 3 2 6 14 - 18 11
14. Sasso Marconi 11 2 2 7 9 - 20 8
15. Seravezza 9 2 1 6 10 - 13 7
16. SSDRL Marignanese Calcio 11 1 4 6 11 - 17 7
17. Ghivizzano Borgoamozzano 11 1 3 7 12 - 23 6
18. Corticella 9 1 1 7 8 - 26 4

Group E

Team Prev. matches G W D D G P
1. Tiferno Lerchi 11 6 3 2 19 - 13 21
2. Siena 10 5 3 2 14 - 9 18
3. Cannara 10 5 2 3 18 - 13 17
4. ASD Trastevere 10 5 1 4 12 - 10 16
5. Flaminia 10 4 4 2 12 - 12 16
6. Gavorrano 10 4 3 3 14 - 11 15
7. Sangiovannese 10 4 3 3 13 - 11 15
8. Trestina 10 4 3 3 12 - 12 15
9. Foligno 9 4 2 3 12 - 14 14
10. Ostia Mare 11 4 2 5 19 - 19 14
11. Aquila Montevarchi 8 4 1 3 19 - 12 13
12. Montespaccato 11 4 1 6 10 - 16 13
13. Lornano Badesse 10 3 2 5 10 - 11 11
14. Sinalunghese 10 2 5 3 10 - 12 11
15. Pianese 11 2 4 5 9 - 11 10
16. Grassina 11 2 4 5 11 - 18 10
17. San Donato 6 2 2 2 4 - 6 8
18. Scandicci 8 1 1 6 7 - 15 4

Group F

Team Prev. matches G W D D G P
1. Castelnuovo Vomano 12 7 1 4 19 - 14 22
2. Campobasso 9 6 2 1 24 - 8 20
3. San Nicolo 9 6 2 1 20 - 9 20
4. Rieti 10 5 2 3 8 - 8 17
5. Vastogirardi 10 4 4 2 15 - 10 16
6. Cynthia 10 4 4 2 15 - 10 16
7. ASD Pineto 10 4 3 3 10 - 7 15
8. Recanatese 6 4 2 0 10 - 2 14
9. Montegiorgio 9 4 2 3 16 - 15 14
10. Atletico SFF 10 3 4 3 9 - 8 13
11. Castelfidardo 8 3 3 2 7 - 6 12
12. Tolentino 10 2 5 3 13 - 14 11
13. Matese 11 3 1 7 16 - 20 10
14. Aprilia 10 2 3 5 8 - 20 9
15. Vastese 10 1 5 4 11 - 17 8
16. Real Giulianova 9 1 3 5 4 - 10 6
17. Olympia Agnonese 6 0 2 4 4 - 16 2
18. ASD Porto Sant Elpidio 9 0 2 7 3 - 18 2

Group G

Team Prev. matches G W D D G P
1. Monterosi 10 8 2 0 18 - 6 26
2. US Latina 9 8 0 1 22 - 4 24
3. Nocerina 11 6 2 3 20 - 11 20
4. Savoia 11 6 2 3 15 - 8 20
5. Muravera 9 5 3 1 15 - 9 18
6. Vis Artena 10 5 1 4 14 - 11 16
7. Cassino 11 4 2 5 11 - 16 14
8. Insieme Formia 8 4 1 3 15 - 9 13
9. Carbonia 9 3 4 2 14 - 10 13
10. Afragolese 11 4 1 6 16 - 17 13
11. ASD Lanusei 11 3 3 5 15 - 14 12
12. Gladiator 11 2 5 4 9 - 11 11
13. Latte Dolce 11 2 5 4 12 - 15 11
14. Arzachena 8 2 4 2 9 - 9 10
15. Team Nuova Florida 2005 10 2 3 5 9 - 19 9
16. Giugliano 9 2 1 6 5 - 21 7
17. Torres 10 1 3 6 5 - 14 6
18. Nola 11 0 4 7 5 - 25 4

