Espoo
2:2
KaePa
Group B
PK-37
2:4
JS Hercules
Group C
Viikingit
2:1
JIPPO
Group A
Gnistan
4:3
EPS
Group B
NJS
0:5
FC Reipas
Group A
FC Vaajakoski
5:1
GBK
Group C
RoPS II
1:0
SJK Akatemia
Group C
Klubi-04
0:0
FC Kiffen
Group A
GrIFK Grankulla
3:1
Ilves II
Group B
VPS-j
0:2
VIFK
Group C
Pepo Lappeenranta
4:2
JaePS
Group A
MiKi
0:1
Mikkelin Palloilijat
Group A
Salpa
2:2
FC Jazz
Group B
Pallo-Iirot
3:2
KaaPo
Group B
JBK
6:6
SC KuFu-98
Group C
Tampere United
2:1
Honka Academy
Group B
Vantaa
2:3
Sudet
Group A
OLS
2:1
KajHa
Group C
SJK Akatemia
1:0
VPS-j
Group C
KaaPo
3:1
Tampere United
Group B
Ilves II
1:1
Salpa
Group B
SC KuFu-98
4:3
OLS
Group C
JS Hercules
2:4
FC Vaajakoski
Group C
KajHa
0:0
RoPS II
Group C
FC Reipas
2:2
Pepo Lappeenranta
Group A
JaePS
3:5
Klubi-04
Group A
EPS
4:4
Pallo-Iirot
Group B
JIPPO
0:0
MiKi
Group A
Mikkelin Palloilijat
3:0
Vantaa
Group A
VIFK
3:0
PK-37
Group C
FC Jazz
3:2
Espoo
Group B
FC Kiffen
0:3
Viikingit
Group A
GBK
2:2
JBK
Group C
Sudet
1:7
NJS
Group A
KaePa
0:1
Gnistan
Group B
Honka Academy
1:1
GrIFK Grankulla
Group B
RoPS II
1:0
SC KuFu-98
Group C
MiKi
4:1
FC Kiffen
Group A
Honka Academy
1:3
KaaPo
Group B
GBK
3:1
JS Hercules
Group C
Vantaa
0:0
JIPPO
Group A
OLS
1:5
JBK
Group C
PK-37
2:3
SJK Akatemia
Group C
NJS
1:4
Mikkelin Palloilijat
Group A
Gnistan
5:1
FC Jazz
Group B
VPS-j
0:2
KajHa
Group C
Pallo-Iirot
0:1
KaePa
Group B
Salpa
1:2
GrIFK Grankulla
Group B
JaePS
2:1
FC Reipas
Group A
Viikingit
1:2
Klubi-04
Group A
Espoo
4:1
Ilves II
Group B
Tampere United
1:2
EPS
Group B
FC Vaajakoski
5:0
VIFK
Group C
Pepo Lappeenranta
8:1
Sudet
Group A
GrIFK Grankulla
3:3
KaaPo
Group B
Sudet
0:2
JaePS
Group A
JBK
3:1
JS Hercules
Group C
OLS
3:1
RoPS II
Group C
FC Kiffen
1:1
Vantaa
Group A
JIPPO
1:3
NJS
Group A
VIFK
1:0
GBK
Group C
KaePa
3:1
Tampere United
Group B
Salpa
2:1
Espoo
Group B
SC KuFu-98
2:0
VPS-j
Group C
Ilves II
1:7
Gnistan
Group B
Viikingit
1:0
MiKi
Group A
SJK Akatemia
2:2
FC Vaajakoski
Group C
EPS
1:1
Honka Academy
Group B
FC Jazz
0:2
Pallo-Iirot
Group B
Klubi-04
4:3
FC Reipas
Group A
KajHa
2:3
PK-37
Group C
Mikkelin Palloilijat
3:1
Pepo Lappeenranta
Group A
Ilves II
1:0
Tampere United
Group B
Pepo Lappeenranta
4:2
