Football tomorrow: livescore for all matches
Thu, 21:57
Login
Football
Leagues
Matches
Teams
Players
Predictions
Hockey
Text broadcasts
Matches
Tournaments
Teams
Players
Hockey forecast
Tennis
Matches
Players
Rankings
Basketball
Matches
Tournaments
Teams
Players
Formula-1
Rating of pilots and teams
Race
Teams
Drivers
Esports
Matches
Volleyball
Matches
Teams
Handball
Matches
Baseball
Matches
Forecast
Stadiums
Tips
✅ Tips on all sport
Football
Matches
Friday, 19 April 2024
Yesterday
Today
Now
Tomorrow
Reload
Fri 19/04
Russia
:
Premier League
Standing
12:00
NS
Krasnodar
—
Fakel
Russia
:
Melbet First League
Standing
14:00
NS
Rodina
—
FK Khimki
Spain
:
LaLiga
Standing
15:00
NS
Athletic Bilbao
—
Granada
Italy
:
Serie A
Standing
12:30
NS
Genoa
—
Lazio
14:45
NS
Cagliari
—
Juventus Turin
Germany
:
Bundesliga I
Standing
14:30
NS
Eintracht Frankfurt
—
FC Augsburg
France
:
Ligue 1
Standing
15:00
NS
Nice
—
FC Lorient
Portugal
:
Primeira Liga
Standing
15:15
NS
Rio Ave
—
FC Arouca
Turkiye
:
Super Lig
Standing
13:00
NS
Besiktas
—
Ankaragucu
Albania
:
Kategoria Superiore
Standing
09:00
NS
Erzeni
—
Tirana
09:00
NS
Kukesi
—
Skenderbeu
Algeria
:
Ligue 1
Standing
11:00
PST
ASO Chlef
—
NC Magra
11:00
PST
US Biskra
—
ES Setif
11:00
PST
MC El Bayadh
—
USM Khenchela
11:00
PST
Ben Aknoun
—
JS Kabylie
11:00
PST
MC Alger
—
Paradou AC
11:00
PST
JS Saoura
—
US Souf
11:00
NS
ES Setif
—
JS Saoura
11:00
NS
US Souf
—
ASO Chlef
11:00
NS
USM Khenchela
—
CS Constantine
11:00
NS
NC Magra
—
MC Alger
13:00
NS
CR Belouizdad
—
US Biskra
Argentina
:
Primera Nacional
Standing
19:10
NS
San Martin De Tucuman
—
Guillermo Brown
Armenia
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Noah
—
BKMA
Aruba
:
Division di Honor
(Winners stage)
Standing
20:00
NS
Britannia
—
Racing Club Aruba
Australia
:
A-League
Standing
05:45
NS
Newcastle Jets
—
Wellington Phoenix
Austria
:
Bundesliga I
Standing
13:30
NS
Sturm Graz
—
Rapid Wien
Austria
:
League Two
Standing
12:10
NS
Leoben
—
FC Liefering
12:10
NS
Horn (Aut)
—
Ried
12:10
NS
First Vienna FC 1894
—
SV Lafnitz
12:10
NS
Admira
—
Kapfenberg
12:10
NS
Amstetten
—
Sturm Graz II
14:30
NS
SC Bregenz
—
Floridsdorfer AC
Azerbaijan
:
Premier League
Standing
08:30
NS
Turan Tovuz
—
Sumgayit
Belarus
:
Vysshaya Liga
Standing
10:00
NS
Smorgon
—
FC Gomel
12:30
NS
Bate Borisov
—
Dnepr Mogilev
Belgium
:
First Division B
Standing
14:00
NS
KFCO Beerschot-Wilrijk
—
Patro Eisden
14:00
NS
Zulte Waregem
—
Lierse Kempenzonen
14:00
NS
Oostende
—
SL 16 FC
14:00
NS
Francs Borains
—
Dender
14:00
NS
FC Liege
—
Genk U23
14:00
NS
Seraing United
—
Deinze
14:00
NS
Lommel
—
Waasland-Beveren
Bosnia and Herzegovina
:
Premier League
Standing
10:00
NS
GOSK Gabela
—
FK Tuzla City
12:00
NS
Posusje
—
Zeljeznicar
14:00
NS
Velez Mostar
—
Zvijezda Brgule
Brazil
:
Serie B
Standing
18:00
NS
Novorizontino
—
CRB
18:00
NS
Botafogo SP
—
America MG
20:00
NS