Group H

Team Prev. matches G W D D G P
1. Casarano 11 6 4 1 21 - 11 22
2. AZ Picerno ASD 11 5 4 2 17 - 10 19
3. Sorrento 11 5 4 2 16 - 14 19
4. Taranto 9 5 3 1 12 - 7 18
5. Brindisi 10 5 2 3 11 - 10 17
6. Lavello 10 4 5 1 20 - 13 17
7. Team Altamura 11 5 2 4 21 - 18 17
8. Nardo 11 5 1 5 11 - 16 16
9. Fidelis Andria 10 4 3 3 11 - 8 15
10. Portici 11 4 1 6 23 - 22 13
11. Francavilla1 11 3 4 4 9 - 14 13
12. Sporting Fulgor Molfetta 10 3 3 4 10 - 13 12
13. Bitonto 11 3 3 5 13 - 16 12
14. Audace Cerignola 11 2 6 3 12 - 13 12
15. Aversa Normanna 11 3 2 6 15 - 17 11
16. Gravina 10 2 3 5 14 - 16 9
17. Citta di Fasano 9 1 3 5 6 - 13 6
18. Puteolana 10 1 3 6 7 - 18 6

Group I

Team Prev. matches G W D D G P
1. Messina 11 6 4 1 14 - 9 22
2. San Luca 11 6 3 2 16 - 12 21
3. Acireale 10 6 2 2 17 - 8 20
4. Citta di Messina 10 6 2 2 10 - 5 20
5. Santa Maria Cilento 10 4 5 1 15 - 6 17
6. Gelbison Cilento 11 4 5 2 20 - 15 17
7. Calcio Biancavilla 1990 11 5 1 5 11 - 11 16
8. Cittanovese 11 5 1 5 18 - 19 16
9. Rotonda 11 4 3 4 10 - 12 15
10. Paterno 10 4 2 4 12 - 9 14
11. Licata 11 4 2 5 10 - 10 14
12. Dattilo Noir 10 4 1 5 12 - 13 13
13. Castrovillari 8 3 3 2 9 - 7 12
14. Roccella 11 3 1 7 6 - 14 10
15. Sant'Agata 11 2 3 6 11 - 16 9
16. Marina di Ragusa 8 2 2 4 6 - 8 8
17. Troina 8 2 2 4 5 - 8 8
18. Rende 11 0 2 9 7 - 27 2

Group A

Team Prev. matches G W D D G P
1. Sestri Levante 7 6 1 0 12 - 6 19
2. ASDC Gozzano 7 6 0 1 16 - 4 18
3. ASD Bra 6 4 2 0 9 - 1 14
4. ASD Imperia 6 4 1 1 7 - 2 13
5. ASD Calcio Chieri 1955 7 3 4 0 13 - 5 13
6. P.D.H.A.E. 4 4 0 0 8 - 2 12
7. Castellanzese 6 4 0 2 16 - 11 12
8. Caronnese 6 3 2 1 11 - 6 11
9. Lavagnese 6 3 2 1 12 - 10 11
10. Sanremese 7 2 5 0 9 - 6 11
11. Borgosesia 5 3 1 1 6 - 3 10
12. ACSD Saluzzo 6 3 1 2 6 - 7 10
13. Derthona 5 3 0 2 7 - 5 9
14. Legnano2 6 2 2 2 7 - 6 8
15. Arconatese 6 2 1 3 16 - 12 7
16. Fossano 7 2 1 4 6 - 13 7
17. Casale 7 1 3 3 3 - 6 6
18. Vado 7 1 3 3 5 - 8 6
19. Folgore Caratese 6 1 2 3 7 - 11 5
20. Citta di Varese 5 0 0 5 1 - 9 0

