MPS/Old Stars
0:2
Herto
Helsinki and Uusimaa II
HIFK II
3:0
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
KajHa
4:0
AS Moon
Northern Finland
Toolon Taisto
0:3
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
SibboV
0:2
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
OTP
3:1
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
RoPo
3:4
OLS
Northern Finland
PK Keski-Uusimaa
5:2
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
RiPS
3:0
CLE
Helsinki and Uusimaa III
NuPS
4:2
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
HBK
2:6
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
Esse IK
2:0
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
EPS
2:1
LPS
Helsinki and Uusimaa I
VPS-j
3:3
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Jukola
1:0
SIF
Eastern and Central Finland
FC Korsholm
0:3
JBK
Eastern and Central Finland
KPV Akatemia
3:5
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
Sisu-Pallo
1:2
KPS
Eastern and Central Finland
TP-T
4:4
Tampere
Tampere and Satakunta
FC HIK
1:3
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
PS-44
9:3
EuPa
Tampere and Satakunta
Haermae
2:1
TKT
Tampere and Satakunta
Pallo-Iirot
5:0
Loiske
Tampere and Satakunta
FC Kemi
3:0
Santa Claus II
Northern Finland
TiPS
1:7
NJS
Helsinki and Uusimaa III
Poexyt
2:0
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
MPS/Atletico Malmi
2:2
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
Spartak Kajaani
1:7
Tervarit
Northern Finland
Toeoeloen Vesa
3:3
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
Ponnistajat
1:1
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
ALPC
0:1
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
ALPC
4:3
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
Esse IK
2:2
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
NoPS
8:2
Loiske
Tampere and Satakunta
SJK Akatemia
6:2
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
Toeoeloen Vesa
1:6
NJS
Helsinki and Uusimaa III
OLS
2:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
Tampere
2:2
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
0:2
CLE
Helsinki and Uusimaa III
MPS/Atletico Malmi
3:2
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
Aifk
1:1
TPK
Turku and Ahvenanmaa
Wilpas
3:1
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
2:1
JIK
Turku and Ahvenanmaa
KaaPo
1:0
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
Santa Claus II
12:1
AS Moon
Northern Finland
Takinkaeaentaejaet
2:4
FC Kemi
Northern Finland
KajHa
7:0
RoPo
Northern Finland
Toolon Taisto
5:1
RiPS
Helsinki and Uusimaa III
JBK
4:3
VPS-j
Eastern and Central Finland
EuPa
2:2
TP-T
Tampere and Satakunta
SIF
1:0
Esse IK
Eastern and Central Finland
Peka
4:0
FC Peltirumpu
South-East Finland
IPS Edustus
3:4
MiKi
South-East Finland
Norrvalla FF
3:5
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
SavU
5:1
Kultsu II
South-East Finland
Purha
4:1
HaPK
South-East Finland
NuPS
4:0
HIFK II
Helsinki and Uusimaa I
KPS
2:0
HBK
Eastern and Central Finland
Edustus STPS
4:1
Lappeen JK
South-East Finland
Sporting Kristina
4:2
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
TKT
3:1
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
FC HIK
3:2
EPS
Helsinki and Uusimaa I
FC Kiisto
0:2
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
TuWe
1:1
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
Itae-Hakkilan Kilpa
0:6
HPS
Helsinki and Uusimaa II
SJK Akatemia
5:0
Jukola
Eastern and Central Finland
HyPS
2:2
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
FC Reipas
1:3
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
Ilves II
5:1
Haermae
Tampere and Satakunta
SJK Akatemia
2:0
VPS-j
Eastern and Central Finland
Pallo-Iirot
3:1
Ilves II
Tampere and Satakunta
LoPa
0:1
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
Sisu-Pallo
3:4
JBK
Eastern and Central Finland
Tervarit
5:1
RoPo
Northern Finland
PJK
2:0
TKT
Tampere and Satakunta
Pk-35 Ii
1:0
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
OTP
3:0
Santa Claus II
Northern Finland
JIK
2:1
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
FC Peltirumpu
3:0
SavU
South-East Finland
Lappeen JK
1:0
Peka
South-East Finland
SIF
5:1
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
AS Moon
5:1
RoPo
Northern Finland
MaPS
1:3
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
TiPS
2:1
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
PK Keski-Uusimaa
4:1
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
HaPK
1:1
Edustus STPS
South-East Finland
Esse IK
2:0
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
HBK
1:2
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
KaaPo
12:0
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
EPS
0:1
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
Legirus Inter
4:1
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
Jukola
1:4
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
Ilves-Kissat
11:0
EuPa
Tampere and Satakunta
NJS
4:1
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
EIF/Akademi
5:5
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
CLE
0:2
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
FC Kemi
3:5
AS Moon
Northern Finland
MPS/Old Stars
1:4
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
Paimion Haka
4:0
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
TPK
5:0
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
VPS-j
1:2
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
MiKi
6:0
Purha
South-East Finland
NoPS
1:2
Tampere
Tampere and Satakunta
RiPS
1:3
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
Kultsu II
0:2
IPS Edustus
South-East Finland
Haermae
4:1
PJK
Tampere and Satakunta
JyTy
0:0
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
TP-T
5:2
Loiske
Tampere and Satakunta
Sisu-Pallo
1:0
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
PS-44
2:0
TKT
Tampere and Satakunta
Haermae
1:1
