Spartak Kostroma
0:2
Luki-Energiya
Tour 34
Krasnogorsk
1:0
Tekstilschik
Tour 34
Murom
1:1
Leningradets
Tour 34
Chertanovo
0:1
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 34
Torpedo Vladimir
2:0
Zvezda Saint Petersburg
Tour 34
Dynamo Vologda
1:0
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 34
Leningradets
3:0
Spartak Kostroma
Tour 33
Dynamo Vologda
3:1
Krasnogorsk
Tour 33
Baltika-BFU Kaliningrad
2:0
Tekstilschik
Tour 33
Luki-Energiya
2:3
Torpedo Vladimir
Tour 33
Zvezda Saint Petersburg
0:1
Chertanovo
Tour 33
FC Yenisey Krasnoyarsk II
0:2
Murom
Tour 33
Torpedo Moscow 2
5:0
Electron VN
Tour 32
Znamya Truda
1:3
Rodina-M
Tour 32
Khimik Dzherzhinsk
2:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 32
Dinamo Moscow II
3:0
FC Yadro
Tour 32
Tver
2:3
Zenit-2
Tour 32
Torpedo Vladimir
0:4
Leningradets
Tour 32
Murom
0:1
Krasnogorsk
Tour 32
Tekstilschik
4:1
Zvezda Saint Petersburg
Tour 32
FC Yadro
1:2
Znamya Truda
Tour 31
Spartak Kostroma
4:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 32
Chertanovo
1:1
Luki-Energiya
Tour 32
Dynamo Vologda
0:0
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 32
Rodina-M
1:0
Torpedo Moscow 2
Tour 31
Electron VN
0:2
Tver
Tour 31
Zenit-2
2:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 31
Dynamo St. Petersburg
1:3
Dinamo Moscow II
Tour 31
Dynamo Vologda
3:2
Zvezda Saint Petersburg
Tour 31
Leningradets
0:0
Chertanovo
Tour 31
Znamya Truda
1:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 30
Luki-Energiya
2:1
Tekstilschik
Tour 31
Baltika-BFU Kaliningrad
0:1
Murom
Tour 31
Krasnogorsk
1:3
Spartak Kostroma
Tour 31
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1:1
Torpedo Vladimir
Tour 31
Khimik Dzherzhinsk
1:2
Electron VN
Tour 30
FC Yadro
1:3
Torpedo Moscow 2
Tour 30
Dinamo Moscow II
1:2
Zenit-2
Tour 30
Tver
0:1
Rodina-M
Tour 30
Tekstilschik
2:0
Leningradets
Tour 30
Spartak Kostroma
1:0
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 30
Dynamo Vologda
2:2
Luki-Energiya
Tour 30
Torpedo Vladimir
3:1
Krasnogorsk
Tour 30
Murom
3:3
Zvezda Saint Petersburg
Tour 30
Electron VN
1:1
Dinamo Moscow II
Tour 29
Chertanovo
6:2
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 30
Rodina-M
0:2
Khimik Dzherzhinsk
Tour 29
Zenit-2
1:1
Znamya Truda
Tour 29
Tver
0:2
FC Yadro
Tour 29
Torpedo Moscow 2
1:2
Dynamo St. Petersburg
Tour 29
Dynamo Vologda
0:0
Leningradets
Tour 29
Luki-Energiya
1:1
Murom
Tour 29
Krasnogorsk
2:2
Chertanovo
Tour 29
Zvezda Saint Petersburg
0:0
Spartak Kostroma
Tour 29
FC Yenisey Krasnoyarsk II
0:0
Tekstilschik
Tour 29
Baltika-BFU Kaliningrad
0:0
Torpedo Vladimir
Tour 29
Dinamo Moscow II
1:2
Rodina-M
Tour 28
Znamya Truda
2:1
Electron VN
Tour 28
Khimik Dzherzhinsk
1:1
FC Yadro
Tour 28
Torpedo Moscow 2
1:3
Zenit-2
Tour 28
Tver
1:3
Dynamo St. Petersburg
Tour 28
Krasnogorsk
3:1
Dynamo Vologda
Tour 28
Spartak Kostroma
0:2
Leningradets
Tour 28
Torpedo Vladimir
2:1
Luki-Energiya
Tour 28
Tekstilschik
1:1
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 28
Murom
3:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 28