Group B

Team Prev. matches G W D D G P
1. Brusaporto 6 5 1 0 12 - 2 16
2. Seregno 6 5 0 1 12 - 6 15
3. Cavenago Fanfulla 6 4 1 1 12 - 2 13
4. Adrense 6 4 0 2 8 - 3 12
5. Crema 5 3 2 0 13 - 8 11
6. Calvina 6 3 2 1 8 - 4 11
7. Casatese Rogoredo 6 3 1 2 13 - 6 10
8. Villa D'Alme 6 2 4 0 9 - 7 10
9. NibionnoOggiono 5 2 3 0 4 - 2 9
10. Real Calepina 5 2 2 1 6 - 4 8
11. Sona 5 2 1 2 10 - 7 7
12. Virtus Bergamo Alzanoseriate 6 2 1 3 7 - 8 7
13. Scanzorosciate 6 2 1 3 4 - 6 7
14. AS Vis Nova Giussano 4 2 0 2 6 - 10 6
15. Pontisola 5 1 3 1 6 - 6 6
16. Caravaggio 5 1 2 2 6 - 7 5
17. Tritium 5 1 1 3 8 - 8 4
18. Breno 3 0 3 0 3 - 3 3

Group C

Team Prev. matches G W D D G P
1. Virtus Bolzano 7 4 3 0 16 - 6 15
2. Delta Calcio Rovigo 6 4 1 1 8 - 6 13
3. Montebelluna 7 3 2 2 7 - 8 11
4. Trento 4 3 1 0 8 - 4 10
5. Clodiense 5 3 1 1 7 - 6 10
6. ASD Manzanese 6 3 1 2 10 - 7 10
7. Mestre 6 3 1 2 7 - 8 10
8. Belluno 6 2 4 0 6 - 4 10
9. Adriese 7 3 1 3 8 - 8 10
10. Cartigliano 7 2 4 1 8 - 6 10
11. Ambrosiana 6 2 2 2 11 - 11 8
12. Cjarlins Muzane 6 2 2 2 9 - 13 8
13. Este 7 2 2 3 11 - 13 8
14. Luparense 5 2 1 2 7 - 7 7
15. Union San Giorgio-Sedico 6 2 1 3 6 - 6 7
16. Union Feltre 6 2 1 3 10 - 11 7
17. ArzignanoChiampo 6 1 3 2 6 - 6 6
18. Caldiero Terme 6 1 3 2 5 - 7 6
19. Chions 8 0 2 6 6 - 17 2
20. Campodarsego 4 0 1 3 0 - 7 1

Group D

Team Prev. matches G W D D G P
1. Fiorenzuola 5 4 1 0 14 - 4 13
2. Aglianese 5 4 1 0 11 - 3 13
3. Correggese 4 4 0 0 10 - 5 12
4. AC Prato 6 3 2 1 6 - 4 11
5. Rimini 5 3 1 1 10 - 4 10
6. Forli 4 3 0 1 6 - 6 9
7. Pro Livorno 1919 Sorgenti 5 3 0 2 12 - 5 9
8. GS Bagnolese 5 3 0 2 10 - 6 9
9. Lentigione 5 2 3 0 11 - 6 9
10. Mezzolara 4 2 2 0 9 - 6 8
11. Progresso Sambizanga2 4 2 1 1 7 - 6 7
12. Real Forte Querceta 5 2 1 2 4 - 4 7
13. Sammaurese 6 2 1 3 7 - 9 7
14. Seravezza 5 2 0 3 7 - 7 6
15. Sasso Marconi 5 1 2 2 5 - 9 5
16. Corticella 5 1 1 3 6 - 13 4
17. SSDRL Marignanese Calcio 6 0 3 3 6 - 9 3
18. Ghivizzano Borgoamozzano 5 0 2 3 5 - 10 2

Group E

Team Prev. matches G W D D G P
1. Trestina 5 4 1 0 9 - 5 13
2. Aquila Montevarchi 3 3 0 0 10 - 3 9
3. ASD Trastevere 5 3 0 2 8 - 4 9
4. Tiferno Lerchi 6 2 3 1 8 - 6 9
5. Siena 6 2 2 2 6 - 7 8
6. Flaminia 6 2 2 2 6 - 8 8
7. Gavorrano 4 2 1 1 7 - 2 7
8. Lornano Badesse 4 2 1 1 4 - 1 7
9. Foligno 4 2 1 1 5 - 6 7
10. Montespaccato 5 2 1 2 7 - 8 7
11. Pianese 6 2 1 3 8 - 7 7
12. Ostia Mare 6 2 1 3 10 - 10 7
13. Cannara 4 2 0 2 6 - 6 6
14. Sangiovannese 5 1 3 1 3 - 3 6
15. San Donato 3 1 2 0 2 - 1 5
16. Sinalunghese 5 1 1 3 5 - 9 4
17. Grassina 6 0 2 4 6 - 14 2
18. Scandicci 5 0 1 4 5 - 10 1

