Football tomorrow: livescore for all matches
Fri, 11:55
Login
Football
Leagues
Matches
Teams
Players
Predictions
Hockey
Text broadcasts
Matches
Tournaments
Teams
Players
Hockey forecast
Tennis
Matches
Players
Rankings
Basketball
Matches
Tournaments
Teams
Players
Formula-1
Rating of pilots and teams
Race
Teams
Drivers
Esports
Matches
Volleyball
Matches
Teams
Handball
Matches
Baseball
Matches
Forecast
Stadiums
Tips
✅ Tips on all sport
Football
Matches
Saturday, 30 March 2024
Yesterday
Today
Now
Tomorrow
Reload
Sat 30/03
Russia
:
Premier League
Standing
07:00
NS
Krilia Sovetov
—
Zenit
09:30
NS
FC Sochi 2018
—
CSCA Moscow
10:30
NS
Baltika
—
Pari NN
12:00
NS
Spartak Moscow
—
Ural
Russia
:
Melbet First League
Standing
01:00
NS
Enisej
—
FK Khimki
07:00
NS
SKA-Khabarovsk
—
Sokol-Saratov
09:00
NS
Arsenal Tula
—
Tyumen
09:00
NS
Shinnik
—
Leningradets
09:00
NS
Torpedo Moscow
—
Kamaz
12:30
NS
Rodina
—
Volgar
England
:
Premier League
Standing
08:30
NS
Newcastle United
—
West Ham
11:00
NS
Tottenham Hotspur
—
Luton
11:00
NS
Sheffield Utd
—
Fulham
11:00
NS
Nottingham Forest
—
Crystal Palace
11:00
NS
Bournemouth
—
Everton
11:00
NS
Chelsea
—
Burnley
13:30
NS
Aston Villa
—
Wolverhampton
16:00
NS
Brentford
—
Manchester United
Spain
:
LaLiga
Standing
09:00
NS
Getafe
—
Sevilla
11:15
NS
Almeria
—
CA Osasuna
13:30
NS
Valencia
—
Mallorca
16:00
NS
Barcelona
—
Las Palmas
Italy
:
Serie A
Standing
07:30
NS
Napoli
—
Atalanta
10:00
NS
Genoa
—
Frosinone
10:00
NS
Torino
—
Monza
13:00
NS
Lazio
—
Juventus Turin
15:45
NS
Fiorentina
—
AC Milan
Germany
:
Bundesliga I
Standing
10:30
NS
Bayer Leverkusen
—
Hoffenheim
10:30
NS
Werder Bremen
—
Wolfsburg
10:30
NS
RB Leipzig
—
Mainz 05
10:30
NS
Borussia Monchengladbach
—
Freiburg
10:30
NS
Eintracht Frankfurt
—
Union Berlin
13:30
NS
Bayern Munich
—
Borussia Dortmund
France
:
Ligue 1
Standing
12:00
NS
Metz
—
Monaco
16:00
NS
Olympique Lyonnais
—
Reims
Kazakhstan
:
Premier League
Standing
05:00
NS
Shakhtyor Karaganda
—
Turan Turkestan
05:00
NS
Shakhtyor Karaganda
—
Turan Turkestan
07:30
NS
Atyrau
—
Zhetysu
10:00
CAN
Aksu
—
Kaisar Kyzylorda
Netherlands
:
Eredivisie
Standing
11:30
NS
Nec Nijmegen
—
PSV
13:45
NS
Jong Sparta Rotterdam
—
Fortuna Sittard
15:00
NS
RKC Waalwijk
—
Heerenveen
15:00
NS
Go Ahead Eagles
—
Excelsior
16:00
NS
Az Alkmaar
—
Vitesse
Portugal
:
Primeira Liga
Standing
11:30
NS
Vitoria Guimaraes
—
Moreirense FC
11:30
NS
FC Arouca
—
Farense
14:00
NS
Boavista
—
Rio Ave
16:30
NS
Estoril Praia
—
Porto
Scotland
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Motherwell
—
St. Mirren
11:00
NS
Aberdeen
—
Ross County
11:00
NS
Rangers
—
Hibernian
11:00
NS
Hearts
—
Kilmarnock
11:00
NS
St. Johnstone
—
Dundee
Albania
:
Kategoria Superiore
Standing
10:00
NS
Laci
—
Partizani
13:00
NS
Dinamo Tirana
—
Skenderbeu
Angola
:
Girabola
Standing
10:00
NS
C.R.D. Libolo
—
Wiliete
10:00
NS
Uniao de Malanje
—
Sao Salvador
10:30
NS
Interclube
—
Desportivo Huila
11:00
NS
Sagrada
—
Santa Rita
Argentina
:
Copa de la Liga Profesional
Standing
16:00
NS
Boca Juniors
—
San Lorenzo
18:00
NS
Central Cordoba de Santiago
—
Racing Club
20:00
NS
Talleres
—
Velez Sarsfield
Argentina
:
Federal A Zona B
Standing
15:30
NS
Argentino Monte Maiz
—
Ciudad de Bolivar
Argentina
:
Federal A Zona D
Standing
15:30
NS
Crucero Del Norte
—
Sarmiento De Resistencia
18:00
NS
Union De Sunchales
—
Sarmiento de La Banda
Argentina
:
Federal A Zona А
Standing
15:00
NS
Deportivo Rincon
—
Kimberley
15:30
NS
Villa Mitre
—
Sansinena BB
18:00
NS
Santamarina
—
Germinal Beerschot
