Polyot
0:6
Tambov (Nmhl)
1/2 final
Dizelist
1:6
Yunison Moscow (Nmhl)
1/2 final
Polyot
1:4
Tambov (Nmhl)
1/2 final
Yunison Moscow (Nmhl)
5:1
Dizelist
1/2 final
Tambov (Nmhl)
3:5
Polyot
1/2 final
Yunison Moscow (Nmhl)
2:1
Dizelist
1/2 final
Tambov (Nmhl)
4:3
Polyot
1/2 final
Tambov (Nmhl)
3:2
Bobrov
1/4 final
Polyot
3:2
Fakel (Nmhl)
1/4 final
Dizelist
6:3
Olympia
1/4 final
Polyot
6:1
Fakel (Nmhl)
1/4 final
Bobrov
4:3
Tambov (Nmhl)
1/4 final
Angarsk
0:4
Yunison Moscow (Nmhl)
1/4 final
Dizelist
6:1
Olympia
1/4 final
Bobrov
6:5
Tambov (Nmhl)
1/4 final
Fakel (Nmhl)
1:5
Polyot
1/4 final
Yunison Moscow (Nmhl)
1:0
Angarsk
1/4 final
Tambov (Nmhl)
4:2
Bobrov
1/4 final
Olympia
1:3
Dizelist
1/4 final
Fakel (Nmhl)
5:2
Polyot
1/4 final
Yunison Moscow (Nmhl)
2:1
Angarsk
1/4 final
Olympia
2:1
Dizelist
1/4 final
Tambov (Nmhl)
7:2
Bobrov
1/4 final
Hors Podolsk (Nmhl)
1:2
Polyot
1/8 final
Dizelist
5:4
Mhk Ryazan
1/8 final
Lipetsk
4:5
Olympia
1/8 final
Proton (Nmhl)
2:4
Bobrov
1/8 final
Angarsk
4:3
Granit (Nmhl)
1/8 final
Dizelist
3:2
Mhk Ryazan
1/8 final
Lipetsk
3:1
Olympia
1/8 final
Proton (Nmhl)
3:1
Bobrov
1/8 final
Kristall BDK
2:7
Tambov (Nmhl)
1/8 final
Angarsk
5:2
Granit (Nmhl)
1/8 final
Dinamo 576
0:7
Yunison Moscow (Nmhl)
1/8 final
Metallurg Cherepovets
2:7
Fakel (Nmhl)
1/8 final
Bobrov
5:4
Proton (Nmhl)
1/8 final
Granit (Nmhl)
3:2
Angarsk
1/8 final
Mhk Ryazan
2:4
Dizelist
1/8 final
Yunison Moscow (Nmhl)
6:0
Dinamo 576
1/8 final
Fakel (Nmhl)
9:2
Metallurg Cherepovets
1/8 final
Olympia
3:0
Lipetsk
1/8 final
Polyot
3:0
Hors Podolsk (Nmhl)
1/8 final
Tambov (Nmhl)
4:3
Kristall BDK
1/8 final
Bobrov
4:3
Proton (Nmhl)
1/8 final
Granit (Nmhl)
2:3
Angarsk
1/8 final
Mhk Ryazan
4:3
Dizelist
1/8 final
Yunison Moscow (Nmhl)
7:2
Dinamo 576
1/8 final
Fakel (Nmhl)
2:1
Metallurg Cherepovets
1/8 final
Olympia
3:1
Lipetsk
1/8 final
Polyot
2:1
Hors Podolsk (Nmhl)
1/8 final
Tambov (Nmhl)
7:2
Kristall BDK
1/8 final
Granit (Nmhl)
2:1
Arktika
Mhk Ryazan
2:0
Olympia
Bryansk
3:4
Hors Podolsk (Nmhl)
Dizelist
3:2
Proton (Nmhl)
Lipetsk
6:7
Kristall BDK
Metallurg Cherepovets
2:1
Yunison Moscow (Nmhl)
Novocheboksarsk
7:3
Belgorod
Angarsk
8:0
Dinamo Junior
Granit (Nmhl)
6:5
Arktika
Mhk Ryazan
3:2
Olympia
Bryansk
5:9
Hors Podolsk (Nmhl)
