Today

Wednesday, 16 October 2019
NS
Sumperk
Zdar Nad Sazavou
Online
NS
Moravske Budejovice
Valasske Mezirici
Online
NS
Koprivnice
Opava
Online
NS
Kobra Praha
Pisek
Online
NS
Klatovy
DS Ceske Budejovice
Online
NS
Trutnov
Nova Paka
Online
NS
Risuty
Dvur Kralove
Online
NS
Jablonec
Mostecti Lvi
Online
NS
Decin
Bilina
Online
NS
Pribram
Tabor
Online
Thursday, 17 October 2019
NS
China Golden Dragon
Kolin
Online
Saturday, 19 October 2019
NS
Opava
Novy Jicin
Online
NS
Moravske Budejovice
Sumperk
Online
NS
Hodonin (Cze)
Koprivnice
Online
NS
Havlickuv Brod
Valasske Mezirici
Online
NS
Dvur Kralove
Decin
Online
NS
Bilina
Vrchlabi
Online
NS
Kolin
Pribram
Online
NS
Pisek
Klatovy
Online
NS
Tabor
Kobra Praha
Online
Saturday, 12 October 2019
FT
Opava
10 : 1
Moravske Budejovice
Online
Second Period
2:0
30:30
7:0
Third Period
3:1
53:23
9:0
54:08
9:1
AOT
Risuty
5 : 4
Bilina
Online
First Period
2:0
03:27
1:0
Second Period
0:2
37:51
2:2
Third Period
2:2
57:36
3:4
Extra Time
1:0
AOT
Zdar Nad Sazavou
3 : 4
Novy Jicin
Online
First Period
0:2
Second Period
3:1
25:21
0:3
27:38
1:3
29:22
2:3
34:33
3:3
Third Period
0:0
Extra Time
0:1
FT
Klatovy
5 : 3
Kobra Praha
Online
First Period
1:2
01:43
1:0
14:19
1:1
17:15
1:2
Second Period
3:1
26:06
3:2
27:39
4:2
Third Period
1:0
FT
Tabor
7 : 1
China Golden Dragon
Online
First Period
3:1
Second Period
2:0
Third Period
2:0
55:11
7:1
AP
DS Ceske Budejovice
3 : 4
Kolin
Online
First Period
2:0
04:00
1:0
04:39
2:0
Second Period
1:1
22:27
3:0
Third Period
0:2
46:40
3:2
Extra Time
0:0
Foul shot
0:2
AOT
Trutnov
4 : 5
Dvur Kralove
Online
First Period
2:1
06:00
1:0
09:38
2:1
Second Period
1:0
Third Period
1:3
43:27
3:2
52:26
3:3
59:13
4:4
Extra Time
0:1
61:33
4:5
AOT
Jablonec
3 : 4
Nova Paka
Online
First Period
0:2
18:54
0:2
Second Period
0:0
Third Period
3:1
45:24
1:2
45:37
1:3
56:03
3:3
Extra Time
0:1
FT
Decin
2 : 5
Vrchlabi
Online
First Period
1:1
19:18
1:1
Second Period
1:2
34:06
2:3
Third Period
0:2
43:26
2:4
56:00
2:5
FT
Pisek
5 : 2
Pribram
Online
First Period
2:0
12:23
2:0
Second Period
1:2
Third Period
2:0
55:13
4:2
56:33
5:2

Central

Team Prev. matches G W WO DO D Goals P
1. Tabor 9 7 0 0 2 48 - 9 21
2. Kobra Praha 8 6 0 0 2 42 - 25 18
3. Kolin 8 5 1 0 2 36 - 24 17
4. Pribram 9 5 1 0 3 61 - 26 17
5. Klatovy 8 5 0 0 3 45 - 22 15
6. Pisek 9 2 1 1 5 27 - 39 9
7. DS Ceske Budejovice 8 2 0 1 5 26 - 39 7
8. China Golden Dragons 5 0 0 1 4 7 - 42 1
9. China Golden Dragon 6 0 0 0 6 8 - 74 0

East

Team Prev. matches G W WO DO D Goals P
1. Sumperk 8 6 2 0 0 40 - 19 22
2. Havlickuv Brod 9 6 1 1 1 45 - 25 21
3. Valasske Mezirici 8 5 0 2 1 39 - 20 17
4. Hodonin (Cze) 8 4 1 1 2 36 - 30 15
5. Novy Jicin 9 3 2 0 4 29 - 39 13
6. Opava 8 3 0 0 5 33 - 33 9
7. Koprivnice 8 3 0 0 5 28 - 29 9
8. Zdar Nad Sazavou 8 1 0 2 5 26 - 40 5
9. Moravske Budejovice 8 0 0 0 8 14 - 55 0

North

Team Prev. matches G W WO DO D Goals P
1. Vrchlabi 8 6 1 0 1 37 - 17 20
2. Mostecti Lvi 8 6 0 0 2 46 - 17 18
3. Decin 8 5 1 0 2 40 - 28 17
4. Dvur Kralove 8 3 2 0 3 33 - 33 13
5. Trutnov 8 4 0 1 3 30 - 31 13
6. Nova Paka 8 2 2 0 4 19 - 26 10
7. Jablonec 8 1 0 4 3 22 - 39 7
8. Risuty 8 1 1 1 5 25 - 44 6
9. Bilina 8 0 1 2 5 25 - 42 4

Top Forwarders

# Player         
1. _Petras Z. 20 9 11
2. _Prochazka J. 20 11 9
3. _Gengel L. 19 11 8
4. _Sinagl P. 19 2 17
5. _Barta J. 18 10 8







Tournaments
CIS
Europe
Asia
North America
Oceania
Others
Follow us



 

Recommend us





 
Authentication
— Or Lost password? Register