Chertanovo
1:0
Zvezda Saint Petersburg
Tour 28
Rodina-M
0:0
Znamya Truda
Tour 27
FC Yadro
1:0
Dinamo Moscow II
Tour 27
Zvezda Saint Petersburg
2:2
Tekstilschik
Tour 27
Zenit-2
3:1
Tver
Tour 27
Electron VN
2:3
Torpedo Moscow 2
Tour 27
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1:2
Spartak Kostroma
Tour 27
Leningradets
2:1
Torpedo Vladimir
Tour 27
Krasnogorsk
4:0
Murom
Tour 27
Luki-Energiya
0:3
Chertanovo
Tour 27
Baltika-BFU Kaliningrad
1:0
Dynamo Vologda
Tour 27
Dynamo St. Petersburg
0:3
Khimik Dzherzhinsk
Tour 27
Tver
4:0
Electron VN
Tour 26
Znamya Truda
1:1
FC Yadro
Tour 26
Dinamo Moscow II
2:2
Dynamo St. Petersburg
Tour 26
Zvezda Saint Petersburg
5:2
Dynamo Vologda
Tour 26
Khimik Dzherzhinsk
3:0
Zenit-2
Tour 26
Torpedo Moscow 2
2:2
Rodina-M
Tour 26
Murom
2:0
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 26
Torpedo Vladimir
3:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 26
Tekstilschik
1:1
Luki-Energiya
Tour 26
Spartak Kostroma
1:1
Krasnogorsk
Tour 26
Chertanovo
1:2
Leningradets
Tour 26
Electron VN
1:3
Khimik Dzherzhinsk
Tour 25
Dynamo St. Petersburg
2:1
Znamya Truda
Tour 25
Rodina-M
0:0
Tver
Tour 25
Zenit-2
1:1
Dinamo Moscow II
Tour 25
Zvezda Saint Petersburg
2:3
Murom
Tour 25
Leningradets
1:0
Tekstilschik
Tour 25
Krasnogorsk
1:1
Torpedo Vladimir
Tour 25
Luki-Energiya
0:2
Dynamo Vologda
Tour 25
Baltika-BFU Kaliningrad
0:2
Spartak Kostroma
Tour 25
Torpedo Moscow 2
3:1
FC Yadro
Tour 25
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1:5
Chertanovo
Tour 25
Znamya Truda
0:0
Zenit-2
Tour 24
Dinamo Moscow II
8:0
Electron VN
Tour 24
Khimik Dzherzhinsk
1:1
Rodina-M
Tour 24
Dynamo St. Petersburg
1:0
Torpedo Moscow 2
Tour 24
Leningradets
3:0
Dynamo Vologda
Tour 24
Murom
1:0
Luki-Energiya
Tour 24
Tekstilschik
3:2
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 24
Torpedo Vladimir
1:0
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 24
Spartak Kostroma
2:0
Zvezda Saint Petersburg
Tour 24
FC Yadro
0:1
Tver
Tour 24
Chertanovo
1:1
Krasnogorsk
Tour 24
Electron VN
0:3
Znamya Truda
Tour 23
Rodina-M
0:2
Dinamo Moscow II
Tour 23
Leningradets
1:1
Murom
Tour 23
Tekstilschik
3:0
Krasnogorsk
Tour 23
Baltika-BFU Kaliningrad
1:4
Chertanovo
Tour 23
Luki-Energiya
1:3
Spartak Kostroma
Tour 23
Zenit-2
1:1
Torpedo Moscow 2
Tour 23
Zvezda Saint Petersburg
0:1
Torpedo Vladimir
Tour 23
FC Yadro
2:3
Khimik Dzherzhinsk
Tour 23
Dynamo St. Petersburg
1:0
Tver
Tour 23
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1:1
Dynamo Vologda
Tour 23
Znamya Truda
0:3
Chertanovo
Tour 22
Zenit-2
1:1
Krasnogorsk
Tour 22
Tekstilschik
2:0
Murom
Tour 22
Torpedo Vladimir
1:3
Dinamo Moscow II
Tour 22
Leningradets
2:0
Luki-Energiya
Tour 22
Spartak Kostroma
1:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 22
Baltika-BFU Kaliningrad
0:1
Zvezda Saint Petersburg
Tour 22
FC Yadro
4:1
Rodina-M
Tour 22
Tver
1:3
Torpedo Moscow 2
Tour 22
FC Yenisey Krasnoyarsk II
2:2
Dynamo St. Petersburg
Tour 22
Dynamo St. Petersburg
1:1
Krasnogorsk
Tour 21
Zenit-2
1:1
Leningradets
Tour 21
Zvezda Saint Petersburg
3:2
