Football tomorrow: livescore for all matches
Fri, 15:47
Login
Football
Leagues
Matches
Teams
Players
Predictions
Hockey
Text broadcasts
Matches
Tournaments
Teams
Players
Hockey forecast
Tennis
Matches
Players
Rankings
Basketball
Matches
Tournaments
Teams
Players
Formula-1
Rating of pilots and teams
Race
Teams
Drivers
Esports
Matches
Volleyball
Matches
Teams
Handball
Matches
Baseball
Matches
Forecast
Stadiums
Tips
✅ Tips on all sport
Football
Matches
Saturday, 20 April 2024
Yesterday
Today
Now
Tomorrow
Reload
Sat 20/04
Russia
:
Premier League
Standing
07:00
NS
Rubin
—
Lokomotiv Moscow
09:30
NS
Baltika
—
Krilia Sovetov
12:30
NS
CSCA Moscow
—
Akhmat Grozni
Russia
:
Melbet First League
Standing
00:00
NS
SKA-Khabarovsk
—
Enisej
04:30
NS
Tyumen
—
Neftehimik
09:00
NS
Akron
—
Kuban (Krasnodar)
09:00
NS
Leningradets
—
Sokol-Saratov
10:00
NS
Kamaz
—
Chernomorets Novorossiysk
10:00
NS
Shinnik
—
Dynamo Makhachkala
10:00
NS
Alaniya
—
Volgar
11:00
NS
Torpedo Moscow
—
Arsenal Tula
England
:
Cup
(Semifinals)
Standing
12:15
NS
Manchester City
—
Chelsea
England
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Luton
—
Brentford
10:00
PST
Tottenham Hotspur
—
Manchester City
10:00
PST
Brighton and Hove Albion
—
Chelsea
10:00
NS
Sheffield Utd
—
Burnley
10:00
PST
Manchester United
—
Newcastle United
14:30
NS
Wolverhampton
—
Arsenal
Spain
:
LaLiga
Standing
08:00
NS
Celta Vigo
—
Las Palmas
10:15
NS
Rayo Vallecano
—
CA Osasuna
12:30
NS
Valencia
—
Real Betis
15:00
NS
Girona
—
Cadiz
Italy
:
Serie A
Standing
12:00
NS
Empoli
—
Napoli
14:45
NS
Hellas Verona
—
Udinese
Germany
:
Bundesliga I
Standing
09:30
NS
FC Heidenheim
—
RB Leipzig
09:30
NS
Wolfsburg
—
VfL Bochum
09:30
NS
Hoffenheim
—
Borussia Monchengladbach
09:30
NS
Koln
—
Darmstadt 98
12:30
NS
Union Berlin
—
Bayern Munich
France
:
Ligue 1
Standing
11:00
NS
Nantes
—
Stade Rennes
15:00
NS
Lens
—
Clermont Foot
Kazakhstan
:
Premier League
Standing
05:00
NS
Kaisar Kyzylorda
—
Atyrau
05:00
NS
Zhenis
—
Turan Turkestan
07:30
NS
Ordabasy
—
Kyzyl-Zhar
10:00
NS
Kairat Almaty
—
Aktobe
Portugal
:
Primeira Liga
Standing
10:30
NS
Moreirense FC
—
Gil Vicente
13:00
NS
Boavista
—
Estrela
15:30
NS
Braga
—
Vizela
Turkiye
:
Super Lig
Standing
06:30
NS
Istanbulspor
—
Fatih Karagumruk
09:00
NS
Konyaspor
—
Alanyaspor
12:00
NS
Kayserispor
—
Trabzonspor
12:00
NS
Samsunspor
—
Adana Demirspor
Albania
:
First Division
Standing
09:00
NS
Korabi
—
Luzi
Albania
:
Kategoria Superiore
Standing
09:00
NS
Laci
—
Egnatia
12:00
NS
Partizani
—
Dinamo Tirana
12:00
NS
Teuta Durres
—
Vllaznia
Algeria
:
Ligue 1
Standing
11:00
NS
Paradou AC
—
MC El Bayadh
Angola
:
Girabola
Standing
10:00
NS
Bravos do Maquis
—
Kabuscorp
10:00
NS
Uniao de Malanje
—
C.R.D. Libolo
10:30
NS
Academica
—
Petro Atletico
11:00
NS
Sagrada
—
CD Lunda Sul
Argentina
:
Copa de la Liga Profesional
(Quarterfinals)
Standing
14:30
NS
Argentinos Juniors
—
Defensa y Justicia
17:30
NS
Estudiantes La Plata
—
Barracas Central
20:15
NS
Godoy Cruz
—
Velez Sarsfield
Argentina
:
Federal A Zona B
Standing
15:00
NS
Ferro Carril Oeste General Pico
—
Gutierrez SC
Argentina
:
Federal A Zona D
Standing
15:00
NS
Boca Unidos
—
Sol de America Formosa
Argentina
:
Primera B Metropolitana Apertura
Standing
14:30
NS
Canuelas
—
CD UAI Urquiza
14:30
NS
Dep. Armenio
—
Sportivo Italiano
14:30
NS
Deportivo Merlo
—
Acassuso
16:05
NS
Comunicaciones
—
Argentino De Merlo
Argentina
:
Primera Nacional
Standing
12:00
NS
Deportivo Madryn
—
CA Chaco For Ever
12:35
NS
Atlanta
—
Almagro
14:00
NS
Club Atletico Estudiantes
—
All Boys
14:30
NS
CA Defensores Unidos
—
CA Defensores de Belgrano
18:05
NS
Colon
—
Temperley
19:00
NS
CA Talleres Remedios de Escalada
—
Tristan Suarez
Aruba
:
Division di Honor
(Winners stage)
Standing
18:30
NS
CA River Plate
—
Dakota
20:30
NS
Estrella
—
Deportivo Nacional
Australia
:
A-League
Standing
01:30
NS
Western Sydney Wanderers
—
Melbourne City
03:30
NS
Melbourne Victory
—
