Krasnodar-2
3:0
Anzhi 2
Group B
Alania II
2:0
Astrakhan
Group B
Spartak Nalchik
0:1
Druzhba
Group A
Mashuk-kmv
0:1
Afips
Group A
Angusht
1:1
Biolog-Novokubansk
Group A
Dinamo Stavropol
2:1
Vityaz Krymsk
Group A
MITOS
0:3
Chernomorets Novorossiysk
Group A
Taganrog
1:2
Torpedo Armavir
Group A
Afips
2:0
Dinamo Stavropol
Group A
Astrakhan
6:2
FC Sochi 2018
Group B
Terek-2
1:1
Krasnodar-2
Group B
Anzhi 2
2:1
Alania II
Group B
Vityaz Krymsk
3:0
MITOS
Group A
Torpedo Armavir
0:0
Angusht
Group A
Chernomorets Novorossiysk
3:3
Mashuk-kmv
Group A
Biolog-Novokubansk
2:2
Spartak Nalchik
Group A
Druzhba
1:2
Taganrog
Group A
Spartak Nalchik
2:1
Chernomorets Novorossiysk
Group A
MITOS
2:0
Druzhba
Group A
Mashuk-kmv
2:0
Biolog-Novokubansk
Group A
Dinamo Stavropol
4:2
Torpedo Armavir
Group A
Taganrog
1:3
Vityaz Krymsk
Group A
Angusht
1:3
Afips
Group A
Astrakhan
2:4
Anzhi 2
Group B
Alania II
1:2
Terek-2
Group B
FC Sochi 2018
0:3
Krasnodar-2
Group B
Torpedo Armavir
2:0
MITOS
Group A
Afips
2:0
Spartak Nalchik
Group A
Chernomorets Novorossiysk
4:0
Taganrog
Group A
Druzhba
0:2
Mashuk-kmv
Group A
Biolog-Novokubansk
1:2
Dinamo Stavropol
Group A
Angusht
0:2
Vityaz Krymsk
Group A
Krasnodar-2
2:0
Alaniya
Group B
Terek-2
2:2
Astrakhan
Group B
Anzhi 2
3:0
FC Sochi 2018
Group B
Dinamo Stavropol
1:0
Druzhba
Group A
Spartak Nalchik
0:0
Vityaz Krymsk
Group A
Mashuk-kmv
1:3
Torpedo Armavir
Group A
Taganrog
1:1
Afips
Group A
MITOS
1:0
Biolog-Novokubansk
Group A
Angusht
0:1
Chernomorets Novorossiysk
Group A
Alaniya
2:0
FC Sochi 2018
Group B
Anzhi 2
0:0
Terek-2
Group B
Torpedo Armavir
3:0
Taganrog
Group A
Vityaz Krymsk
2:1
Dinamo Stavropol
Group A
Biolog-Novokubansk
2:1
Angusht
Group A
Afips
2:2
Mashuk-kmv
Group A
Chernomorets Novorossiysk
3:2
MITOS
Group A
Druzhba
0:0
Spartak Nalchik
Group A
Astrakhan
3:0
Alaniya
Group B
Anzhi 2
4:2
Krasnodar-2
Group B
FC Sochi 2018
1:1
Terek-2
Group B
Dinamo Stavropol
1:3
Chernomorets Novorossiysk
Group A
Mashuk-kmv
0:4
Vityaz Krymsk
Group A
Taganrog
1:0
Biolog-Novokubansk
Group A
Spartak Nalchik
0:1
Torpedo Armavir
Group A
MITOS
0:1
Afips
Group A
Angusht
2:4
Druzhba
Group A
Krasnodar-2
3:0
Terek-2
Group B
Alaniya
2:1
Anzhi 2
Group B
FC Sochi 2018
0:1
Astrakhan
Group B
Vityaz Krymsk
3:2
Taganrog
Group A
Chernomorets Novorossiysk
1:1
Spartak Nalchik
Group A
Torpedo Armavir
0:1
Dinamo Stavropol
Group A
Afips
1:2
Angusht
Group A
Druzhba
3:4
MITOS
Group A
Biolog-Novokubansk
0:0
Mashuk-kmv
Group A
Krasnodar-2
2:3
FC Sochi 2018
Group B
Terek-2
0:2
Alaniya
Group B
Anzhi 2
3:1
Astrakhan
Group B
Mashuk-kmv
1:1