Argentina
:
Primera B Metropolitana Apertura
Standing
14:30
NS
Argentino De Merlo
—
CA Fenix
14:30
NS
CD UAI Urquiza
—
Sacachispas
14:30
NS
Acassuso
—
Villa Dalmine
14:30
NS
Villa San Carlos
—
Los Andes
14:30
NS
Colegiales
—
Deportivo Merlo
14:30
NS
Comunicaciones
—
Dep. Armenio
14:30
NS
Sportivo Italiano
—
CA Ferrocarril Midland
15:40
NS
San Martin Burzaco
—
Excursionistas
Argentina
:
Primera Nacional
Standing
12:05
NS
Arsenal De Sarandi
—
Chacarita Juniors
14:00
NS
Gimnasia Mendoza
—
Colon
15:00
NS
Almagro
—
Atletico Rafaela
15:00
NS
Tristan Suarez
—
Ferrocarril Oeste
15:00
NS
Temperley
—
CA Defensores Unidos
Armenia
:
Premier League
Standing
07:00
NS
Alashkert
—
Ararat
11:00
NS
Urartu
—
Van
Australia
:
A-League
Standing
02:30
NS
Melbourne City
—
Newcastle Jets
04:45
NS
Sydney FC
—
Central Coast Mariners
20:00
NS
Wellington Phoenix
—
Brisbane Roar
Australia
:
A-League Women
Standing
01:00
NS
Brisbane Roar FC W
—
Canberra United FC W
Austria
:
Bundesliga I
Standing
12:00
NS
WAC
—
Altach
12:00
NS
Austria Lustenau
—
WSG Swarovski Tirol
Austria
:
League Two
Standing
09:30
NS
Dornbirn
—
Horn (Aut)
09:30
NS
SV Lafnitz
—
SC Bregenz
Azerbaijan
:
Premier League
Standing
08:30
NS
Shabail
—
Turan Tovuz
11:00
NS
Sabah FK
—
Zira
Belarus
:
Vysshaya Liga
Standing
07:00
NS
Naftan Novopolotsk
—
Bate Borisov
09:00
NS
Fk Vitebsk
—
Slavia Mozyr
11:00
NS
Isloch
—
Shakhtior Soligorsk
Belarus
:
Vysshaya Liga Women
Standing
06:00
NS
Dyussh-Polesgu W
—
FC Gomel W
09:00
NS
Dynamo Brest W
—
Dnepr Mogilev W
Belgium
:
First Division A
(First Division A Playoff Championship Group)
Standing
15:45
NS
Anderlecht
—
Antwerp
Belgium
:
First Division A
(First Division A Playoff ECL Group)
Standing
13:15
NS
OH Leuven
—
KV Mechelen
Belgium
:
First Division B
Standing
11:00
NS
Anderlecht U23
—
Francs Borains
15:00
NS
SL 16 FC
—
Lierse Kempenzonen
15:00
NS
Deinze
—
Zulte Waregem
Bolivia
:
Primera division: LPF Apertura
Standing
15:00
NS
San Antonio Bulo Bulo
—
Real Tomayapo
17:30
NS
Guabira
—
Universitario de Vinto
20:00
NS
Nacional Potosi
—
Royal Pari
Bosnia and Herzegovina
:
Premier League
Standing
08:30
NS
Zvijezda Brgule
—
Siroki Brijeg
11:00
NS
GOSK Gabela
—
Posusje
15:45
NS
Borac Banja Luka
—
Zrinjski Mostar
Brazil
:
Carioca Taca Guanabara
(Final)
Standing
16:00
NS
Nova Iguacu
—
Flamengo RJ
Brazil
: Gaucho: Play Off (Final)
15:30
NS
Juventude
—
Gremio
Brazil
:
Mineiro
Standing
15:30
FT
Patrocinense
0:3
Democrata GV
Brazil
: Mineiro: Play Off (Final)
15:30
NS
Atletico Mineiro
—
Cruzeiro
Bulgaria
:
First Professional League
Standing
08:00
NS
Botev Vratsa
—
Hebar
10:30
NS
Lokomotiv Plovdiv
—
Ludogorets
13:00
NS
Lokomotiv Sofia
—
CSKA Sofia
Bulgaria
:
Second Professional League
Standing
09:30
NS
Belasitsa Petrich
—
Septemvri Sofia
09:30
NS
Spartak Varna
—
Dunav Ruse
09:30
NS
Marek Dupnica
—
Maritsa Plovdiv
09:30
NS
Bdin
—
Dobrudzha Dobrich
CAF Champions League
(Quarterfinals)
Standing
09:00
NS
Tp Mazembe
—
Petro Atletico
14:00
NS
Young Africans
—
Mamelodi Sundowns
17:00
NS
Esperance Tunis
—
ASEC Mimosas
Chile
:
Primera B
Standing
17:00
NS
Curico Unido
—
Deportes La Serena
19:30
NS
Deportes Temuco
—
Rangers de Talca
Chile
:
Primera division
Standing
11:00
NS
Huachipato
—
Universidad Catolica
17:00
NS
Colo Colo
—
Everton de Vina del Mar
19:30
NS
Deportes Copiapo
—
Union La Calera
China
:
China League
Standing
03:30
NS
Dalian Zhixing
—
Heilongjiang Lava Spring FC
03:30
NS
Shanghai Jiading
—
Yanbian Longding
07:30
NS
Chongqing Tongliang Long
—
Jiangxi Liansheng
07:30
NS