Brisbane Roar
05:45
NS
Macarthur FC
—
Sydney FC
Austria
:
Bundesliga I
Standing
11:00
NS
WAC
—
Austria Lustenau
11:00
NS
Austria Wien
—
WSG Swarovski Tirol
11:00
NS
Altach
—
BW Linz
Austria
:
League Two
Standing
08:30
NS
Stripfing
—
Dornbirn
Azerbaijan
:
Premier League
Standing
08:30
NS
Karabakh
—
Qabala
11:00
NS
Zira
—
Neftchi
Belarus
:
Vysshaya Liga
Standing
07:10
NS
FC Minsk
—
Naftan Novopolotsk
09:00
NS
Arsenal Dzyarzhynsk
—
Shakhtior Soligorsk
11:00
NS
Slavia Mozyr
—
Dinamo Brest
Belarus
:
Vysshaya Liga Women
Standing
06:30
NS
Smorgon W
—
Zorka-BDU W
08:30
NS
Dynamo Brest W
—
Dinamo Minsk W
10:30
NS
Dnepr Mogilev W
—
FC Gomel W
Belgium
:
First Division A
(First Division A Playoff Championship Group)
Standing
14:45
NS
Genk
—
Anderlecht
Belgium
:
First Division A
(First Division A Playoff ECL Group)
Standing
10:00
NS
OH Leuven
—
Sint-Truiden
12:15
NS
Westerlo
—
Standard Liege
14:00
NS
Gent
—
KV Mechelen
Belgium
:
First Division B
Standing
09:00
NS
Anderlecht U23
—
Club Brugge NXT
Bolivia
:
Primera division: LPF Apertura
(Semifinals)
Standing
17:30
NS
Universitario de Vinto
—
The Strongest
Bosnia and Herzegovina
:
Premier League
Standing
07:30
NS
Siroki Brijeg
—
Igman Konjic
10:00
NS
Sloga Doboj
—
Zrinjski Mostar
14:45
NS
FK Sarajevo
—
Borac Banja Luka
Brazil
:
Serie A
Standing
15:00
NS
Fluminense
—
Vasco Da Gama
16:00
PST
Criciuma
—
Fortaleza Esporte Clube
17:30
NS
Bragantino SP
—
Corinthians
17:30
NS
Gremio
—
Cuiaba MT
20:00
NS
Atletico Mineiro
—
Cruzeiro
Brazil
:
Serie B
Standing
14:30
NS
Chapecoense
—
Ituano FC
15:30
NS
Santos FC
—
Paysandu
16:00
NS
Amazonas FC
—
Sport Recife
17:00
NS
Ceara
—
Goias
Brazil
:
Serie C
Standing
16:00
NS
Remo
—
Volta Redonda
16:00
NS
Tombense FC
—
Sao Jose dos Campos
18:30
NS
Ypiranga
—
CS Alagoano
18:30
NS
Caxias Rs
—
Athletic Sao Joao del-Rei
Bulgaria
:
First Professional League
Standing
08:15
NS
Pirin Blagoevgrad
—
Cherno More Varna
10:45
NS
Hebar
—
Ludogorets
13:15
NS
Levski Sofia
—
Beroe
Bulgaria
:
Second Professional League
Standing
10:00
NS
Litex Lovech
—
FC Chernomorets Burgas
10:00
NS
Strumska Slava
—
Spartak Varna
10:00
NS
Montana
—
Belasitsa Petrich
10:00
NS
Dobrudzha Dobrich
—
Maritsa Plovdiv
10:00
NS
Spartak Pleven
—
Sportist Svoge
10:00
NS
Chernomorets Balchik
—
Bdin
Burundi
:
Primus League
Standing
07:00
NS
Magara Young Boys
—
Dynamik
09:00
NS
Aigle Noir
—
Amasipiri
09:00
NS
Le Messager Ngozi
—
Musongati
09:00
NS
Olympic S.
—
Flambeau du Centre
09:00
NS
Telaviv
—
Kayanza
09:30
NS
Bumamuru
—
Tigre Noir
CAF Champions League
(Semifinals)
Standing
09:00
NS
Tp Mazembe
—
AL Ahly Cairo
15:00
NS
Esperance Tunis
—
Mamelodi Sundowns
Champions League Women
(Semifinals)
Standing
07:30
NS
FC Barcelona W
—
Chelsea W
13:00
NS
Olympique Lyon W
—
Paris Saint-Germain W
Chile
:
Primera B
Standing
12:30
NS
Magallanes
—
San Marcos
15:00
NS
Deportes Temuco
—
San Luis
20:30
NS
Rangers de Talca
—
Santiago Morning
Chile
:
Primera division
Standing
15:00
NS
Cobresal
—
Nublense
17:30
NS
Universidad Catolica
—
Colo Colo
20:30
NS
Coquimbo Unido
—
O'Higgins
China
:
China League
Standing
03:00
NS
Shenyang Urban FC
—
Jiangxi Liansheng
03:00
NS
Hebei Kungfu
—
Heilongjiang Lava Spring FC
03:30
NS
Shanghai Jiading
—
Shanghai Jiading Huilong
China
:
Cup
(1/64)
Standing
02:00
NS
Shanghai Segenda
—
Shaoxing Shangyu Pterosaur
02:00
NS
Shanghai Changning
—
Jiangxi Dark Horse Junior
02:00
NS
Jiangsu Nan Dongsheng
—
Langfang Glory City
02:30
NS
Shanxi Xiangyu
—
Beijing Technology
03:00
NS
Dezhou Haishan
—
Tai'an Tiankuang
03:00
NS
Qianxinan Xu Fengtang
—
Shenzhen Juniors
03:00
NS
Changchun Xidu
—
Shaanxi Union
03:00
NS
Dalian Kuncheng
—
Quanzhou Yassin
03:30
NS
Shenzhen Jixiang
—
Guangxi Lanhang
03:30
NS
Xi'an Ronghai
—
Guangdong GZ-Power
07:30
NS
Guangxi Bushan
—
Rizhao Yuqi
China
:
Super Lig
Standing
03:30
NS
Shandong Luneng
—
Shijiazhuang Ever Bright
07:00
NS
Chengdu Qianbao FC
—
Sichuan Jiuniu
07:35
NS
