Metallurg Magnitogorsk
1:4
CSKA Moscow
Final
CSKA Moscow
2:1
Metallurg Magnitogorsk
Final
Metallurg Magnitogorsk
2:3
CSKA Moscow
Final
CSKA Moscow
0:1
Metallurg Magnitogorsk
Final
CSKA Moscow
0:4
Metallurg Magnitogorsk
Final
Metallurg Magnitogorsk
6:4
CSKA Moscow
Final
Metallurg Magnitogorsk
1:3
CSKA Moscow
Final
SKA St. Petersburg
0:3
CSKA Moscow
1/2 final
CSKA Moscow
3:1
SKA St. Petersburg
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
2:1
Traktor
1/2 final
SKA St. Petersburg
3:2
CSKA Moscow
1/2 final
Traktor
0:6
Metallurg Magnitogorsk
1/2 final
CSKA Moscow
2:3
SKA St. Petersburg
1/2 final
Traktor
1:2
Metallurg Magnitogorsk
1/2 final
CSKA Moscow
6:2
SKA St. Petersburg
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
4:6
Traktor
1/2 final
SKA St. Petersburg
2:1
CSKA Moscow
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Traktor
1/2 final
SKA St. Petersburg
1:3
CSKA Moscow
1/2 final
Metallurg Magnitogorsk
4:0
Avangard Omsk
1/4 final
Avangard Omsk
5:1
Metallurg Magnitogorsk
1/4 final
Salavat Yulayev Ufa
1:2
Traktor
1/4 final
SKA St. Petersburg
2:1
Spartak Moscow
1/4 final
Metallurg Magnitogorsk
5:2
Avangard Omsk
1/4 final
Traktor
2:1
Salavat Yulayev Ufa
1/4 final
Avangard Omsk
1:5
Metallurg Magnitogorsk
1/4 final
Spartak Moscow
1:2
SKA St. Petersburg
1/4 final
UHC Dinamo
3:6
CSKA Moscow
1/4 final
Salavat Yulayev Ufa
1:7
Traktor
1/4 final
Avangard Omsk
2:5
Metallurg Magnitogorsk
1/4 final
Spartak Moscow
1:2
SKA St. Petersburg
1/4 final
UHC Dinamo
1:2
CSKA Moscow
1/4 final
Salavat Yulayev Ufa
3:1
Traktor
1/4 final
SKA St. Petersburg
2:1
Spartak Moscow
1/4 final
Metallurg Magnitogorsk
5:7
Avangard Omsk
1/4 final
CSKA Moscow
4:2
UHC Dinamo
1/4 final
Traktor
4:1
Salavat Yulayev Ufa
1/4 final
SKA St. Petersburg
1:6
Spartak Moscow
1/4 final
Metallurg Magnitogorsk
1:8
Avangard Omsk
1/4 final
CSKA Moscow
3:2
UHC Dinamo
1/4 final
Traktor
0:1
Salavat Yulayev Ufa
1/4 final
UHC Dinamo
2:1
Severstal Cherepovets
1/8 final
Avangard Omsk
2:0
AK Bars Kazan
1/8 final
Severstal Cherepovets
3:2
UHC Dinamo
1/8 final
UHC Dinamo
5:2
Severstal Cherepovets
1/8 final
AK Bars Kazan
4:3
Avangard Omsk
1/8 final
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Sibir Novosibirsk
1/8 final
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Barys
1/8 final
Dynamo Minsk
3:4
SKA St. Petersburg
1/8 final
Avangard Omsk
2:3
AK Bars Kazan
1/8 final
Severstal Cherepovets
2:3
UHC Dinamo
1/8 final
Sibir Novosibirsk
3:6
Salavat Yulayev Ufa
1/8 final
Neftekhimik
2:3
Traktor
1/8 final
Lokomotiv Yaroslavl
1:4
CSKA Moscow
1/8 final
Spartak Moscow
5:0
Jokerit
1/8 final
Barys
2:5
Metallurg Magnitogorsk
1/8 final
Dynamo Minsk
2:3
SKA St. Petersburg
1/8 final
Avangard Omsk
2:0
AK Bars Kazan
1/8 final
Severstal Cherepovets
1:3
UHC Dinamo
1/8 final
Sibir Novosibirsk
2:1
Salavat Yulayev Ufa
1/8 final
Neftekhimik
2:3
Traktor
1/8 final
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
CSKA Moscow