FC Yadro
Tour 21
Chertanovo
1:0
Tekstilschik
Tour 21
Torpedo Moscow 2
1:1
Spartak Kostroma
Tour 21
Khimik Dzherzhinsk
2:3
Torpedo Vladimir
Tour 21
Dinamo Moscow II
0:1
Znamya Truda
Tour 21
Electron VN
0:2
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 21
Tver
4:0
Dynamo Vologda
Tour 11
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1:0
Rodina-M
Tour 11
Chertanovo
2:1
Murom
Tour 10
Leningradets
1:0
Dynamo St. Petersburg
Tour 20
Znamya Truda
2:2
Khimik Dzherzhinsk
Tour 20
Rodina-M
0:1
Krasnogorsk
Tour 20
Zvezda Saint Petersburg
5:0
Electron VN
Tour 20
Tekstilschik
3:1
Dinamo Moscow II
Tour 20
Spartak Kostroma
0:0
Dynamo Vologda
Tour 20
Baltika-BFU Kaliningrad
0:1
Luki-Energiya
Tour 20
Torpedo Vladimir
0:0
Torpedo Moscow 2
Tour 20
FC Yenisey Krasnoyarsk II
2:2
FC Yadro
Tour 20
Dinamo Moscow II
0:2
Murom
Tour 19
Rodina-M
0:3
Leningradets
Tour 19
Luki-Energiya
0:1
Zvezda Saint Petersburg
Tour 19
Zenit-2
1:1
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 19
Tver
0:2
Spartak Kostroma
Tour 19
Dynamo Vologda
1:0
Torpedo Vladimir
Tour 19
FC Yadro
0:2
Electron VN
Tour 19
Khimik Dzherzhinsk
1:0
Tekstilschik
Tour 19
FC Yenisey Krasnoyarsk II
2:3
Krasnogorsk
Tour 19
Torpedo Moscow 2
2:1
Znamya Truda
Tour 19
Dynamo St. Petersburg
6:1
Rodina-M
Tour 12
Electron VN
0:5
Luki-Energiya
Tour 18
Tekstilschik
0:0
Torpedo Moscow 2
Tour 18
Murom
0:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 18
Znamya Truda
1:2
Dynamo Vologda
Tour 18
Zvezda Saint Petersburg
4:1
Zenit-2
Tour 18
Baltika-BFU Kaliningrad
0:0
Dynamo St. Petersburg
Tour 18
Chertanovo
2:2
Dinamo Moscow II
Tour 18
Krasnogorsk
4:2
FC Yadro
Tour 18
Tver
1:2
Torpedo Vladimir
Tour 8
FC Yenisey Krasnoyarsk II
0:2
Leningradets
Tour 18
Torpedo Moscow 2
1:0
Murom
Tour 17
Dynamo St. Petersburg
0:1
Zvezda Saint Petersburg
Tour 17
Spartak Kostroma
2:1
Torpedo Vladimir
Tour 17
Tver
2:0
Znamya Truda
Tour 17
Zenit-2
6:0
Electron VN
Tour 17
Dynamo Vologda
0:3
Tekstilschik
Tour 17
FC Yadro
1:1
Luki-Energiya
Tour 17
Khimik Dzherzhinsk
1:6
Chertanovo
Tour 17
Krasnogorsk
1:2
Leningradets
Tour 17
Rodina-M
1:1
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 17
Chertanovo
2:1
Torpedo Moscow 2
Tour 16
Zvezda Saint Petersburg
2:1
Rodina-M
Tour 16
Leningradets
3:1
FC Yadro
Tour 16
Baltika-BFU Kaliningrad
4:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 16
Znamya Truda
1:1
Spartak Kostroma
Tour 16
Murom
1:0
Dynamo Vologda
Tour 16
Dinamo Moscow II
1:1
Khimik Dzherzhinsk
Tour 16
Tekstilschik
2:0
Tver
Tour 16
Electron VN
2:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 16
Luki-Energiya
2:0
Zenit-2
Tour 16
Dynamo St. Petersburg
0:0
Luki-Energiya
Tour 15
FC Yenisey Krasnoyarsk II
2:2
Zvezda Saint Petersburg
Tour 15
Krasnogorsk
0:0
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 15
Torpedo Vladimir
1:1
Znamya Truda
Tour 15
Tver
0:0
Murom
Tour 15
Spartak Kostroma
1:0
Tekstilschik
Tour 15
Dynamo Vologda
0:3
Chertanovo
Tour 15
FC Yadro
1:3
Zenit-2
Tour 15
Torpedo Moscow 2
0:0
Dinamo Moscow II
Tour 15
Rodina-M
3:1
Electron VN
Tour 15
Murom
1:0