Wuhan Three Towns
—
Changchun Yatai
08:00
NS
Nantong Zhiyun FC
—
Shanghai Shenhua
Club Friendlies
06:00
NS
Albirex Niigata
—
Geylang International
Colombia
:
Primera A Apertura
Standing
17:00
NS
Deportivo Pereira
—
Millonarios
19:10
NS
CPD Junior
—
Once Caldas
21:30
NS
Alianza Petrolera
—
Jaguares de Cordoba
Colombia
:
Primera B Apertura
Standing
15:00
NS
Valledupar FC
—
Bogota FC
16:00
NS
Leones FC
—
Real Cartagena
16:30
NS
Atletico Huila
—
Barranquilla FC
16:30
NS
Atletico FC
—
Deportes Quindio
Costa Rica
:
Primera division: Clausura
Standing
18:00
NS
Perez Zeledon
—
Grecia
22:00
NS
Alajuelense
—
Saprissa
Croatia
:
HNL
Standing
11:00
NS
Osijek
—
Istra 1961
13:10
NS
Slaven Koprivnica
—
Hajduk Split
Cyprus
:
Division 2
Standing
09:30
NS
Peyia 2014
—
Enosis
09:30
NS
Akritas Chlorakas
—
PO Achyronas-Onisilos
09:30
NS
PO Xylotympou 2006
—
MEAP Nisou
09:30
NS
Ypsonas
—
Olympiakos Nicosia
09:30
NS
PAEEK
—
Digenis Akritas
09:30
NS
ASIL Lysi
—
Ayia Napa
09:30
NS
ENAD Polis Chrysochous
—
Ermis Aradippou
09:30
NS
Omonia 29 Maiou
—
Omonia Aradippou
Cyprus
:
First Division
Standing
12:00
NS
AE Zakakiou
—
Karmiotissa
12:30
NS
Apollon Limassol
—
AEL Limassol
Czech Republic
:
1. Liga
Standing
09:00
NS
Sparta Prague
—
Banik Ostrava
09:00
NS
Karvina
—
Bohemians 1905
09:00
NS
Jablonec
—
FC Fastav Zlin
12:00
NS
Teplice
—
Ceske Budejovice
Czech Republic
:
FNL
Standing
04:15
NS
Vyskov
—
Zbrojovka Brno
11:00
NS
Pribram
—
Taborsko
11:00
NS
Lisen
—
Sigma Olomouc B
Denmark
:
Division 2
Standing
08:00
NS
Skive
—
Brabrand
08:00
NS
Hellerup IK
—
Thisted
08:00
NS
Aarhus Fremad
—
Nykoebing FC
Denmark
:
First Division
Standing
08:00
NS
Hobro
—
Fredericia
Denmark
:
Kvindeligaen: Women
Standing
07:00
NS
Brondby W
—
HB Koege W
Denmark
:
Third Division
Standing
07:30
NS
VSK Aarhus
—
Næsby BK
08:00
NS
Young Boys FD
—
Holstebro
08:00
NS
Oure
—
Vejgaard
08:00
NS
Frem
—
BK Avarta
El Salvador
:
Primera division: Clausura
Standing
21:00
NS
CD Fas
—
Municipal Limeno
England
:
Championship
Standing
07:30
NS
Leicester
—
West Bromwich
10:00
NS
Sunderland
—
Millwall
10:00
NS
Huddersfield Town
—
Swansea City
10:00
PST
Coventry
—
Ipswich
10:00
NS
Norwich City
—
Bristol City
10:00
NS
Stoke City
—
Plymouth
10:00
NS
Cardiff City
—
Southampton
10:00
NS
Rotherham
—
Birmingham
10:00
NS
Watford
—
Hull City
12:15
NS
Queens Park Rangers
—
Preston North End
England
:
First League
Standing
09:00
NS
Northampton
—
Exeter City
10:00
NS
Bristol Rovers
—
Peterborough United
10:00
NS
Carlisle United
—
Wycombe Wanderers
10:00
NS
Leyton Orient
—
Fleet Town
10:00
NS
Portsmouth
—
Wigan Athletic
10:00
NS
Bolton
—
Port Vale
10:00
NS
Cambridge United
—
Derby County
10:00
NS
Cheltenham Town
—
Lincoln
10:00
NS
Blackpool
—
Barnsley
10:00
NS
Burton Albion
—
Reading
10:00
NS
Charlton Athletic
—
Shrewsbury
England
:
Isthmian Premier Division
Standing
10:00
NS
Margate
—
Wingate & Finchley
10:00
NS
Concord Rangers
—
Whitehawk
10:00
NS
Hastings
—
Enfield Town
10:00
NS
Potters Bar Town
—
AFC Hornchurch
10:00
NS
Cheshunt
—
Canvey Island
10:00
NS
Folkestone Invicta
—
Dulwich Hamlet
10:00
NS
Chatham Town
—
Horsham
10:00
NS
Lewes
—
Hashtag United
10:00
NS
Cray Wanderers
—
Bognor Regis Town
10:00
NS
Kingstonian
—
Haringey Borough
10:00
NS
Carshalton Athletic
—
Billericay
England
:
League Two
Standing
07:30
NS
Crewe Alexandra
—
Wrexham
10:00
NS
Stockport
—
Accrington
10:00
NS
Mansfield
—
Gillingham
10:00
NS
Doncaster
—
Barrow
10:00
NS
Walsall
—
Bradford
10:00
NS
Morecambe
—
Forest Green
10:00
NS
Grimsby
—
Swindon Town
10:00
NS
Tranmere
—
Afc Wimbledon
10:00
NS
Newport County
—
Salford City
10:00
NS
Notts County
—
Colchester
10:00
NS
Harrogate
—
Milton Keynes Dons
10:00
NS
Sutton Utd
—
Crawley Town
England
:
National League
Standing
07:15
NS
Woking
—
Afc Fylde
07:15
NS
Oldham Athletic
—
Wealdstone
07:15
NS
Dorking Wanderers
—
Hartlepool United
07:15
NS
Boreham Wood
—
Ebbsfleet United
07:15
NS
Solihull Moors F.c.