Chernomorets Novorossiysk
Group A
Spartak Nalchik
2:1
Biolog-Novokubansk
Group A
Dinamo Stavropol
0:0
Afips
Group A
Taganrog
1:0
Druzhba
Group A
Angusht
2:3
Torpedo Armavir
Group A
MITOS
2:0
Vityaz Krymsk
Group A
Alaniya
4:1
Krasnodar-2
Group B
Astrakhan
3:0
Terek-2
Group B
FC Sochi 2018
2:3
Anzhi 2
Group B
Afips
3:0
Taganrog
Group A
Chernomorets Novorossiysk
5:0
Angusht
Group A
Biolog-Novokubansk
1:0
MITOS
Group A
Vityaz Krymsk
2:1
Spartak Nalchik
Group A
Druzhba
1:1
Dinamo Stavropol
Group A
Druzhba
1:1
Dinamo Stavropol
Group A
Torpedo Armavir
1:0
Mashuk-kmv
Group A
Dinamo Stavropol
2:0
Biolog-Novokubansk
Group A
Krasnodar-2
0:4
Astrakhan
Group B
Dinamo Stavropol
2:0
Biolog-Novokubansk
Group A
Taganrog
1:1
Chernomorets Novorossiysk
Group A
Mashuk-kmv
0:1
Druzhba
Group A
MITOS
0:1
Torpedo Armavir
Group A
Spartak Nalchik
3:1
Afips
Group A
Vityaz Krymsk
3:0
Angusht
Group A
Terek-2
2:0
Anzhi 2
Group B
Taganrog
1:2
Spartak Nalchik
Grupo 2
Astrakhan
1:1
Terek-2
Grupo 2
Biolog-Novokubansk
2:1
FC Sochi 2018
Group 1
Vityaz Krymsk
2:1
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Mashuk-kmv
0:2
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Druzhba
3:1
Torpedo Armavir
Group 1
Mashuk-kmv
0:2
Dinamo Stavropol
Tour 22
Angusht
0:0
Alaniya
Grupo 2
MITOS
0:1
Rotor-Volgograd
Grupo 2
FC Sochi 2018
0:3
Vityaz Krymsk
Group 1
Krasnodar-2
0:1
Torpedo Armavir
Group 1
Rotor-Volgograd
2:2
Mashuk-kmv
Grupo 2
Alaniya
4:0
Taganrog
Grupo 2
Spartak Nalchik
0:0
Astrakhan
Grupo 2
Terek-2
1:1
MITOS
Grupo 2
Anzhi 2
1:1
Angusht
Grupo 2
Angusht
0:0
Taganrog
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
1:1
FC Sochi 2018
Group 1
Dinamo Stavropol
2:0
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Mashuk-kmv
2:1
Terek-2
Grupo 2
Dinamo Stavropol
2:0
Rotor-Volgograd
Tour 20
Biolog-Novokubansk
1:0
Druzhba
Group 1
Torpedo Armavir
0:0
Afips
Group 1
Astrakhan
3:0
Alaniya
Grupo 2
MITOS
1:2
Spartak Nalchik
Grupo 2
Taganrog
0:0
Anzhi 2
Grupo 2
Krasnodar-2
0:2
Biolog-Novokubansk
Group 1
Spartak Nalchik
0:3
Mashuk-kmv
Grupo 2
Anzhi 2
2:1
Astrakhan
Grupo 2
Alaniya
0:3
MITOS
Grupo 2
Druzhba
0:1
Vityaz Krymsk
Group 1
Terek-2
1:0
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Dinamo Stavropol
1:0
Spartak Nalchik
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
3:1
Druzhba
Group 1
Mashuk-kmv
1:1
Alaniya
Grupo 2
Biolog-Novokubansk
1:2
Afips
Group 1
Vityaz Krymsk
2:1
Krasnodar-2
Group 1
MITOS
4:1
Anzhi 2
Grupo 2
Rotor-Volgograd
1:1
Terek-2
Grupo 2
Astrakhan
0:0
Angusht
Grupo 2
Afips
2:1
Vityaz Krymsk
Group 1
Alaniya