Operario Ferroviario
—
Avai
Bulgaria
:
First Professional League
Standing
10:30
NS
Botev Vratsa
—
Etar
13:00
NS
Krumovgrad
—
Slavia Sofia
Burkina Faso
:
Premier League
Standing
12:00
NS
Vitesse
—
AS Faso-Yennenga
Burundi
:
Primus League
Standing
09:00
NS
Moso Sugar
—
Inter Star
Chile
:
Primera division
Standing
20:30
NS
Union La Calera
—
Everton de Vina del Mar
China
:
Cup
(1/64)
Standing
02:00
NS
Hangzhou Wuyue Qiantang
—
Nantong Haimen Codion
China
:
Super Lig
Standing
08:00
NS
Zhejiang Greentown
—
Tianjin Master Kong
Club Friendlies
07:45
NS
Balestier Khalsa
—
Young Lions
07:45
NS
Hougang United
—
Tanjong Pagar United
Colombia
:
Primera A Apertura
Standing
21:10
NS
Atletico Bucaramanga
—
Boyaca Chico
Colombia
:
Primera B Apertura
Standing
17:00
NS
Tigres FC
—
Cucuta Deportivo
17:00
NS
Cortulua
—
Union Magdalena
19:05
NS
Llaneros FC
—
Orsomarso
Cyprus
:
First Division
Standing
12:00
NS
Doxa Katokopias
—
Nea Salamina
12:00
NS
Othellos Athienou
—
Ethnikos Achnas
Denmark
:
Division 2
Standing
13:00
NS
FC Roskilde
—
AB
13:00
NS
BK Fremad Amager
—
FA 2000
Denmark
:
First Division
Standing
13:00
NS
B 93
—
Naestved
13:00
NS
Hillerod
—
Hb Koge
13:00
NS
Horsens
—
Elite 3000 Helsingør
Denmark
:
Superligaen
Standing
13:00
NS
Randers
—
Odense
Ecuador
:
Serie A: 1st stage
Standing
15:00
NS
Delfin
—
CSD Macara
17:30
NS
Orense
—
LDU Quito
20:00
NS
Aucas
—
Emelec
Egypt
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Baladiyyat Al-Mehalla
—
Al Mokawloon Al Arab
13:00
PST
Al-Masry
—
AL Ahly Cairo
13:00
PST
Zamalek
—
Pyramids FC
England
:
First League
Standing
15:00
NS
Oxford
—
Stevenage
England
:
Premier League: 2
Standing
England
:
Women's Super League: Women
Standing
14:00
NS
Brighton Hove Albion W
—
Everton W
Faroe Islands
:
Premier League
Standing
13:00
NS
HB Torshavn
—
EB/Streymur
Finland
:
Veikkausliga
Standing
11:00
NS
Inter Turku
—
Kups
11:00
NS
SJK
—
Ilves
Finland
:
Ykkosliiga
Standing
11:30
NS
KaePa
—
Salpa
France
:
Division 1 Feminine: Women
Standing
08:30
NS
Paris FC W
—
Saint Etienne W
France
:
National
Standing
13:30
NS
Martigues
—
Cholet
13:30
NS
Le Mans
—
Villefranche
13:30
NS
Avranches
—
Chateauroux
13:30
NS
GOAL FC
—
Marignane/Gignac FC
13:30
NS
Epinal
—
Versailles
13:30
NS
Rouen
—
Nancy
13:30
NS
Red Star 93
—
Dijon
13:30
NS
Orleans
—
Nimes
Georgia
:
Erovnuli Liga
Standing
12:00
NS
FC Telavi
—
Saburtalo
Germany
:
3 Liga
Standing
13:00
NS
Sandhausen
—
Arminia Bielefeld
Germany
:
Bundesliga II
Standing
12:30
NS
FC Nürnberg
—
Paderborn
12:30
NS
Elversberg
—
Schalke 04
Germany
:
Frauen-Bundesliga: Women
Standing
12:30
NS
RB Leipzig W
—
Bayer Leverkusen W
Germany
:
Regionalliga Bavaria
Standing
12:30
NS
Burghausen
—
SpVgg Bayreuth
13:00
NS
TSV Buchbach
—
FC Memmingen
13:00
NS
Viktoria Aschaffenburg
—
Augsburg II
13:00
NS
Wurzburger Kickers
—
FC Schweinfurt 05
Germany
:
Regionalliga North
Standing
13:00
NS
SV Meppen