—
York city
07:15
NS
Eastleigh
—
Halifax Town
07:15
NS
Chesterfield
—
Maidenhead United
07:15
NS
Altrincham
—
Oxford City
07:15
NS
Southend
—
Rochdale
07:15
NS
Gateshead FC
—
Bromley
07:15
NS
Dagenham and Redbridge
—
Aldershot
07:15
NS
Barnet
—
Kidderminster Harriers
England
:
National League North
Standing
10:00
NS
Bishops Stortford
—
Curzon
10:00
NS
Farsley Celtic
—
Buxton FC
10:00
NS
Peterborough Sports
—
Chorley
10:00
NS
South Shields
—
Southport
10:00
NS
Banbury
—
Tamworth
10:00
NS
Chester
—
Darlington
10:00
NS
Hereford Utd
—
Boston United
10:00
NS
Scarborough Athletic
—
Alfreton Town
10:00
NS
Blyth Spartans
—
Brackley Town
10:00
NS
Gloucester City
—
Scunthorpe
10:00
NS
Rushall Olympic
—
Warrington Town
10:00
NS
Spennymoor Town
—
Kings Lynn Town
England
:
National League South
Standing
10:00
NS
Torquay
—
Havant and Waterlooville
10:00
NS
Chippenham Town
—
Chelmsford City
10:00
NS
Maidstone
—
Hampton & Richmond
10:00
NS
Weymouth
—
Farnborough
10:00
NS
Taunton Town
—
Hemel Hempstead
10:00
NS
Braintree Town
—
Eastbourne Borough
10:00
NS
Dover Athletic
—
Yeovil Town
10:00
NS
Worthing
—
Weston-Super-mare
10:00
NS
Tonbridge Angels
—
St.Albans II
10:00
NS
Aveley
—
Bath City
10:00
NS
Dartford
—
Truro City
10:00
NS
Slough Town
—
Welling
England
:
Northern Premier Division
Standing
10:00
NS
Radcliffe
—
Basford United
10:00
NS
Bradford PA
—
Gainsborough
10:00
NS
Ilkeston Town II
—
Morpeth Town
10:00
NS
Worksop Town
—
Warrington Rylands
10:00
NS
Bamber Bridge
—
Whitby
10:00
NS
Hyde United
—
Matlock Town
10:00
NS
Macclesfield
—
Workington
10:00
NS
Stafford Rangers
—
Ashton United
10:00
NS
Marine
—
Atherton Collieries
10:00
NS
Guiseley
—
FC United Of Manchester
10:00
CAN
Lancaster City
—
Marske United
England
:
Premier League: 2
Standing
England
:
Southern Premier Division Central
Standing
10:00
NS
Stratford Town
—
Bromsgrove Sporting
10:00
NS
Telford
—
Berkhamsted
10:00
NS
Kettering Town
—
Coalville
10:00
CAN
Alvechurch
—
Nuneaton Borough
10:00
NS
Stamford Afc
—
Hitchin Town
10:00
NS
AFC Sudbury
—
Long Eaton United
10:00
NS
Leiston
—
Leamington
10:00
NS
Barwell
—
Redditch United
10:00
NS
Stourbridge
—
Royston Town
10:00
NS
Needham Market
—
Mickleover Sports
10:00
NS
Halesowen
—
St. Ives Town
England
:
Southern Premier Division South
Standing
10:00
NS
Basingstoke
—
Dorchester
10:00
NS
Harrow Borough
—
Tiverton
10:00
NS
Plymouth Parkway
—
Walton and Hersham
10:00
NS
Poole Town
—
Didcot Town
10:00
NS
Hanwell Town
—
Hungerford Town
10:00
NS
Hendon
—
Gosport Borough
10:00
NS
Sholing
—
Swindon Supermarine
10:00
NS
Chesham United
—
Bracknell Town
10:00
NS
Hayes & Yeading United
—
Salisbury II
10:00
NS
Winchester City
—
Beaconsfield Town
10:00
NS
Afc Totton
—
Merthyr Town
England
:
Women's Super League: Women
Standing
07:30
NS
Bristol City WFC W
—
Liverpool LFC W
Estonia
:
Premier League
Standing
05:30
NS
Nomme United
—
Talinna Kalev
07:30
NS
Paide Linnameeskond
—
Tammeka
10:00
NS
FCI Levadia
—
Parnu JK Vaprus
Faroe Islands
:
Premier League
Standing
13:30
NS
KI Klaksvik
—
B68 Toftir
Finland
:
Veikkausliga
Standing
08:00
NS
HJK Helsinki
—
Mariehamn
09:15
NS
Lahti
—
Haka
11:30
NS
VPS
—
Gnistan
Finland
:
Ykkonen
Standing
09:00
NS
KPV
—
FC Vaajakoski
09:00
NS
EPS
—
VIFK
09:00
NS
RoPS
—
JJK
Finland
:
Ykkosliiga
Standing
09:00
NS
JIPPO
—
FC KTP
09:00
NS
SJK Akatemia
—
Jaro
09:00
NS
TPS
—
Mikkelin Palloilijat
09:00
NS
JaePS
—
PK-35
France
:
Ligue 2
Standing
09:00
NS
Rodez
—
Auxerre
11:00
CAN
Sochaux
—
Grenoble
13:00
NS
Amiens
—
Dunkerque
13:00
NS
Paris
—
Valenciennes
13:00
NS
Angers
—
Troyes
13:00
NS
Ajaccio
—
SM Caen
13:00
NS
Concarneau
—
Quevilly
13:00
NS
Saint Etienne
—
FC Girondins Bordeaux
13:00
NS
Annecy
—
Grenoble
13:00
NS
Guingamp
—
Bastia
13:00
NS
Pau
—
Laval
Georgia
:
Erovnuli Liga
Standing
07:00
NS
Samtredia
—
Torpedo Kutaisi
11:00
NS
FC Samgurali Tskhaltubo
—
Dinamo Tblisi
13:00
NS
Kolkheti 1913 Poti
—
Dinamo Batumi
Germany
:
3 Liga
Standing
08:00
NS
Erzgebirge Aue
—
Unterhaching
08:00
NS
Lubeck
—
Borussia Dortmund II
08:00
NS
Hallescher
—
Verl
08:00
NS
Dynamo Dresden
—
Viktoria Koln
08:00
NS
1860 Munich
—
Saarbrucken
10:30
NS
Ingolstadt
—
Duisburg
Germany
:
Bundesliga II
Standing
07:00
NS
Fortuna Dusseldorf
—
Greuther Furth
07:00
NS
Kaiserslautern
—
Wehen
07:00
NS
Osnabruck
—
Braunschweig
14:30
NS
Hamburger SV
—
Holstein Kiel
Germany
:
Frauen-Bundesliga: Women
