ASD Calcio Chieri 1955
—
P.D.H.A.E.
Group A
Luparense
—
Este
Group C
AS Livorno
—
Trestina
Group E
Atletico Uri
—
Flaminia
Group G
FC Matera
—
Martina
Group H
Calvina
—
Arconatese
Group B
Mori
—
Virtus Bolzano
Group C
Seravezza
—
Pianese
Group E
San Marzano
—
Boreale
Group G
Nuova Gioiese
—
Trapani
Group I
Franciacorta FC
—
Caravaggio
Group B
Cavenago Fanfulla
—
Lentigione
Group D
United Riccione
—
Senigallia
Group F
Cynthialbalonga
—
Gladiator
Group G
San Luca
—
Real Casalnuovo
Group I
RG Ticino
—
Lavagnese
Group A
Associazione Calcio Legnano
—
Casatese Rogoredo
Group B
AC Prato
—
Victor San Marino
Group D
Monterotondo
—
Matese
Group F
Barletta
—
Citta di Fasano
Group H
Reggina
—
Sancataldese
Group I
Forli
—
Mezzolara
Group D
Termoli Calcio
—
L'aquila
Group F
Manfredonia
—
Casarano
Group H
Citta di Varese
—
Voghera
Group A
Bassano
—
Mestre
Group C
Asti
—
Alcione
Group A
Dolomiti Bellunesi
—
Portogruaro
Group C
Grosseto
—
Orvietana
Group E
Anziolavinio
—
Cavese
Group G
ACD Nardo
—
USD Palmese 1914
Group H
Caldiero Terme
—
Virtus Bergamo Alzanoseriate
Group B
Montecchio Maggiore
—
Breno
Group C
Sangiovannese
—
Poggibonsi
Group E
Latte Dolce
—
Team Nuova Florida 2005
Group G
Lamezia Terme
—
Canicatti
Group I
Ischia
—
Ostia Mare
Group G
Siracusa Calcio
—
USD Akragas
Group I
Club Milano
—
SS Tritium 1908
Group B
Borgo San Donnino
—
Ravenna
Group D
Sansepolcro
—
Aquila Montevarchi
Group E
Sanremese
—
Pinerolo
Group A
Piacenza
—
Real Calepina
Group B
Progresso Sambizanga2
—
Sammaurese
Group D
San Nicolo
—
Atletico Ascoli
Group F
Bitonto
—
Team Altamura
Group H
Portici
—
Vibonese
Group I
US Fezzanese
—
ASDC Gozzano
Group A
Atletico Castegnato
—
Treviso
Group C
Imolese Calcio
—
Athletic Carpi 2
Group D
Chieti
—
Campobasso
Group F
Gelbison Cilento
—
Gravina
Group H
US Albenga
—
ASD Bra
Group A
Chions
—
Clodiense
Group C
Gavorrano
—
Real Forte Querceta
Group E
Vastogirardi
—
Tivoli Calcio
Group F
Paganese
—
Santa Maria Cilento
Group H
Brusaporto
—
ASD Varesina
Group B
Montebelluna
—
Cjarlins Muzane
Group C
Cenaia 1969
—
Ghivizzano Borgoamozzano
Group E
ASD Trastevere
—
Nocerina
Group G
Acireale
—
Locri
Group I
Clivense
—
Castellanzese
Group B
Certaldo
—
Aglianese
Group D
Tau Calcio Altopascio
—
San Donato
Group E
Romana FC
—
Sarrabus Ollastra
Group G
Licata
—
Castrovillari
Group I
Vado
—
Borgosesia
Group A
Pontisola
—
Villa D'Alme
Group B
Sangiuliano City FC
—
Sant'Angelo
Group D
Sambenedettese
—
Atletico SFF
Group F
Cassino
—
Budoni
Group G
Sant'Agata
—
Ragusa Calcio
Group I
SCD Ligorna
—
Chisola
Group A
Crema
—
Folgore Caratese
Group B
Pistoiese
—
Corticella
Group D
Forsempronese
—
Sora
Group F
Gallipoli
—
Angri
Group H
Alba Calcio
—
Derthona
Group A
Campodarsego
—
Adriese
Group C
Figline
—
Mobilieri Ponsacco
Group E
Avezzano
—
Alma Juventus Fano
Group F
Rotonda
—
Fidelis Andria
Group H
