Today

Monday, 10 December 2018
FT
Tayfun
1 : 5
SKA-Varyagi
Online
First Period
0:1
Third Period
1:2
FT
Chaika
3 : 1
Kunlun Junior
Online
First Period
1:1
Second Period
1:0
Third Period
1:0
FT
Omskie Yastreby
2 : 1
Sarmaty
Online
First Period
0:1
Second Period
1:0
22:59
1:1
Third Period
1:0
FT
Tolpar
2 : 1
Mamonty Yugry
Online
First Period
1:0
Second Period
0:1
Third Period
1:0
AP
Belye Medvedi
6 : 5
Stalnye Lisy
Online
Second Period
2:3
32:31
3:5
36:00
5:5
Third Period
0:0
Extra Time
0:0
Foul shot
2:1
FT
Irbis
0 : 3
Sibirskie Snaipery
Online
First Period
0:1
Second Period
0:1
Third Period
0:1
FT
Ladya
4 : 1
Kuznetskie Medvedi
Online
First Period
0:1
Second Period
3:0
22:47
1:1
Third Period
1:0
FT
Russkie Vityazi
1 : 5
SKA-1946
Online
First Period
0:1
Third Period
1:1
54:54
1:5
AP
Krylya Sovetov
3 : 4
Loko
Online
First Period
0:1
Second Period
1:2
24:42
0:2
Third Period
2:0
Extra Time
0:0
Foul shot
3:4
FT
Kapitan
1 : 6
Dinamo St. Petersburg
Online
Third Period
0:1
Tuesday, 11 December 2018
NS
Omskie Yastreby
Sarmaty
Online
NS
Belye Medvedi
Stalnye Lisy
Online
NS
Chaika
Kunlun Junior
Online
Friday, 14 December 2018
NS
Omskie Yastreby
Kuznetskie Medvedi
Online
NS
Chaika
Russkie Vityazi
Online
NS
Loko
Dinamo St. Petersburg
Online
NS
Almaz
SKA-1946
Online
NS
SKA-Varyagi
MHC Dinamo Moscow
Online
NS
Atlanty
Kapitan
Online
Sunday, 09 December 2018
FT
Tolpar
1 : 4
Mamonty Yugry
Online
Second Period
0:1
25:15
0:4
Third Period
1:0
FT
Avto
6 : 2
Tyumensky Legion
Online
Second Period
1:1
Third Period
3:1
AOT
Reaktor
2 : 3
Sputnik Almetievsk
Online
First Period
1:1
Second Period
1:1
Third Period
0:0
Extra Time
0:1
FT
Russkie Vityazi
2 : 1
SKA-1946
Online
Second Period
1:0
Third Period
0:0
FT
MHC Spartak
1 : 9
Almaz
Online
First Period
0:1
Second Period
0:4
20:36
0:2
25:16
0:4
FT
Krylya Sovetov
2 : 3
Loko
Online
First Period
0:0
AOT
Kapitan
3 : 2
Dinamo St. Petersburg
Online
First Period
1:0
Second Period
1:1
Third Period
0:1
Extra Time
1:0
FT
Irbis
4 : 0
Sibirskie Snaipery
Online
First Period
1:0
Second Period
2:0
Third Period
1:0
56:23
4:0
FT
MHC Dinamo Moscow
2 : 3
Krasnaya Armiya
Online
First Period
1:0
Third Period
0:2
FT
Ladya
6 : 5
Kuznetskie Medvedi
Online
First Period
2:1
02:39
1:0
16:18
2:1

Конференция "Запад"

Team G W WO DO D Goals P
1. Loko 38 25 4 2 7 134 - 73 60
2. SKA-1946 34 23 3 4 4 125 - 62 56
3. Almaz 38 24 2 1 11 136 - 72 53
4. Dinamo St. Petersburg 36 20 3 6 7 126 - 78 52
5. Krasnaya Armiya 34 20 4 1 9 103 - 62 49
6. SKA-Varyagi 32 18 3 2 9 94 - 60 44
7. MHC Spartak 36 16 4 4 12 101 - 82 44
8. Krylya Sovetov 36 13 6 6 11 106 - 93 44
9. Russkie Vityazi 36 14 6 3 13 95 - 111 43
10. Kapitan 36 12 4 2 18 89 - 106 34
11. Atlanty 32 15 1 1 15 89 - 92 33
12. MHC Dinamo Moscow 34 10 3 3 18 77 - 92 29
13. Amurskie Tigry 34 7 5 4 18 73 - 91 28
14. Chaika 33 9 2 4 18 65 - 104 26
15. HC Riga 34 10 0 5 19 63 - 97 25
16. Tayfun 38 6 1 4 27 69 - 154 18
17. Kunlun Junior 37 3 3 2 29 58 - 174 14

Конференция "Восток"

Team G W WO DO D Goals P
1. Mamonty Yugry 34 23 5 2 4 125 - 43 58
2. Avto 38 24 2 2 10 110 - 72 54
3. Tolpar 38 23 1 5 9 115 - 65 53
4. Stalnye Lisy 33 19 3 3 8 114 - 78 47
5. Sibirskie Snaipery 34 16 3 4 11 94 - 73 42
6. Snezhnye Barsy 38 12 6 6 14 99 - 111 42
7. Sputnik Almetievsk 32 16 2 2 12 82 - 75 38
8. Ladya 36 16 3 0 17 101 - 106 38
9. Tyumensky Legion 34 7 10 3 14 73 - 107 37
10. Omskie Yastreby 31 13 3 4 11 77 - 77 36
11. Reaktor 32 14 2 3 13 87 - 98 35
12. Belye Medvedi 33 9 6 4 14 112 - 90 34
13. Irbis 36 11 4 3 18 80 - 91 33
14. Sarmaty 33 13 1 1 18 75 - 97 29
15. Kuznetskie Medvedi 36 5 1 6 24 76 - 144 18
16. Altay 38 4 1 5 28 66 - 159 15

Top Forwarders

# Player         
1. Vasiliev Alexey 49 23 26
2. _Daniyar S. 48 16 32
3. _Fyodorov V. 42 22 20
4. _Gatiyatov A. 36 14 22
5. Anton Nazarevich 35 24 11







Tournaments
CIS
Europe
Asia
North America
Oceania
Others
Follow us



 

Recommend us





 
Authentication
— Or Lost password? Register