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
JIK
2:0
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
MPS/Atletico Malmi
6:0
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
Edustus STPS
3:2
MiKi
South-East Finland
Kultsu II
2:1
FC Peltirumpu
South-East Finland
SibboV
1:3
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
FC Kiisto
2:3
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
AS Moon
6:3
FC Kemi
Northern Finland
FC Korsholm
2:2
SIF
Eastern and Central Finland
PJK
0:6
Tampere
Tampere and Satakunta
VPS-j
2:1
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
Peimari UTD
0:2
TPK
Turku and Ahvenanmaa
EuPa
0:2
NoPS
Tampere and Satakunta
KPS
2:2
Jukola
Eastern and Central Finland
Sporting Kristina
4:1
Esse IK
Eastern and Central Finland
JBK
4:1
HBK
Eastern and Central Finland
SavU
5:2
Lappeen JK
South-East Finland
Takinkaeaentaejaet
4:2
Tervarit
Northern Finland
Wilpas
0:5
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
VG-62
2:3
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
5:3
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
Peka
1:2
HaPK
South-East Finland
NuPS
3:0
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
RoPo
3:4
Santa Claus II
Northern Finland
NJS
4:0
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
LPS
3:3
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
Purha
2:0
IPS Edustus
South-East Finland
RiPS
0:1
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
KaePa/PuLe
3:2
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
Spartak Kajaani
0:6
KajHa
Northern Finland
TKT
2:4
TP-T
Tampere and Satakunta
Ilves II
1:4
PS-44
Tampere and Satakunta
KPV Akatemia
2:2
JBK
Eastern and Central Finland
SIF
4:3
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
Esse IK
5:0
KPS
Eastern and Central Finland
HBK
0:4
VPS-j
Eastern and Central Finland
PK Keski-Uusimaa
5:1
HPS
Helsinki and Uusimaa II
Ponnistajat
2:1
Herto
Helsinki and Uusimaa II
Sisu-Pallo
7:2
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
Norrvalla FF
1:3
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
Pallo-Iirot
4:0
PJK
Tampere and Satakunta
LoPa
4:0
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
Santa Claus II
3:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
Edustus STPS
1:2
Peka
South-East Finland
Legirus Inter
7:1
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
KajHa
0:2
OTP
Northern Finland
CLE
1:2
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
HaPK
2:4
FC Peltirumpu
South-East Finland
IPS Edustus
1:2
Lappeen JK
South-East Finland
Peimari UTD
2:1
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
MiKi
4:0
Kultsu II
South-East Finland
Aifk
2:1
JIK
Turku and Ahvenanmaa
FC Kemi
1:2
Tervarit
Northern Finland
Honka Academy
2:2
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
Purha
2:4
SavU
South-East Finland
Tikka
1:3
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
KaaPo
3:1
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
MaPS
5:1
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
EIF/Akademi
3:3
LPS
Helsinki and Uusimaa I
FC Kiisto
1:1
Esse IK
Eastern and Central Finland
OLS
2:0
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
PuiU
1:3
NJS
Helsinki and Uusimaa III
ALPC
0:4
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
KPS
4:2
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
HyPS
2:3
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
Akilles
1:5
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
VPS-j
3:2
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
PPJ
2:4
EPS
Helsinki and Uusimaa I
JBK
5:0
Jukola
Eastern and Central Finland
NoPS
2:1
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
Ilves-Kissat
5:1
TKT
Tampere and Satakunta
FC Korsholm
1:3
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
PS-44
8:1
Haermae
Tampere and Satakunta
Herto
2:1
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
Pallo-Iirot
6:2
PS-44
Tampere and Satakunta
SJK Akatemia
3:4
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
OTP
2:4
RoPo
Northern Finland
OLS
4:1
RoPo
Northern Finland
MPS/Atletico Malmi
3:3
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
FC Peltirumpu
1:2
MiKi
South-East Finland
Lappeen JK
0:5
HaPK
South-East Finland
Kultsu II
4:2
Purha
South-East Finland
Peimari UTD
5:1
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
SavU
1:1
Edustus STPS
South-East Finland
TuWe
0:2
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
Pk-35 Ii
1:2
HPS
Helsinki and Uusimaa II
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
1:1
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
Peka
1:0
IPS Edustus
South-East Finland
Pargas IF
0:1
TPK
Turku and Ahvenanmaa
HBK
2:3
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
EPS
0:0
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
NuPS
2:0
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
SIF
0:3
KPS
Eastern and Central Finland
Wilpas
2:1
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
Akilles
0:6
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
Esse IK
1:3
JBK
Eastern and Central Finland
KPV Akatemia
1:4
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
Toeoeloen Vesa
1:3
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
Haermae
4:2
TP-T
Tampere and Satakunta
TKT
0:2
NoPS
Tampere and Satakunta
Ilves II
0:2
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
FC HIK
0:3
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
Jukola
1:3
VPS-j
Eastern and Central Finland
Norrvalla FF
2:3
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
JyTy
0:8
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
Ponnistajat
1:0
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
Itae-Hakkilan Kilpa
4:2
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
PS-44
0:1
PJK
Tampere and Satakunta
Toolon Taisto
3:3
CLE
Helsinki and Uusimaa III
SibboV
1:1
HPS
Helsinki and Uusimaa II
Tampere
2:2
TKT
Tampere and Satakunta