Guangzhou Evergrande
—
Yunnan Yukun
China
:
Super Lig
Standing
03:30
NS
Wuhan Three Towns
—
Beijing Guoan
07:00
NS
Chengdu Qianbao FC
—
Nantong Zhiyun FC
07:35
NS
Qingdao Youth Island FC
—
Qingdao Jonoon
08:00
NS
Shanghai SIPG
—
Henan Jianye
Club Friendlies
05:30
NS
Slatina
—
FC Arges
08:00
NS
Grorud
—
Follo
08:00
NS
Strommen
—
Ullensaker/Kisa
08:45
NS
SJK
—
Haka
09:00
NS
Djerv
—
Flekkeroy
09:00
NS
Lahti
—
Gnistan
09:00
NS
Sprint Jeloy
—
Eik-Toensberg
12:00
NS
FC KTP
—
Valtti
Club Friendly Women
08:00
NS
KIF Oerebro W
—
AIK FF W
10:00
NS
Uppsala W
—
Djurgaarden W
Colombia
:
Primera A Apertura
Standing
15:00
NS
Envigado
—
Atletico Nacional
17:10
NS
Deportivo Pasto
—
Once Caldas
19:20
NS
Boyaca Chico
—
Jaguares de Cordoba
21:30
NS
Fortaleza Zipaquira
—
Millonarios
Croatia
:
HNL
Standing
09:50
NS
NK Varazdin
—
HNK Gorica
12:00
NS
Rudes
—
Rijeka
14:30
NS
Hajduk Split
—
Dinamo Zagreb
Cyprus
:
Division 2
Standing
10:00
NS
Peyia 2014
—
Ypsonas
10:00
NS
ENAD Polis Chrysochous
—
PO Xylotympou 2006
10:00
NS
ASIL Lysi
—
Omonia 29 Maiou
10:00
NS
Ermis Aradippou
—
Digenis Akritas
10:00
NS
Ayia Napa
—
Olympiakos Nicosia
10:00
NS
Enosis
—
Omonia Aradippou
10:00
NS
Akritas Chlorakas
—
PAEEK
Cyprus
:
First Division
Standing
13:00
NS
Nea Salamina
—
Karmiotissa
13:00
NS
AEL Limassol
—
Ethnikos Achnas
Czech Republic
:
1. Liga
Standing
10:00
NS
Bohemians 1905
—
Jablonec
10:00
NS
Sigma Olomouc
—
Pardubice
10:00
NS
FC Viktoria Plzen
—
Slovan Liberec
13:00
NS
Slovacko
—
Slavia Prague
Czech Republic
:
FNL
Standing
05:15
NS
Vyskov
—
Taborsko
05:30
NS
Prostejov
—
Mfk Chrudim
Denmark
: First Division: Promotion Group
11:30
NS
AaB Aalborg
—
Sonderjyske
Denmark
:
Kvindeligaen: Women
Standing
09:00
NS
Nordsjaelland W
—
Brondby W
10:00
NS
Fortuna Hjoerring W
—
AGF W
Ecuador
:
Serie A: 1st stage
Standing
14:00
NS
Mushuc Runa
—
Aucas
16:30
NS
Libertad Loja
—
Tecnico Universitario
19:00
NS
Cumbaya
—
El Nacional
El Salvador
:
Primera division: Clausura
Standing
17:00
PST
CD Fas
—
Firpo
17:00
PST
Club Deportivo Dragon
—
Jocoro FC
17:00
PST
Alianza San Salvador
—
Club Deportivo Aguila
17:00
PST
CD Platense Municipal
—
Santa Tecla
17:00
PST
Fuerte San Francisco
—
Isidro Metapan
17:00
PST
Municipal Limeno
—
Once Municipal
20:00
NS
Alianza San Salvador
—
Club Deportivo Aguila
20:30
NS
Municipal Limeno
—
Once Municipal
21:30
NS
CD Fas
—
Firpo
England
:
Isthmian Premier Division
Standing
11:00
NS
Bognor Regis Town
—
Enfield Town
11:00
NS
Whitehawk
—
Canvey Island
11:00
NS
AFC Hornchurch
—
Wingate & Finchley
11:00
NS
Kingstonian
—
Hashtag United
11:00
NS
Cheshunt
—
Horsham
11:00
NS
Dulwich Hamlet
—
Billericay
11:00
NS
Potters Bar Town
—
Margate
England
:
Northern Premier Division
Standing
11:00
CAN
Radcliffe
—
Marske United
11:00
NS
Macclesfield
—
FC United Of Manchester
11:00
NS
Bamber Bridge
—
Gainsborough
11:00
NS
Stafford Rangers
—
Workington
11:00
NS
Matlock Town
—
Marine
11:00
NS
Atherton Collieries
—
Basford United
11:00
NS
Ilkeston Town II
—
Bradford PA
11:00
NS
Worksop Town
—
Hyde United
11:00
NS
Morpeth Town
—
Warrington Rylands
11:00
NS
Guiseley
—
Lancaster City
England
:
Southern Premier Division Central
Standing
11:00
NS
Stamford Afc
—
Royston Town
11:00
NS
Kettering Town
—
Barwell
11:00
NS
Alvechurch
—
Mickleover Sports
11:00
CAN
Long Eaton United
—
Nuneaton Borough
11:00
NS
Leamington
—
Halesowen
11:00
NS
Coalville
—
Bromsgrove Sporting
11:00
NS
AFC Sudbury
—
St. Ives Town
11:00
NS
Stourbridge
—
Stratford Town
11:00
NS
Leiston
—
Berkhamsted
England
:
Southern Premier Division South
Standing
11:00
NS
Hanwell Town
—
Didcot Town
11:00
NS
Tiverton
—
Merthyr Town
11:00
NS
Winchester City
—
Dorchester
11:00
NS
Sholing
—
Plymouth Parkway
11:00
NS
Hendon
—
Beaconsfield Town
11:00
NS
Swindon Supermarine
—
Salisbury II
England
:
Women's Super League: Women
Standing
08:30
NS
Aston Villa W
—
Leicester W
08:30
NS
Liverpool LFC W
—
Manchester City W
Estonia
:
Premier League
Standing
06:30
NS
Parnu JK Vaprus
—
Nomme Kalju
08:30
NS
Trans Narva
—
Nomme United
France
:
Division 1 Feminine: Women
Standing
08:00
NS
Guingamp W
—
Saint Etienne W
09:30
NS
Reims W
—
Bordeaux W
09:30
NS
Fleury Merogis U.S W
—
Lille W
France
:
Ligue 2
Standing
10:00
NS
Valenciennes
—
Saint Etienne
12:00
CAN
Dunkerque
—
Sochaux
14:00
NS
Quevilly
—
SM Caen
14:00
NS
Dunkerque
—
Annecy
14:00
NS
Amiens
—
Pau
14:00
NS
Laval
—
Bastia
14:00
NS
Concarneau
—
Angers
14:00
NS
Grenoble
—
Guingamp
14:00
NS
Troyes
—
Rodez
14:00
NS
FC Girondins Bordeaux
—
Paris
France
:
National
Standing
14:30
NS
Avranches
—
Rouen
14:30
NS
Villefranche
—
Sochaux
14:30
NS
Nancy
—
GOAL FC
Georgia
:
Erovnuli Liga
Standing
11:00
NS
Dinamo Tblisi
—
Samtredia
13:00
NS
FC Gagra
—
FC Samgurali Tskhaltubo
Germany
:
3 Liga
Standing
09:00
NS
Borussia Dortmund II
—
Waldhof Mannheim
09:00
NS
Jahn Regensburg
—
Hallescher
09:00
NS
Munster
—
Dynamo Dresden
09:00
NS
Ulm
—
Erzgebirge Aue
09:00
NS
Unterhaching
—
Ingolstadt
11:30
NS
Freiburg II
—
1860 Munich
Germany
:
Bundesliga II
Standing
08:00
NS
Kaiserslautern
—
Fortuna Dusseldorf
08:00
NS
Braunschweig
—
Elversberg
08:00
NS
Holstein Kiel
—
Hansa Rostock
15:30
NS
Hertha Berlin
—
FC Nürnberg
Germany
:
Regionalliga Bavaria
Standing
09:00
NS
Wurzburger Kickers
—
Eintracht Bamberg
09:00
NS
FC Memmingen
—
TSV Aubstadt
09:00
NS
SV Schalding-Heining
—
Viktoria Aschaffenburg
09:00
NS
SV Tuerkguecue Ataspor
—
Burghausen
09:00
NS
DJK Vilzing
—
Ansbach
09:00
NS
Nuernberg II
—
Greuther Furth II
09:00
NS
Augsburg II
—
FV Illertissen
09:00
NS
SpVgg Bayreuth
—
TSV Buchbach
Germany
:
Regionalliga North
Standing
11:00
NS
Oldenburg
—
TSV Havelse
Germany
:
Regionalliga Northeast
Standing
08:00
NS
Berliner AK 07
—
Altglienicke
08:00
NS
Hansa Rostock II
—
Carl Zeiss Jena
Germany
:
Regionalliga Southwest
Standing
09:00
NS
Stuttgart II
—
Kickers Offenbach
09:00
NS
Hoffenheim II
—
Stuttgart Kickers
09:00
NS
TSV Schott Mainz
—
Mainz 05 II
09:00
NS
Eintracht Frankfurt Ii
—
Aalen
09:00
NS
Bahlinger
—
Hessen Kassel
09:00
NS
Freiberg
—
TSG Balingen
Germany
:
Regionalliga West
Standing
09:00
NS
Wiedenbruck
—
Schalke 04 II
09:00
NS
Alemannia Aachen
—
Fortuna Koln
09:00
NS
SSVg Velbert
—
Borussia Monchengladbach II
09:00
NS
FC Guetersloh
—
FC Bocholt
09:00
NS
Lippstadt
—
Wuppertal
09:00
NS
Fortuna Dusseldorf II
—
Rot-Weiss Ahlen
Greece
: Super Lig: 2 Grp. A Promotion Group
08:00
NS
AEK Athens B
—
Larissa
10:00
NS
Levadiakos
—
Niki Volou
Greece
: Super Lig: 2 Grp. A Relegation Group
08:00
NS
Iraklis
—
Kozani
10:00
NS
PAOK Thessaloniki FC B
—
Aiolikos Mitilini
10:00
NS
Anagennisi Karditsas
—
Kampaniakos Chalastras
Greece
: Super Lig: 2 Grp. B Relegation Group
10:00
NS
Giouchtas
—
Egaleo
10:00
NS
Olympiacos B
—
Panachaiki
10:00
NS
Panathinaikos B
—
Diagoras Rodos
Greece
: Super Lig: Relegation
09:00
NS
Panserraikos
—
Asteras Tripolis
11:30
NS
NFC Volos
—
Kifisias
13:30
NS
PAS Giannina
—
Panaitolikos
14:00
NS
OFI
—
Atromitos
Guatemala
:
Liga Nacional: Clausura
Standing
18:00
NS
Mixco
—
Malacateco
Haiti
:
Championnat National
(Serie de Ouverture)
Standing
16:00