—
Spelle-Venhaus
13:30
NS
Blau-Weiss Lohne
—
Teutonia Ottensen
13:30
NS
SSV Jeddeloh
—
Bremer SV
Germany
:
Regionalliga Northeast
Standing
13:00
NS
1. FC Lokomotive Leipzig
—
Hansa Rostock II
13:00
NS
FSV Luckenwalde
—
FC Viktoria 1889 Berlin
13:00
NS
Bfc Dynamo
—
Rot-Weiss Erfurt
Germany
:
Regionalliga West
Standing
13:30
NS
Rodinghausen
—
Lippstadt
13:30
NS
Schalke 04 II
—
Rot-Weiss Oberhausen
Honduras
:
Liga Nacional: Clausura
Standing
21:00
NS
Victoria La Ceiba
—
Lobos UPNFM
Iceland
:
Besta Deildin
Standing
15:15
NS
Stjarnan
—
Valur
India
:
Indian Super League
(Quarterfinals)
Standing
10:00
NS
Delhi Dynamos FC
—
Kerala Blasters FC
Iran
:
Persian Gulf Pro League
Standing
09:00
NS
Nassaji Mazandaran
—
Tractor Sazi
10:30
NS
Esteghlal
—
Shams Azar Qazvin
10:40
NS
Foolad Khuzestan
—
Mes Rafsanjan
Ireland
:
First Division
Standing
14:45
NS
Kerry FC
—
Athlone Town
14:45
NS
Cobh Ramblers
—
Finn Harps
14:45
NS
Wexford Youths
—
UCD
14:45
NS
Bray Wanderers
—
Treaty United
Ireland
:
Premier Division
Standing
14:45
NS
Galway
—
Shelbourne
14:45
NS
St. Patrick's Athletic
—
Waterford Utd
14:45
NS
Derry City
—
Shamrock Rovers
14:45
NS
Bohemians
—
Drogheda United
14:45
NS
Sligo Rovers
—
Dundalk
Israel
:
Leumit League
Standing
09:00
NS
Ironi Tiberias
—
Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon
09:00
NS
Hapoel Acco
—
Sektzia Nes Tziona
09:00
NS
Hapoel Ramat Gan
—
Ihud Bnei Shfaram
09:00
NS
Hapoel Kiryat Shmona
—
Hapoel Umm al-Fahm
09:00
NS
Bnei Yehuda Tel Aviv
—
Hapoel Nazareth Illit
09:00
NS
Hapoel Rishon Lezion
—
Hapoel Kfar Saba
09:00
NS
Maccabi Kabilio Jaffa
—
Maccabi Herzliya
09:00
NS
Kfar Kasem
—
Hapoel Afula
Italy
:
Serie B
Standing
14:30
NS
Palermo
—
Parma Calcio
14:30
NS
Reggiana
—
Nuova Cosenza
Kazakhstan
:
First Division
Standing
05:00
NS
Akzhayik
—
Caspiy Aktau
05:00
NS
Ulytau
—
Zhetisay
07:00
NS
Kairat Almaty 2
—
SD Family
07:00
NS
Turkistan
—
Taraz
Kyrgyzstan
:
Premier League
Standing
08:00
NS
Ilbirs
—
Alay
Mexico
:
Liga MX Clausura
Standing
21:00
NS
Mazatlan FC
—
FC Juarez
23:00
NS
Atletico San Luis
—
Toluca
23:10
NS
Club Tijuana
—
Puebla
Morocco
:
Botola
Standing
15:00
NS
Youssoufia Berrechid
—
Olympic Safi
Netherlands
:
First Division
Standing
14:00
NS
Den Bosch
—
NAC Breda
14:00
NS
Telstar
—
Emmen
14:00
NS
Roda
—
De Graafschap
14:00
NS
Dordrecht
—
Oss
14:00
NS
Helmond Sport
—
Ajax II
Nigeria
:
NPFL
Standing
11:00
NS
Heartland
—
Shooting Stars
Norway
:
Division 2
(Grupo 2)
Standing
12:00
NS
Skeid
—
Kjelsaas
Norway
:
Third Division
(Grupo 4)
Standing
12:00
NS
Trygg/Lade
—
Mosjoeen
Norway
:
Toppserien: Women
Standing
12:00
NS
Lyn W
—
LSK Kvinner W
Paraguay
:
Division Profesional: LPF Apertura
Standing
18:00
NS
Sol De America
—
Sportivo Luqueno
20:30
NS
2 De Mayo
—
Cerro Porteno
Peru
:
Liga 1 - Apertura
Standing
16:00
NS
Union Comercio
—
club universitario de deportes
21:00
NS
Cienciano
—