Group F

Team Prev. matches G W D D G P
1. Campobasso 5 5 0 0 17 - 3 15
2. San Nicolo 4 3 1 0 11 - 2 10
3. Cynthia 4 3 1 0 9 - 4 10
4. Recanatese 3 3 0 0 7 - 0 9
5. Castelfidardo 5 2 3 0 4 - 2 9
6. Castelnuovo Vomano 6 3 0 3 9 - 9 9
7. Montegiorgio 4 2 2 0 6 - 2 8
8. Vastogirardi 4 2 2 0 5 - 2 8
9. ASD Pineto 5 2 2 1 6 - 5 8
10. Atletico SFF 6 2 2 2 5 - 3 8
11. Rieti 4 2 1 1 4 - 4 7
12. Matese 6 2 1 3 10 - 8 7
13. Aprilia 6 2 1 3 8 - 13 7
14. Vastese 6 1 3 2 8 - 10 6
15. Tolentino 4 0 3 1 6 - 7 3
16. Olympia Agnonese 3 0 1 2 1 - 8 1
17. ASD Porto Sant Elpidio 4 0 1 3 0 - 7 1
18. Real Giulianova 5 0 1 4 0 - 7 1

Group G

Team Prev. matches G W D D G P
1. Monterosi 6 6 0 0 14 - 4 18
2. Nocerina 6 5 1 0 15 - 3 16
3. US Latina 5 5 0 0 15 - 2 15
4. Savoia 6 3 2 1 5 - 3 11
5. Cassino 5 3 1 1 8 - 6 10
6. Vis Artena 5 3 0 2 9 - 7 9
7. Muravera 4 2 2 0 6 - 4 8
8. Carbonia 5 2 2 1 7 - 6 8
9. ASD Lanusei 6 2 2 2 8 - 5 8
10. Insieme Formia 3 2 0 1 4 - 3 6
11. Afragolese 5 2 0 3 11 - 9 6
12. Latte Dolce 5 1 3 1 5 - 5 6
13. Gladiator 5 1 3 1 3 - 3 6
14. Arzachena 4 1 2 1 6 - 6 5
15. Team Nuova Florida 2005 5 1 2 2 3 - 4 5
16. Torres 6 1 2 3 5 - 7 5
17. Giugliano 3 1 0 2 2 - 8 3
18. Nola 6 0 1 5 2 - 16 1

Group H

Team Prev. matches G W D D G P
1. Casarano 6 5 1 0 15 - 5 16
2. Nardo 6 4 0 2 7 - 5 12
3. Sporting Fulgor Molfetta 5 3 2 0 6 - 1 11
4. Brindisi 5 3 2 0 9 - 5 11
5. Lavello 4 3 1 0 10 - 3 10
6. Portici 5 3 1 1 15 - 9 10
7. Sorrento 6 3 1 2 9 - 10 10
8. Taranto 4 3 0 1 6 - 4 9
9. Team Altamura 5 3 0 2 10 - 7 9
10. Fidelis Andria 5 2 2 1 6 - 3 8
11. Audace Cerignola 5 2 2 1 7 - 5 8
12. AZ Picerno ASD 5 2 2 1 7 - 5 8
13. Francavilla1 5 2 2 1 8 - 7 8
14. Aversa Normanna 6 2 2 2 8 - 6 8
15. Bitonto 5 2 1 2 5 - 6 7
16. Gravina 5 1 3 1 8 - 7 6
17. Citta di Fasano 6 1 3 2 4 - 6 6
18. Puteolana 6 1 3 2 6 - 9 6