1/8 final
Spartak Moscow
5:0
Jokerit
1/8 final
Barys
3:5
Metallurg Magnitogorsk
1/8 final
SKA St. Petersburg
3:1
Dynamo Minsk
1/8 final
UHC Dinamo
3:4
Severstal Cherepovets
1/8 final
AK Bars Kazan
2:5
Avangard Omsk
1/8 final
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Sibir Novosibirsk
1/8 final
CSKA Moscow
4:1
Lokomotiv Yaroslavl
1/8 final
Jokerit
0:5
Spartak Moscow
1/8 final
Metallurg Magnitogorsk
6:2
Barys
1/8 final
Traktor
2:1
Neftekhimik
1/8 final
AK Bars Kazan
1:2
Avangard Omsk
1/8 final
SKA St. Petersburg
8:3
Dynamo Minsk
1/8 final
UHC Dinamo
3:6
Severstal Cherepovets
1/8 final
Salavat Yulayev Ufa
2:1
Sibir Novosibirsk
1/8 final
Jokerit
0:5
Spartak Moscow
1/8 final
CSKA Moscow
4:3
Lokomotiv Yaroslavl
1/8 final
Traktor
4:3
Neftekhimik
1/8 final
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Barys
1/8 final
Admiral Vladivostok
3:2
Sibir Novosibirsk
SKA St. Petersburg
2:1
HC Sochi
Avtomobilist
5:2
Severstal Cherepovets
Neftekhimik
4:2
Traktor
Admiral Vladivostok
2:1
Sibir Novosibirsk
HC Vityaz
2:3
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
2:3
Jokerit
SKA St. Petersburg
1:3
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
2:4
Traktor
Amur Khabarovsk
2:3
Sibir Novosibirsk
UHC Dinamo
3:4
Neftekhimik
HC Vityaz
1:4
Avangard Omsk
Severstal Cherepovets
4:2
HC Sochi
Metallurg Magnitogorsk
3:4
Barys
Amur Khabarovsk
0:1
Sibir Novosibirsk
Admiral Vladivostok
4:3
Spartak Moscow
Red Star Kunlun
0:4
Traktor
Avangard Omsk
3:0
Dynamo Minsk
HC Sochi
4:1
Neftekhimik
SKA St. Petersburg
3:0
Torpedo
Metallurg Magnitogorsk
3:1
Lokomotiv Yaroslavl
CSKA Moscow
3:4
HC Vityaz
Amur Khabarovsk
3:2
Spartak Moscow
Admiral Vladivostok
4:2
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
1:7
Severstal Cherepovets
Jokerit
5:1
UHC Dinamo
HC Sochi
1:2
Torpedo
HC Vityaz
3:4
Dynamo Minsk
Barys
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Salavat Yulayev Ufa
6:4
Dinamo Riga
CSKA Moscow
2:1
Neftekhimik
Sibir Novosibirsk
1:2
Spartak Moscow
Traktor
4:3
Lokomotiv Yaroslavl
Amur Khabarovsk
1:2
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
1:5
SKA St. Petersburg
CSKA Moscow
3:2
Avangard Omsk
Neftekhimik
2:1
Torpedo
Severstal Cherepovets
3:5
Dynamo Minsk
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
UHC Dinamo
Salavat Yulayev Ufa
3:4
Metallurg Magnitogorsk
Barys
7:1
Dinamo Riga
Sibir Novosibirsk
2:6
AK Bars Kazan
Admiral Vladivostok
3:5
Amur Khabarovsk
CSKA Moscow
2:3
Jokerit
HC Sochi
3:4
HC Vityaz
Severstal Cherepovets
4:2
UHC Dinamo
Torpedo
3:4
Dinamo Riga
Avangard Omsk
1:3
Traktor
Dynamo Minsk
1:0
Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Yaroslavl
2:4
Spartak Moscow
Avtomobilist
1:5
AK Bars Kazan
Barys
1:2
Salavat Yulayev Ufa
Sibir Novosibirsk
3:2
Neftekhimik
Admiral Vladivostok
1:3
SKA St. Petersburg
Dinamo Riga
3:4
Avangard Omsk
Jokerit
7:1
Red Star Kunlun
CSKA Moscow
3:4
UHC Dinamo
HC Sochi
2:4
Traktor
Severstal Cherepovets
2:3
HC Vityaz