Standing
06:00
NS
SGS Essen W
—
TSG 1899 Hoffenheim W
08:00
NS
Frankfurt W
—
Nuernberg W
Germany
:
Regionalliga Bavaria
Standing
08:00
NS
Eintracht Bamberg
—
SV Schalding-Heining
08:00
NS
TSV Aubstadt
—
FV Illertissen
08:00
NS
Ansbach
—
Bayern Munich II
08:00
NS
Greuther Furth II
—
DJK Vilzing
08:00
NS
SV Tuerkguecue Ataspor
—
Nuernberg II
Germany
:
Regionalliga North
Standing
07:00
NS
FC Phoenix Luebeck
—
Eintracht Norderstedt
08:00
NS
TSV Havelse
—
Etsv Weiche Flensburg
11:00
NS
FC Kilia Kiel
—
Hamburger II
Germany
:
Regionalliga Northeast
Standing
07:00
NS
FC Eilenburg
—
Zwickau (Ger)
07:30
NS
Meuselwitz
—
Altglienicke
10:00
NS
Greifswalder SV
—
BSG Chemie Leipzig
Germany
:
Regionalliga Southwest
Standing
08:00
NS
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
—
Hoffenheim II
08:00
NS
Homburg
—
Koblenz
08:00
NS
Astoria Walldorf
—
Mainz 05 II
08:00
NS
Bahlinger
—
Aalen
08:00
NS
Kickers Offenbach
—
TSG Balingen
08:00
NS
Freiberg
—
Hessen Kassel
Germany
:
Regionalliga West
Standing
08:00
NS
FC Bocholt
—
Rot-Weiss Ahlen
08:00
NS
Borussia Monchengladbach II
—
FC Guetersloh
08:00
NS
Koln II
—
SSVg Velbert
08:00
NS
Dueren
—
Fortuna Koln
08:00
NS
SC Paderborn 07 II
—
Alemannia Aachen
08:00
NS
Wuppertal
—
Fortuna Dusseldorf II
08:00
NS
Wegberg-Beeck
—
Wiedenbruck
Ghana
:
Premier League
Standing
11:00
PST
Great Olympics
—
Dreams
11:00
NS
Karela
—
Accra Lions
11:00
NS
Legon Citys
—
Hearts of Oak
Greece
:
Super League 2
Standing
08:00
NS
Olympiacos B
—
Diagoras Rodos
09:00
NS
Levadiakos
—
Makedonikos Neapolis
09:00
NS
Larissa
—
Niki Volou
Greece
:
Super Lig
Standing
11:30
NS
OFI
—
NFC Volos
12:30
NS
Asteras Tripolis
—
Panaitolikos
12:30
NS
Atromitos
—
Kifisias
Haiti
:
Championnat National
(Serie de Ouverture)
Standing
17:00
NS
Rivartibonitienne
—
Tempete
Honduras
:
Liga Nacional: Clausura
Standing
17:00
NS
Marathon
—
Real Espana
19:15
NS
CD Real Sociedad
—
Vida
21:30
NS
Genesis FC
—
Olancho FC
Hungary
:
NB I
Standing
08:30
NS
Puskas Akademia
—
Paksi SE
11:00
NS
Ferencvaros
—
Varda SE
13:30
NS
Diosgyor
—
Debrecen
Hungary
:
NB II
Standing
06:30
NS
Nyiregyhaza
—
Vasas Budapest
Iceland
:
Besta Deildin
Standing
10:00
NS
HK Kopavogs
—
Hafnarfjordur
12:15
NS
KR Reykjavik
—
Fram
India
:
Indian Super League
(Quarterfinals)
Standing
10:00
NS
FC Goa
—
Chennaiyin FC
Indonesia
:
Ligue 1
Standing
04:00
NS
Persib
—
Persebaya Surabaya
04:00
NS
Persik Kediri
—
Persita
08:00
NS
Bali United
—
Bhayangkara
08:00
NS
PSS Sleman
—
Dewa United FC
Ireland
:
First Division
Standing
14:30
NS
Longford Town
—
Cork City
Israel
:
Ligat-Al
Standing
10:00
NS
Maccabi Tel Aviv
—
Hapoel Haifa
11:00
NS
Maccabi Netanya
—
Hapoel Katamon Jerusalem
11:00
NS
Bnei Sakhnin
—
Maccabi Bnei Raina
13:00
NS
Maccabi Haifa
—
Hapoel Beer Sheva
13:00
NS
Maccabi Petach Tikva
—
Hapoel Tel Aviv
Italy
:
Serie B
Standing
08:00
NS
AC Feralpisalo
—
Como Calcio
08:00
NS
Ascoli
—
Modena
08:00
NS
Bari
—
Pisa
08:00
NS
Brescia
—
Ternana Calcio
10:15
NS
Spezia
—
Sampdoria
10:15
NS
Lecco
—
Venezia
10:15
NS
Sudtirol
—
Cittadella
10:15
NS
Catanzaro
—
Cremoneze
Italy
:
Serie C
(Group A)
Standing
12:30
NS
Fiorenzuola
—
Padova
12:30
NS
Atalanta U23
—
Pro Sesto
12:30
NS
Pro Vercelli
—
ArzignanoChiampo
12:30
NS
Triestina
—
Novara
12:30
NS
L.R. Vicenza Virtus
—
Trento
12:30
NS
Renate
—
Giana Erminio
12:30
NS
Pergolettese
—
Albinoleffe
12:30
NS
Pro Patria
—
Virtus Verona
12:30
NS
Lumezzane
—
Mantova
12:30
NS
Legnago Salus
—
Alessandria
Japan
:
J.League: 2
Standing
01:00
NS
Montedio Yamagata
—
Ehime FC
01:00
NS
Fagiano Okayama FC
—
Roasso Kumamoto
01:00
NS
Fujieda Myfc
—
Tokushima Vortis
01:00
NS
Shimizu S-Pulse
—
Vegalta Sendai
01:00
NS
Ventforet Kofu
—
Thespakusatsu Gunma
Japan
:
J.League: 3
Standing
01:00
NS
Grulla Morioka
—
FC Ryukyu
01:00
NS
Matsumoto Yamaga FC
—
Kamatamare Sanuki
Japan
:
J.League
Standing
01:00
NS
Consadole Sapporo
—
Sanfrecce Hiroshima
01:00
NS
Sagan Tosu
—
Kashima Antlers
01:00
NS
Kyoto Purple Sanga
—
Albirex Niigata
02:00
NS
Shonan Bellmare
—
Vissel Kobe
02:00
NS
Avispa Fukuoka
—
Jubilo Iwata
03:00
NS
Kawasaki Frontale
—
Tokyo Verdy
03:00
NS
Urawa Red Diamonds
—
Gamba Osaka
Lithuania
:
A Lyga
Standing
08:00
NS
Kauno Zalgiris
—
Suduva
11:00
NS
FA Siauliai
—
Dainava Alytus
Luxembourg
:
National Division
Standing
12:00
NS
FC Mondercange
—
Progres Niedercorn
12:00
NS
Differdange
—
Swift Hesperange
12:00