Spartak Kostroma
Tour 14
Dynamo St. Petersburg
1:1
Zenit-2
Tour 14
Dinamo Moscow II
2:1
Dynamo Vologda
Tour 14
Electron VN
1:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 14
Baltika-BFU Kaliningrad
0:1
Leningradets
Tour 14
Zvezda Saint Petersburg
1:1
Krasnogorsk
Tour 14
Khimik Dzherzhinsk
1:0
Torpedo Moscow 2
Tour 14
Chertanovo
0:0
Tver
Tour 14
Torpedo Vladimir
2:2
Tekstilschik
Tour 14
Luki-Energiya
4:1
Rodina-M
Tour 14
Leningradets
4:2
Zvezda Saint Petersburg
Tour 13
Spartak Kostroma
4:0
Chertanovo
Tour 13
Torpedo Vladimir
1:4
Murom
Tour 13
Znamya Truda
0:1
Tekstilschik
Tour 13
Krasnogorsk
4:0
Electron VN
Tour 13
Tver
2:0
Dinamo Moscow II
Tour 13
Rodina-M
0:1
Zenit-2
Tour 13
Dynamo Vologda
0:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 13
FC Yenisey Krasnoyarsk II
7:0
Luki-Energiya
Tour 13
FC Yadro
2:2
Dynamo St. Petersburg
Tour 13
Electron VN
1:1
Leningradets
Tour 12
Murom
1:0
Znamya Truda
Tour 12
Chertanovo
0:1
Torpedo Vladimir
Tour 12
Dinamo Moscow II
3:5
Spartak Kostroma
Tour 12
Khimik Dzherzhinsk
1:1
Tver
Tour 12
FC Yenisey Krasnoyarsk II
3:0
Zenit-2
Tour 12
Luki-Energiya
2:1
Krasnogorsk
Tour 12
Baltika-BFU Kaliningrad
0:0
FC Yadro
Tour 12
Torpedo Moscow 2
0:2
Dynamo Vologda
Tour 12
Leningradets
2:1
Zenit-2
Tour 11
Znamya Truda
1:2
Dinamo Moscow II
Tour 11
Tekstilschik
2:0
Chertanovo
Tour 11
Krasnogorsk
3:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 11
Torpedo Vladimir
2:1
Khimik Dzherzhinsk
Tour 11
Baltika-BFU Kaliningrad
3:0
Electron VN
Tour 11
Dynamo Vologda
1:0
Tver
Tour 21
FC Yadro
1:1
Zvezda Saint Petersburg
Tour 11
Spartak Kostroma
1:2
Torpedo Moscow 2
Tour 11
Rodina-M
0:3
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 21
Dynamo St. Petersburg
0:2
Leningradets
Tour 10
Murom
4:2
Chertanovo
Tour 10
Dinamo Moscow II
4:1
Tekstilschik
Tour 10
Krasnogorsk
4:0
Rodina-M
Tour 10
Khimik Dzherzhinsk
2:0
Znamya Truda
Tour 10
Torpedo Moscow 2
1:2
Torpedo Vladimir
Tour 10
Dynamo Vologda
3:2
Spartak Kostroma
Tour 10
FC Yadro
0:3
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 10
Luki-Energiya
0:1
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 10
Electron VN
0:7
Zvezda Saint Petersburg
Tour 10
Electron VN
1:4
FC Yadro
Tour 9
Leningradets
7:0
Rodina-M
Tour 9
Spartak Kostroma
1:3
Tver
Tour 9
Torpedo Vladimir
2:0
Dynamo Vologda
Tour 9
Murom
2:0
Dinamo Moscow II
Tour 9
Krasnogorsk
0:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 9
Tekstilschik
2:1
Khimik Dzherzhinsk
Tour 9
Znamya Truda
2:1
Torpedo Moscow 2
Tour 9
Baltika-BFU Kaliningrad
2:0
Zenit-2
Tour 9
Zvezda Saint Petersburg
1:0
Luki-Energiya
Tour 9
Dinamo Moscow II
1:3
Chertanovo
Tour 8
Dynamo St. Petersburg
1:3
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 8
Zenit-2
1:1
Zvezda Saint Petersburg
Tour 8
Torpedo Vladimir
1:0
Tver
Tour 8
Leningradets
2:1
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 8
FC Yadro
2:1
Krasnogorsk
Tour 8
Khimik Dzherzhinsk
1:2
Murom
Tour 8
Dynamo Vologda
1:0
Znamya Truda
Tour 8
Torpedo Moscow 2
0:5
Tekstilschik
Tour 8
Luki-Energiya
2:0
Electron VN
Tour 8
