Kawasaki Frontale
0:0
Kashiwa Reysol
Final
Kawasaki Frontale
4:2
Avispa Fukuoka
Semifinals
Roasso Kumamoto
0:4
Kashiwa Reysol
Semifinals
Kashiwa Reysol
2:0
Nagoya Grampus Eight
Quarterfinals
Roasso Kumamoto
1:1
Vissel Kobe
Quarterfinals
Albirex Niigata
2:2
Kawasaki Frontale
Quarterfinals
Avispa Fukuoka
3:1
Shonan Bellmare
Quarterfinals
Cerezo Osaka
1:1
Shonan Bellmare
Round of 16
Tochigi SC
2:4
Avispa Fukuoka
Round of 16
Nagoya Grampus Eight
3:0
Urawa Red Diamonds
Round of 16
Kashiwa Reysol
1:0
Consadole Sapporo
Round of 16
Kawasaki Frontale
1:0
Kochi United SC
Round of 16
FC Tokyo
0:2
Roasso Kumamoto
Round of 16
Ventforet Kofu
1:4
Vissel Kobe
Round of 16
Machida Zelvia
0:1
Albirex Niigata
Round of 16
Kataller Toyama
3:4
Albirex Niigata
Round Of 32
Urawa Red Diamonds
1:0
Montedio Yamagata
Round Of 32
FC Tokyo
1:1
Tokyo Verdy
Round Of 32
Nagoya Grampus Eight
1:1
Vegalta Sendai
Round Of 32
Cerezo Osaka
3:1
Omiya Ardija
Round Of 32
Kashiwa Reysol
2:0
Tokushima Vortis
Round Of 32
Avispa Fukuoka
2:1
FC Gifu
Round Of 32
Kashima Antlers
1:1
Ventforet Kofu
Round Of 32
Kawasaki Frontale
2:1
Mito Hollyhock
Round Of 32
Sanfrecce Hiroshima
0:2
Tochigi SC
Round Of 32
Shonan Bellmare
2:0
Fagiano Okayama FC
Round Of 32
Consadole Sapporo
5:2
Verspah Oita
Round Of 32
Vissel Kobe
5:2
Jubilo Iwata
Round Of 32
Sagan Tosu
3:4
Roasso Kumamoto
Round Of 32
Kochi United SC
1:0
Yokohama FC
Round Of 32
Yokohama F Marinos
1:4
Machida Zelvia
Round Of 32
Roasso Kumamoto
2:2
FC Ryukyu
Round of 64
Yokohama FC
4:1
Grulla Morioka
Round of 64
Vissel Kobe
3:1
Nagano Parceiro
Round of 64
Oita Trinita
0:1
Verspah Oita
Round of 64
Kawasaki Frontale
3:1
Tochigi Uva
Round of 64
Kashima Antlers
3:0
Honda F.C.
Round of 64
Fagiano Okayama FC
2:1
Giravanz Kitakyushu
Round of 64
Albirex Niigata
1:0
MIO Biwako Shiga
Round of 64
Shonan Bellmare
6:1
BTOP Hokkaido
Round of 64
Yokohama F Marinos
2:0
Briobecca Urayasu
Round of 64
Montedio Yamagata
1:0
Sony Sendai
Round of 64
Yokohama F Marinos
2:0
Briobecca Urayasu
Round of 64
Gamba Osaka
1:2
Kochi United SC
Round of 64
FC Tokyo
3:1
Fukushima United
Round of 64
Tokushima Vortis
2:1
Iwaki FC
Round of 64
V-Varen Nagasaki
0:1
Ventforet Kofu
Round of 64
Blaublitz Akita
1:2
Tochigi SC
Round of 64
Jef United Ichihara
0:1
Omiya Ardija
Round of 64
Zweigen Kanazawa
2:3
Machida Zelvia
Round of 64
Mito Hollyhock
1:0
Renofa Yamaguchi
Round of 64
Urawa Red Diamonds
1:0
Kansai University
Round of 64
Jubilo Iwata
2:0
Kamatamare Sanuki
Round of 64
Nagoya Grampus Eight
3:2
Veertien Mie
Round of 64
Cerezo Osaka
5:0
Cento Cuore Harima
Round of 64
Avispa Fukuoka
2:0
Imabari FC
Round of 64
Kashiwa Reysol
7:1
Yamanashi Gakuin University
Round of 64
Kyoto Purple Sanga
2:2
Kataller Toyama
Round of 64
Vegalta Sendai
1:0
Fujieda Myfc
Round of 64
Sagan Tosu
5:1
Tegevajaro Miyazaki
Round of 64
Shimizu S-Pulse
1:2
FC Gifu
Round of 64
Consadole Sapporo
3:0
SC Sagamihara
Round of 64
Tokyo Verdy
2:1
Thespakusatsu Gunma
Round of 64
Sanfrecce Hiroshima
5:0
Tokushima Celeste
Round of 64
Kataller Toyama
2:1
Hokuriku University
1/64
Nara Club
0:1
Honda F.C.
1/64
SC Sagamihara
2:1
Tokyo International University
1/64
Imabari FC
1:0
MHI Nagasaki SC
1/64
Veertien Mie
2:0
Gainare Tottori
1/64
Belugarosso Iwami
1:2
Kochi United SC
1/64
BTOP Hokkaido
7:0
Yamagata University
1/64
FC Ryukyu
2:1
Mitsubishi Mizushima FC
1/64
Vanraure Hachinohe
2:3
Sony Sendai
1/64
Giravanz Kitakyushu
2:2
Kagoshima United
1/64
Tonan Maebashi
3:4
Yamanashi Gakuin University
1/64
SRC Hiroshima
1:3
Tokushima Celeste
1/64
Briobecca Urayasu
3:2
Tsukuba University
1/64
Fukui United FC
0:1
Cento Cuore Harima
1/64
Grulla Morioka
4:0
Criacao Shinjuku
1/64
MIO Biwako Shiga
2:1
Azul Claro Numazu
1/64
Verspah Oita
2:1
FC Baleine Shimonoseki
1/64
Kamatamare Sanuki
2:1
Saga Lixil
1/64
FC Gifu
2:1
Niigata University
1/64
Tegevajaro Miyazaki
3:0
Kumamoto Tokai University
1/64
Nagano Parceiro
2:0
AS Laranja Kyoto
1/64
Fukushima United
4:0
North Asia University
1/64
Arterivo Wakayama
1:3
Kansai University
1/64
Tochigi Uva
4:1
FC Maruyasu Okazaki
1/64