Spartak Kajaani
1:7
AS Moon
Northern Finland
Peimari UTD
3:0
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
MiKi
3:2
Peka
South-East Finland
JBK
6:1
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
HaPK
1:1
SavU
South-East Finland
Purha
2:3
Edustus STPS
South-East Finland
HIFK II
3:1
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
KaaPo
4:0
JIK
Turku and Ahvenanmaa
HBK
1:3
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
Spartak Helsinki
1:1
EPS
Helsinki and Uusimaa I
LPS
2:0
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
EuPa
0:2
Loiske
Tampere and Satakunta
NoPS
4:3
Ilves II
Tampere and Satakunta
VG-62
0:1
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
MaPS
2:0
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
Lappeen JK
2:2
Kultsu II
South-East Finland
Aifk
3:1
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
Sisu-Pallo
4:0
Jukola
Eastern and Central Finland
FC Kiisto
0:0
SIF
Eastern and Central Finland
KPS
0:2
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
TP-T
1:0
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
MPS/Atletico Malmi
5:0
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
TPK
3:4
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
TuPS
1:1
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
Ilves-Kissat
6:2
Haermae
Tampere and Satakunta
VPS-j
2:4
Esse IK
Eastern and Central Finland
FC Korsholm
0:3
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
RoPo
8:0
FC Kemi
Northern Finland
IPS Edustus
0:0
FC Peltirumpu
South-East Finland
Herto
2:1
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
Pallo-Iirot
1:0
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
RoPo
3:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
FC Kemi
3:0
OLS
Northern Finland
Santa Claus II
1:2
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
Edustus STPS
1:1
HaPK
South-East Finland
PJK
1:2
Loiske
Tampere and Satakunta
Peimari UTD
1:0
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
Norrvalla FF
0:3
VPS-j
Eastern and Central Finland
AS Moon
0:3
OTP
Northern Finland
MaPS
3:2
JIK
Turku and Ahvenanmaa
PK Keski-Uusimaa
5:0
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
Sporting Kristina
2:2
KPS
Eastern and Central Finland
SJK Akatemia
3:0
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
NJS
10:0
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
Peka
2:1
Purha
South-East Finland
Wilpas
1:6
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
KPV Akatemia
0:2
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
VG-62
0:1
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
PuiU
2:2
CLE
Helsinki and Uusimaa III
EIF/Akademi
1:2
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
NuPS
2:1
Spartak Helsinki
Helsinki and Uusimaa I
SIF
2:3
JBK
Eastern and Central Finland
JyTy
1:1
TPK
Turku and Ahvenanmaa
HyPS
0:4
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
FC Peltirumpu
1:0
Lappeen JK
South-East Finland
Haermae
2:2
NoPS
Tampere and Satakunta
TKT
1:1
EuPa
Tampere and Satakunta
Kultsu II
1:5
HaPK
South-East Finland
Ilves II
0:2
Tampere
Tampere and Satakunta
Edustus STPS
2:0
IPS Edustus
South-East Finland
SavU
0:5
MiKi
South-East Finland
VPS-j
2:2
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
Jukola
3:2
HBK
Eastern and Central Finland
PS-44
4:2
TP-T
Tampere and Satakunta
Tampere
3:1
PJK
Tampere and Satakunta
Spartak Kajaani
2:2
FC Kemi
Northern Finland
Edustus STPS
3:0
Kultsu II
South-East Finland
OLS
2:2
KajHa
Northern Finland
HIFK II
1:1
LPS
Helsinki and Uusimaa I
MPS/Atletico Malmi
1:1
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
Legirus Inter
4:0
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
TiPS
2:1
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
Toolon Taisto
4:0
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
Peka
1:0
SavU
South-East Finland
Peimari UTD
2:0
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
HBK
2:3
Esse IK
Eastern and Central Finland
TPK
2:1
JIK
Turku and Ahvenanmaa
Tervarit
2:1
Santa Claus II
Northern Finland
PK Keski-Uusimaa
5:0
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
FC Kiisto
1:1
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
Wilpas
0:1
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
KPV Akatemia
5:1
Jukola
Eastern and Central Finland
Aifk
0:0
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
JBK
2:0
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
MaPS
2:0
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
Tampere
5:0
Haermae
Tampere and Satakunta
Takinkaeaentaejaet
5:1
AS Moon
Northern Finland
EuPa
2:3
Ilves II
Tampere and Satakunta
Sisu-Pallo
6:1
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
VPS-j
1:1
SIF
Eastern and Central Finland
RiPS
2:4
NJS
Helsinki and Uusimaa III
Purha
1:3
FC Peltirumpu
South-East Finland
JyTy
4:1
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
Toeoeloen Vesa
1:2
CLE
Helsinki and Uusimaa III
FC HIK
5:3
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
FC Korsholm
2:0
KPS
Eastern and Central Finland
MiKi
4:0
Lappeen JK
South-East Finland
IPS Edustus
1:1
HaPK
South-East Finland
TP-T
0:2
PJK
Tampere and Satakunta
Ilves-Kissat
1:1
PS-44
Tampere and Satakunta
Herto
1:4
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
Esse IK
1:1
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Sisu-Pallo
3:0
VPS-j
Eastern and Central Finland
HBK
3:3
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
JIK
1:2
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
Jukola
4:2
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
Lappeen JK
2:4
Purha
South-East Finland
FC Peltirumpu
0:2
Edustus STPS
South-East Finland
Haermae
1:0
EuPa
Tampere and Satakunta
SavU
3:2
IPS Edustus
South-East Finland
HaPK
0:3
MiKi
South-East Finland
KajHa
2:2
FC Kemi
Northern Finland
Sporting Kristina
2:2
JBK
Eastern and Central Finland
PPJ
1:7
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