AK Bars Kazan
4:3
Metallurg Magnitogorsk
Torpedo
1:3
Spartak Moscow
Barys
3:2
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
3:2
Salavat Yulayev Ufa
Admiral Vladivostok
2:4
Neftekhimik
Amur Khabarovsk
3:2
SKA St. Petersburg
Jokerit
1:5
Avangard Omsk
CSKA Moscow
6:4
Dynamo Minsk
Dinamo Riga
3:2
Red Star Kunlun
HC Vityaz
3:5
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazan
3:4
Severstal Cherepovets
HC Sochi
2:3
Spartak Moscow
UHC Dinamo
6:3
Torpedo
Traktor
4:2
Barys
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Avtomobilist
Sibir Novosibirsk
3:4
SKA St. Petersburg
Admiral Vladivostok
3:2
Neftekhimik
Amur Khabarovsk
2:4
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
4:6
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
4:2
Metallurg Magnitogorsk
AK Bars Kazan
5:3
Barys
Red Star Kunlun
0:4
Torpedo
UHC Dinamo
7:1
Avtomobilist
HC Vityaz
3:2
HC Sochi
Traktor
6:1
Severstal Cherepovets
Admiral Vladivostok
0:3
Lokomotiv Yaroslavl
Amur Khabarovsk
4:5
Neftekhimik
Spartak Moscow
3:2
Salavat Yulayev Ufa
SKA St. Petersburg
3:2
CSKA Moscow
Jokerit
2:1
Dynamo Minsk
HC Vityaz
2:3
Dinamo Riga
Amur Khabarovsk
1:3
Neftekhimik
Avangard Omsk
3:2
Torpedo
UHC Dinamo
2:3
HC Sochi
AK Bars Kazan
5:1
Traktor
Metallurg Magnitogorsk
4:3
Severstal Cherepovets
Avtomobilist
0:2
Barys
Sibir Novosibirsk
2:1
Lokomotiv Yaroslavl
Dinamo Riga
1:4
Dynamo Minsk
SKA St. Petersburg
4:2
Spartak Moscow
Jokerit
1:3
CSKA Moscow
Red Star Kunlun
3:4
Salavat Yulayev Ufa
Amur Khabarovsk
0:1
Admiral Vladivostok
Dinamo Riga
1:3
Torpedo
AK Bars Kazan
2:4
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
5:3
Jokerit
SKA St. Petersburg
1:2
UHC Dinamo
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
CSKA Moscow
HC Sochi
5:4
Severstal Cherepovets
Spartak Moscow
5:2
Avtomobilist
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Avangard Omsk
Barys
1:3
Neftekhimik
Sibir Novosibirsk
3:2
Red Star Kunlun
Admiral Vladivostok
2:1
Amur Khabarovsk
Sibir Novosibirsk
2:4
Traktor
Dinamo Riga
2:3
HC Vityaz
Spartak Moscow
2:0
Jokerit
Dynamo Minsk
1:2
Torpedo
Lokomotiv Yaroslavl
0:2
Avtomobilist
Severstal Cherepovets
2:3
Avangard Omsk
AK Bars Kazan
5:2
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
1:5
SKA St. Petersburg
Barys
7:4
Red Star Kunlun
Barys
5:2
HC Sochi
Dinamo Riga
1:2
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Avangard Omsk
CSKA Moscow
2:5
Torpedo
UHC Dinamo
1:2
Admiral Vladivostok
Dynamo Minsk
1:4
HC Vityaz
Neftekhimik
0:3
Sibir Novosibirsk
Severstal Cherepovets
3:4
Jokerit
Metallurg Magnitogorsk
6:4
Red Star Kunlun
Traktor
1:4
SKA St. Petersburg
Salavat Yulayev Ufa
5:0
HC Sochi
AK Bars Kazan
1:2
Barys
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Sibir Novosibirsk
Avangard Omsk
4:1
Dinamo Riga
UHC Dinamo
2:3
CSKA Moscow
Severstal Cherepovets
3:1
HC Vityaz
Traktor
3:2
Red Star Kunlun
Metallurg Magnitogorsk
2:3
Spartak Moscow
Avtomobilist
0:1
SKA St. Petersburg
