AIK
1:1
Djurgardens
Semifinals
Halmstads
0:4
Malmo FC
Semifinals
Malmo FC
5:2
IFK Norrkoeping
Quarterfinals
Djurgardens
3:0
Degerfors
Quarterfinals
Mjallby Aif
1:3
AIK
Quarterfinals
Brommapojkarna
0:1
Halmstads
Quarterfinals
Vasteras Ik
1:1
GIF Sundsvall
Grupo 7
Sirius
2:2
IFK Norrkoeping
Grupo 8
Utsiktens Bk
1:3
Brage
Grupo 8
Hammarby
1:1
Mjallby Aif
Grupo 7
Djurgardens
3:0
IFK Gothenburg
Grupo 4
Skoevde AIK
1:0
United IK
Grupo 4
Gefle
1:2
Orebro
Grupo 6
Kalmar
1:1
AIK
Grupo 6
GAIS Goteborg
3:0
Orgryte
Grupo 2
Elfsborg
2:2
Degerfors
Grupo 2
Oesters IF
5:0
IFK Luleaa
Group 1
Malmo FC
1:1
Varbergs BoIS FC
Group 1
Oestersunds FK
1:0
Landskrona
Grupo 3
Haecken
1:1
Brommapojkarna
Grupo 3
Trelleborg
2:1
Helsingborg
Grupo 5
Vaernamo
0:1
Halmstads
Grupo 5
Brommapojkarna
1:0
Oestersunds FK
Grupo 3
Hammarby
3:1
GIF Sundsvall
Grupo 7
Landskrona
3:2
Haecken
Grupo 3
Brage
0:0
Sirius
Grupo 8
IFK Norrkoeping
4:0
Utsiktens Bk
Grupo 8
United IK
0:5
Djurgardens
Grupo 4
Halmstads
1:1
Trelleborg
Grupo 5
Mjallby Aif
2:0
Vasteras Ik
Grupo 7
IFK Gothenburg
1:0
Skoevde AIK
Grupo 4
Helsingborg
0:1
Vaernamo
Grupo 5
AIK
1:0
Gefle
Grupo 6
Orebro
1:0
Kalmar
Grupo 6
IFK Luleaa
0:8
Malmo FC
Group 1
Varbergs BoIS FC
1:4
Oesters IF
Group 1
Orgryte
3:2
Elfsborg
Grupo 2
Degerfors
2:2
GAIS Goteborg
Grupo 2
IFK Luleaa
0:4
Varbergs BoIS FC
Group 1
Djurgardens
2:0
Skoevde AIK
Grupo 4
Sirius
2:0
Utsiktens Bk
Grupo 8
IFK Norrkoeping
1:1
Brage
Grupo 8
United IK
3:4
IFK Gothenburg
Grupo 4
AIK
3:1
Orebro
Grupo 6
Kalmar
3:1
Gefle
Grupo 6
Degerfors
5:0
Orgryte
Grupo 2
Vaernamo
2:0
Trelleborg
Grupo 5
Halmstads
3:2
Helsingborg
Grupo 5
Elfsborg
2:0
GAIS Goteborg
Grupo 2
Hammarby
1:2
Vasteras Ik
Grupo 7
Mjallby Aif
3:2
GIF Sundsvall
Grupo 7
Malmo FC
2:0
Oesters IF
Group 1
Haecken
2:0
Oestersunds FK
Grupo 3
Brommapojkarna
3:0
Landskrona
Grupo 3
Jonsereds If
1:4
Haecken
Qualifying Round 2
Oesteraaker United FK
0:6
Sirius
Qualifying Round 2
Lucksta
0:6
IFK Norrkoeping
Qualifying Round 2
IFK Karlshamn
0:1
Varbergs BoIS FC
Qualifying Round 2
Tyresoe
1:2
Orebro
Qualifying Round 2
Falkenbergs
1:2
Oesters IF
Qualifying Round 2
IFK Stocksund
0:2
GIF Sundsvall
Qualifying Round 2
Husqvarna FF
0:2
Trelleborg
Qualifying Round 2
IK Franke
0:5
Skoevde AIK
Qualifying Round 2
IK Zenith
0:2
IFK Gothenburg
Qualifying Round 2
FC Stockholm Internazionale
0:0
Brage
Qualifying Round 2
IFK Haessleholm
0:4
Halmstads
Qualifying Round 2
United IK
3:0
Jonkoping
Qualifying Round 2
BK Olympic
0:1