Dizelist
1:2
Proton (Nmhl)
Lipetsk
2:3
Kristall BDK
Metallurg Cherepovets
5:3
Yunison Moscow (Nmhl)
Novocheboksarsk
2:5
Belgorod
Angarsk
10:2
Dinamo Junior
Tambov (Nmhl)
8:2
Kristall BDK
Dizelist
4:2
Belgorod
Granit (Nmhl)
3:2
Dinamo Junior
Tverichi
1:5
Olympia
Lipetsk
1:6
Bobrov
Polyot
3:4
Yunison Moscow (Nmhl)
Novocheboksarsk
3:4
Proton (Nmhl)
Tambov (Nmhl)
6:10
Kristall BDK
Metallurg Cherepovets
8:9
Fakel (Nmhl)
Angarsk
4:3
Arktika
Dizelist
5:2
Belgorod
Granit (Nmhl)
4:1
Dinamo Junior
Mhk Ryazan
3:0
Progress Glazov
Tverichi
2:7
Olympia
Lipetsk
2:4
Bobrov
Polyot
1:4
Yunison Moscow (Nmhl)
Novocheboksarsk
2:3
Proton (Nmhl)
Metallurg Cherepovets
1:4
Fakel (Nmhl)
Angarsk
8:5
Arktika
Mhk Ryazan
2:1
Progress Glazov
Granit (Nmhl)
4:3
Dinamo 576
Polyot
8:2
Fakel (Nmhl)
Tambov (Nmhl)
5:3
Bobrov
Tverichi
2:3
Progress Glazov
Granit (Nmhl)
6:2
Dinamo 576
Polyot
4:3
Fakel (Nmhl)
Tambov (Nmhl)
4:6
Bobrov
Tverichi
4:5
Progress Glazov
Arktika
2:1
Hors Podolsk (Nmhl)
Dizelist
5:4
Kristall BDK
Arktika
6:5
Hors Podolsk (Nmhl)
Dizelist
3:5
Kristall BDK
Angarsk
4:1
Dinamo 576
Angarsk
8:2
Dinamo 576
Proton (Nmhl)
3:4
Mhk Ryazan
Olympia
4:2
Lipetsk
Proton (Nmhl)
0:2
Mhk Ryazan
Olympia
3:2
Lipetsk
Arktika
5:4
Bryansk
Dinamo Junior
1:6
Hors Podolsk (Nmhl)
Arktika
3:4
Bryansk
Dinamo Junior
7:5
Hors Podolsk (Nmhl)
Belgorod
3:4
Mhk Ryazan
Olympia
2:1
Tambov (Nmhl)
Novocheboksarsk
6:3
Dizelist
Progress Glazov
4:3
Lipetsk
Fakel (Nmhl)
0:3
Granit (Nmhl)
Yunison Moscow (Nmhl)
5:0
Angarsk
Belgorod
1:2
Mhk Ryazan
Olympia
7:1
Tambov (Nmhl)
Novocheboksarsk
0:5
Dizelist
Proton (Nmhl)
1:0
Tverichi
Progress Glazov
1:2
Lipetsk
Fakel (Nmhl)
3:2
Granit (Nmhl)
Dinamo 576
1:3
Hors Podolsk (Nmhl)
Dinamo Junior
2:5
Bryansk
Yunison Moscow (Nmhl)
2:0
Angarsk
Proton (Nmhl)
3:1
Tverichi
Dinamo 576
3:2
Hors Podolsk (Nmhl)
Dinamo Junior
2:3
Bryansk
Bobrov
6:3
Kristall BDK
Metallurg Cherepovets
4:7
Polyot
Bobrov
8:3
Kristall BDK
Progress Glazov
3:5
Tambov (Nmhl)
Belgorod
1:5
Tverichi
Metallurg Cherepovets
4:5
Polyot
Belgorod
1:3
Tverichi
Progress Glazov
2:7
Tambov (Nmhl)
Fakel (Nmhl)
7:6
Angarsk
Dinamo 576
3:2
Bryansk
Fakel (Nmhl)
2:3
Angarsk
Dinamo 576
5:0
Bryansk
Hors Podolsk (Nmhl)
1:8
Yunison Moscow (Nmhl)
Arktika
7:1
Dinamo Junior
Lipetsk
