Today

Monday, 15 October 2018
NS
Zvezda Chekhov
Krasnoyarsk
Online
NS
Toros Neftekamsk
Bars
Online
NS
Molot-Prikamye
CSK VVS
Online
NS
Izhevsk
Lada Togliatti
Online
NS
Khimik
Metallurg Novokuznetsk
Online
NS
Almetyevsk
Penza
Online
Tuesday, 16 October 2018
NS
Tseng Tou
Tyumen
Online
NS
Heilongjiang
Ugra
Online
NS
Kurhan
Ryazan
Online
NS
Chelmet Chelyabinsk
Voronezh
Online
Wednesday, 17 October 2018
NS
Toros Neftekamsk
CSK VVS
Online
NS
Almetyevsk
Lada Togliatti
Online
NS
Zvezda Chekhov
Metallurg Novokuznetsk
Online
NS
SKA Neva St. Petersburg
Karaganda
Online
NS
Dinamo St. Petersburg
Torpedo Ust-Kamenogorsk
Online
Thursday, 18 October 2018
NS
Kurhan
Voronezh
Online
Saturday, 13 October 2018
AOT
Izhevsk
3 : 2
CSK VVS
Online
First Period
0:1
Second Period
0:0
Third Period
2:1
46:57
0:2
57:53
2:2
Extra Time
1:0
FT
Zvezda Chekhov
4 : 1
Angarsk
Online
First Period
1:1
Second Period
1:0
FT
Khimik
2 : 3
Krasnoyarsk
Online
First Period
0:1
Third Period
2:0
FT
Almetyevsk
6 : 3
Bars
Online
First Period
1:2
09:27
1:1
Third Period
2:0
Sunday, 14 October 2018
FT
Tseng Tou
2 : 8
Ugra
Online
First Period
1:0
FT
Heilongjiang
1 : 3
Tyumen
Online
First Period
1:0
Third Period
0:0
FT
Chelmet Chelyabinsk
5 : 1
Tambov
Online
First Period
1:0
AOT
Gornyak Uchaly
2 : 1
Ryazan
Online
First Period
1:0
Second Period
0:0
Third Period
0:1
Extra Time
1:0
FT
Orsk
4 : 3
Voronezh
Online
Second Period
0:0
FT
Kurhan
4 : 1
Sarov
Online
First Period
1:0
Second Period
0:1
Team G W WO DO D Goals P
1. Tyumen 13 8 3 1 1 41 - 21 23
2. Chelmet Chelyabinsk 14 6 3 3 2 36 - 27 21
3. Metallurg Novokuznetsk 12 8 2 0 2 51 - 20 20
4. Lada Togliatti 12 10 0 0 2 43 - 21 20
5. Dinamo St. Petersburg 13 6 2 4 1 33 - 19 20
6. Zvezda Chekhov 12 8 1 0 3 36 - 20 18
7. SKA Neva St. Petersburg 13 8 0 2 3 35 - 20 18
8. Khimik 13 5 3 2 3 26 - 19 18
9. Bars 13 8 1 0 4 29 - 22 18
10. Kurhan 14 4 3 4 3 32 - 33 18
11. Almetyevsk 10 7 1 1 1 27 - 19 17
12. Ugra 13 3 5 1 4 38 - 30 17
13. Torpedo Ust-Kamenogorsk 14 5 1 4 4 39 - 37 16
14. Ryazan 13 7 0 1 5 30 - 31 15
15. Toros Neftekamsk 10 4 3 0 3 29 - 15 14
16. Karaganda 14 5 1 2 6 34 - 40 14
17. Gornyak Uchaly 15 5 1 2 7 46 - 43 14
18. Krasnoyarsk 13 3 2 2 6 31 - 36 12
19. Tambov 14 3 2 2 7 31 - 41 12
20. Tseng Tou 14 5 1 0 8 30 - 43 12
21. CSK VVS 12 3 1 3 5 28 - 38 11
22. Voronezh 13 3 2 1 7 29 - 41 11
23. Sarov 14 4 1 1 8 24 - 43 11
24. Orsk 15 5 0 1 9 27 - 43 11
25. Molot-Prikamye 12 4 0 2 6 34 - 36 10
26. Izhevsk 12 3 1 2 6 24 - 34 10
27. Penza 13 2 3 0 8 32 - 41 10
28. Angarsk 14 0 2 3 9 23 - 48 7
29. Heilongjiang 14 1 1 2 10 25 - 62 6

Top Forwarders

# Player         
1. Illya Ivanov 22 12 10
2. Ruslan Shaykhulov 17 4 13
3. Alexander Timiryov 16 9 7
4. _Belozyorov A. 16 10 6
5. Dmitry Tsyganov 15 8 7







Tournaments
CIS
Europe
Asia
North America
Oceania
Others
Follow us



 

Recommend us





 
Authentication
— Or Lost password? Register