Electron VN
3:1
Zenit-2
Tour 7
Zvezda Saint Petersburg
1:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 7
Torpedo Vladimir
0:0
Spartak Kostroma
Tour 7
Znamya Truda
1:5
Tver
Tour 7
Murom
5:0
Torpedo Moscow 2
Tour 7
Luki-Energiya
1:0
FC Yadro
Tour 7
Tekstilschik
3:0
Dynamo Vologda
Tour 7
Chertanovo
1:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 7
Leningradets
1:2
Krasnogorsk
Tour 7
Baltika-BFU Kaliningrad
0:1
Rodina-M
Tour 7
Khimik Dzherzhinsk
0:1
Dinamo Moscow II
Tour 6
Rodina-M
0:0
Zvezda Saint Petersburg
Tour 6
Spartak Kostroma
1:2
Znamya Truda
Tour 6
Zenit-2
3:1
Luki-Energiya
Tour 6
Dynamo Vologda
3:2
Murom
Tour 6
Tver
0:3
Tekstilschik
Tour 6
Dynamo St. Petersburg
1:0
Electron VN
Tour 6
FC Yadro
0:1
Leningradets
Tour 6
Torpedo Moscow 2
3:1
Chertanovo
Tour 6
FC Yenisey Krasnoyarsk II
3:4
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 6
Tekstilschik
2:2
Spartak Kostroma
Tour 5
Znamya Truda
0:3
Torpedo Vladimir
Tour 5
Dinamo Moscow II
2:3
Torpedo Moscow 2
Tour 5
Electron VN
0:0
Rodina-M
Tour 5
Luki-Energiya
3:2
Dynamo St. Petersburg
Tour 5
Zenit-2
2:1
FC Yadro
Tour 5
Murom
1:0
Tver
Tour 5
Zvezda Saint Petersburg
3:0
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 5
Baltika-BFU Kaliningrad
1:1
Krasnogorsk
Tour 5
Chertanovo
2:2
Dynamo Vologda
Tour 5
Krasnogorsk
1:3
Zvezda Saint Petersburg
Tour 4
Tekstilschik
4:0
Torpedo Vladimir
Tour 4
Leningradets
4:0
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 4
Spartak Kostroma
0:2
Murom
Tour 4
Tver
0:2
Chertanovo
Tour 4
Dynamo Vologda
3:0
Dinamo Moscow II
Tour 4
Rodina-M
1:1
Luki-Energiya
Tour 4
Zenit-2
1:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 4
Torpedo Moscow 2
0:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 4
FC Yenisey Krasnoyarsk II
1:1
Electron VN
Tour 4
Zenit-2
4:2
Rodina-M
Tour 3
Dynamo St. Petersburg
1:0
FC Yadro
Tour 3
Chertanovo
1:2
Spartak Kostroma
Tour 3
Dinamo Moscow II
2:0
Tver
Tour 3
Electron VN
0:1
Krasnogorsk
Tour 3
Tekstilschik
3:1
Znamya Truda
Tour 3
Murom
5:0
Torpedo Vladimir
Tour 3
Khimik Dzherzhinsk
3:1
Dynamo Vologda
Tour 3
Luki-Energiya
0:3
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 3
Zvezda Saint Petersburg
0:0
Leningradets
Tour 3
Krasnogorsk
0:1
Zenit-2
Tour 1
Torpedo Vladimir
1:2
Chertanovo
Tour 2
Znamya Truda
0:0
Murom
Tour 2
Krasnogorsk
2:0
Luki-Energiya
Tour 2
Leningradets
5:1
Electron VN
Tour 2
Dynamo Vologda
1:2
Torpedo Moscow 2
Tour 2
Zenit-2
2:4
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 2
Tver
2:0
Khimik Dzherzhinsk
Tour 2
FC Yadro
2:2
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 2
Rodina-M
0:1
Dynamo St. Petersburg
Tour 2
Spartak Kostroma
2:0
Dinamo Moscow II
Tour 2
Dynamo St. Petersburg
2:0
FC Yenisey Krasnoyarsk II
Tour 1
Rodina-M
1:0
FC Yadro
Tour 1
Torpedo Moscow 2
0:0
Tver
Tour 1
Dinamo Moscow II
2:1
Torpedo Vladimir
Tour 1
Murom
1:2
Tekstilschik
Tour 1
Khimik Dzherzhinsk
3:0
Spartak Kostroma
Tour 1
Zvezda Saint Petersburg
1:1
Baltika-BFU Kaliningrad
Tour 1
Luki-Energiya
0:4
Leningradets
Tour 1
Chertanovo
5:0
Znamya Truda
Tour 1