4:1
Proton (Nmhl)
Hors Podolsk (Nmhl)
0:4
Yunison Moscow (Nmhl)
Arktika
7:3
Dinamo Junior
Lipetsk
5:3
Proton (Nmhl)
Hors Podolsk (Nmhl)
3:4
Fakel (Nmhl)
Bryansk
2:6
Yunison Moscow (Nmhl)
Granit (Nmhl)
3:2
Metallurg Cherepovets
Mhk Ryazan
0:6
Dizelist
Kristall BDK
2:4
Olympia
Hors Podolsk (Nmhl)
2:4
Fakel (Nmhl)
Bryansk
1:3
Yunison Moscow (Nmhl)
Granit (Nmhl)
6:4
Metallurg Cherepovets
Mhk Ryazan
5:4
Dizelist
Kristall BDK
2:3
Olympia
Arktika
4:1
Dinamo 576
Lipetsk
6:1
Belgorod
Tambov (Nmhl)
2:6
Proton (Nmhl)
Tverichi
2:4
Dizelist
Bobrov
0:2
Olympia
Arktika
7:5
Dinamo 576
Bryansk
2:10
Fakel (Nmhl)
Lipetsk
5:3
Belgorod
Tambov (Nmhl)
3:1
Proton (Nmhl)
Tverichi
1:8
Dizelist
Angarsk
6:2
Metallurg Cherepovets
Bryansk
3:5
Fakel (Nmhl)
Granit (Nmhl)
4:2
Polyot
Mhk Ryazan
4:0
Novocheboksarsk
Bobrov
3:1
Olympia
Kristall BDK
4:5
Progress Glazov
Angarsk
7:3
Metallurg Cherepovets
Granit (Nmhl)
2:5
Polyot
Mhk Ryazan
3:2
Novocheboksarsk
Kristall BDK
3:5
Progress Glazov
Tambov (Nmhl)
2:3
Belgorod
Tverichi
0:3
Novocheboksarsk
Tambov (Nmhl)
3:2
Belgorod
Bobrov
3:1
Progress Glazov
Angarsk
0:5
Polyot
Tverichi
2:6
Novocheboksarsk
Bobrov
6:2
Progress Glazov
Angarsk
0:3
Polyot
Yunison Moscow (Nmhl)
11:0
Arktika
Fakel (Nmhl)
5:2
Dinamo Junior
Yunison Moscow (Nmhl)
8:1
Arktika
Proton (Nmhl)
1:2
Kristall BDK
Fakel (Nmhl)
1:2
Dinamo Junior
Metallurg Cherepovets
3:4
Hors Podolsk (Nmhl)
Proton (Nmhl)
5:0
Kristall BDK
Metallurg Cherepovets
4:3
Hors Podolsk (Nmhl)
Yunison Moscow (Nmhl)
2:3
Dinamo Junior
Fakel (Nmhl)
6:2
Arktika
Dizelist
2:4
Tambov (Nmhl)
Polyot
3:4
Hors Podolsk (Nmhl)
Novocheboksarsk
3:0
Lipetsk
Proton (Nmhl)
3:6
Bobrov
Fakel (Nmhl)
8:2
Arktika
Metallurg Cherepovets
3:1
Bryansk
Belgorod
2:5
Kristall BDK
Yunison Moscow (Nmhl)
7:3
Dinamo Junior
Polyot
3:5
Hors Podolsk (Nmhl)
Novocheboksarsk
7:2
Lipetsk
Proton (Nmhl)
0:2
Bobrov
Dizelist
1:3
Tambov (Nmhl)
Metallurg Cherepovets
2:6
Bryansk
Belgorod
3:5
Kristall BDK
Mhk Ryazan
4:2
Tverichi
Olympia
5:1
Progress Glazov
Angarsk
4:1
Granit (Nmhl)
Mhk Ryazan
6:1
Tverichi
Olympia
2:0
Progress Glazov
Yunison Moscow (Nmhl)
4:3
Dinamo 576
Angarsk
5:4
Granit (Nmhl)
Dizelist
2:3
Lipetsk
Polyot
7:5
Bryansk
Novocheboksarsk
5:4
Tambov (Nmhl)
Belgorod
1:8
Bobrov
Yunison Moscow (Nmhl)