NS
FICA
—
Racing des Gonaives
17:00
NS
Rivartibonitienne
—
Cosmopolites
Honduras
:
Liga Nacional: Clausura
Standing
19:00
NS
Real Espana
—
Olancho FC
21:15
NS
Victoria La Ceiba
—
Motagua
Hungary
:
NB I
Standing
09:30
NS
Varda SE
—
Debrecen
12:00
NS
MTK
—
Kecskemeti TE
14:30
NS
Zalaegerzeg
—
Diosgyor
Hungary
:
NB II
Standing
11:00
NS
Mosonmagyarovari
—
Nyiregyhaza
India
:
I League
Standing
04:30
NS
Real Kashmir
—
NEROCA FC
09:00
NS
Mohammedan SC
—
Inter Kashi
India
:
Indian Super League
Standing
07:30
NS
Bengaluru
—
Delhi Dynamos FC
10:00
NS
Jamshedpur
—
Kerala Blasters FC
Indonesia
:
Ligue 1
Standing
09:30
NS
Bali United
—
Persija
09:30
NS
Persis Solo
—
RANS Nusantara
Israel
:
Ligat-Al
Standing
09:00
NS
Hapoel Beer Sheva
—
Hapoel Haifa
10:00
NS
Hapoel Hadera
—
Hapoel Petach Tikva
12:30
NS
Maccabi Petach Tikva
—
Ashdod
13:00
NS
Maccabi Tel Aviv
—
Bnei Sakhnin
13:00
PST
Hapoel Tel Aviv
—
Hapoel Petach Tikva
13:00
PST
Hapoel Katamon Jerusalem
—
Maccabi Petach Tikva
13:00
PST
Ashdod
—
Maccabi Netanya
13:00
PST
Beitar Jerusalem
—
Hapoel Hadera
Italy
:
Serie C
(Group A)
Standing
09:00
NS
Albinoleffe
—
Trento
11:15
NS
Novara
—
Lumezzane
11:15
NS
ArzignanoChiampo
—
Triestina
13:30
NS
Mantova
—
Atalanta U23
13:30
NS
Pro Patria
—
Legnago Salus
13:30
NS
Virtus Verona
—
Renate
13:30
NS
Giana Erminio
—
Fiorenzuola
15:45
NS
Alessandria
—
Pro Vercelli
15:45
NS
Pro Sesto
—
L.R. Vicenza Virtus
Italy
:
Serie C
(Group B)
Standing
09:00
NS
Arezzo
—
Juventus U23
09:00
NS
Olbia
—
Sestri Levante
11:15
NS
Unione Sportiva Ancona
—
SPAL
11:15
NS
Cesena
—
Pescara
11:15
NS
Virtus Entella
—
Pontedera
15:45
NS
ASD Pineto
—
Recanatese
Italy
:
Serie C
(Group C)
Standing
09:00
NS
Monopoli
—
Sorrento
09:00
NS
Casertana
—
Taranto
09:00
NS
Monterosi
—
Benevento
11:15
NS
Juve Stabia
—
Messina
13:30
NS
US Latina
—
Foggia
13:30
NS
Potenza
—
Crotone
15:45
NS
Avellino
—
AZ Picerno ASD
15:45
NS
Brindisi
—
Virtus Francavilla
15:45
NS
Audace Cerignola
—
AP Turris
Japan
:
J.League: 2
Standing
00:00
NS
Ventforet Kofu
—
Renofa Yamaguchi
01:00
NS
Montedio Yamagata
—
Shimizu S-Pulse
01:00
NS
Tokushima Vortis
—
Thespakusatsu Gunma
01:00
NS
Blaublitz Akita
—
Iwaki FC
01:00
NS
Yokohama FC
—
Vegalta Sendai
01:00
NS
Mito Hollyhock
—
Kagoshima United
01:00
NS
Oita Trinita
—
Fagiano Okayama FC
02:00
NS
Roasso Kumamoto
—
Jef United Ichihara
03:00
NS
Ehime FC
—
Fujieda Myfc
05:00
NS
Tochigi SC
—
V-Varen Nagasaki
Japan
:
J.League: 3
Standing
00:00
NS
SC Sagamihara
—
Kamatamare Sanuki
00:00
NS
FC Osaka
—
Imabari FC
01:00
NS
Nagano Parceiro
—
Azul Claro Numazu
03:00
NS
FC Ryukyu
—
Kataller Toyama
Japan
:
J.League
Standing
00:00
NS
Sanfrecce Hiroshima
—
Gamba Osaka
01:00
NS
Albirex Niigata
—
Kashiwa Reysol
01:00
NS
Vissel Kobe
—
Consadole Sapporo
02:00
NS
Kawasaki Frontale
—
FC Tokyo
02:00
NS
Kashima Antlers
—
Jubilo Iwata
02:00
NS
Urawa Red Diamonds
—
Avispa Fukuoka
02:00
NS
Machida Zelvia
—
Sagan Tosu
03:00
NS
Cerezo Osaka
—
Shonan Bellmare
03:00
NS
Nagoya Grampus Eight
—
Yokohama F Marinos
Kyrgyzstan
:
Premier League
Standing
05:30
NS
Talant
—
Dordoi Bishkek
09:30
NS
Ilbirs
—
Alga
Latvia
:
Virsliga
Standing
08:00
NS
FK Liepaja
—
Rigas Futbola skola
10:00
NS
BFC Daugavpils
—
FK Tukums 2000
Lithuania
:
A Lyga
Standing
09:00
NS
Hegelmann Litauen
—
FK Panevezys
11:00
NS
FA Siauliai
—
FK TransINVEST
Luxembourg
:
National Division
Standing
11:00
NS
Jeunesse Esch
—
Differdange
11:00
NS
Schifflange 95
—
Kaerjeng
11:30
NS
Victoria Rosport
—
Fola
13:00
NS
Swift Hesperange
—
FC Mondercange
13:00