2:1
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
Itae-Hakkilan Kilpa
0:2
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
FC Reipas
2:0
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
KPS
0:5
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Pallo-Iirot
0:2
Tampere
Tampere and Satakunta
Esse IK
0:2
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
KaaPo
3:1
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
LoPa
1:1
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
Pargas IF
4:0
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
Tikka
1:1
Herto
Helsinki and Uusimaa II
Paimion Haka
3:3
TPK
Turku and Ahvenanmaa
SIF
0:1
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
TuPS
1:4
Spartak Helsinki
Helsinki and Uusimaa I
HyPS
0:4
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
JyTy
1:2
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
TP-T
0:1
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
CLE
0:5
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
AS Moon
2:4
Tervarit
Northern Finland
Ilves II
0:2
Loiske
Tampere and Satakunta
Kultsu II
1:4
Peka
South-East Finland
Jukola
0:3
Esse IK
Eastern and Central Finland
JBK
4:1
KPS
Eastern and Central Finland
FC Korsholm
1:5
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Tampere
1:5
PS-44
Tampere and Satakunta
KPV Akatemia
1:0
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
FC Kemi
1:3
KajHa
Northern Finland
RoPo
1:3
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
Peimari UTD
2:1
JIK
Turku and Ahvenanmaa
HBK
2:3
SIF
Eastern and Central Finland
Aifk
4:1
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
Wilpas
1:2
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
1:1
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
VG-62
1:2
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
Ilves-Kissat
2:1
PJK
Tampere and Satakunta
TKT
0:2
Ilves II
Tampere and Satakunta
KPV Akatemia
2:0
KPS
Eastern and Central Finland
Pargas IF
5:0
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
JIK
2:3
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
HBK
0:2
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
SIF
1:0
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
FC Kiisto
3:3
JBK
Eastern and Central Finland
FC Kemi
4:0
RoPo
Northern Finland
Norrvalla FF
2:2
Jukola
Eastern and Central Finland
Sporting Kristina
2:1
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
RoPo
1:1
OTP
Northern Finland
Lappeen JK
0:3
Edustus STPS
South-East Finland
JBK
6:1
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
AS Moon
1:2
KajHa
Northern Finland
TP-T
8:0
EuPa
Tampere and Satakunta
KPS
0:1
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
FC Kiisto
3:3
VPS-j
Eastern and Central Finland
SIF
1:2
Jukola
Eastern and Central Finland
SJK Akatemia
4:0
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
Norrvalla FF
1:3
Esse IK
Eastern and Central Finland
FC Peltirumpu
2:2
Peka
South-East Finland
MiKi
1:0
IPS Edustus
South-East Finland
HaPK
5:4
Purha
South-East Finland
Kultsu II
0:2
SavU
South-East Finland
FC Kemi
2:0
OTP
Northern Finland
Sporting Kristina
0:2
HBK
Eastern and Central Finland
SIF
6:0
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
Tampere
3:1
TP-T
Tampere and Satakunta
KajHa
7:0
Santa Claus II
Northern Finland
HIFK II
1:3
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
JIK
1:1
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
EuPa
0:6
PS-44
Tampere and Satakunta
SavU
0:1
FC Peltirumpu
South-East Finland
TiPS
4:1
CLE
Helsinki and Uusimaa III
Spartak Helsinki
2:2
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
EPS
1:3
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
Takinkaeaentaejaet
3:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
MPS/Atletico Malmi
4:1
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
HBK
0:3
KPS
Eastern and Central Finland
Poexyt
5:0
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
NoPS
1:2
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
TKT
2:0
Haermae
Tampere and Satakunta
Ponnistajat
2:2
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
NuPS
6:1
LPS
Helsinki and Uusimaa I
Loiske
1:4
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
PK Keski-Uusimaa
1:0
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
SibboV
1:3
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
Toeoeloen Vesa
0:1
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
Sisu-Pallo
2:5
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
KPV Akatemia
1:1
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
Esse IK
5:1
SIF
Eastern and Central Finland
RiPS
1:4
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
Purha
4:3
MiKi
South-East Finland
Legirus Inter
8:1
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
HPS
4:2
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
VPS-j
0:1
JBK
Eastern and Central Finland
Peka
2:0
Lappeen JK
South-East Finland
FC Korsholm
1:1
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
NJS
2:1
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
ALPC
0:4
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
IPS Edustus
1:0
Kultsu II
South-East Finland
Ilves II
1:1
PJK
Tampere and Satakunta
FC HIK
1:1
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
Herto
4:0
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
OTP
0:5
FC Kemi
Northern Finland
Jukola
1:4
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
TuPS
0:1
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
PPJ
3:1
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
Akilles
1:1
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
Paimion Haka
3:1
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
Sporting Kristina
1:3
Jukola
Eastern and Central Finland
KPS
0:0
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
FC Korsholm
0:4
VPS-j
Eastern and Central Finland
OLS
3:1
AS Moon