7:1
Dinamo 576
Dizelist
3:1
Lipetsk
Polyot
2:3
Bryansk
Novocheboksarsk
2:3
Tambov (Nmhl)
Belgorod
3:1
Bobrov
Fakel (Nmhl)
6:1
Dinamo 576
Fakel (Nmhl)
6:4
Dinamo 576
Arktika
5:4
Metallurg Cherepovets
Lipetsk
2:3
Mhk Ryazan
Kristall BDK
5:3
Dizelist
Dinamo Junior
1:5
Polyot
Arktika
3:5
Metallurg Cherepovets
Lipetsk
1:2
Mhk Ryazan
Olympia
0:2
Proton (Nmhl)
Kristall BDK
3:5
Dizelist
Dinamo Junior
1:3
Polyot
Olympia
2:1
Proton (Nmhl)
Hors Podolsk (Nmhl)
4:5
Angarsk
Bobrov
5:2
Dizelist
Bryansk
1:5
Granit (Nmhl)
Dinamo 576
4:3
Polyot
Yunison Moscow (Nmhl)
5:3
Fakel (Nmhl)
Bobrov
5:2
Dizelist
Hors Podolsk (Nmhl)
6:3
Angarsk
Bryansk
2:5
Granit (Nmhl)
Dinamo 576
5:4
Polyot
Tambov (Nmhl)
5:2
Mhk Ryazan
Dinamo Junior
1:3
Metallurg Cherepovets
Kristall BDK
6:2
Novocheboksarsk
Yunison Moscow (Nmhl)
5:1
Fakel (Nmhl)
Lipetsk
3:2
Tverichi
Tambov (Nmhl)
7:1
Mhk Ryazan
Progress Glazov
4:3
Proton (Nmhl)
Kristall BDK
2:1
Novocheboksarsk
Dinamo Junior
3:5
Metallurg Cherepovets
Lipetsk
7:3
Tverichi
Olympia
3:0
Belgorod
Progress Glazov
2:3
Proton (Nmhl)
Arktika
1:3
Polyot
Arktika
4:2
Polyot
Bryansk
1:3
Angarsk
Olympia
8:3
Belgorod
Bobrov
4:5
Novocheboksarsk
Dinamo 576
4:2
Metallurg Cherepovets
Bryansk
3:7
Angarsk
Tambov (Nmhl)
9:1
Tverichi
Bobrov
7:1
Novocheboksarsk
Dinamo 576
3:2
Metallurg Cherepovets
Tambov (Nmhl)
9:0
Tverichi
Hors Podolsk (Nmhl)
1:0
Granit (Nmhl)
Progress Glazov
1:2
Belgorod
Hors Podolsk (Nmhl)
1:0
Granit (Nmhl)
Progress Glazov
2:4
Belgorod
Dinamo 576
0:6
Dinamo Junior
Mhk Ryazan
4:3
Kristall BDK
Yunison Moscow (Nmhl)
3:2
Granit (Nmhl)
Dizelist
2:4
Olympia
Mhk Ryazan
2:4
Kristall BDK
Yunison Moscow (Nmhl)
5:1
Granit (Nmhl)
Dizelist
1:3
Olympia
Tverichi
3:6
Kristall BDK
Bobrov
4:3
Mhk Ryazan
Tambov (Nmhl)
2:1
Lipetsk
Tverichi
0:6
Kristall BDK
Bobrov
3:2
Mhk Ryazan
Novocheboksarsk
1:4
Olympia
Tambov (Nmhl)
2:3
Lipetsk
Kristall BDK
5:1
Tverichi
Dizelist
1:2
Progress Glazov
Polyot
4:3
Dinamo 576
Novocheboksarsk
2:3
Olympia
Dizelist
2:1
Progress Glazov
Polyot
6:3
Dinamo 576
Proton (Nmhl)
1:2
Belgorod
Novocheboksarsk
2:3
Progress Glazov
Bobrov
6:2
Tverichi
Proton (Nmhl)
2:3
Belgorod
Angarsk
3:4
Hors Podolsk (Nmhl)
Polyot
6:1
Dinamo Junior
Novocheboksarsk
2:5
Progress Glazov
Bobrov
4:2
Tverichi