Mjallby Aif
Qualifying Round 2
Joenkoepings BK
0:2
Orgryte
Qualifying Round 2
Lunds FF
0:2
Elfsborg
Qualifying Round 2
Smedby Ais
0:2
Malmo FC
Qualifying Round 2
Karlstad BK
1:2
Oestersunds FK
Qualifying Round 2
Dalstorps IF
0:2
Utsiktens Bk
Qualifying Round 2
Tvaaaakers IF
1:2
Kalmar
Qualifying Round 2
Sandviken
1:5
Djurgardens
Qualifying Round 2
Hudiksvalls
0:2
Hammarby
Qualifying Round 2
Trollhaettan
0:4
Landskrona
Qualifying Round 2
Roslagsbro IF
0:5
Brommapojkarna
Qualifying Round 2
Haessleholms IF
2:3
GAIS Goteborg
Qualifying Round 2
Oerebro Syrianska IF
0:3
Vasteras Ik
Qualifying Round 2
Ifk Berga
1:2
Vaernamo
Qualifying Round 2
Sollentuna FF
0:1
Gefle
Qualifying Round 2
FC Rosengaard
0:3
Helsingborg
Qualifying Round 2
IFK Luleaa
2:1
AFC Eskilstuna
Qualifying Round 2
Katrineholms SK
0:3
Degerfors
Qualifying Round 2
Dalkurd FF
0:3
AIK
Qualifying Round 2
Aasarp-Traedet FK
1:3
Jonsereds If
Qualifying Round 1
Dalstorps IF
4:3
Lindome Gif
Qualifying Round 1
Roslagsbro IF
2:1
FC Jaerfaella
Qualifying Round 1
IFK Karlshamn
3:0
Lindsdals If
Qualifying Round 1
Huddinge IF
1:2
Dalkurd FF
Qualifying Round 1
Hoegsaeters GF
0:3
Karlstad BK
Qualifying Round 1
Lucksta
5:3
IFK Oestersund
Qualifying Round 1
Tyresoe
2:1
IFK Uppsala
Qualifying Round 1
Joenkoepings BK
5:1
Hemgaardarnas BK
Qualifying Round 1
IFK Luleaa
1:1
Skellefteaa
Qualifying Round 1
Hudiksvalls
7:0
Gottne IF
Qualifying Round 1
Skaa IK & Bygdegaard
0:4
Oesteraaker United FK
Qualifying Round 1
IFK Simrishamn
0:5
BK Olympic
Qualifying Round 1
Karlbergs
1:2
FC Stockholm Internazionale
Qualifying Round 1
Haessleholms IF
3:2
Raeppe GOIF
Qualifying Round 1
Taeby FK
0:3
United IK
Qualifying Round 1
FC Gute
1:3
IFK Stocksund
Qualifying Round 1
Torestorp/Aelekulla FF
0:11
Falkenbergs
Qualifying Round 1
IK Zenith
2:1
IK Oddevold
Qualifying Round 1
Raagsveds IF
1:1
IK Franke
Qualifying Round 1
Korsnaes IF FK
0:6
Sandviken
Qualifying Round 1
Goeteborgs FF
0:2
Tvaaaakers IF
Qualifying Round 1
Laholms
1:2
IFK Haessleholm
Qualifying Round 1
Trollhaettan
4:3
Ahlafors If
Qualifying Round 1
Sollentuna FF
1:0
Vasalunds If
Qualifying Round 1
Karlstad BK
1:2
Oerebro Syrianska IF
Qualifying Round 1
Ifk Berga
3:0
Oskarshamns Aik
Qualifying Round 1
Katrineholms SK
1:1
IFK Haninge BRB
Qualifying Round 1
FC Hoellviken
0:1
Lunds FF
Qualifying Round 1
Torstorps IF
0:3
Smedby Ais
Qualifying Round 1
FC Rosengaard
1:0
IFK Malmoe FK
Qualifying Round 1
IFK Skoevde FK
2:4
Husqvarna FF
Qualifying Round 1