0:0
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Krasnodar-2
1:2
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Spartak Nalchik
1:0
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Angusht
0:3
MITOS
Grupo 2
Anzhi 2
0:1
Mashuk-kmv
Grupo 2
Druzhba
0:0
FC Sochi 2018
Group 1
Taganrog
3:1
Astrakhan
Grupo 2
Alaniya
2:1
Angusht
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
3:0
Vityaz Krymsk
Group 1
Dinamo Stavropol
0:1
Mashuk-kmv
Grupo 2
Spartak Nalchik
3:0
Taganrog
Grupo 2
Rotor-Volgograd
0:0
MITOS
Grupo 2
FC Sochi 2018
1:1
Biolog-Novokubansk
Group 1
Terek-2
0:1
Astrakhan
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
2:0
Afips
Group 1
Dinamo Stavropol
1:0
Anzhi 2
Grupo 2
Mashuk-kmv
1:1
Angusht
Grupo 2
MITOS
1:0
Taganrog
Grupo 2
Rotor-Volgograd
4:1
Alaniya
Grupo 2
FC Sochi 2018
2:0
Krasnodar-2
Group 1
Biolog-Novokubansk
1:5
Torpedo Armavir
Group 1
Terek-2
0:0
Spartak Nalchik
Grupo 2
Afips
2:1
FC Sochi 2018
Group 1
Alaniya
2:1
Terek-2
Grupo 2
Torpedo Armavir
3:1
Vityaz Krymsk
Group 1
Angusht
1:0
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Anzhi 2
1:0
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Astrakhan
2:2
MITOS
Grupo 2
Taganrog
0:1
Mashuk-kmv
Grupo 2
Spartak Nalchik
3:0
Alaniya
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
1:1
Torpedo Armavir
Group 1
Mashuk-kmv
2:0
Astrakhan
Grupo 2
Dinamo Stavropol
0:0
Taganrog
Grupo 2
Rotor-Volgograd
3:0
Angusht
Grupo 2
Druzhba
2:1
Krasnodar-2
Group 1
Terek-2
1:1
Anzhi 2
Grupo 2
Torpedo Armavir
2:0
FC Sochi 2018
Group 1
Afips
1:0
Druzhba
Group 1
Biolog-Novokubansk
1:0
Vityaz Krymsk
Group 1
MITOS
0:0
Mashuk-kmv
Grupo 2
Taganrog
2:0
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Angusht
1:0
Terek-2
Grupo 2
Anzhi 2
0:0
Spartak Nalchik
Grupo 2
Astrakhan
0:2
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Spartak Nalchik
4:0
Angusht
Grupo 2
Dinamo Stavropol
1:4
MITOS
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
1:0
Biolog-Novokubansk
Group 1
Krasnodar-2
1:2
Afips
Group 1
Alaniya
0:2
Anzhi 2
Grupo 2
Rotor-Volgograd
2:1
Astrakhan
Grupo 2
Terek-2
0:0
Taganrog
Grupo 2
Mashuk-kmv
2:4
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Vityaz Krymsk
3:1
FC Sochi 2018
Group 1
MITOS
1:2
Terek-2
Grupo 2
Torpedo Armavir
1:2
Krasnodar-2
Group 1
Astrakhan
1:1
Spartak Nalchik
Grupo 2
Taganrog
2:2
Alaniya
Grupo 2
Angusht
0:0
Anzhi 2
Grupo 2
Afips
0:1
Torpedo Armavir
Group 1
Spartak Nalchik
0:1
MITOS
Grupo 2
Druzhba
3:2
Biolog-Novokubansk
Group 1
Alaniya
1:2
Astrakhan
Grupo 2
Rotor-Volgograd
0:2
Dinamo Stavropol
