Istra
4:2
Vityaz Podolsk
Group A
Saturn Ramenskoye II
5:1
Kolomna II
Group A
Sergiyev Posad
0:4
Metallist Korolev
Group A
Znamya Noginsk
4:2
FC Dolgoprudny II
Group A
Lyubertsy
7:0
Keramik
Group A
Peresvet
2:0
UOR №5 U19
Group A
Keramik
2:2
Saturn Ramenskoye II
Group A
Titan Klin
0:3
Znamya Noginsk
Group A
Lyubertsy
4:0
Metallist Korolev
Group A
Spartak-Orekhovo
4:1
Orbita-Junior
Group B
Olimp Moskva
3:0
Vidnoe II
Group B
Serpukhov
0:5
Legion Ivanteyevka
Group B
Zorkiy II
1:1
Venyukovo
Group B
Meteor Balashikha
3:3
Sinkovo
Group B
Volna Dubna
6:0
Mozhaysk
Group B
UOR №5 U19
9:1
Istra
Group A
Vityaz Podolsk
4:0
Sergiyev Posad
Group A
FC Dolgoprudny II
0:0
Kvant
Group A
Kolomna II
1:3
Lobnya-TsFKiS
Group A
Lobnya-TsFKiS
5:2
Titan Klin
Group A
Saturn Ramenskoye II
1:6
Lyubertsy
Group A
Znamya Noginsk
2:2
Kolomna II
Group A
Kvant
3:0
Titan Klin
Group A
Peresvet
2:1
FC Dolgoprudny II
Group A
Orbita-Junior
5:4
Venyukovo
Group B
Mozhaysk
1:2
Vidnoe II
Group B
Meteor Balashikha
0:2
Zorkiy II
Group B
Sinkovo
2:2
Serpukhov
Group B
Vityaz Podolsk
3:0
Metallist Korolev
Group A
Lobnya-TsFKiS
1:0
Keramik
Group A
Legion Ivanteyevka
3:0
Seltik
Group B
SDYUSSHOR Bronnitsy
2:0
Volna Dubna
Group B
Olimp Moskva
3:1
Spartak-Orekhovo
Group B
Sergiyev Posad
1:2
UOR №5 U19
Group A
Venyukovo
3:5
Olimp Moskva
Group B
Kvant
3:0
Saturn Ramenskoye II
Group A
Sergiyev Posad
2:4
Kolomna II
Group A
UOR №5 U19
1:0
FC Dolgoprudny II
Group A
Keramik
3:3
Znamya Noginsk
Group A
UOR №5 U19
0:2
Vityaz Podolsk
Group A
Titan Klin
2:0
Peresvet
Group A
Kolomna II
1:5
Kvant
Group A
Lyubertsy
11:1
Lobnya-TsFKiS
Group A
Metallist Korolev
2:1
Saturn Ramenskoye II
Group A
Serpukhov
2:0
Meteor Balashikha
Group B
Seltik
5:4
Sinkovo
Group B
Volna Dubna
1:0
Legion Ivanteyevka
Group B
Vidnoe II
1:2
SDYUSSHOR Bronnitsy
Group B
Spartak-Orekhovo
1:1
Mozhaysk
Group B
Zorkiy II
0:1
Orbita-Junior
Group B
FC Dolgoprudny II
2:3
Istra
Group A
Lobnya-TsFKiS
3:2
Saturn Ramenskoye II
Group A
Znamya Noginsk
1:3
Lyubertsy
Group A
Kvant
3:1
Keramik
Group A
Peresvet
9:1
Kolomna II
Group A
Istra
4:1
Titan Klin
Group A
Sergiyev Posad
3:1
FC Dolgoprudny II
Group A
UOR №5 U19
3:1
Metallist Korolev
Group A
Stars
0:7
UOR №5 U19
Group A
FC Dolgoprudny II
1:3
Vityaz Podolsk
Group A
Titan Klin
5:0
Sergiyev Posad
Group A
Kolomna II
2:5
Istra
Group A
Keramik
1:1
Peresvet
Group A
Lyubertsy
4:1
Kvant
Group A
Saturn Ramenskoye II
0:0
Znamya Noginsk
Group A
Metallist Korolev