Group I

Team Prev. matches G W D D G P
1. San Luca 6 4 2 0 10 - 6 14
2. Acireale 5 4 1 0 8 - 1 13
3. Licata 5 4 1 0 9 - 2 13
4. Messina 5 4 1 0 7 - 3 13
5. Calcio Biancavilla 1990 5 4 0 1 9 - 5 12
6. Citta di Messina 5 4 0 1 7 - 3 12
7. Gelbison Cilento 6 3 3 0 9 - 6 12
8. Santa Maria Cilento 5 3 2 0 9 - 1 11
9. Rotonda 5 3 1 1 7 - 4 10
10. Paterno 6 3 1 2 9 - 6 10
11. Dattilo Noir 5 3 0 2 6 - 4 9
12. Castrovillari 5 2 3 0 7 - 4 9
13. Troina 4 2 2 0 4 - 1 8
14. Sant'Agata 5 2 1 2 5 - 5 7
15. Cittanovese 5 2 1 2 7 - 11 7
16. Marina di Ragusa 4 1 1 2 4 - 5 4
17. Roccella 6 1 1 4 3 - 8 4
18. Rende 5 0 1 4 2 - 12 1

Group A

Team Prev. matches G W D D G P
1. ASD Bra 6 4 0 2 8 - 5 12
2. P.D.H.A.E. 7 3 2 2 11 - 12 11
3. Folgore Caratese 6 2 4 0 7 - 5 10
4. Caronnese 7 3 1 3 11 - 12 10
5. Sanremese 6 3 0 3 9 - 10 9
6. Derthona 7 2 3 2 5 - 8 9
7. ASD Calcio Chieri 1955 7 2 2 3 9 - 8 8
8. Legnano2 4 2 1 1 7 - 8 7
9. ASDC Gozzano 5 2 1 2 7 - 6 7
10. Lavagnese 5 2 1 2 5 - 8 7
11. ASD Imperia 7 2 1 4 5 - 7 7
12. Castellanzese 6 1 3 2 5 - 9 6
13. Citta di Varese 6 1 2 3 8 - 8 5
14. ACSD Saluzzo 6 1 2 3 5 - 8 5
15. Arconatese 6 1 2 3 5 - 8 5
16. Sestri Levante 7 1 2 4 5 - 10 5
17. Casale 5 1 1 3 6 - 8 4
18. Vado 7 1 0 6 6 - 14 3
19. Fossano 6 0 2 4 5 - 10 2
20. Borgosesia 6 0 1 5 4 - 13 1

Group B

Team Prev. matches G W D D G P
1. Real Calepina 5 3 2 0 9 - 5 11
2. Crema 6 3 2 1 14 - 9 11
3. NibionnoOggiono 5 3 1 1 9 - 7 10
4. Sona 6 3 1 2 6 - 6 10
5. Casatese Rogoredo 5 2 2 1 4 - 3 8
6. Seregno 5 2 0 3 5 - 7 6
7. Adrense 5 1 3 1 8 - 6 6
8. Virtus Bergamo Alzanoseriate 5 1 3 1 5 - 5 6
9. Calvina 5 1 2 2 5 - 11 5
10. Caravaggio 6 1 2 3 6 - 11 5
11. AS Vis Nova Giussano 6 1 2 3 3 - 8 5
12. Cavenago Fanfulla 5 1 1 3 2 - 6 4
13. Tritium 6 1 1 4 6 - 12 4
14. Villa D'Alme 4 1 0 3 5 - 12 3
15. Breno 6 0 3 3 4 - 10 3
16. Scanzorosciate 5 0 1 4 1 - 7 1
17. Brusaporto 5 0 1 4 3 - 12 1
18. Pontisola 6 0 1 5 4 - 10 1