NS
F91 Dudelange
—
UNA Strassen
13:00
NS
Marisca Mersch
—
Mondorf-les-Bains
13:00
NS
Petange
—
Racing FC Union
13:30
NS
Progres Niedercorn
—
Wiltz
Mexico
:
Liga MX Clausura
Standing
21:00
NS
Pachuca
—
Toluca
21:00
NS
Monterrey
—
Guadalajara
23:05
NS
Pumas
—
Cruz Azul
Moldova
:
Super Lig
(Winners stage)
Standing
11:00
NS
Zimbru Chisinau
—
FC Bălți
Montenegro
:
First Division
Standing
10:00
NS
Sutjeska Niksic
—
Rudar Pljevlja
10:00
NS
Arsenal Tivat
—
Decic Tuzi
10:00
NS
Jedinstvo Bijelo Polje
—
OFK Mladost Donja Gorica
10:00
NS
Jezero
—
Mornar
13:00
NS
buducnost podgorica
—
Petrovac
Netherlands
:
Tweede Divisie
Standing
09:30
NS
Lisse
—
Quick Boys
09:30
NS
Noordwijk
—
Kozakken Boys
09:30
NS
Acv
—
ADO '20
09:30
NS
Excelsior Maassluis
—
De Treffers
09:30
NS
HHC
—
GVVV
10:00
NS
AFC
—
Rijnsburgse Boys
10:30
NS
Koninklijke HFC
—
Jong Sparta Rotterdam
10:30
NS
Katwijk
—
Scheveningen
13:00
NS
Jong Almere City FC
—
Spakenburg
North Ireland
:
Irish Cup
(Semifinals)
Standing
13:30
NS
Cliftonville
—
Larne
North Macedonia
:
First League
Standing
10:00
NS
GFK Tikves Kavadarci
—
Sileks
10:00
NS
Shkupi
—
Vardar
Paraguay
:
Division Profesional: LPF Apertura
Standing
18:00
NS
Cerro Porteno
—
Nacional Asuncion
20:30
NS
Libertad
—
Olimpia
Peru
:
Liga 1 - Apertura
Standing
15:15
NS
Atletico Grau
—
Carlos A. Mannucci
17:45
NS
Melgar
—
Cienciano
21:00
NS
Cesar Vallejo
—
club universitario de deportes
Poland
:
Ekstraklasa
Standing
07:30
NS
Rakow Czestochowa
—
Ruch Chorzow
10:00
NS
Jagiellonia
—
LKS Lodz
12:30
NS
Piast Gliwice
—
Slask Wroclaw
15:00
NS
Pogon Szczecin
—
Cracovia Krakow
Poland
:
First League
Standing
07:40
NS
Resovia
—
Gornik Leczna
10:00
NS
Miedz Legnica
—
Arka Gdynia
12:30
NS
Chrobry Glogow
—
Wisla Krakow
15:00
NS
Podbeskidzie
—
KS Nieciecza
Poland
:
League Two
Standing
07:00
NS
Stomil Olsztyn
—
Hutnik Nowa Huta
07:00
NS
Radunia Stezyca
—
SKRA Czestochowa
08:00
NS
Zaglebie II Lubin
—
Olimpia Grudziadz
09:30
NS
Chojniczanka
—
KKS Kalisz
10:00
NS
Pogon Siedlce
—
Lech Poznan ll
12:00
NS
LKS Lodz II
—
Polonia Bytom
Portugal
:
Liga 3 Promotion
Standing
11:00
NS
Varzim
—
Academica De Coimbra
15:30
NS
Felgueiras 1932
—
Sporting Covilha
Portugal
:
Liga 3 Relegation
(Group A)
Standing
11:00
NS
Sanjoanense
—
Fafe
11:00
NS
Vianense
—
Canelas 2010
11:00
NS
Anadia
—
Trofense
Portugal
:
Liga 3 Relegation
(Group B)
Standing
11:00
NS
S.U. 1 de Dezembro
—
Oliveira Hospital
11:00
NS
Amora FC
—
Pero Pinheiro
13:00
NS
Caldas
—
Sporting Lissabon II
Portugal
:
Liga Portugal 2
Standing
07:00
NS
Uniao Leiria
—
Nacional
10:00
NS
Maritimo
—
Leixoes
11:30
NS
AVS
—
Santa Clara
11:30
NS
Porto II
—
Penafiel
Qatar
:
Qatar Stars League
Standing
14:30
NS
Qatar SC
—
Al-Wakra
14:30
NS
Al-Arabi
—
Al-Gharafa
Romania
:
Liga II
Standing
05:00
NS
Unirea Slobozia
—
Mioveni
Romania
:
Liga II
(Group A)
Standing
05:00
NS
CSM Resita
—
Unirea Dej
05:00
NS
CSM Alexandria
—
CSC Dumbravita
05:00
NS
Ceahlaul Piatra Neamt
—
FC Metaloglobus Bucuresti
Romania
:
Liga II
(Group B)
Standing
05:00
NS
Concordia Chiajna
—
Progresul Spartac
05:00
NS
CS Tunari
—
Chindia Targoviste
05:00
NS
Viitorul Pandurii Targu Jiu
—
Steaua Bucuresti
Romania
:
Super Lig
Standing
09:45
NS
Botosani
—
CSM Politehnica Iasi
12:00
NS
Universitatea Cluj
—
UTA Arad
15:00
NS
Universitatea Craiova
—
Rapid Bucuresti (Rom)
Russia
:
Second League A
Standing
05:00
NS
Ufa
—
Veles Moscow
06:00
NS
Novosibirsk FK
—
Murom
07:00
NS
Irtysh
—
Torpedo Miass
07:30
NS
Spartak Kostroma
—
Volga Ulyanovsk
08:00
NS
Avangard
—
Dinamo Bryansk