Metallurg Cherepovets
3:2
Dinamo 576
Angarsk
3:4
Hors Podolsk (Nmhl)
Granit (Nmhl)
2:1
Bryansk
Fakel (Nmhl)
2:3
Yunison Moscow (Nmhl)
Metallurg Cherepovets
6:5
Dinamo 576
Polyot
6:2
Dinamo Junior
Granit (Nmhl)
5:3
Bryansk
Fakel (Nmhl)
4:5
Yunison Moscow (Nmhl)
Kristall BDK
5:3
Tverichi
Lipetsk
1:3
Tambov (Nmhl)
Polyot
8:3
Arktika
Metallurg Cherepovets
4:1
Dinamo Junior
Lipetsk
1:2
Tambov (Nmhl)
Polyot
4:1
Arktika
Metallurg Cherepovets
5:2
Dinamo Junior
Angarsk
6:2
Bryansk
Progress Glazov
0:5
Novocheboksarsk
Angarsk
8:2
Bryansk
Mhk Ryazan
8:4
Bobrov
Progress Glazov
6:5
Novocheboksarsk
Granit (Nmhl)
4:3
Hors Podolsk (Nmhl)
Mhk Ryazan
0:5
Bobrov
Belgorod
2:1
Proton (Nmhl)
Metallurg Cherepovets
4:5
Arktika
Granit (Nmhl)
2:1
Hors Podolsk (Nmhl)
Olympia
7:0
Novocheboksarsk
Belgorod
3:4
Proton (Nmhl)
Metallurg Cherepovets
4:3
Arktika
Olympia
2:0
Novocheboksarsk
Tverichi
2:4
Bobrov
Progress Glazov
2:1
Dizelist
Tverichi
1:2
Bobrov
Progress Glazov
1:3
Dizelist
Dinamo 576
4:7
Fakel (Nmhl)
Mhk Ryazan
7:6
Tambov (Nmhl)
Dinamo 576
6:5
Fakel (Nmhl)
Mhk Ryazan
3:2
Tambov (Nmhl)
Olympia
5:1
Dizelist
Olympia
4:3
Dizelist
Bryansk
1:4
Polyot
Dinamo 576
0:4
Yunison Moscow (Nmhl)
Dinamo Junior
1:3
Fakel (Nmhl)
Bryansk
2:5
Polyot
Tverichi
1:5
Tambov (Nmhl)
Kristall BDK
4:8
Mhk Ryazan
Dinamo 576
4:7
Yunison Moscow (Nmhl)
Dinamo Junior
0:5
Fakel (Nmhl)
Tverichi
4:5
Tambov (Nmhl)
Novocheboksarsk
0:5
Bobrov
Kristall BDK
1:3
Mhk Ryazan
Hors Podolsk (Nmhl)
1:2
Polyot
Belgorod
2:3
Progress Glazov
Granit (Nmhl)
0:3
Angarsk
Novocheboksarsk
2:3
Bobrov
Hors Podolsk (Nmhl)
4:3
Polyot
Arktika
0:4
Fakel (Nmhl)
Belgorod
2:1
Progress Glazov
Bryansk
5:3
Metallurg Cherepovets
Granit (Nmhl)
6:3
Angarsk
Dinamo Junior
3:8
Yunison Moscow (Nmhl)
Arktika
6:7
Fakel (Nmhl)
Bryansk
4:6
Metallurg Cherepovets
Tverichi
1:6
Lipetsk
Dinamo Junior
1:4
Yunison Moscow (Nmhl)
Proton (Nmhl)
2:5
Progress Glazov
Belgorod
1:2
Olympia
Dizelist
3:1
Bobrov
Tverichi
1:2
Lipetsk
Proton (Nmhl)
3:2
Progress Glazov
Belgorod
2:5
Olympia
Dizelist
4:2
Bobrov
Novocheboksarsk
3:7
Kristall BDK
Hors Podolsk (Nmhl)
3:8
Metallurg Cherepovets
Arktika
1:6
Yunison Moscow (Nmhl)
Novocheboksarsk
2:1
Kristall BDK
Hors Podolsk (Nmhl)
5:2
Metallurg Cherepovets
Arktika
1:4
Yunison Moscow (Nmhl)