Jokerit
2:0
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
4:2
Admiral Vladivostok
HC Sochi
4:3
Dynamo Minsk
Red Star Kunlun
2:7
Sibir Novosibirsk
Severstal Cherepovets
1:2
Amur Khabarovsk
Torpedo
3:4
Dinamo Riga
Neftekhimik
2:4
Barys
Avtomobilist
2:1
Admiral Vladivostok
Salavat Yulayev Ufa
0:4
UHC Dinamo
Traktor
4:1
Spartak Moscow
SKA St. Petersburg
3:1
Jokerit
HC Vityaz
2:5
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
1:3
AK Bars Kazan
CSKA Moscow
1:0
Lokomotiv Yaroslavl
HC Sochi
1:2
Sibir Novosibirsk
Red Star Kunlun
2:1
Neftekhimik
Torpedo
1:3
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
3:1
Spartak Moscow
Traktor
0:2
Amur Khabarovsk
Barys
2:4
UHC Dinamo
Dinamo Riga
2:3
Severstal Cherepovets
HC Vityaz
2:3
Jokerit
SKA St. Petersburg
2:1
Dynamo Minsk
Avangard Omsk
6:1
Neftekhimik
Spartak Moscow
1:2
Lokomotiv Yaroslavl
UHC Dinamo
4:1
AK Bars Kazan
CSKA Moscow
6:4
Metallurg Magnitogorsk
Admiral Vladivostok
0:2
Salavat Yulayev Ufa
SKA St. Petersburg
1:3
Severstal Cherepovets
Torpedo
4:1
HC Vityaz
Red Star Kunlun
1:5
Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Riga
2:3
CSKA Moscow
Dynamo Minsk
2:1
Traktor
Neftekhimik
2:3
AK Bars Kazan
Jokerit
2:0
Lokomotiv Yaroslavl
Spartak Moscow
4:1
UHC Dinamo
Sibir Novosibirsk
3:1
Avtomobilist
Amur Khabarovsk
2:1
Salavat Yulayev Ufa
Admiral Vladivostok
2:8
HC Sochi
Severstal Cherepovets
3:1
Torpedo
Barys
1:3
HC Vityaz
Jokerit
2:3
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
Traktor
Sibir Novosibirsk
5:4
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
1:5
Avtomobilist
Amur Khabarovsk
0:2
HC Sochi
AK Bars Kazan
3:4
SKA St. Petersburg
Red Star Kunlun
4:6
Spartak Moscow
Neftekhimik
3:2
Dinamo Riga
Salavat Yulayev Ufa
2:3
HC Vityaz
Metallurg Magnitogorsk
5:4
Dynamo Minsk
Barys
4:2
Torpedo
UHC Dinamo
7:6
Traktor
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Jokerit
Severstal Cherepovets
3:0
CSKA Moscow
Sibir Novosibirsk
1:2
HC Sochi
Admiral Vladivostok
2:1
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
3:0
Avtomobilist
AK Bars Kazan
4:2
Dinamo Riga
Neftekhimik
2:8
SKA St. Petersburg
Salavat Yulayev Ufa
0:1
Torpedo
Barys
3:2
Dynamo Minsk
UHC Dinamo
4:1
Red Star Kunlun
HC Vityaz
1:2
Severstal Cherepovets
Spartak Moscow
1:6
Jokerit
Amur Khabarovsk
1:3
Avangard Omsk
CSKA Moscow
3:1
SKA St. Petersburg
Dynamo Minsk
1:2
Sibir Novosibirsk
HC Sochi
1:0
Dinamo Riga
Neftekhimik
1:0
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
2:1
Admiral Vladivostok
Avtomobilist
0:3
Metallurg Magnitogorsk
Torpedo
2:3
AK Bars Kazan
Jokerit
2:4
Spartak Moscow
HC Vityaz
2:3
Red Star Kunlun
Severstal Cherepovets
3:4
Barys
UHC Dinamo
3:1
Salavat Yulayev Ufa
Avangard Omsk
4:2
Metallurg Magnitogorsk
Dynamo Minsk
3:6
CSKA Moscow
SKA St. Petersburg
1:2
Sibir Novosibirsk
HC Sochi
1:3
Lokomotiv Yaroslavl
Torpedo
4:1
Admiral Vladivostok
Avtomobilist
4:0
Amur Khabarovsk
Traktor
0:1
Neftekhimik
Spartak Moscow