Northern Finland
FC Kiisto
4:1
HBK
Eastern and Central Finland
Norrvalla FF
1:1
SIF
Eastern and Central Finland
Ilves-Kissat
0:4
Tampere
Tampere and Satakunta
LoPa
5:0
HIFK II
Helsinki and Uusimaa I
HyPS
1:5
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
JyTy
2:1
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
TPK
2:2
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
MaPS
1:0
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
Pk-35 Ii
1:3
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
LPS
1:0
EPS
Helsinki and Uusimaa I
FC Reipas
2:1
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
Tikka
2:3
HPS
Helsinki and Uusimaa II
Itae-Hakkilan Kilpa
1:5
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
PuiU
1:0
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
0:7
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
KaePa/PuLe
1:4
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
SJK Akatemia
4:0
Esse IK
Eastern and Central Finland
Takinkaeaentaejaet
1:2
OTP
Northern Finland
NJS
0:1
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
JBK
6:0
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
EIF/Akademi
1:1
Spartak Helsinki
Helsinki and Uusimaa I
CLE
0:2
RiPS
Helsinki and Uusimaa III
Norrvalla FF
0:6
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
HIFK II
0:5
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
Legirus Inter
2:2
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
Tervarit
5:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
Santa Claus II
0:2
FC Kemi
Northern Finland
PJK
3:4
NoPS
Tampere and Satakunta
Peimari UTD
3:1
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
MiKi
2:3
Edustus STPS
South-East Finland
IPS Edustus
4:6
Purha
South-East Finland
EPS
1:2
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
TuWe
0:1
JIK
Turku and Ahvenanmaa
HBK
2:3
JBK
Eastern and Central Finland
Honka Academy
4:0
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
PK Keski-Uusimaa
3:0
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
PuiU
3:0
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
CLE
0:2
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
LPS
2:2
Spartak Helsinki
Helsinki and Uusimaa I
Esse IK
2:0
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
ALPC
0:1
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
Aifk
3:2
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
RiPS
1:2
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
LoPa
3:2
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
KPV Akatemia
0:3
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Wilpas
0:1
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
1:3
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
VG-62
2:4
TPK
Turku and Ahvenanmaa
MPS/Old Stars
3:2
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
Pallo-Iirot
3:1
TKT
Tampere and Satakunta
Jukola
1:3
KPS
Eastern and Central Finland
HPS
0:1
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
Haermae
2:1
Ilves II
Tampere and Satakunta
NJS
8:0
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
Lappeen JK
0:0
SavU
South-East Finland
TiPS
1:7
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
HaPK
2:4
Peka
South-East Finland
FC Peltirumpu
3:0
Kultsu II
South-East Finland
Pk-35 Ii
3:1
Herto
Helsinki and Uusimaa II
EIF/Akademi
5:3
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
SibboV
2:2
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
OTP
4:0
Tervarit
Northern Finland
SJK Akatemia
6:1
SIF
Eastern and Central Finland
KPS
2:4
Esse IK
Eastern and Central Finland
PS-44
4:1
Loiske
Tampere and Satakunta
JBK
7:1
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
VPS-j
3:0
HBK
Eastern and Central Finland
Sporting Kristina
2:4
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
Jukola
1:4
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
FC Korsholm
1:5
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
HIFK II
2:2
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
MPS/Atletico Malmi
4:2
RiPS
Helsinki and Uusimaa III
Spartak Kajaani
0:2
OLS
Northern Finland
Toolon Taisto
8:2
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
Edustus STPS
4:0
Purha
South-East Finland
Tampere
4:3
NoPS
Tampere and Satakunta
FC Kemi
1:1
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
RoPo
2:3
KajHa
Northern Finland
EuPa
1:6
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
AS Moon
7:3
Santa Claus II
Northern Finland
JyTy
2:0
JIK
Turku and Ahvenanmaa
Spartak Helsinki
3:1
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
SavU
2:4
HaPK
South-East Finland
Itae-Hakkilan Kilpa
4:3
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
TuPS
0:3
EPS
Helsinki and Uusimaa I
Poexyt
0:0
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
1:0
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
Aifk
2:0
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
HBK
0:4
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
SJK Akatemia
4:1
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
Peka
0:1
MiKi
South-East Finland
KPV Akatemia
1:2
VPS-j
Eastern and Central Finland
LoPa
1:3
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
MaPS
3:1
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
KaaPo
3:1
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
Toeoeloen Vesa
0:10
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
EIF/Akademi
8:1
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
Loiske
0:3
TP-T
Tampere and Satakunta
Tikka
2:1
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
Akilles
0:6
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
ALPC
5:1
LPS
Helsinki and Uusimaa I
FC Reipas
1:0
NJS
Helsinki and Uusimaa III
Paimion Haka
1:3
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
TPK
0:1
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
SIF
2:0
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
PJK
2:4
Haermae
Tampere and Satakunta