Mhk Ryazan
5:2
Lipetsk
Mhk Ryazan
0:1
Lipetsk
Proton (Nmhl)
4:1
Olympia
Proton (Nmhl)
3:2
Olympia
Bobrov
2:5
Belgorod
Dinamo Junior
7:6
Dinamo 576
Bobrov
2:0
Belgorod
Fakel (Nmhl)
6:0
Bryansk
Tambov (Nmhl)
3:1
Novocheboksarsk
Fakel (Nmhl)
6:4
Bryansk
Polyot
2:5
Angarsk
Tambov (Nmhl)
4:0
Novocheboksarsk
Polyot
4:1
Angarsk
Kristall BDK
2:1
Belgorod
Yunison Moscow (Nmhl)
7:3
Bryansk
Lipetsk
6:1
Novocheboksarsk
Fakel (Nmhl)
5:4
Hors Podolsk (Nmhl)
Kristall BDK
0:3
Belgorod
Yunison Moscow (Nmhl)
5:2
Bryansk
Lipetsk
2:3
Novocheboksarsk
Tambov (Nmhl)
7:1
Dizelist
Fakel (Nmhl)
4:3
Hors Podolsk (Nmhl)
Dinamo 576
5:2
Arktika
Bobrov
2:0
Proton (Nmhl)
Progress Glazov
1:4
Olympia
Dinamo 576
6:3
Arktika
Metallurg Cherepovets
4:2
Angarsk
Tambov (Nmhl)
5:0
Dizelist
Tverichi
2:13
Mhk Ryazan
Bobrov
5:4
Proton (Nmhl)
Progress Glazov
3:5
Olympia
Metallurg Cherepovets
3:6
Angarsk
Tverichi
1:6
Mhk Ryazan
Lipetsk
1:2
Dizelist
Polyot
5:4
Granit (Nmhl)
Lipetsk
2:3
Dizelist
Polyot
4:0
Granit (Nmhl)
Dinamo Junior
2:4
Arktika
Dinamo Junior
1:5
Arktika
Kristall BDK
3:7
Proton (Nmhl)
Yunison Moscow (Nmhl)
5:2
Hors Podolsk (Nmhl)
Novocheboksarsk
5:3
Tverichi
Metallurg Cherepovets
2:1
Granit (Nmhl)
Kristall BDK
4:2
Proton (Nmhl)
Yunison Moscow (Nmhl)
3:1
Hors Podolsk (Nmhl)
Progress Glazov
1:6
Bobrov
Metallurg Cherepovets
3:5
Granit (Nmhl)
Novocheboksarsk
2:3
Tverichi
Progress Glazov
6:4
Bobrov
Belgorod
4:6
Tambov (Nmhl)
Belgorod
1:2
Tambov (Nmhl)
Dizelist
4:1
Tverichi
Bryansk
3:2
Dinamo 576
Dizelist
4:3
Tverichi
Angarsk
4:2
Fakel (Nmhl)
Bryansk
3:8
Dinamo 576
Olympia
5:2
Bobrov
Novocheboksarsk
1:2
Mhk Ryazan
Angarsk
2:7
Fakel (Nmhl)
Belgorod
3:1
Lipetsk
Olympia
4:1
Bobrov
Novocheboksarsk
3:2
Mhk Ryazan
Proton (Nmhl)
0:6
Tambov (Nmhl)
Progress Glazov
0:3
Kristall BDK
Belgorod
1:0
Lipetsk
Proton (Nmhl)
3:8
Tambov (Nmhl)
Progress Glazov
2:1
Kristall BDK
Granit (Nmhl)
1:5
Fakel (Nmhl)
Hors Podolsk (Nmhl)
6:1
Dinamo 576
Bryansk
3:5
Dinamo Junior
Angarsk
1:5
Yunison Moscow (Nmhl)
Granit (Nmhl)
4:5
Fakel (Nmhl)
Hors Podolsk (Nmhl)
2:4
Dinamo 576
Olympia
6:5
Kristall BDK
Bryansk
3:2
Dinamo Junior
Dizelist
2:3
Mhk Ryazan
Angarsk
4:3
Yunison Moscow (Nmhl)
Dizelist
4:1
Mhk Ryazan
Olympia
6:1
Kristall BDK
Proton (Nmhl)
1:4
Lipetsk