5:2
Barys
HC Vityaz
2:4
Salavat Yulayev Ufa
Dinamo Riga
1:3
AK Bars Kazan
Jokerit
4:1
Admiral Vladivostok
Red Star Kunlun
1:4
Avangard Omsk
CSKA Moscow
2:3
UHC Dinamo
SKA St. Petersburg
1:3
Lokomotiv Yaroslavl
Dynamo Minsk
3:4
Severstal Cherepovets
Traktor
3:2
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
5:2
Amur Khabarovsk
Avtomobilist
3:4
Neftekhimik
HC Sochi
5:2
Barys
Spartak Moscow
0:1
AK Bars Kazan
Torpedo
0:2
Salavat Yulayev Ufa
Dinamo Riga
3:2
Admiral Vladivostok
Avangard Omsk
3:0
HC Vityaz
CSKA Moscow
3:2
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
3:1
Jokerit
Red Star Kunlun
4:5
Amur Khabarovsk
Dynamo Minsk
3:7
Lokomotiv Yaroslavl
Traktor
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Sibir Novosibirsk
3:2
Neftekhimik
Avangard Omsk
5:0
Red Star Kunlun
Spartak Moscow
0:3
Sibir Novosibirsk
Dinamo Riga
1:4
Jokerit
CSKA Moscow
4:0
SKA St. Petersburg
Avangard Omsk
1:3
UHC Dinamo
HC Vityaz
0:1
Admiral Vladivostok
Torpedo
5:1
HC Sochi
Lokomotiv Yaroslavl
3:4
Amur Khabarovsk
Salavat Yulayev Ufa
0:5
Traktor
Red Star Kunlun
1:3
Sibir Novosibirsk
AK Bars Kazan
5:4
Avtomobilist
Spartak Moscow
3:4
Dynamo Minsk
Severstal Cherepovets
5:2
Metallurg Magnitogorsk
Dinamo Riga
0:3
HC Sochi
HC Vityaz
5:6
CSKA Moscow
UHC Dinamo
0:1
Amur Khabarovsk
Neftekhimik
5:2
Admiral Vladivostok
Barys
4:5
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
2:4
Avangard Omsk
SKA St. Petersburg
1:2
Spartak Moscow
Severstal Cherepovets
3:2
Avtomobilist
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Metallurg Magnitogorsk
Torpedo
4:0
Dynamo Minsk
AK Bars Kazan
0:2
Sibir Novosibirsk
HC Sochi
1:3
Red Star Kunlun
Neftekhimik
2:1
Avangard Omsk
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Amur Khabarovsk
Barys
1:4
Jokerit
Traktor
6:1
Admiral Vladivostok
CSKA Moscow
1:0
Avtomobilist
SKA St. Petersburg
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Dynamo Minsk
3:7
UHC Dinamo
Torpedo
3:2
Lokomotiv Yaroslavl
Severstal Cherepovets
3:2
Spartak Moscow
Neftekhimik
3:5
Red Star Kunlun
AK Bars Kazan
2:1
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
0:2
Jokerit
Traktor
2:4
HC Vityaz
Dinamo Riga
4:1
UHC Dinamo
Dynamo Minsk
3:5
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
4:2
Spartak Moscow
HC Sochi
2:0
Torpedo
Traktor
5:0
AK Bars Kazan
Avtomobilist
8:0
Red Star Kunlun
Metallurg Magnitogorsk
2:1
HC Vityaz
Amur Khabarovsk
0:1
Barys
Admiral Vladivostok
1:4
Jokerit
Avangard Omsk
2:1
Salavat Yulayev Ufa
UHC Dinamo
2:3
SKA St. Petersburg
Severstal Cherepovets
2:1
Torpedo
Spartak Moscow
1:3
HC Sochi
Lokomotiv Yaroslavl
1:2
Neftekhimik
Metallurg Magnitogorsk
3:1
AK Bars Kazan
Avtomobilist
5:2
HC Vityaz
Sibir Novosibirsk
1:0
CSKA Moscow
Admiral Vladivostok
1:4
Barys
Amur Khabarovsk
2:1
Jokerit
Dinamo Riga
4:5
SKA St. Petersburg
Spartak Moscow
5:3
Torpedo
UHC Dinamo
4:1
Lokomotiv Yaroslavl
Red Star Kunlun
2:4
Neftekhimik
HC Vityaz
1:3
HC Sochi
Metallurg Magnitogorsk