HyPS
2:3
CLE
Helsinki and Uusimaa III
KajHa
2:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
Ilves II
3:1
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
FC Peltirumpu
2:0
IPS Edustus
South-East Finland
TKT
1:1
PS-44
Tampere and Satakunta
Kultsu II
2:2
Lappeen JK
South-East Finland
Herto
2:1
HPS
Helsinki and Uusimaa II
Ponnistajat
0:0
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
Jukola
0:2
JBK
Eastern and Central Finland
OLS
0:2
OTP
Northern Finland
Santa Claus II
0:6
RoPo
Northern Finland
Norrvalla FF
3:3
KPS
Eastern and Central Finland
Tervarit
3:4
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
JIK
1:6
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
Santa Claus II
2:1
OLS
Northern Finland
Legirus Inter
11:0
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
Spartak Helsinki
5:0
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
TuPS
2:0
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
Honka Academy
3:1
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
0:3
RiPS
Helsinki and Uusimaa III
CLE
0:7
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
PuiU
2:3
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
TuWe
1:0
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
Pallo-Iirot
2:0
Haermae
Tampere and Satakunta
NoPS
6:1
EuPa
Tampere and Satakunta
IPS Edustus
3:2
Edustus STPS
South-East Finland
Wilpas
0:1
TPK
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
0:2
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
JBK
3:0
Esse IK
Eastern and Central Finland
TP-T
3:0
TKT
Tampere and Satakunta
VG-62
0:0
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
NuPS
2:0
EPS
Helsinki and Uusimaa I
Tikka
3:1
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
MPS/Old Stars
1:7
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
KaePa/PuLe
0:0
LPS
Helsinki and Uusimaa I
Akilles
1:3
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
JyTy
1:1
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
KPS
0:0
SIF
Eastern and Central Finland
FC Kiisto
5:2
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
Sporting Kristina
0:4
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
Ilves-Kissat
5:2
Loiske
Tampere and Satakunta
Purha
0:3
Peka
South-East Finland
HyPS
0:10
NJS
Helsinki and Uusimaa III
Toeoeloen Vesa
0:1
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
PPJ
0:0
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
HPS
2:3
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
Lappeen JK
1:1
FC Peltirumpu
South-East Finland
FC Korsholm
2:1
HBK
Eastern and Central Finland
VPS-j
1:2
Jukola
Eastern and Central Finland
HaPK
6:1
Kultsu II
South-East Finland
FC HIK
2:2
HIFK II
Helsinki and Uusimaa I
MiKi
4:0
SavU
South-East Finland
Herto
3:5
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
Takinkaeaentaejaet
1:1
OLS
Northern Finland
Peimari UTD
0:3
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
PS-44
6:1
Ilves II
Tampere and Satakunta
Sisu-Pallo
3:2
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
RoPo
7:2
AS Moon
Northern Finland
Spartak Kajaani
0:4
Santa Claus II
Northern Finland
Itae-Hakkilan Kilpa
0:3
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
FC Reipas
3:0
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
MPS/Atletico Malmi
6:1
CLE
Helsinki and Uusimaa III
Tervarit
2:2
FC Kemi
Northern Finland
Pk-35 Ii
2:4
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
Toolon Taisto
0:2
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
Lappeen JK
2:0
IPS Edustus
South-East Finland
SibboV
1:0
Herto
Helsinki and Uusimaa II
Spartak Helsinki
5:0
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
KPV Akatemia
4:1
HBK
Eastern and Central Finland
SavU
1:1
Purha
South-East Finland
PJK
2:4
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
Peka
1:1
Edustus STPS
South-East Finland
EuPa
1:6
Tampere
Tampere and Satakunta
OTP
1:0
KajHa
Northern Finland
Paimion Haka
0:6
JIK
Turku and Ahvenanmaa
TiPS
2:0
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
TuPS
2:1
HIFK II
Helsinki and Uusimaa I
Poexyt
1:0
HPS
Helsinki and Uusimaa II
Aifk
0:0
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
SJK Akatemia
5:1
KPS
Eastern and Central Finland
Sporting Kristina
0:0
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
NJS
4:1
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
PK Keski-Uusimaa
2:1
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
LoPa
2:2
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
KaaPo
2:1
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
VG-62
0:2
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
ALPC
1:4
EPS
Helsinki and Uusimaa I
EIF/Akademi
2:1
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
Loiske
1:4
NoPS
Tampere and Satakunta
TPK
4:0
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
Jukola
2:3
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
SIF
2:0
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Kultsu II
0:4
MiKi
South-East Finland
Esse IK
2:0
VPS-j
Eastern and Central Finland
RiPS
8:1
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
MaPS
4:1
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
PPJ
3:2
LPS
Helsinki and Uusimaa I
Haermae
2:1
PS-44
Tampere and Satakunta
FC Peltirumpu
5:0
HaPK
South-East Finland
TKT
0:2
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
Ilves II
2:4
TP-T
Tampere and Satakunta
OLS
3:2
Tervarit
Northern Finland
Ponnistajat
1:0
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
Norrvalla FF
0:4
JBK
Eastern and Central Finland
Santa Claus II
0:1
OTP
Northern Finland
JIK
0:4
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
0:2
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
HIFK II
1:1
Spartak Helsinki
Helsinki and Uusimaa I
SibboV
1:0
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
IPS Edustus
4:4
Peka
South-East Finland
Legirus Inter
4:1
NJS
Helsinki and Uusimaa III