4:2
Lobnya-TsFKiS
Group A
Olimp Moskva
9:0
Orbita-Junior
Group B
Mozhaysk
6:3
Venyukovo
Group B
SDYUSSHOR Bronnitsy
1:2
Spartak-Orekhovo
Group B
Legion Ivanteyevka
4:0
Vidnoe II
Group B
Sinkovo
3:2
Volna Dubna
Group B
Meteor Balashikha
6:0
Seltik
Group B
Serpukhov
0:3
Zorkiy II
Group B
Znamya Noginsk
4:0
Lobnya-TsFKiS
Group A
Peresvet
1:1
Lyubertsy
Group A
Istra
2:2
Keramik
Group A
Stars
0:8
Metallist Korolev
Group A
Seltik
2:2
Serpukhov
Group B
Volna Dubna
1:1
Meteor Balashikha
Group B
Vidnoe II
1:0
Sinkovo
Group B
Venyukovo
0:3
SDYUSSHOR Bronnitsy
Group B
Orbita-Junior
2:1
Mozhaysk
Group B
Legion Ivanteyevka
0:0
Spartak-Orekhovo
Group B
Vityaz Podolsk
5:1
Titan Klin
Group A
Zorkiy II
0:3
Olimp Moskva
Group B
FC Dolgoprudny II
3:1
Stars
Group A
Titan Klin
0:4
UOR №5 U19
Group A
Keramik
3:1
Sergiyev Posad
Group A
Lyubertsy
9:3
Istra
Group A
Saturn Ramenskoye II
0:3
Peresvet
Group A
Lobnya-TsFKiS
1:3
Kvant
Group A
Metallist Korolev
1:1
Znamya Noginsk
Group A
Mozhaysk
3:4
Olimp Moskva
Group B
SDYUSSHOR Bronnitsy
2:0
Orbita-Junior
Group B
Sinkovo
0:8
Spartak-Orekhovo
Group B
Meteor Balashikha
2:0
Vidnoe II
Group B
Serpukhov
0:1
Volna Dubna
Group B
Kolomna II
1:3
Vityaz Podolsk
Group A
Seltik
3:2
Zorkiy II
Group B
Legion Ivanteyevka
7:1
Venyukovo
Group B
Istra
3:4
Saturn Ramenskoye II
Group A
Stars
1:5
Titan Klin
Group A
Sergiyev Posad
0:3
Lyubertsy
Group A
Vityaz Podolsk
1:0
Keramik
Group A
UOR №5 U19
9:0
Kolomna II
Group A
FC Dolgoprudny II
1:1
Metallist Korolev
Group A
Volna Dubna
11:0
Seltik
Group B
Vidnoe II
0:1
Serpukhov
Group B
Spartak-Orekhovo
0:2
Meteor Balashikha
Group B
Venyukovo
2:3
Sinkovo
Group B
Orbita-Junior
0:5
Legion Ivanteyevka
Group B
Olimp Moskva
3:2
SDYUSSHOR Bronnitsy
Group B
Peresvet
3:5
Lobnya-TsFKiS
Group A
Zorkiy II
2:0
Mozhaysk
Group B
Kvant
3:2
Znamya Noginsk
Group A
Keramik
0:5
UOR №5 U19
Group A
Titan Klin
2:2
FC Dolgoprudny II
Group A
Kolomna II
1:1
Stars
Group A
Lyubertsy
3:2
Vityaz Podolsk
Group A
Saturn Ramenskoye II
5:0
Sergiyev Posad
Group A
Lobnya-TsFKiS
0:2
Istra
Group A
Znamya Noginsk
4:2
Peresvet
Group A
Kvant
0:0
Metallist Korolev
Group A
Istra
1:1
Znamya Noginsk
Group A
Peresvet
0:2
Kvant
Group A
Sergiyev Posad
4:0
Lobnya-TsFKiS
Group A
Vityaz Podolsk
5:2
Saturn Ramenskoye II
Group A
UOR №5 U19
1:2
Lyubertsy
Group A
Kolomna II
1:1
FC Dolgoprudny II
Group A
SDYUSSHOR Bronnitsy
1:3
Mozhaysk
Group B
Legion Ivanteyevka
3:2
Olimp Moskva
Group B
Sinkovo
4:8