Deportivo Garcilaso
Poland
:
Ekstraklasa
Standing
12:00
NS
Korona Kielce
—
Radomiak Radom
14:30
NS
Rakow Czestochowa
—
Gornik Zabrze
Poland
:
First League
Standing
12:00
NS
Polonia Warsaw
—
Zaglebie Sosnowiec
12:00
NS
Stal Rzeszow
—
Podbeskidzie
14:30
NS
Znicz Pruszkow
—
Wisla Krakow
Poland
:
League Two
Standing
13:00
NS
SKRA Czestochowa
—
Pogon Siedlce
14:30
NS
Polonia Bytom
—
KKS Kalisz
Portugal
:
Liga Portugal 2
Standing
13:00
NS
CD Feirense
—
Leixoes
Romania
:
Super Lig
Standing
10:30
NS
Hermannstadt
—
Botosani
13:30
NS
Farul Constanta
—
CFR Cluj
Russia
:
Second League B
(Grupo 4)
Standing
09:30
NS
Amkar
—
Sokol Kazan
Russia
:
Young championship
Standing
04:00
NS
Rostov U19
—
Fakel Voronezh U19
06:00
NS
FK Strogino Moscow U19
—
UOR №5 U19
06:00
NS
Krasnodar U19
—
Rubin U19
06:00
NS
Pari NN U19
—
Ural U19
08:00
NS
CSKA U19
—
Dynamo U19
08:00
NS
FK Orenburg U19
—
Akhmat U19
08:00
NS
Lokomotiv U19
—
Sochi U19
10:00
NS
Chertanovo M. U19
—
Zenit U19
10:00
NS
Konoplev Academy U19
—
Krylya Sovetov U19
12:00
NS
Baltika U19
—
Spartak U19
Saudi Arabia
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Al Nassr
—
Al Feiha
11:00
NS
Al Riyadh
—
Al Taee
Scotland
:
Championship
Standing
14:45
NS
Inverness
—
Raith Rovers
Slovakia
:
League Two
Standing
12:00
NS
Pohronie
—
Slovan Bratislava II
Slovakia
:
Super Lig
Standing
11:30
NS
Trencin
—
Kosice
South Korea
:
K3 League
Standing
02:00
NS
Daejeon Korail
—
Paju Citizens
Spain
:
Secunda Division
Standing
14:30
NS
Tenerife
—
Leganes
Sweden
:
Damallsvenskan: Women
Standing
13:00
NS
IFK Norrkoeping W
—
Djurgaarden W
Sweden
:
Ettan Norra
Standing
13:00
NS
IFK Stocksund
—
Vasalunds If
Sweden
:
Ettan Soedra
Standing
13:00
NS
Ariana FC
—
Angelholms
Switzerland
:
Challenge League
Standing
13:30
NS
Schaffhausen
—
Neuchatel Xamax FC
13:30
NS
Bellinzona
—
Baden (Swi)
14:15
NS
Sion
—
Stade Nyonnais
14:15
NS
Aarau
—
Thun
Tajikistan
:
Vysshaya Liga
Standing
09:00
NS
Khosilot Parkhar
—
Eskhata
09:00
NS
Panjsher
—
Istaravshan
Thailand
:
Thai League
Standing
08:00
NS
Port
—
Chiangrai United
Turkiye
:
1. lig
Standing
13:00
NS
Altay
—
Manisa Buyuksehir Belediyespor
UEFA Youth League
(Semifinals)
Standing
08:00
NS
Olympiakos U19
—
Nantes U19
12:00
NS
Porto U19
—
AC Milan - U19
USA
:
NWSL: Women
Standing
20:00
NS
Orlando Pride W
—
San Diego Wave FC W
Uruguay
:
Primera division: LPF Apertura
Standing
12:30
NS
Racing Montevideo
—
Cerro
14:30
NS
Liverpool Montevideo
—
Defensor Sporting
Uruguay
:
Secunda Division
(Group B)
Standing
18:00
NS
Plaza Colonia
—
Rentistas
Venezuela
:
Primera division
Standing
19:00
NS
Metropolitanos
—
Angostura
19:00
NS
Carabobo
—
Caracas
19:00
NS
Zamora Futbol Club
—
Portuguesa Acarigua
WINLINE MFL
Standing
11:00
NS
FC Chisto Piter
—
Amkal
✅ Football tips
Betting bonus
$
100
Authentication
Email
or
username
Password
Lost password?
Remember me
Login
Register
News
99+
Leagues