Grupo 2
FC Sochi 2018
2:3
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Anzhi 2
1:0
Taganrog
Grupo 2
Terek-2
1:2
Mashuk-kmv
Grupo 2
Dinamo Stavropol
2:0
Terek-2
Grupo 2
Vityaz Krymsk
2:1
Druzhba
Group 1
Mashuk-kmv
2:0
Spartak Nalchik
Grupo 2
Taganrog
2:0
Angusht
Grupo 2
MITOS
1:1
Alaniya
Grupo 2
Biolog-Novokubansk
2:0
Krasnodar-2
Group 1
Astrakhan
3:0
Anzhi 2
Grupo 2
Spartak Nalchik
2:2
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Afips
2:1
Biolog-Novokubansk
Group 1
Alaniya
1:0
Mashuk-kmv
Grupo 2
Krasnodar-2
1:1
Vityaz Krymsk
Group 1
Terek-2
0:0
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Anzhi 2
0:1
MITOS
Grupo 2
Druzhba
1:1
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Angusht
1:0
Astrakhan
Grupo 2
Chernomorets Novorossiysk
3:1
Krasnodar-2
Group 1
Vityaz Krymsk
1:0
Afips
Group 1
Dinamo Stavropol
2:1
Alaniya
Grupo 2
MITOS
0:0
Angusht
Grupo 2
Mashuk-kmv
2:2
Anzhi 2
Grupo 2
FC Sochi 2018
2:1
Druzhba
Group 1
Rotor-Volgograd
1:2
Spartak Nalchik
Grupo 2
Astrakhan
1:3
Taganrog
Grupo 2
Afips
2:2
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Spartak Nalchik
0:0
Terek-2
Grupo 2
Torpedo Armavir
2:1
Biolog-Novokubansk
Group 1
Krasnodar-2
3:1
FC Sochi 2018
Group 1
Alaniya
2:2
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Angusht
3:0
Mashuk-kmv
Grupo 2
Anzhi 2
0:1
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Taganrog
1:0
MITOS
Grupo 2
MITOS
4:0
Astrakhan
Grupo 2
Dinamo Stavropol
3:0
Angusht
Grupo 2
Terek-2
1:2
Alaniya
Grupo 2
Vityaz Krymsk
4:3
Torpedo Armavir
Group 1
Mashuk-kmv
1:1
Taganrog
Grupo 2
FC Sochi 2018
0:3
Afips
Group 1
Rotor-Volgograd
2:1
Anzhi 2
Grupo 2
Taganrog
0:0
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Krasnodar-2
3:1
Druzhba
Group 1
Alaniya
0:3
Spartak Nalchik
Grupo 2
Torpedo Armavir
1:3
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Anzhi 2
0:0
Terek-2
Grupo 2
Astrakhan
1:2
Mashuk-kmv
Grupo 2
Angusht
1:1
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Terek-2
1:0
Angusht
Grupo 2
Dinamo Stavropol
1:0
Astrakhan
Grupo 2
Vityaz Krymsk
1:0
Biolog-Novokubansk
Group 1
Spartak Nalchik
3:0
Anzhi 2
Grupo 2
Rotor-Volgograd
1:2
Taganrog
Grupo 2
Mashuk-kmv
0:2
MITOS
Grupo 2
Druzhba
0:1
Afips
Group 1
FC Sochi 2018
2:2
Torpedo Armavir
Group 1
MITOS
1:1
Dinamo Stavropol
Grupo 2
Afips
2:1
Krasnodar-2
Group 1
Biolog-Novokubansk
1:2
Chernomorets Novorossiysk
Group 1
Taganrog
1:0
Terek-2
Grupo 2
Angusht
3:2
Spartak Nalchik
Grupo 2
Torpedo Armavir
1:0
Druzhba
Group 1
Astrakhan
1:2
Rotor-Volgograd
Grupo 2
Anzhi 2
2:1
Alaniya
Grupo 2