Folgore Caratese
—
Club Milano
Group B
Sammaurese
—
Sangiuliano City FC
Group D
Trestina
—
Sangiovannese
Group E
Team Nuova Florida 2005
—
Romana FC
Group G
USD Akragas
—
Portici
Group I
Borgosesia
—
ASD Calcio Chieri 1955
Group A
Virtus Bergamo Alzanoseriate
—
Associazione Calcio Legnano
Group B
Lentigione
—
Pistoiese
Group D
L'aquila
—
San Nicolo
Group F
Santa Maria Cilento
—
ACD Nardo
Group H
Trapani
—
Sant'Agata
Group I
Fidelis Andria
—
Gelbison Cilento
Group H
Derthona
—
SCD Ligorna
Group A
Este
—
Bassano
Group C
Aglianese
—
Forli
Group D
Atletico Ascoli
—
United Riccione
Group F
Pinerolo
—
Alba Calcio
Group A
Treviso
—
Montecchio Maggiore
Group C
Ghivizzano Borgoamozzano
—
Gavorrano
Group E
Senigallia
—
Sambenedettese
Group F
Casarano
—
Bitonto
Group H
Castellanzese
—
Brusaporto
Group B
Cjarlins Muzane
—
Luparense
Group C
Pianese
—
Tau Calcio Altopascio
Group E
Boreale
—
Cynthialbalonga
Group G
Real Casalnuovo
—
Siracusa Calcio
Group I
Arconatese
—
Clivense
Group B
Sant'Angelo
—
Cavenago Fanfulla
Group D
San Donato
—
Sansepolcro
Group E
Nocerina
—
Ischia
Group G
Locri
—
Lamezia Terme
Group I
ASD Bra
—
Asti
Group A
SS Tritium 1908
—
Franciacorta FC
Group B
Mezzolara
—
Progresso Sambizanga2
Group D
Atletico SFF
—
Vastogirardi
Group F
Flaminia
—
Latte Dolce
Group G
Castrovillari
—
Nuova Gioiese
Group I
Chisola
—
US Fezzanese
Group A
ASD Varesina
—
Piacenza
Group B
Athletic Carpi 2
—
Certaldo
Group D
Campobasso
—
Termoli Calcio
Group F
Martina
—
Gallipoli
Group H
Lavagnese
—
US Albenga
Group A
Portogruaro
—
Mori
Group C
Aquila Montevarchi
—
Grosseto
Group E
Tivoli Calcio
—
Forsempronese
Group F
Citta di Fasano
—
Paganese
Group H
Voghera
—
RG Ticino
Group A
Virtus Bolzano
—
Campodarsego
Group C
Orvietana
—
AS Livorno
Group E
Sarrabus Ollastra
—
Cassino
Group G
Team Altamura
—
FC Matera
Group H
Caravaggio
—
Calvina
Group B
Adriese
—
Atletico Castegnato
Group C
Real Forte Querceta
—
Seravezza
Group E
Ostia Mare
—
Atletico Uri
Group G
Vibonese
—
Licata
Group I
Real Calepina
—
Pontisola
Group B
Ravenna
—
Imolese Calcio
Group D
Sora
—
Avezzano
Group F
Gladiator
—
ASD Trastevere
Group G
Canicatti
—
San Luca
Group I
Villa D'Alme
—
Caldiero Terme
Group B
Corticella
—
AC Prato
Group D
Matese
—
Chieti
Group F
USD Palmese 1914
—
Rotonda
Group H
Igea Virtus
—
Reggina
Group I
Alcione
—
Vado
Group A
ASDC Gozzano
—
Citta di Varese
Group A
Mestre
—
Dolomiti Bellunesi
Group C
Victor San Marino
—
Borgo San Donnino
Group D
Alma Juventus Fano
—
Monterotondo
Group F
Gravina
—
Manfredonia
Group H
P.D.H.A.E.
—
Sanremese
Group A
Clodiense
—
Montebelluna
Group C
Mobilieri Ponsacco
—
Cenaia 1969
Group E
Budoni
—
Anziolavinio
Group G
Angri
—
Barletta
Group H
Poggibonsi
—
Figline
Group E
Cavese
—
San Marzano
Group G
Sancataldese
—
Acireale
Group I
Casatese Rogoredo
—
Crema
Group B
Breno
—
Chions
Group C