3:2
Traktor
Avtomobilist
2:3
AK Bars Kazan
Salavat Yulayev Ufa
2:3
Severstal Cherepovets
Sibir Novosibirsk
4:3
Barys
Admiral Vladivostok
2:3
Dynamo Minsk
Amur Khabarovsk
3:4
CSKA Moscow
Avangard Omsk
1:5
SKA St. Petersburg
UHC Dinamo
2:5
HC Vityaz
Torpedo
6:3
Neftekhimik
Spartak Moscow
4:2
Red Star Kunlun
Jokerit
8:0
Dinamo Riga
Salavat Yulayev Ufa
4:3
Lokomotiv Yaroslavl
Barys
1:5
Severstal Cherepovets
Sibir Novosibirsk
2:0
Traktor
Amur Khabarovsk
3:0
Dynamo Minsk
Admiral Vladivostok
1:2
CSKA Moscow
HC Sochi
2:3
Metallurg Magnitogorsk
Severstal Cherepovets
2:0
Dinamo Riga
AK Bars Kazan
3:2
Avangard Omsk
Traktor
4:3
Avtomobilist
Barys
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
Sibir Novosibirsk
3:2
Dynamo Minsk
CSKA Moscow
2:3
Salavat Yulayev Ufa
HC Vityaz
2:5
Spartak Moscow
SKA St. Petersburg
7:0
Red Star Kunlun
Neftekhimik
0:3
UHC Dinamo
Jokerit
4:5
Metallurg Magnitogorsk
Amur Khabarovsk
1:2
Admiral Vladivostok
HC Sochi
6:7
Avtomobilist
Torpedo
0:1
Avangard Omsk
AK Bars Kazan
4:5
UHC Dinamo
SKA St. Petersburg
2:0
Jokerit
Dinamo Riga
4:5
Metallurg Magnitogorsk
Dynamo Minsk
6:5
Barys
Severstal Cherepovets
2:1
Red Star Kunlun
Neftekhimik
3:2
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
1:3
Admiral Vladivostok
Traktor
1:6
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
4:3
CSKA Moscow
HC Sochi
4:5
Avangard Omsk
HC Vityaz
5:2
Sibir Novosibirsk
Torpedo
4:3
Avtomobilist
AK Bars Kazan
3:2
Amur Khabarovsk
SKA St. Petersburg
3:4
Barys
Dynamo Minsk
3:2
Admiral Vladivostok
Lokomotiv Yaroslavl
4:3
Red Star Kunlun
Traktor
5:3
UHC Dinamo
Metallurg Magnitogorsk
2:5
Salavat Yulayev Ufa
Severstal Cherepovets
6:5
Neftekhimik
Avangard Omsk
4:3
Sibir Novosibirsk
HC Vityaz
3:4
Dinamo Riga
Jokerit
5:4
SKA St. Petersburg
Red Star Kunlun
1:2
Barys
CSKA Moscow
2:1
Admiral Vladivostok
Torpedo
2:1
Amur Khabarovsk
Avtomobilist
4:3
Salavat Yulayev Ufa
Traktor
4:2
HC Sochi
Dynamo Minsk
1:2
Spartak Moscow
Dinamo Riga
4:3
Neftekhimik
Jokerit
4:3
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
2:1
AK Bars Kazan
Lokomotiv Yaroslavl
2:1
Severstal Cherepovets
Avangard Omsk
4:1
Barys
HC Vityaz
1:3
Torpedo
CSKA Moscow
1:5
Amur Khabarovsk
SKA St. Petersburg
5:3
UHC Dinamo
Avtomobilist
4:5
HC Sochi
Dynamo Minsk
6:5
Red Star Kunlun
Dinamo Riga
4:1
Sibir Novosibirsk
Jokerit
3:6
Neftekhimik
Salavat Yulayev Ufa
2:3
AK Bars Kazan
Admiral Vladivostok
2:4
Traktor
Lokomotiv Yaroslavl
3:1
UHC Dinamo
Avangard Omsk
3:1
Avtomobilist
Torpedo
2:3
Severstal Cherepovets
CSKA Moscow
1:0
Spartak Moscow
Metallurg Magnitogorsk
3:1
HC Sochi
Admiral Vladivostok
3:4
Traktor
Salavat Yulayev Ufa
0:5
SKA St. Petersburg
Barys
3:6
AK Bars Kazan
Red Star Kunlun
2:1
CSKA Moscow
Avangard Omsk
5:2
Spartak Moscow
Torpedo
3:4
Dynamo Minsk
UHC Dinamo
3:2
Severstal Cherepovets
Neftekhimik
2:3
Avtomobilist
Amur Khabarovsk
4:5
Traktor
HC Sochi
3:2
Dinamo Riga
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Jokerit