NS
Mondorf-les-Bains
—
Petange
12:00
NS
Jeunesse Esch
—
Marisca Mersch
Mexico
: Liga de Expansion MX Clausura Play-In Stage (Final)
23:00
NS
Atletico La Paz
—
Alebrijes Oaxaca
Mexico
:
Liga MX Clausura
Standing
19:00
NS
Leon
—
Monterrey
21:05
NS
Guadalajara
—
Queretaro
21:05
NS
Tigres
—
Necaxa
21:05
NS
Santos Laguna
—
Pachuca
23:10
NS
Pumas
—
Club America
Moldova
:
Super Lig
(Winners stage)
Standing
11:00
NS
FC Bălți
—
Petrocub
Morocco
:
Botola
Standing
12:00
NS
Ittihad Tanger
—
FUS Rabat
14:00
NS
MC Oujda
—
Chabab Mohammedia
16:00
NS
Wydad Casablanca
—
Hassania Agadir
Netherlands
:
First Division
Standing
10:30
NS
Den Haag
—
Eindhoven
12:45
NS
MVV Maastricht
—
Willem II
15:00
NS
Groningen
—
Cambuur
Netherlands
:
Tweede Divisie
Standing
08:30
NS
Scheveningen
—
HHC
08:30
NS
GVVV
—
Noordwijk
08:30
NS
Koninklijke HFC
—
Excelsior Maassluis
09:00
NS
Rijnsburgse Boys
—
Acv
09:00
NS
Quick Boys
—
Kozakken Boys
09:00
NS
AFC
—
Katwijk
09:30
NS
Jong Sparta Rotterdam
—
Spakenburg
12:00
NS
De Treffers
—
Lisse
Nicaragua
:
Liga Primera
(Clausura)
Standing
18:00
NS
Masachapa
—
Walter Ferreti
20:00
NS
Sport Sebaco
—
Matagalpa
21:00
NS
Deportivo Ocotal
—
Jalapa
Nigeria
:
NPFL
Standing
09:00
NS
Kwara United
—
Akwa United
11:30
NS
Abia Warriors
—
Bayelsa United
North Ireland
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Coleraine
—
Crusaders
10:00
NS
Carrick Rangers
—
Loughgall
10:00
NS
Ballymena United
—
Newry City
10:00
NS
Cliftonville
—
Glentoran
10:00
NS
Dungannon Swifts
—
Glenavon
North Macedonia
:
First League
Standing
10:00
NS
Bregalnica Stip
—
Rabotnicki
Norway
:
Division 2
(Group 1)
Standing
07:00
NS
Lysekloster
—
Arendal
08:00
NS
Brattvaag
—
Notodden
08:00
NS
Vard Haugesund
—
Sotra Sportsklubb
10:00
NS
Flekkeroey
—
Kvik-Halden
Norway
:
Division 2
(Grupo 2)
Standing
08:00
NS
Gjoevik-Lyn
—
Strindheim
09:00
NS
Stjoerdals-Blink
—
Follo
Norway
:
First Division
Standing
10:00
NS
Start
—
Sandnes ULF
10:00
NS
Ranheim
—
Aasane
10:00
NS
Raufoss Fotball
—
Bryne FK
10:00
NS
Egersund
—
Aalesund
10:00
NS
Sogndal
—
Moss
10:00
NS
Levanger
—
Kongsvinger
12:00
NS
Lyn
—
Valerenga
Norway
:
First Division: Women
Standing
08:00
NS
Fyllingsdalen W
—
Bodoe/Glimt W
09:00
NS
Hoenefoss W
—
Viking W
Norway
:
Third Division
(Group 1)
Standing
07:00
NS
Djerv 1919
—
Floroe
08:00
NS
Bjarg
—
Aardal
08:00
NS
Askoy
—
Stord
08:00
NS
IL Froeya
—
Foerde
09:00
NS
Loddefjord
—
Fanna BK
Norway
:
Third Division
(Grupo 2)
Standing
07:00
NS
Odds Ballklubb 2
—
Staal Joerpeland
08:00
NS
Vigoer
—
Vindbjart
09:00
NS
Mandalskameratene
—
Sola
10:00
NS
Madla
—
Pors Grenland
10:00
NS
Sandefjord 2
—
Brodd
10:00
NS
Fram Larvik
—
Vidar
Norway
:
Third Division
(Grupo 3)
Standing
08:00
NS
Gamle Oslo
—
Nordstrand
08:00
NS
Skeid 2
—
Flint Town United III
09:00
NS
Asker
—
Frigg
09:00
NS
Bærum
—
Aaskollen
Norway
:
Third Division
(Grupo 4)
Standing
09:00
NS
Nardo
—
Orkla
09:00
NS
Tillerbyen
—
Verdal
09:00
NS
Byaasen
—
Rana FK
Norway
:
Third Division
(Grupo 5)
Standing
08:00
NS
Skjetten
—
Skedsmo
09:00
NS
Ready
—
Bjoerkelangen
Norway
:
Third Division
(Grupo 6)
Standing
06:30
NS
Sprint Jeloy
—
Skjervoey
10:00
NS
HamKam 2
—
Innstranden
10:00
CAN
Brumunddal
—
Mjoelner
12:00
NS
Fyllingsdalen
—
Mjoelner
Norway
:
Toppserien: Women
Standing
07:00
NS
Roea W
—
Valerenga (women)
08:00
NS
Arna-Bjoernar W
—
Stabæk W
08:00
NS
Aasane W
—
Brann W
10:45
NS
Kolbotn W
—
Trondheims-Ørn
Paraguay
:
Division Profesional: LPF Apertura
Standing
17:30
NS
Sportivo Ameliano
—
General Caballero JLM
20:00
NS
Libertad
—
Sportivo Trinidense
Peru
:
Liga 1 - Apertura
Standing
14:00
NS
Los Chankas CYC
—
Sport Huancayo
16:30
NS
Carlos A. Mannucci
—
UTC Cajamarca
16:30
NS
Asociacion Deportiva Tarma
—
Cesar Vallejo
Poland
:
Ekstraklasa
Standing
09:00
NS
Pogon Szczecin
—
Piast Gliwice
11:30
NS
Ruch Chorzow
—
Widzew Lodz
14:00
NS
Zaglebie Lubin
—
Jagiellonia
Poland
:
First League
Standing
09:00
NS
GKS Tychy
—
Resovia
11:30
NS
Gornik Leczna
—
Lechia Gdansk
14:00
NS
Odra Opole
—
Chrobry Glogow
Poland
:
League Two
Standing
06:30
NS
Olimpia Grudziadz
—
Wisla Pulawy
11:30
NS
Sandecja Nowy Sacz
—
Hutnik Nowa Huta
Portugal
:
Liga 3 Promotion
Standing
06:00
NS
Sporting Covilha
—
Braga II
10:00
NS
Academica De Coimbra
—
Lusitania Lourosa
12:00
NS
Alverca
—
Felgueiras 1932
14:00
NS
Varzim
—
Atletico CP
Portugal
:
Liga Portugal 2
Standing
06:00
NS
Penafiel
—