Orbita-Junior
Group B
Meteor Balashikha
3:0
Venyukovo
Group B
Serpukhov
1:0
Spartak-Orekhovo
Group B
Seltik
1:3
Vidnoe II
Group B
Volna Dubna
2:0
Zorkiy II
Group B
Stars
1:1
Keramik
Group A
Titan Klin
3:1
Metallist Korolev
Group A
Keramik
3:0
FC Dolgoprudny II
Group A
Kolomna II
2:3
Titan Klin
Group A
Lyubertsy
3:0
Stars
Group A
Saturn Ramenskoye II
2:3
UOR №5 U19
Group A
Lobnya-TsFKiS
0:4
Vityaz Podolsk
Group A
Znamya Noginsk
1:2
Sergiyev Posad
Group A
Kvant
6:1
Istra
Group A
Peresvet
4:1
Metallist Korolev
Group A
Vidnoe II
0:4
Volna Dubna
Group B
Venyukovo
1:5
Serpukhov
Group B
Orbita-Junior
1:2
Meteor Balashikha
Group B
Olimp Moskva
6:0
Sinkovo
Group B
Mozhaysk
0:1
Legion Ivanteyevka
Group B
Spartak-Orekhovo
4:0
Seltik
Group B
Zorkiy II
4:2
SDYUSSHOR Bronnitsy
Group B
Istra
0:1
Peresvet
Group A
Stars
2:2
Saturn Ramenskoye II
Group A
Titan Klin
6:2
Keramik
Group A
Sergiyev Posad
1:2
Kvant
Group A
Vityaz Podolsk
3:2
Znamya Noginsk
Group A
UOR №5 U19
0:1
Lobnya-TsFKiS
Group A
FC Dolgoprudny II
0:1
Lyubertsy
Group A
Kolomna II
0:0
Metallist Korolev
Group A
Legion Ivanteyevka
3:2
SDYUSSHOR Bronnitsy
Group B
Sinkovo
4:1
Mozhaysk
Group B
Meteor Balashikha
0:2
Olimp Moskva
Group B
Serpukhov
2:2
Orbita-Junior
Group B
Seltik
4:0
Venyukovo
Group B
Vidnoe II
1:4
Zorkiy II
Group B
Volna Dubna
2:2
Spartak-Orekhovo
Group B
Vidnoe II
1:1
Spartak-Orekhovo
Group B
Volna Dubna
4:1
Venyukovo
Group B
Orbita-Junior
2:2
Seltik
Group B
Olimp Moskva
2:3
Serpukhov
Group B
Meteor Balashikha
1:2
Mozhaysk
Group B
SDYUSSHOR Bronnitsy
2:0
Sinkovo
Group B
Zorkiy II
2:0
Legion Ivanteyevka
Group B
Keramik
1:2
Kolomna II
Group A
Lyubertsy
2:0
Titan Klin
Group A
Lobnya-TsFKiS
1:0
Stars
Group A
Kvant
1:0
Vityaz Podolsk
Group A
Peresvet
4:0
Sergiyev Posad
Group A
Istra
2:0
Metallist Korolev
Group A
Saturn Ramenskoye II
0:1
FC Dolgoprudny II
Group A
UOR №5 U19
1:2
Znamya Noginsk
Group A
Kolomna II
1:5
Lyubertsy
Group A
Sergiyev Posad
2:1
Istra
Group A
Vityaz Podolsk
2:3
Peresvet
Group A
FC Dolgoprudny II
2:3
Lobnya-TsFKiS
Group A
Keramik
1:2
Metallist Korolev
Group A
Stars
3:0
Znamya Noginsk
Group A
Meteor Balashikha
0:1
SDYUSSHOR Bronnitsy
Group B
Serpukhov
3:3
Mozhaysk
Group B
Seltik
0:2
Olimp Moskva
Group B
Volna Dubna
5:2
Orbita-Junior
Group B
Vidnoe II
1:0
Venyukovo
Group B
Titan Klin
3:0
Saturn Ramenskoye II
Group A
Spartak-Orekhovo
2:2
Zorkiy II
Group B
Sinkovo
1:1
Legion Ivanteyevka
Group B
UOR №5 U19
3:3
Kvant
Group A