Barys
3:0
SKA St. Petersburg
Sibir Novosibirsk
2:1
HC Vityaz
Severstal Cherepovets
1:5
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
1:3
Metallurg Magnitogorsk
Neftekhimik
3:4
Dynamo Minsk
Amur Khabarovsk
0:2
Traktor
UHC Dinamo
0:3
CSKA Moscow
Avtomobilist
5:1
Jokerit
Barys
1:0
Avangard Omsk
Sibir Novosibirsk
3:1
Dinamo Riga
Admiral Vladivostok
3:2
HC Vityaz
HC Sochi
0:3
Salavat Yulayev Ufa
Spartak Moscow
0:4
Metallurg Magnitogorsk
SKA St. Petersburg
1:0
Lokomotiv Yaroslavl
AK Bars Kazan
3:4
Dynamo Minsk
CSKA Moscow
4:1
Red Star Kunlun
Avtomobilist
5:2
Avangard Omsk
Traktor
3:2
Jokerit
Sibir Novosibirsk
0:3
Torpedo
Admiral Vladivostok
1:2
Dinamo Riga
Amur Khabarovsk
2:1
HC Vityaz
Spartak Moscow
2:0
Severstal Cherepovets
SKA St. Petersburg
2:0
Neftekhimik
UHC Dinamo
2:4
Metallurg Magnitogorsk
HC Sochi
3:7
Dynamo Minsk
AK Bars Kazan
2:0
Salavat Yulayev Ufa
Lokomotiv Yaroslavl
4:3
Barys
Red Star Kunlun
4:2
HC Vityaz
Traktor
4:3
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
2:1
Torpedo
Amur Khabarovsk
3:2
Dinamo Riga
Jokerit
4:1
Severstal Cherepovets
UHC Dinamo
3:1
Barys
Spartak Moscow
5:1
Neftekhimik
CSKA Moscow
1:2
AK Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
4:2
Avtomobilist
Salavat Yulayev Ufa
1:3
Sibir Novosibirsk
Red Star Kunlun
3:5
UHC Dinamo
Amur Khabarovsk
4:3
Torpedo
Avangard Omsk
3:1
HC Sochi
CSKA Moscow
1:0
Sibir Novosibirsk
Dinamo Riga
0:2
Severstal Cherepovets
SKA St. Petersburg
4:3
Traktor
HC Vityaz
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
Dynamo Minsk
3:1
Neftekhimik
Jokerit
4:3
AK Bars Kazan
Metallurg Magnitogorsk
4:3
Barys
Salavat Yulayev Ufa
3:2
Avtomobilist
UHC Dinamo
6:3
Spartak Moscow
Red Star Kunlun
3:1
Admiral Vladivostok
HC Vityaz
6:5
SKA St. Petersburg
Dinamo Riga
2:1
HC Sochi
Dynamo Minsk
2:1
Amur Khabarovsk
Avangard Omsk
1:4
Lokomotiv Yaroslavl
Torpedo
5:2
Traktor
Severstal Cherepovets
1:0
Sibir Novosibirsk
Barys
5:4
Avtomobilist
Neftekhimik
4:0
Admiral Vladivostok
AK Bars Kazan
3:1
Spartak Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
Salavat Yulayev Ufa
Dynamo Minsk
1:2
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
4:1
Amur Khabarovsk
Torpedo
4:2
UHC Dinamo
Jokerit
4:2
HC Sochi
Metallurg Magnitogorsk
4:0
CSKA Moscow
Avtomobilist
1:2
Traktor
Barys
2:1
Sibir Novosibirsk
AK Bars Kazan
2:1
Admiral Vladivostok
Neftekhimik
2:3
Spartak Moscow
Severstal Cherepovets
2:1
Dinamo Riga
Red Star Kunlun
0:2
Amur Khabarovsk
HC Sochi
0:4
UHC Dinamo
SKA St. Petersburg
2:4
Salavat Yulayev Ufa
Traktor
2:1
CSKA Moscow
Torpedo
2:4
Jokerit
Lokomotiv Yaroslavl
2:3
HC Vityaz
Avtomobilist
7:3
Dynamo Minsk
Sibir Novosibirsk
1:3
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
0:4
Avangard Omsk
SKA St. Petersburg
5:1
Amur Khabarovsk
UHC Dinamo
4:1
Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
2:1
Salavat Yulayev Ufa
Barys
1:2
CSKA Moscow
Lokomotiv Yaroslavl
1:4
Jokerit
Neftekhimik
0:1
HC Sochi