Edustus STPS
2:0
SavU
South-East Finland
KajHa
1:0
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
MiKi
2:2
FC Peltirumpu
South-East Finland
EuPa
2:1
PJK
Tampere and Satakunta
HaPK
2:5
Lappeen JK
South-East Finland
AS Moon
5:1
Spartak Kajaani
Northern Finland
Tikka
2:1
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
Honka Academy
1:1
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
FC Kiisto
1:2
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
Toeoeloen Vesa
0:6
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
LPS
2:1
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
KaePa/PuLe
3:2
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
PuiU
0:2
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
Herto
2:1
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
Sisu-Pallo
1:1
Esse IK
Eastern and Central Finland
TuWe
0:2
TPK
Turku and Ahvenanmaa
KPS
2:1
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
NoPS
1:1
TKT
Tampere and Satakunta
TP-T
3:2
Haermae
Tampere and Satakunta
Wilpas
2:4
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
2:4
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
JBK
1:1
SIF
Eastern and Central Finland
MPS/Old Stars
2:2
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
NuPS
1:0
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
EPS
1:1
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
CLE
1:2
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
VPS-j
1:0
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
Paimion Haka
0:1
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
JyTy
0:0
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
Tampere
6:2
Loiske
Tampere and Satakunta
RiPS
1:1
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
FC Korsholm
0:2
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
HPS
4:0
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
Purha
2:1
Kultsu II
South-East Finland
HBK
1:2
Jukola
Eastern and Central Finland
Ilves-Kissat
3:1
Ilves II
Tampere and Satakunta
FC HIK
1:2
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
PS-44
1:4
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
Spartak Kajaani
0:2
RoPo
Northern Finland
PK Keski-Uusimaa
5:0
Herto
Helsinki and Uusimaa II
Kultsu II
1:3
Edustus STPS
South-East Finland
Takinkaeaentaejaet
2:1
FC Santa Claus AC
Northern Finland
Takinkaeaentaejaet
2:1
Santa Claus II
Northern Finland
SJK Akatemia
0:2
JBK
Eastern and Central Finland
Pk-35 Ii
1:2
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
OTP
3:2
AS Moon
Northern Finland
JIK
0:1
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
KaaPo
3:2
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
Legirus Inter
2:1
RiPS
Helsinki and Uusimaa III
HaPK
4:0
IPS Edustus
South-East Finland
SavU
1:1
Peka
South-East Finland
Tervarit
0:4
KajHa
Northern Finland
SIF
1:1
VPS-j
Eastern and Central Finland
EPS
1:2
Spartak Helsinki
Helsinki and Uusimaa I
Toolon Taisto
4:2
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
MPS/Old Stars
1:0
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
TiPS
4:0
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
Poexyt
1:3
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
Aifk
5:1
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
PuiU
0:3
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
NJS
4:0
CLE
Helsinki and Uusimaa III
Lappeen JK
0:0
MiKi
South-East Finland
TuWe
2:0
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
Pallo-Iirot
4:1
TP-T
Tampere and Satakunta
Sporting Kristina
1:4
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
Pargas IF
0:3
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
EIF/Akademi
1:0
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
NuPS
1:0
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
Loiske
5:0
EuPa
Tampere and Satakunta
Akilles
0:1
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
PJK
3:2
PS-44
Tampere and Satakunta
TPK
4:1
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
KPS
2:0
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
Esse IK
1:0
HBK
Eastern and Central Finland
OLS
1:0
FC Kemi
Northern Finland
ALPC
1:3
HIFK II
Helsinki and Uusimaa I
PPJ
1:0
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
HPS
7:0
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
Haermae
1:5
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
FC Peltirumpu
2:1
Purha
South-East Finland
HyPS
3:2
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
LoPa
4:1
LPS
Helsinki and Uusimaa I
TKT
1:2
Tampere
Tampere and Satakunta
Jukola
4:0
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
Ilves II
5:2
NoPS
Tampere and Satakunta
Norrvalla FF
1:1
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
Spartak Kajaani
1:1
OTP
Northern Finland
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
0:2
NJS
Helsinki and Uusimaa III
Spartak Helsinki
3:0
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
SibboV
1:3
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
HIFK II
3:2
EPS
Helsinki and Uusimaa I
JIK
1:1
TPK
Turku and Ahvenanmaa
FC Reipas
3:0
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
MPS/Atletico Malmi
0:4
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
Edustus STPS
0:5
FC Peltirumpu
South-East Finland
JBK
3:1
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
KajHa
1:0
OLS
Northern Finland
Tampere
3:1
Ilves II
Tampere and Satakunta
CLE
4:3
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
IPS Edustus
1:1
SavU
South-East Finland
Peka
7:1
Kultsu II
South-East Finland
Santa Claus II
3:2
Tervarit
Northern Finland
Itae-Hakkilan Kilpa
2:3
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
TuPS
2:1
LPS
Helsinki and Uusimaa I
Tikka
3:2
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
VPS-j
2:2
SJK Akatemia
Eastern and Central Finland
Honka Academy
5:0
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
KaePa/PuLe
2:3