Group C

Team Prev. matches G W D D G P
1. Mestre 8 4 2 2 13 - 7 14
2. ASD Manzanese 6 4 1 1 16 - 10 13
3. Cjarlins Muzane 6 3 3 0 9 - 4 12
4. Belluno 7 4 0 3 10 - 9 12
5. Trento 7 3 3 1 13 - 9 12
6. Caldiero Terme 7 3 2 2 10 - 9 11
7. Luparense 6 3 1 2 12 - 9 10
8. Clodiense 6 3 1 2 10 - 9 10
9. Adriese 6 2 3 1 7 - 5 9
10. Este 6 2 3 1 8 - 6 9
11. ArzignanoChiampo 7 2 2 3 5 - 5 8
12. Montebelluna 5 2 1 2 6 - 3 7
13. Delta Calcio Rovigo 4 2 0 2 5 - 5 6
14. Cartigliano 5 1 2 2 3 - 7 5
15. Ambrosiana 7 1 2 4 6 - 11 5
16. Campodarsego 4 1 1 2 4 - 6 4
17. Chions 5 0 3 2 4 - 7 3
18. Union San Giorgio-Sedico 7 0 3 4 7 - 12 3
19. Virtus Bolzano 5 0 2 3 4 - 7 2
20. Union Feltre 7 0 2 5 9 - 16 2

Group D

Team Prev. matches G W D D G P
1. Lentigione 6 3 2 1 8 - 6 11
2. Aglianese 5 3 1 1 12 - 11 10
3. Mezzolara 6 3 1 2 5 - 4 10
4. Pro Livorno 1919 Sorgenti 6 3 1 2 13 - 13 10
5. AC Prato 4 2 2 0 8 - 3 8
6. Real Forte Querceta 5 2 2 1 8 - 8 8
7. Fiorenzuola 5 2 1 2 6 - 4 7
8. Rimini 5 2 1 2 8 - 7 7
9. Progresso Sambizanga2 5 1 3 1 9 - 8 6
10. Correggese 4 1 1 2 5 - 10 4
11. Sammaurese 5 1 1 3 7 - 9 4
12. SSDRL Marignanese Calcio 5 1 1 3 5 - 8 4
13. Ghivizzano Borgoamozzano 6 1 1 4 7 - 13 4
14. Forli 3 1 0 2 2 - 5 3
15. Sasso Marconi 6 1 0 5 4 - 11 3
16. GS Bagnolese 5 0 2 3 4 - 7 2
17. Seravezza 4 0 1 3 3 - 6 1
18. Corticella 4 0 0 4 2 - 13 0

Group E

Team Prev. matches G W D D G P
1. Tiferno Lerchi 5 4 0 1 11 - 7 12
2. Cannara 6 3 2 1 12 - 7 11
3. Siena 4 3 1 0 8 - 2 10
4. Sangiovannese 5 3 0 2 10 - 8 9
5. Flaminia 4 2 2 0 6 - 4 8
6. Grassina 5 2 2 1 5 - 4 8
7. Gavorrano 6 2 2 2 7 - 9 8
8. Ostia Mare 5 2 1 2 9 - 9 7
9. Foligno 5 2 1 2 7 - 8 7
10. ASD Trastevere 5 2 1 2 4 - 6 7
11. Sinalunghese 5 1 4 0 5 - 3 7
12. Montespaccato 6 2 0 4 3 - 8 6
13. Aquila Montevarchi 5 1 1 3 9 - 9 4
14. Lornano Badesse 6 1 1 4 6 - 10 4
15. Scandicci 3 1 0 2 2 - 5 3
16. San Donato 3 1 0 2 2 - 5 3
17. Pianese 5 0 3 2 1 - 4 3
18. Trestina 5 0 2 3 3 - 7 2

Group F

Team Prev. matches G W D D G P
1. Castelnuovo Vomano 6 4 1 1 10 - 5 13
2. San Nicolo 5 3 1 1 9 - 7 10
3. Rieti 6 3 1 2 4 - 4 10
4. Vastogirardi 6 2 2 2 10 - 8 8
5. Tolentino 6 2 2 2 7 - 7 8
6. ASD Pineto 5 2 1 2 4 - 2 7
7. Montegiorgio 5 2 0 3 10 - 13 6
8. Cynthia 6 1 3 2 6 - 6 6
9. Recanatese 3 1 2 0 3 - 2 5
10. Campobasso 4 1 2 1 7 - 5 5
11. Real Giulianova 4 1 2 1 4 - 3 5
12. Atletico SFF 4 1 2 1 4 - 5 5
13. Castelfidardo 3 1 0 2 3 - 4 3
14. Matese 5 1 0 4 6 - 12 3
15. Vastese 4 0 2 2 3 - 7 2
16. Aprilia 4 0 2 2 0 - 7 2
17. Olympia Agnonese 3 0 1 2 3 - 8 1
18. ASD Porto Sant Elpidio 5 0 1 4 3 - 11 1