AK Bars Kazan
2:1
HC Vityaz
Traktor
0:5
Dynamo Minsk
Sibir Novosibirsk
1:0
Red Star Kunlun
Admiral Vladivostok
0:5
Metallurg Magnitogorsk
Spartak Moscow
3:1
Dinamo Riga
Avtomobilist
2:3
CSKA Moscow
AK Bars Kazan
1:0
HC Sochi
Neftekhimik
5:2
HC Vityaz
Lokomotiv Yaroslavl
4:3
Torpedo
Jokerit
3:2
Barys
Traktor
4:1
Red Star Kunlun
Salavat Yulayev Ufa
1:0
Dynamo Minsk
Amur Khabarovsk
2:6
Metallurg Magnitogorsk
Avtomobilist
1:3
Avangard Omsk
Admiral Vladivostok
4:1
Severstal Cherepovets
Spartak Moscow
3:5
CSKA Moscow
Dinamo Riga
3:2
Barys
HC Sochi
0:2
SKA St. Petersburg
Neftekhimik
1:3
Traktor
Jokerit
5:4
Torpedo
Salavat Yulayev Ufa
5:1
Red Star Kunlun
Sibir Novosibirsk
4:5
UHC Dinamo
Metallurg Magnitogorsk
7:4
Avangard Omsk
Amur Khabarovsk
3:2
Severstal Cherepovets
Dinamo Riga
2:1
Torpedo
Spartak Moscow
0:2
SKA St. Petersburg
HC Vityaz
3:4
Traktor
CSKA Moscow
3:6
Barys
Red Star Kunlun
1:5
Avtomobilist
HC Sochi
2:3
AK Bars Kazan
Jokerit
2:0
Lokomotiv Yaroslavl
Admiral Vladivostok
3:5
UHC Dinamo
Metallurg Magnitogorsk
4:0
Neftekhimik
Sibir Novosibirsk
2:4
Severstal Cherepovets
Dynamo Minsk
5:2
AK Bars Kazan
Dinamo Riga
0:4
Lokomotiv Yaroslavl
HC Vityaz
3:4
Avtomobilist
Torpedo
3:2
SKA St. Petersburg
Amur Khabarovsk
2:6
UHC Dinamo
Red Star Kunlun
3:2
HC Sochi
Avangard Omsk
2:3
Jokerit
Salavat Yulayev Ufa
5:1
Neftekhimik
Barys
1:4
Spartak Moscow
CSKA Moscow
3:1
Lokomotiv Yaroslavl
HC Vityaz
1:2
AK Bars Kazan
Dynamo Minsk
1:2
Avtomobilist
Severstal Cherepovets
1:2
Traktor
Metallurg Magnitogorsk
4:3
Admiral Vladivostok
Torpedo
2:1
HC Sochi
Neftekhimik
4:2
Sibir Novosibirsk
Red Star Kunlun
5:6
Jokerit
Salavat Yulayev Ufa
2:1
Spartak Moscow
SKA St. Petersburg
2:4
Avtomobilist
UHC Dinamo
5:2
Avangard Omsk
Dinamo Riga
1:6
Traktor
Severstal Cherepovets
3:2
Admiral Vladivostok
AK Bars Kazan
1:2
CSKA Moscow
Barys
3:2
Amur Khabarovsk
Lokomotiv Yaroslavl
3:4
Dynamo Minsk
Torpedo
0:3
Sibir Novosibirsk
Metallurg Magnitogorsk
2:7
Salavat Yulayev Ufa
Red Star Kunlun
5:6
Dinamo Riga
HC Sochi
1:4
CSKA Moscow
Spartak Moscow
3:2
HC Vityaz
SKA St. Petersburg
9:2
Admiral Vladivostok
Avangard Omsk
3:2
Amur Khabarovsk
Jokerit
5:4
Traktor
UHC Dinamo
4:0
Sibir Novosibirsk
AK Bars Kazan
1:3
Torpedo
Severstal Cherepovets
1:4
Dynamo Minsk
Avtomobilist
2:4
Salavat Yulayev Ufa
Barys
1:2
Metallurg Magnitogorsk
Lokomotiv Yaroslavl
3:4
SKA St. Petersburg
Neftekhimik
4:2
Jokerit
Avangard Omsk
4:3
Admiral Vladivostok
AK Bars Kazan
3:4
Red Star Kunlun
HC Sochi
6:5
HC Vityaz
Spartak Moscow
3:1
Amur Khabarovsk
CSKA Moscow
3:2
Dinamo Riga
UHC Dinamo
4:1
Dynamo Minsk
Avtomobilist
2:6
Metallurg Magnitogorsk
Traktor
3:2
Sibir Novosibirsk
Barys
1:5
Salavat Yulayev Ufa
HC Sochi
4:0
Amur Khabarovsk
Spartak Moscow
4:1
Admiral Vladivostok
Lokomotiv Yaroslavl
3:2
Dinamo Riga
Severstal Cherepovets
2:3
SKA St. Petersburg
AK Bars Kazan
3:0
Jokerit
Neftekhimik
5:1
Red Star Kunlun
Torpedo
3:6
HC Vityaz
Avangard Omsk
4:0
CSKA Moscow