08:00
NS
Rotor-Volgograd
—
Metallurg Lipetsk
08:00
NS
Khimik Dzherzhinsk
—
Tekstilschik
09:00
NS
Mashuk-kmv
—
Kaluga
09:00
NS
Krasnodar-2
—
Rodina 2
10:00
NS
Chayka Peschanokopskoe
—
Chelyabinsk
Russia
:
Second League B
(Group 1)
Standing
07:00
NS
Astrakhan
—
Nart Cherkessk
07:00
NS
Biolog-Novokubansk
—
Pobeda Khasavyurt
07:00
NS
Spartak Nalchik
—
Dinamo Stavropol
08:00
NS
Alania II
—
Forte
09:00
NS
Druzhba
—
FC Rostov II
Russia
:
Superliga Women
Standing
04:00
NS
Zwezda-2005 (w)
—
Chertanovo Moscow W
04:45
NS
FK Yenisey W
—
CSKA Moscow W
06:00
NS
Lokomotiv Moscow W
—
Krasnodar W
Saudi Arabia
:
Premier League
Standing
15:00
NS
Al-Shabab
—
Al Hilal
15:00
NS
Al Nassr
—
Al Taee
15:00
NS
Al-Wahda Mecca
—
Al Fateh
15:00
NS
Al Riyadh
—
Abha
Scotland
:
Championship
Standing
11:00
NS
Dundee United
—
Raith Rovers
11:00
NS
Partick Thistle
—
Inverness
11:00
NS
Arbroath
—
Dunfermline
11:00
NS
Greenock Morton
—
Queens Park
Scotland
:
First League
Standing
11:00
NS
Hamilton Academical
—
Queen of the South
11:00
NS
Cove Rangers
—
Stirling Albion
11:00
NS
Alloa Athletic
—
Annan Athletic
11:00
NS
Kelty Hearts
—
Edinburgh City
13:30
NS
Montrose
—
Falkirk
Scotland
:
League Two
Standing
11:00
NS
Dumbarton
—
Stenhousemuir
11:00
NS
Stranraer
—
Bonnyrigg Rose Athletic
11:00
NS
Peterhead
—
Clyde
11:00
NS
East Fife
—
Elgin City
11:00
NS
The Spartans Football Club
—
Forfar Athletic
Serbia
:
Super Lig
Standing
09:00
NS
Radnicki Nis
—
Mladost Lucani
09:00
NS
FK Radnicki 1923
—
Napredak
11:00
NS
Javor
—
Red Star Belgrade
13:30
NS
Partizan Belgrade
—
FK Spartak Subotica
Slovakia
:
League Two
Standing
09:00
NS
Tatran Liptovsky Mikulas
—
Spartak Myjava
10:00
NS
FC STK 1914 Samorin
—
Spisska Nova Ves
Slovakia
:
Super Lig
Standing
10:00
NS
Zlate Moravce
—
Kosice
10:00
NS
Skalica
—
Michalovce
10:00
NS
Dukla Banska Bystrica
—
Trencin
12:30
NS
Slovan Bratislava
—
Zeleziarne Podbrezova
Slovenia
:
First League
Standing
10:00
NS
Olimpija Ljubljana
—
Koper
12:30
NS
Celje
—
Aluminij
South Africa
:
Premier League
Standing
09:30
NS
Stellenbosch FC
—
Royal AM
09:30
NS
Polokwane City
—
Chippa United
09:30
NS
Cape Town City FC
—
Kaizer Chiefs
09:30
NS
Lamontville Golden Arrows
—
Richards Bay
11:30
NS
TS Galaxy
—
Amazulu Durban
11:45
NS
Sekhukhune United
—
Orlando Pirates
South Korea
:
K3 League
Standing
01:00
NS
Changwon City
—
Paju Citizens
01:00
NS
Daegu FC Reserves
—
Gimhae
02:00
NS
Daejeon Korail
—
Hwaseong
02:00
NS
Mokpo City
—
Ulsan Citizen
South Korea
:
K-League 1
Standing
01:00
NS
Jeonbuk Hyundai Motors
—
Ulsan Hyundai
01:00
NS
Incheon United
—
Daejon Citizen
03:30
NS
Suwon City
—
Gimcheon Sangmu
03:30
NS
Jeju United
—
Pohang Steelers
South Korea
:
K-League 2
Standing
01:00
NS
Ansan Police FC
—
Cheongju FC
03:30
NS
Seongnam Ilhwa
—
Gimpo Citizen
03:30
NS
Seoul E-Land FC
—
FC Anyang
Spain
:
RFEF
(Group 1)
Standing
11:00
NS
UD Cornella
—
Deportivo La Coruna
11:00
NS
Fuenlabrada CF
—
Sabadell
11:00
NS
Unionistas de Salamanca
—
SD Logrones
13:00
NS
Cd Teruel
—
Real Union
13:00
NS
Sestao
—
Rayo Majadahonda
13:00
NS
SD Tarazona
—
Celta Vigo II
Spain
:
RFEF
(Grupo 2)
Standing
13:00
NS
Ceuta
—
Algeciras
15:00
NS
Castellon
—
Recreativo Huelva
15:00
NS
Merida FC
—
Cordoba
15:00
NS
Antequera
—
Alcoyano
Spain
:
Secunda Division
Standing
09:00
NS
Valladolid
—
UD Levante
11:15
NS
Leganes
—
Cartagena
11:15
NS
SD Eibar
—
Club Deportivo Eldense
11:15
NS
FC Andorra
—
Mirandes
13:30
NS
Albacete
—
Huesca
13:30
NS
Sporting Gijon
—
Racing Santander
Sweden
: Allsvenskan
10:00
NS
IFK Norrkoeping