Pacos Ferreira
09:00
NS
Torreense
—
Uniao Leiria
10:30
NS
Santa Clara
—
Tondela
Romania
:
Liga II
Standing
05:30
NS
Corvinul Hunedoara
—
Mioveni
Romania
:
Liga II
(Group A)
Standing
04:00
NS
Ceahlaul Piatra Neamt
—
CSM Alexandria
04:00
NS
FC Arges
—
CSM Resita
04:00
NS
FC Metaloglobus Bucuresti
—
Unirea Dej
Romania
:
Liga II
(Group B)
Standing
04:00
NS
Slatina
—
Viitorul Pandurii Targu Jiu
04:00
NS
CS Tunari
—
Concordia Chiajna
04:00
NS
Chindia Targoviste
—
Steaua Bucuresti
Romania
:
Super Lig
Standing
08:00
NS
CSM Politehnica Iasi
—
Voluntari
10:30
NS
U Craiova 1948
—
Dinamo Bucuresti
13:30
NS
FC FCSB
—
Rapid Bucuresti (Rom)
Russia
:
Second League A
Standing
05:00
NS
Ufa
—
Krasnodar-2
06:00
NS
Novosibirsk FK
—
Rotor-Volgograd
07:00
NS
Kaluga
—
Irtysh
07:00
NS
Veles Moscow
—
Metallurg Lipetsk
07:00
NS
Volga Ulyanovsk
—
Tekstilschik
07:30
NS
Spartak Kostroma
—
Mashuk-kmv
08:00
NS
Rodina 2
—
Chayka Peschanokopskoe
09:00
NS
Dinamo Bryansk
—
Torpedo Miass
09:00
NS
Avangard
—
Khimik Dzherzhinsk
10:00
NS
Murom
—
Chelyabinsk
Russia
:
Second League B
(Group 1)
Standing
07:00
NS
Astrakhan
—
Alania II
08:00
NS
Dinamo Stavropol
—
Druzhba
08:00
NS
Dynamo Makhachkala 2
—
FK Stroitel
08:30
NS
Pobeda Khasavyurt
—
Nart Cherkessk
09:00
NS
Biolog-Novokubansk
—
Spartak Nalchik
09:00
NS
Kuban Kholding
—
Angusht
09:00
NS
FC Sevastopol
—
Legion Dynamo
10:00
NS
FC Rostov II
—
Rubin Yalta
Russia
:
Second League B
(Grupo 2)
Standing
08:00
NS
Zvezda Saint Petersburg
—
Chertanovo
08:00
NS
Luki-Energiya
—
Torpedo Vladimir
Russia
:
Second League B
(Grupo 3)
Standing
23:00
NS
Dynamo Vladivostok
—
Kvant
Russia
:
Second League B
(Grupo 4)
Standing
04:00
NS
Ural II
—
Akron Togliatti 2
06:00
NS
Krylya Sovetov Samara II
—
Volna Kovernino
07:00
NS
Dynamo Kirov
—
FC Orenburg II
07:00
NS
Nizhny Novgorod II
—
Nosta Novotroitsk
08:00
NS
Rubin-2
—
Lada Tolyatti
Russia
:
Superliga Women
Standing
03:00
NS
FK Yenisey W
—
Rostov W
08:00
NS
Ryazan-VDV W
—
Rubin Kazan W
10:00
NS
Dynamo Moscow W
—
FK Krylya Sovetov Samara W
Saudi Arabia
:
Premier League
Standing
11:00
NS
Al Akhdoud
—
Dhamk
14:00
NS
Al Ettifaq
—
Al-Wahda Mecca
14:00
NS
Al Hazm
—
Al Ittihad
Scotland
:
Championship
Standing
10:00
NS
Dunfermline
—
Queens Park
10:00
NS
Dundee United
—
Ayr United
10:00
NS
Partick Thistle
—
Airdrieonians
10:00
NS
Arbroath
—
Greenock Morton
Scotland
:
Cup
(Semifinals)
Standing
07:30
NS
Aberdeen
—
Celtic
Scotland
:
First League
Standing
10:00
NS
Falkirk
—
Kelty Hearts
10:00
NS
Edinburgh City
—
Annan Athletic
10:00
NS
Stirling Albion
—
Queen of the South
10:00
NS
Montrose
—
Hamilton Academical
12:30
NS
Cove Rangers
—
Alloa Athletic
Scotland
:
League Two
Standing
10:00
NS
Stranraer
—
Dumbarton
10:00
NS
Bonnyrigg Rose Athletic
—
The Spartans Football Club
10:00
NS
Forfar Athletic
—
East Fife
10:00
NS
Elgin City
—
Peterhead
10:00
NS
Clyde
—
Stenhousemuir
Serbia
:
Super Lig
Standing
08:00
NS
FK Radnicki 1923
—
Cukaricki
09:00
NS
TSC Backa Topola
—
Vojvodina
12:00
NS
Red Star Belgrade
—
Partizan Belgrade
Slovakia
:
League Two
Standing
08:00
NS
Spisska Nova Ves
—
Slavoj Trebisov
09:00
NS
Komarno
—
FC STK 1914 Samorin
10:30
NS
Tatran Liptovsky Mikulas
—
Puchov
10:30
NS
Tatran Presov
—
Povazska Bystrica
10:30
NS
Humenne
—
Petrzalka
10:30
NS
Malzenice
—
Dolny Kubin
Slovakia
:
Super Lig
Standing
09:30
NS
Zeleziarne Podbrezova
—
Zilina
12:00
NS
Michalovce
—
Skalica
12:00
NS
DAC 1904 Dunajska Streda
—
Ruzomberok
12:00
NS
Zlate Moravce
—
Dukla Banska Bystrica
Slovenia
:
First League
Standing
09:00
NS
Radomlje
—
Mura
11:30
NS
Olimpija Ljubljana
—
Aluminij
South Africa
:
Premier League
Standing
09:00
NS
Lamontville Golden Arrows
—
Royal AM
11:00
NS
Sekhukhune United
—
Cape Town Spurs
11:30
NS
Orlando Pirates
—
Amazulu Durban
14:00
NS
Supersport Utd
—
Chippa United
South Korea
:
K3 League
Standing
01:00
NS
Chuncheon
—
Ulsan Citizen
01:00
NS
Daegu FC Reserves
—
Siheung Citizen
01:00
NS
Busan Transport Corp
—
Gimhae
South Korea
:
K-League 1
Standing
01:00
NS
Suwon City
—
Jeju United
03:30
NS
FC Seoul
—
Jeonbuk Hyundai Motors
03:30
NS
Pohang Steelers
—
Gimcheon Sangmu
South Korea
:
K-League 2
Standing
01:00
NS
Bucheon FC 1995
—
Busan I Park
03:30
NS
Seongnam Ilhwa
—
Cheongju FC
Spain
:
RFEF
(Group 1)
Standing
10:00
NS
Real Sociedad II
—
Fuenlabrada CF
11:00
NS
Sabadell
—
UD Cornella
12:00
NS
Cd Teruel
—
Sestao
13:00
NS