Group G

Team Prev. matches G W D D G P
1. Muravera 5 3 1 1 9 - 5 10
2. US Latina 4 3 0 1 7 - 2 9
3. Savoia 5 3 0 2 10 - 5 9
4. Monterosi 4 2 2 0 4 - 2 8
5. Insieme Formia 5 2 1 2 11 - 6 7
6. Vis Artena 5 2 1 2 5 - 4 7
7. Afragolese 6 2 1 3 5 - 8 7
8. Carbonia 4 1 2 1 7 - 4 5
9. Arzachena 4 1 2 1 3 - 3 5
10. Gladiator 6 1 2 3 6 - 8 5
11. Latte Dolce 6 1 2 3 7 - 10 5
12. ASD Lanusei 5 1 1 3 7 - 9 4
13. Nocerina 5 1 1 3 5 - 8 4
14. Team Nuova Florida 2005 5 1 1 3 6 - 15 4
15. Cassino 6 1 1 4 3 - 10 4
16. Giugliano 6 1 1 4 3 - 13 4
17. Nola 5 0 3 2 3 - 9 3
18. Torres 4 0 1 3 0 - 7 1

Group H

Team Prev. matches G W D D G P
1. AZ Picerno ASD 6 3 2 1 10 - 5 11
2. Taranto 5 2 3 0 6 - 3 9
3. Sorrento 5 2 3 0 7 - 4 9
4. Team Altamura 6 2 2 2 11 - 11 8
5. Fidelis Andria 5 2 1 2 5 - 5 7
6. Lavello 6 1 4 1 10 - 10 7
7. Brindisi 5 2 0 3 2 - 5 6
8. Casarano 5 1 3 1 6 - 6 6
9. Bitonto 6 1 2 3 8 - 10 5
10. Francavilla1 6 1 2 3 1 - 7 5
11. Nardo 5 1 1 3 4 - 11 4
12. Audace Cerignola 6 0 4 2 5 - 8 4
13. Gravina 5 1 0 4 6 - 9 3
14. Aversa Normanna 5 1 0 4 7 - 11 3
15. Portici 6 1 0 5 8 - 13 3
16. Sporting Fulgor Molfetta 5 0 1 4 4 - 12 1
17. Citta di Fasano 3 0 0 3 2 - 7 0
18. Puteolana 4 0 0 4 1 - 9 0

Group I

Team Prev. matches G W D D G P
1. Cittanovese 6 3 0 3 11 - 8 9
2. Messina 6 2 3 1 7 - 6 9
3. Citta di Messina 5 2 2 1 3 - 2 8
4. Acireale 5 2 1 2 9 - 7 7
5. San Luca 5 2 1 2 6 - 6 7
6. Roccella 5 2 0 3 3 - 6 6
7. Santa Maria Cilento 5 1 3 1 6 - 5 6
8. Gelbison Cilento 5 1 2 2 11 - 9 5
9. Rotonda 6 1 2 3 3 - 8 5
10. Paterno 4 1 1 2 3 - 3 4
11. Marina di Ragusa 4 1 1 2 2 - 3 4
12. Dattilo Noir 5 1 1 3 6 - 9 4
13. Calcio Biancavilla 1990 6 1 1 4 2 - 6 4
14. Castrovillari 3 1 0 2 2 - 3 3
15. Sant'Agata 6 0 2 4 6 - 11 2
16. Licata 6 0 1 5 1 - 8 1
17. Rende 6 0 1 5 5 - 15 1
18. Troina 4 0 0 4 1 - 7 0
Best bookmakers rating
1 Bonus: 100$ Make bet!
2 Bonus: 30 Euro Make bet!
3 Bonus: 100$ Make bet!
4 Bonus: 20 Euro Make bet!