—
Malmo FC
Sweden
:
Ettan Norra
Standing
07:00
NS
IFK Stocksund
—
Friska Viljor
08:00
NS
Oerebro Syrianska IF
—
FC Stockholm Internazionale
11:00
NS
United IK
—
AFC Eskilstuna
Sweden
:
Ettan Soedra
Standing
08:00
NS
Eskilsminne IF
—
Tvaaaakers IF
11:00
NS
Jonkoping
—
BK Olympic
11:00
NS
Oskarshamns Aik
—
Ljungskile
Sweden
: Superettan
08:00
NS
GIF Sundsvall
—
Oestersunds FK
10:00
NS
Orgryte
—
Utsiktens Bk
Switzerland
:
Challenge League
Standing
13:00
NS
Baden (Swi)
—
Wil
Switzerland
:
Super Lig
Standing
13:00
NS
Winterthur
—
Servette
13:00
NS
FC Stade Lausanne-Ouchy
—
Lugano
15:30
NS
Basel
—
Zurich
Thailand
:
Thai League
Standing
07:00
NS
Uthai Thani FC
—
Prachuap
07:30
NS
Lamphun Warrior
—
Port
08:00
NS
Sukhothai
—
Ratchaburi
09:00
NS
Trat
—
Bangkok Glass
Turkmenistan
:
Yokary Liga
Standing
07:00
NS
Altyn Asyr
—
Nebitci
08:00
NS
Arkadag
—
Ahal
USA
:
MLS
Standing
14:00
NS
Philadelphia Union
—
Minnesota United
16:00
NS
Colorado Rapids
—
Los Angeles FC
19:30
NS
Inter Miami CF
—
New York City
19:30
NS
Toronto FC
—
Sporting Kansas City
19:30
NS
Charlotte
—
FC Cincinnati
19:30
NS
D.C. United
—
Montreal Impact Football Club
19:30
NS
Orlando City
—
New York Red Bulls
20:30
NS
Austin FC
—
FC Dallas
20:30
NS
Houston Dynamo
—
San Jose Earthquakes
20:30
NS
Nashville SC
—
Columbus Crew
21:30
NS
Real Salt Lake
—
St. Louis City
22:30
NS
Los Angeles Galaxy
—
Seattle Sounders
22:30
NS
Vancouver Whitecaps
—
Portland Timbers
USA
:
NWSL: Women
Standing
15:30
NS
Kansas City NWSL W
—
Angel City FC W
19:00
NS
North Carolina Courage W
—
Gotham W
19:30
NS
Portland Thorns W
—
Racing Louisville W
22:00
NS
Bay FC W
—
Houston Dash W
USA
:
USL
Standing
16:00
NS
Louisville City FC
—
Birmingham Legion
19:00
NS
Miami FC
—
Charleston Battery
19:00
NS
Indy Eleven
—
Detroit City
19:30
NS
Tampa Bay Rowdies
—
Rhode Island
20:30
NS
San Antonio FC
—
Monterey Bay
22:00
NS
Sacramento Republic FC
—
Memphis 901
22:00
NS
Orange County SC
—
FC Tulsa
22:00
NS
Oakland Roots
—
Las Vegas Lights FC
22:30
NS
Phoenix Rising FC
—
New Mexico United
USA
:
USL League One
Standing
16:00
NS
One Knoxville SC
—
South Georgia Tormenta
19:30
PST
Chattanooga Red Wolves SC
—
Union Omaha
Ukraine
:
Premier League
Standing
07:00
NS
Obolon-Brovar Kiev
—
Shakhtar Donetsk
09:30
NS
Polissya Zhytomyr
—
Chornomorets
12:00
NS
Veres
—
Hirnyk Kryvyi Rih
United Arab Emirates
:
Pro League
Standing
14:00
NS
Al Ain
—
Al Sharjah
14:00
NS
Al Bataeh
—
Al Jazira
14:00
NS
Al Wasl
—
Al Khaleej III
Uruguay
:
Primera division: LPF Apertura
Standing
12:30
NS
Rampla Juniors
—
Fenix
15:00
NS
Liverpool Montevideo
—
River Plate Montevideo
18:00
NS
Defensor Sporting
—
Danubio
Uruguay
:
Secunda Division
(Group A)
Standing
09:00
NS
Juventud de Las Piedras
—
Club Oriental De Futbol
15:00
NS
Sud America
—
Tacuarembo
20:30
NS
La Luz
—
El Albion
Uruguay
:
Secunda Division
(Group B)
Standing
15:00
NS
Cooper
—
Atenas
15:00
NS
Plaza Colonia
—
Cerrito
Uzbekistan
:
Super Lig
Standing
10:00
NS
Pahtakor
—
Sogdiana
10:00
NS
Andijon
—
Nasaf
Venezuela
:
Primera division
Standing
15:00
NS
Rayo Zuliano
—
Universidad Central
17:45
NS
Caracas
—
Hermanos Colmenarez
20:30
NS
Portuguesa Acarigua
—
Carabobo
Vietnam
:
V-League
Standing
06:00
NS
Hoang Anh Gia Lai
—
Khanh Hoa
07:00
NS
Song Lam Nghe An
—
Hai Phong
08:15
NS
Viettel
—
Quang Nam
Wales
:
Cup
(Semifinals)
Standing
13:15
NS
Cardiff MU
—
FC New Saints
✅ Football tips
Betting bonus
$
100
Authentication
Email
or
username
Password
Lost password?
Remember me
Login
Register
News
99+
Leagues