Saturday, 22 September 2018
NS
Sumperk
Valasske Mezirici
Online
NS
Orlova
Opava
Online
NS
Moravske Budejovice
Zdar Nad Sazavou
Online
NS
Letnany
Kolin
Online
NS
Hodonin (Cze)
Novy Jicin
Online
NS
Havlickuv Brod
Tabor
Online
NS
Dvur Kralove
Nymburk
Online
NS
Klatovy
Sokolov
Online
NS
Mostecti Lvi
Risuty
Online
NS
Pisek
DS Ceske Budejovice
Online
Wednesday, 19 September 2018
FT
Novy Jicin
3 : 2
Sumperk
Online
First Period
2:1
07:53
1:1
16:17
2:1
Second Period
0:0
Third Period
1:1
45:44
3:1
FT
Nymburk
5 : 3
Trutnov
Online
First Period
3:1
05:20
0:1
11:00
2:1
15:55
3:1
Second Period
0:0
Third Period
2:2
42:40
3:2
51:12
4:2
55:32
4:3
59:57
5:3
FT
Risuty
4 : 8
Bilina
Online
First Period
3:4
03:23
0:2
09:45
2:2
11:52
3:2
15:49
3:4
Second Period
1:2
21:49
4:4
36:50
4:6
Third Period
0:2
43:09
4:8
FT
Sokolov
6 : 5
Mostecti Lvi
Online
First Period
4:0
04:42
1:0
Second Period
0:2
24:33
4:1
27:11
4:2
Third Period
2:3
57:35
6:3
58:16
6:4
59:50
6:5
FT
Tabor
6 : 1
Pisek
Online
First Period
1:1
Second Period
2:0
21:19
2:1
Third Period
3:0
40:36
4:1
46:55
5:1
52:39
6:1
FT
Valasske Mezirici
6 : 2
Koprivnice
Online
First Period
4:1
12:03
1:0
19:27
4:1
Second Period
2:0
31:17
5:1
39:03
6:1
Third Period
0:1
FT
Zdar Nad Sazavou
5 : 4
Havlickuv Brod
Online
First Period
2:2
13:14
2:2
Second Period
2:1
33:20
3:3
Third Period
1:1
47:05
4:4
FT
DS Ceske Budejovice
4 : 5
Pelhrimov
Online
First Period
1:3
10:56
1:1
Second Period
1:2
23:40
1:4
32:25
1:5
35:14
2:5
Third Period
2:0
51:43
3:5
FT
Kolin
4 : 2
Dvur Kralove
Online
First Period
4:0
Second Period
0:1
Third Period
0:1
FT
Opava
2 : 3
Hodonin (Cze)
Online
First Period
0:2
09:21
0:2
Second Period
1:0
30:01
1:2
Third Period
1:1
46:27
1:3
Team G W WO DO D Goals P
1. Sokolov 3 3 0 0 0 21 - 11 9
2. Vrchlabi 3 3 0 0 0 10 - 2 9
3. Zdar Nad Sazavou 3 3 0 0 0 15 - 9 9
4. Hodonin (Cze) 2 2 0 0 0 10 - 5 6
5. Klatovy 2 2 0 0 0 8 - 4 6
6. Trutnov 3 2 0 0 1 12 - 10 6
7. Koprivnice 3 2 0 0 1 11 - 11 6
8. Valasske Mezirici 2 1 1 0 0 9 - 4 5
9. Sumperk 3 1 1 0 1 10 - 7 5
10. Kobra Praha 3 1 1 0 1 14 - 13 5
11. Pelhrimov 3 1 1 0 1 12 - 14 5
12. Mostecti Lvi 3 1 0 1 1 18 - 15 4
13. Tabor 3 1 0 1 1 16 - 14 4
14. Novy Jicin 3 1 0 1 1 6 - 9 4
15. Havlickuv Brod 2 1 0 0 1 10 - 7 3
16. Letnany 2 1 0 0 1 8 - 6 3
17. DS Ceske Budejovice 2 1 0 0 1 12 - 11 3
18. Jablonec 2 1 0 0 1 5 - 7 3
19. Kolin 3 1 0 0 2 7 - 9 3
20. Nymburk 3 1 0 0 2 7 - 10 3
21. Bilina 3 1 0 0 2 16 - 19 3
22. Pisek 3 1 0 0 2 9 - 12 3
23. Opava 3 0 0 1 2 8 - 11 1
24. Dvur Kralove 2 0 0 0 2 5 - 10 0
25. Moravske Budejovice 2 0 0 0 2 4 - 11 0
26. Decin 2 0 0 0 2 6 - 13 0
27. Orlova 2 0 0 0 2 5 - 12 0
28. Risuty 2 0 0 0 2 7 - 15 0

Top Forwarders

# Player         
1. _Hadrava M. 8 5 3
2. _Herman R. 7 4 3
3. _Prochazka J. 7 5 2
4. _Steiner D. 7 1 6
5. _Matusik J. 6 3 3







Tournaments
CIS
Europe
Asia
North America
Oceania
Others
Follow us



 

Recommend us





 
Authentication
— Or Lost password? Register