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
Herto
0:1
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
Sisu-Pallo
0:0
SIF
Eastern and Central Finland
TuWe
1:1
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
NoPS
3:3
Haermae
Tampere and Satakunta
KaaPo
1:4
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
LoPa
2:3
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
VG-62
0:4
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
Pargas IF
5:0
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
TP-T
2:1
PS-44
Tampere and Satakunta
Toeoeloen Vesa
0:3
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
Loiske
3:1
PJK
Tampere and Satakunta
FC Kiisto
3:0
KPS
Eastern and Central Finland
Paimion Haka
0:4
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
Ilves-Kissat
0:4
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
RiPS
5:6
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
EuPa
1:7
TKT
Tampere and Satakunta
Purha
2:3
Lappeen JK
South-East Finland
Ponnistajat
1:3
HPS
Helsinki and Uusimaa II
MiKi
4:0
HaPK
South-East Finland
KPV Akatemia
1:3
Esse IK
Eastern and Central Finland
AS Moon
3:2
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
FC Kemi
1:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
FC HIK
1:2
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
FC Korsholm
1:0
Jukola
Eastern and Central Finland
Norrvalla FF
2:0
HBK
Eastern and Central Finland
FC Santa Claus AC
1:5
KajHa
Northern Finland
VG-62
2:3
JIK
Turku and Ahvenanmaa
SJK Akatemia
0:1
Sisu-Pallo
Eastern and Central Finland
LPS
4:1
HIFK II
Helsinki and Uusimaa I
Santa Claus II
1:5
KajHa
Northern Finland
MPS/Old Stars
0:3
PK Keski-Uusimaa
Helsinki and Uusimaa II
NJS
8:0
RiPS
Helsinki and Uusimaa III
TuPS
1:1
NuPS
Helsinki and Uusimaa I
Honka Academy
3:0
Herto
Helsinki and Uusimaa II
Pk-35 Ii
2:5
SibboV
Helsinki and Uusimaa II
Tikka
0:4
Poexyt
Helsinki and Uusimaa II
KaePa/PuLe
0:0
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
CLE
4:3
Toeoeloen Vesa
Helsinki and Uusimaa III
PuiU
2:1
TiPS
Helsinki and Uusimaa III
Sporting Kristina
6:2
VPS-j
Eastern and Central Finland
Pallo-Iirot
4:0
NoPS
Tampere and Satakunta
MaPS
3:0
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
Peimari UTD
4:0
JyTy
Turku and Ahvenanmaa
Wilpas
3:0
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
SIF
3:1
HBK
Eastern and Central Finland
FC Reipas
0:3
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
Akilles
1:3
HPS
Helsinki and Uusimaa II
Itae-Hakkilan Kilpa
0:7
Ponnistajat
Helsinki and Uusimaa II
Esse IK
4:1
Jukola
Eastern and Central Finland
PJK
0:1
TP-T
Tampere and Satakunta
TPK
4:0
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
KPS
3:2
JBK
Eastern and Central Finland
Ilves II
2:3
EuPa
Tampere and Satakunta
EIF/Akademi
1:2
EPS
Helsinki and Uusimaa I
HyPS
0:10
Legirus Inter
Helsinki and Uusimaa III
Spartak Helsinki
1:1
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
PPJ
2:0
ALPC
Helsinki and Uusimaa I
Haermae
1:6
Tampere
Tampere and Satakunta
Aifk
0:0
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
TKT
1:2
Loiske
Tampere and Satakunta
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
2:7
Toolon Taisto
Helsinki and Uusimaa III
PS-44
1:3
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
FC Kiisto
0:0
FC Korsholm
Eastern and Central Finland
Norrvalla FF
2:3
KPV Akatemia
Eastern and Central Finland
PK Keski-Uusimaa
1:2
Itae-Hakkilan Kilpa
Helsinki and Uusimaa II
HIFK II
3:2
EIF/Akademi
Helsinki and Uusimaa I
OTP
7:0
Spartak Kajaani
Northern Finland
OLS
5:0
FC Santa Claus AC
Northern Finland
OLS
5:0
Santa Claus II
Northern Finland
EuPa
2:2
Haermae
Tampere and Satakunta
JIK
2:2
Peimari UTD
Turku and Ahvenanmaa
Spartak Helsinki
2:1
TuPS
Helsinki and Uusimaa I
Ponnistajat
3:0
Pk-35 Ii
Helsinki and Uusimaa II
Takinkaeaentaejaet
0:2
RoPo
Northern Finland
LPS
7:1
FC HIK
Helsinki and Uusimaa I
Legirus Inter
5:1
CLE
Helsinki and Uusimaa III
SibboV
2:0
MPS
Helsinki and Uusimaa II
Tampere
1:3
Pallo-Iirot
Tampere and Satakunta
JBK
3:0
FC Kiisto
Eastern and Central Finland
SibboV
0:2
MPS/Old Stars
Helsinki and Uusimaa II
Toolon Taisto
5:1
HyPS
Helsinki and Uusimaa III
MaPS
7:1
Aifk
Turku and Ahvenanmaa
SJK Akatemia
8:0
HBK
Eastern and Central Finland
TiPS
1:2
FC Reipas
Helsinki and Uusimaa III
NJS
2:1
MPS/Atletico Malmi
Helsinki and Uusimaa III
Poexyt
1:1
Akilles
Helsinki and Uusimaa II
VPS-j
4:0
KPS
Eastern and Central Finland
Herto
3:0
Tikka
Helsinki and Uusimaa II
Sisu-Pallo
4:1
Sporting Kristina
Eastern and Central Finland
HPS
2:2
Honka Academy
Helsinki and Uusimaa II
KPV Akatemia
0:2
SIF
Eastern and Central Finland
NoPS
0:0
PS-44
Tampere and Satakunta
TuWe
1:5
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
KaaPo
0:3
TPK
Turku and Ahvenanmaa
Ilves-Kissat
1:3
TP-T
Tampere and Satakunta
ALPC
1:3
LoPa
Helsinki and Uusimaa I
EPS
1:1
KaePa/PuLe
Helsinki and Uusimaa I
Toeoeloen Vesa
1:0
PK Keski-Uusimaa/Allianssi
Helsinki and Uusimaa III
NuPS
2:2
PPJ
Helsinki and Uusimaa I
Loiske
2:2
Ilves II
Tampere and Satakunta
Paimion Haka
2:2
VG-62
Turku and Ahvenanmaa
JyTy
1:2
Wilpas
Turku and Ahvenanmaa
Tervarit
6:1
AS Moon
Northern Finland
Jukola
2:0
Norrvalla FF
Eastern and Central Finland
RiPS
2:1
PuiU
Helsinki and Uusimaa III
FC Korsholm
2:2
Esse IK
Eastern and Central Finland
TKT
0:1
PJK
Tampere and Satakunta
Pallo-Iirot
4:0
EuPa
Tampere and Satakunta
RoPo
6:0
Tervarit
Northern Finland
Spartak Kajaani
0:4
Takinkaeaentaejaet
Northern Finland
Wilpas
1:1
JIK
Turku and Ahvenanmaa
PJK
0:1
Ilves-Kissat
Tampere and Satakunta
AS Moon
0:4
OLS
Northern Finland
PS-44
0:1
Tampere
Tampere and Satakunta
JyTy
3:3
Pargas IF
Turku and Ahvenanmaa
Aifk
1:3
TuWe
Turku and Ahvenanmaa
Peimari UTD
8:2
Paimion Haka
Turku and Ahvenanmaa
VG-62
1:4
KaaPo
Turku and Ahvenanmaa
TP-T
1:4
NoPS
Tampere and Satakunta
TPK
2:1
MaPS
Turku and Ahvenanmaa
Ilves II
2:3
TKT
Tampere and Satakunta
Haermae
1:1
Loiske
Tampere and Satakunta