Proton (Nmhl)
4:3
Lipetsk
Hors Podolsk (Nmhl)
6:1
Dinamo Junior
Hors Podolsk (Nmhl)
2:5
Dinamo Junior
Bryansk
3:2
Arktika
Bryansk
4:3
Arktika
Tverichi
1:4
Belgorod
Granit (Nmhl)
2:3
Yunison Moscow (Nmhl)
Polyot
4:3
Metallurg Cherepovets
Tambov (Nmhl)
9:3
Progress Glazov
Tverichi
1:4
Belgorod
Granit (Nmhl)
0:3
Yunison Moscow (Nmhl)
Polyot
3:1
Metallurg Cherepovets
Tambov (Nmhl)
7:5
Progress Glazov
Hors Podolsk (Nmhl)
7:2
Arktika
Hors Podolsk (Nmhl)
2:4
Arktika
Dizelist
6:0
Novocheboksarsk
Tverichi
1:3
Proton (Nmhl)
Lipetsk
4:2
Progress Glazov
Mhk Ryazan
2:1
Belgorod
Dizelist
1:0
Novocheboksarsk
Tverichi
1:6
Proton (Nmhl)
Mhk Ryazan
2:1
Belgorod
Lipetsk
5:4
Progress Glazov
Tambov (Nmhl)
2:1
Olympia
Dinamo 576
3:1
Dinamo Junior
Tambov (Nmhl)
2:1
Olympia
Kristall BDK
5:7
Bobrov
Kristall BDK
0:2
Bobrov
Mhk Ryazan
1:4
Proton (Nmhl)
Mhk Ryazan
2:4
Proton (Nmhl)
Dinamo 576
3:7
Angarsk
Lipetsk
1:3
Olympia
Lipetsk
3:4
Olympia
Dinamo 576
3:2
Angarsk
Yunison Moscow (Nmhl)
8:3
Polyot
Yunison Moscow (Nmhl)
8:1
Polyot
Belgorod
2:4
Novocheboksarsk
Bobrov
5:4
Tambov (Nmhl)
Belgorod
2:1
Novocheboksarsk
Bobrov
3:5
Tambov (Nmhl)
Dinamo Junior
4:2
Angarsk
Progress Glazov
3:2
Tverichi
Fakel (Nmhl)
4:1
Polyot
Dinamo 576
3:2
Granit (Nmhl)
Dinamo Junior
4:5
Angarsk
Proton (Nmhl)
2:5
Novocheboksarsk
Progress Glazov
8:4
Tverichi
Fakel (Nmhl)
2:5
Polyot
Dinamo 576
2:7
Granit (Nmhl)
Proton (Nmhl)
3:2
Novocheboksarsk
Bobrov
4:5
Lipetsk
Kristall BDK
4:3
Tambov (Nmhl)
Arktika
6:2
Angarsk
Belgorod
1:4
Dizelist
Olympia
7:0
Tverichi
Bobrov
2:4
Lipetsk
Kristall BDK
0:8
Tambov (Nmhl)
Arktika
4:2
Angarsk
Belgorod
5:1
Dizelist
Olympia
6:0
Tverichi
Progress Glazov
5:6
Mhk Ryazan
Fakel (Nmhl)
3:4
Metallurg Cherepovets
Dinamo Junior
0:2
Granit (Nmhl)
Progress Glazov
2:3
Mhk Ryazan
Fakel (Nmhl)
6:1
Metallurg Cherepovets
Dinamo Junior
2:6
Granit (Nmhl)
Hors Podolsk (Nmhl)
4:5
Bryansk
Proton (Nmhl)
2:1
Dizelist
Hors Podolsk (Nmhl)
2:3
Bryansk
Proton (Nmhl)
3:4
Dizelist
Kristall BDK
5:3
Lipetsk
Yunison Moscow (Nmhl)
5:2
Metallurg Cherepovets
Olympia
6:5
Mhk Ryazan
Arktika
3:4
Granit (Nmhl)
Kristall BDK
2:1
Lipetsk
Yunison Moscow (Nmhl)
7:1
Metallurg Cherepovets
Olympia
2:1
Mhk Ryazan
Arktika
3:1
Granit (Nmhl)
Dinamo Junior
2:5
Dinamo 576