Deportivo La Coruna
—
Leonesa
14:00
NS
Rayo Majadahonda
—
SD Tarazona
Spain
:
RFEF
(Grupo 2)
Standing
12:00
NS
Algeciras
—
Antequera
14:00
NS
Real Madrid Castilla
—
Alcoyano
14:00
NS
Atletico Sanluqueno CF
—
Recreativo Huelva
Spain
:
Secunda Division
Standing
08:00
NS
Amorebieta
—
Valladolid
10:15
NS
Racing Santander
—
UD Levante
10:15
NS
Villarreal B
—
Racing De Ferrol
12:30
NS
Elche
—
Sporting Gijon
15:00
NS
Huesca
—
Real Zaragoza
Sweden
:
Allsvenskan
Standing
09:00
NS
Sirius
—
Vaernamo
09:00
NS
IFK Gothenburg
—
IFK Norrkoeping
11:30
NS
Malmo FC
—
Vasteras Ik
Sweden
:
Damallsvenskan: Women
Standing
09:00
NS
Vaexjoe W
—
KIF Oerebro W
09:00
NS
Vittsjoe GIK W
—
AIK FF W
Sweden
:
Ettan Norra
Standing
06:00
NS
Friska Viljor
—
United IK
07:00
NS
AFC Eskilstuna
—
Assyriska
10:00
NS
Karlstad BK
—
FC Stockholm Internazionale
10:00
NS
Sollentuna FF
—
FBK Karlstad
Sweden
:
Ettan Soedra
Standing
07:00
NS
FC Rosengaard
—
Onsala BK
10:00
NS
Lunds FF
—
Trollhaettan
10:00
NS
Eskilsminne IF
—
Jonkoping
10:00
NS
Oskarshamns Aik
—
Torslanda
Sweden
:
Superettan
Standing
07:00
NS
Skoevde AIK
—
Trelleborg
07:00
NS
Sandviken
—
Oesters IF
09:00
NS
Utsiktens Bk
—
GIF Sundsvall
09:00
NS
Oestersunds FK
—
Orgryte
Switzerland
:
Challenge League
Standing
12:00
NS
Vaduz
—
Wil
Switzerland
:
Super Lig
Standing
12:00
NS
Servette
—
Grasshoppers
12:00
NS
Yverdon
—
FC Stade Lausanne-Ouchy
14:30
NS
Lugano
—
Lausanne
Tajikistan
:
Vysshaya Liga
Standing
09:00
NS
Barkchi Hisor
—
Vakhsh
09:00
NS
CSKA Pomir Dushanbe
—
Ravshan
Tanzania
:
Premier League
Standing
10:00
NS
Young Africans
—
Simba Dar es Salaam
Thailand
:
Thai League
Standing
07:00
NS
Bangkok Glass
—
Chonburi
07:30
NS
Police Tero FC
—
Uthai Thani FC
08:00
NS
Khonkaen United FC
—
Trat
09:00
NS
Ratchaburi
—
Buriram United
Turkiye
:
1. lig
Standing
06:30
NS
Bandirmaspor
—
Tuzlaspor
09:00
NS
Giresunspor
—
Goztepe
12:00
NS
Eyupspor
—
Boluspor
Turkmenistan
:
Yokary Liga
Standing
07:00
NS
Kopetdag
—
Ahal
07:00
NS
Merw
—
Altyn Asyr
07:15
NS
Energetik Mary
—
Nebitci
08:00
NS
Sagadam
—
Arkadag
USA
:
MLS
Standing
19:30
NS
Atlanta United
—
FC Cincinnati
19:30
NS
Montreal Impact Football Club
—
Orlando City
19:30
NS
New York City
—
D.C. United
19:30
NS
Inter Miami CF
—
Nashville SC
19:30
NS
Columbus Crew
—
Portland Timbers
19:30
NS
Toronto FC
—
New England Revolution
20:30
NS
Chicago Fire
—
Real Salt Lake
20:30
NS
Sporting Kansas City
—
St. Louis City
20:30
NS
Houston Dynamo
—
Austin FC
21:30
NS
Colorado Rapids
—
FC Dallas
22:30
NS
Seattle Sounders
—
Vancouver Whitecaps
22:30
NS
Los Angeles FC
—
New York Red Bulls
USA
:
NWSL: Women
Standing
13:00
NS
Washington Spirit W
—
Gotham W
17:00
NS
Racing Louisville W
—
Utah Royals W
19:30
NS
Kansas City NWSL W
—
Bay FC W
22:00
NS
Portland Thorns W
—
Houston Dash W
USA
:
USL
Standing
16:00
NS
Loudoun United
—
Louisville City FC
16:00
NS
Detroit City
—
Oakland Roots
17:00
NS
Hartford Athletic
—
San Antonio FC
18:00
NS
FC Tulsa
—
Charleston Battery
19:00
NS
North Carolina
—
New Mexico United
19:00
NS
Miami FC
—
Birmingham Legion
19:30
NS
Tampa Bay Rowdies
—
El Paso Locomotive
20:00
NS
Colorado Springs Switchbacks FC
—
Indy Eleven
20:00
NS
Memphis 901
—
Monterey Bay
20:00
NS
Las Vegas Lights FC
—
Rhode Island
22:00
NS
Orange County SC
—
Sacramento Republic FC
22:30
NS
Phoenix Rising FC
—
Pittsburgh Riverhounds
USA
:
USL League One
Standing
15:00
NS
Union Omaha
—
Charlotte Independence
18:00
NS
Richmond Kickers
—
Spokane Velocity
19:30
NS
Chattanooga Red Wolves SC
—
Northern Colorado Hailstorm
Ukraine
:
Premier League
Standing
08:30
NS
Chornomorets
—
Hirnyk Kryvyi Rih
11:00
NS
Vorskla
—
FC Kolos Kovalivka
United Arab Emirates
:
Pro League
Standing
10:00
NS
Hatta
—
Emirates
12:30
NS
Al-Wahda III
—
Ajman
Uruguay
:
Primera division: LPF Apertura
Standing
09:00
NS
Danubio
—
Cerro Largo FC
14:00
NS
Boston River
—
Penarol
17:00
NS
Nacional Montevideo
—
Rampla Juniors
19:30
NS
Deportivo Maldonado
—
Miramar Misiones
Venezuela
:
Primera division
Standing
19:00
NS
Hermanos Colmenarez
—
Monagas
19:00
NS
Deportivo La Guaira
—
Deportivo Tachira
WINLINE MFL
Standing
05:00
NS
FC Match
—
FC Kozly
07:00
NS
2DROTS
—
FC 10
11:00
NS
FC DMEDIA
—
FC Narodnaya komanda
14:00
NS
Fight Nights
—
FC Roma
✅ Football tips
Betting bonus
$
100
Authentication
Email
or
username
Password
Lost password?
Remember me
Login
Register
News
99+
Leagues