Vantaa
Group A
VIFK
4:2
JS Hercules
Group C
RoPS II
3:2
JBK
Group C
Tampere United
3:4
FC Jazz
Group B
JS Hercules
1:1
VIFK
Group C
VPS-j
1:2
OLS
Group C
PK-37
1:2
SC KuFu-98
Group C
Gnistan
2:1
Salpa
Group B
Espoo
5:1
GrIFK Grankulla
Group B
FC Reipas
4:1
Sudet
Group A
Pallo-Iirot
2:1
Ilves II
Group B
NJS
0:0
FC Kiffen
Group A
FC Vaajakoski
5:3
KajHa
Group C
Vantaa
3:2
Viikingit
Group A
JaePS
2:2
Mikkelin Palloilijat
Group A
KaaPo
1:1
EPS
Group B
Honka Academy
4:1
KaePa
Group B
MiKi
2:2
Klubi-04
Group A
Pepo Lappeenranta
1:3
JIPPO
Group A
GBK
0:1
SJK Akatemia
Group C
RoPS II
7:1
VPS-j
Group C
JBK
1:0
VIFK
Group C
OLS
4:2
PK-37
Group C
MiKi
4:1
Vantaa
Group A
KajHa
2:2
GBK
Group C
Klubi-04
5:0
Sudet
Group A
GrIFK Grankulla
2:1
EPS
Group B
KaePa
1:2
KaaPo
Group B
SC KuFu-98
2:3
FC Vaajakoski
Group C
Mikkelin Palloilijat
3:0
FC Reipas
Group A
Viikingit
0:2
NJS
Group A
SJK Akatemia
3:2
JS Hercules
Group C
JIPPO
0:0
JaePS
Group A
FC Jazz
2:4
Honka Academy
Group B
Salpa
2:0
Pallo-Iirot
Group B
FC Kiffen
1:0
Pepo Lappeenranta
Group A
Espoo
1:1
Gnistan
Group B
PK-37
3:5
RoPS II
Group C
Pepo Lappeenranta
4:0
Viikingit
Group A
VPS-j
0:5
JBK
Group C
Honka Academy
1:2
Ilves II
Group B
JS Hercules
0:1
KajHa
Group C
FC Vaajakoski
5:3
OLS
Group C
FC Reipas
0:1
JIPPO
Group A
JaePS
3:1
FC Kiffen
Group A
Tampere United
0:2
Salpa
Group B
Sudet
0:1
Mikkelin Palloilijat
Group A
Pallo-Iirot
1:2
Espoo
Group B
Vantaa
2:2
Klubi-04
Group A
EPS
1:0
KaePa
Group B
NJS
6:2
MiKi
Group A
GBK
1:1
SC KuFu-98
Group C
KaaPo
6:0
FC Jazz
Group B
VIFK
0:4
SJK Akatemia
Group C
Gnistan
1:1
GrIFK Grankulla
Group B
FC Kiffen
1:1
FC Reipas
Group A
SC KuFu-98
6:0
JS Hercules
Group C
Klubi-04
0:4
Mikkelin Palloilijat
Group A
JBK
2:1
SJK Akatemia
Group C
OLS
1:1
GBK
Group C
GrIFK Grankulla
2:0
KaePa
Group B
FC Jazz
2:1
EPS
Group B
VPS-j
1:0
PK-37
Group C
Ilves II
3:2
KaaPo
Group B
KajHa
2:0
VIFK
Group C
Viikingit
1:1
JaePS
Group A
Espoo
6:0
Tampere United
Group B
JIPPO
4:1
Sudet
Group A
RoPS II
2:2
FC Vaajakoski
Group C
Gnistan
3:1
Pallo-Iirot
Group B
Vantaa
2:1
NJS
Group A
Salpa
2:3
Honka Academy
Group B
MiKi
1:1
Pepo Lappeenranta
Group A
VIFK
4:2
SC KuFu-98
Group C
Mikkelin Palloilijat
0:0
JIPPO
Group A
Pallo-Iirot
0:0
GrIFK Grankulla
Group B
NJS
3:1
Klubi-04
Group A
GBK
0:0
RoPS II
Group C
Tampere United
0:3
Gnistan
Group B
FC Reipas
1:0
Viikingit
Group A
PK-37
1:1
JBK
Group C
KaePa
0:1
FC Jazz
Group B
JaePS
2:0
MiKi
Group A
JS Hercules
2:1
OLS
Group C
EPS
1:5
Ilves II
Group B
FC Vaajakoski
2:1
VPS-j
Group C
Sudet
1:4
FC Kiffen
Group A
KaaPo
2:1
Salpa
Group B
SJK Akatemia
6:0
KajHa
Group C
Honka Academy
2:1
Espoo
Group B
FC Kiffen
1:3
Mikkelin Palloilijat
Group A
Ilves II
4:0
KaePa
Group B
GrIFK Grankulla
2:1
FC Jazz
Group B
MiKi
0:3
FC Reipas
Group A
VPS-j
0:8
GBK
Group C
Klubi-04
1:1
JIPPO
Group A
SC KuFu-98
1:1
SJK Akatemia
Group C
PK-37
0:2
FC Vaajakoski
Group C
Vantaa
0:1
JaePS
Group A
Espoo
2:1
KaaPo
Group B
Viikingit
3:1
Sudet
Group A
OLS
0:0
VIFK
Group C
Salpa
2:2
EPS
Group B
RoPS II
5:1
JS Hercules
Group C
NJS
0:2
Pepo Lappeenranta
Group A
FC Jazz
1:4
Ilves II
Group B
Gnistan
1:1
Honka Academy
Group B
Pallo-Iirot
3:0
Tampere United
Group B
JBK
1:2
KajHa
Group C
Tampere United
1:1
GrIFK Grankulla
Group B
JS Hercules
5:1
VPS-j
Group C
FC Vaajakoski
0:3
JBK
Group C
Honka Academy
1:1
Pallo-Iirot
Group B
KajHa
1:4
SC KuFu-98
Group C
KaaPo
0:1
Gnistan
Group B
EPS
0:0
Espoo
Group B
SJK Akatemia
0:0
OLS
Group C
KaePa
3:1
Salpa
Group B
VIFK
0:0
RoPS II
Group C
GBK
1:1
PK-37
Group C
FC Jazz
2:2
Salpa
Group B
Honka Academy
2:1
Tampere United
Group B
KaePa
2:1
Espoo
Group B
JaePS
5:0
NJS
Group A
EPS
0:1
Gnistan
Group B
FC Reipas
1:0
Vantaa
Group A
Ilves II
3:1
GrIFK Grankulla
Group B
Sudet
0:4
MiKi
Group A
Mikkelin Palloilijat
1:1
Viikingit
Group A
Pepo Lappeenranta
4:0
Klubi-04
Group A
KaaPo
1:0
Pallo-Iirot
Group B
JIPPO
3:0
FC Kiffen
Group A
Sudet
4:1
Vantaa
Group A
GBK
2:0
FC Vaajakoski
Group C
SC KuFu-98
4:1
JBK
Group C
JS Hercules
3:0
PK-37
Group C
JIPPO
1:1
Viikingit
Group A
SJK Akatemia
5:1
RoPS II
Group C
JaePS
2:1
Pepo Lappeenranta
Group A
FC Reipas
1:1
NJS
Group A
FC Kiffen
1:3
Klubi-04
Group A
VIFK
2:1
VPS-j
Group C
Mikkelin Palloilijat
1:0
MiKi
Group A
KajHa
1:2
OLS
Group C
Klubi-04
2:2
JaePS
Group A
JBK
3:2
GBK
Group C
OLS
2:1
SC KuFu-98
Group C
RoPS II
5:1
KajHa
Group C
VPS-j
0:2
SJK Akatemia
Group C
Salpa
4:0
Ilves II
Group B
Pepo Lappeenranta
1:1
FC Reipas
Group A
Tampere United
1:0
KaaPo
Group B
PK-37
2:1
VIFK
Group C
NJS
2:0
Sudet
Group A
Espoo
1:4
FC Jazz
Group B
Gnistan
3:3
KaePa
Group B
Viikingit
2:2
FC Kiffen
Group A
Pallo-Iirot
1:1
EPS
Group B
FC Vaajakoski
1:2
JS Hercules
Group C
GrIFK Grankulla
1:1
Honka Academy
Group B
MiKi
3:4
JIPPO
Group A
JS Hercules
1:1
JBK
Group C
VPS-j
0:3
SC KuFu-98
Group C
JaePS
6:1
Sudet
Group A
FC Reipas
1:1
Klubi-04
Group A
RoPS II
6:3
OLS
Group C
Espoo
0:2
Salpa
Group B
Pepo Lappeenranta
0:4
Mikkelin Palloilijat
Group A
FC Vaajakoski
0:2
SJK Akatemia
Group C
Gnistan
2:1
Ilves II
Group B
GBK
2:2
VIFK
Group C
Vantaa
1:0
FC Kiffen
Group A
PK-37
1:1
KajHa
Group C
NJS
1:1
JIPPO
Group A
SJK Akatemia
3:0
VIFK
Group C
MiKi
1:2
Viikingit
Group A
Honka Academy
2:2
EPS
Group B
Tampere United
0:0
KaePa
Group B
Salpa
2:3
Gnistan
Group B
Sudet
0:0
Klubi-04
Group A
KaaPo
4:0
GrIFK Grankulla
Group B
Pallo-Iirot
2:2
FC Jazz
Group B
Vantaa
0:1
Mikkelin Palloilijat
Group A
SC KuFu-98
3:2
PK-37
Group C
JIPPO
2:1
Pepo Lappeenranta
Group A
KaePa
1:2
Honka Academy
Group B
GrIFK Grankulla
1:4
Espoo
Group B
SJK Akatemia
2:1
GBK
Group C
Mikkelin Palloilijat
2:2
JaePS
Group A
EPS
0:2
KaaPo
Group B
Viikingit
4:0
Vantaa
Group A
FC Jazz
4:1
Tampere United
Group B
OLS
3:0
VPS-j
Group C
FC Kiffen
0:2
NJS
Group A
Ilves II
8:0
Pallo-Iirot
Group B
JBK
0:2
RoPS II
Group C
KajHa
1:2
FC Vaajakoski
Group C
Sudet
1:5
FC Reipas
Group A
Klubi-04
1:1
MiKi
Group A
EPS
2:1
GrIFK Grankulla
Group B
VIFK
0:4
JBK
Group C
Vantaa
2:2
MiKi
Group A
Gnistan
3:2
Espoo
Group B
GBK
3:1
KajHa
Group C
Pepo Lappeenranta
0:1
FC Kiffen
Group A
JaePS
0:0
JIPPO
Group A
Pallo-Iirot
2:0
Salpa
Group B
PK-37
0:2
OLS
Group C
NJS
0:1
Viikingit
Group A
FC Reipas
1:3
Mikkelin Palloilijat
Group A
KaaPo
4:0
KaePa
Group B
VPS-j
0:5
RoPS II
Group C
FC Vaajakoski
1:2
SC KuFu-98
Group C
Tampere United
0:2
Ilves II
Group B
FC Kiffen
2:1
JaePS
Group A
Mikkelin Palloilijat
1:1
Sudet
Group A
SC KuFu-98
2:1
GBK
Group C
GrIFK Grankulla
1:3
Gnistan
Group B
JBK
2:1
VPS-j
Group C
KajHa
1:1
JS Hercules
Group C
Viikingit
1:0
Pepo Lappeenranta
Group A
KaePa
1:0
EPS
Group B
RoPS II
1:1
PK-37
Group C
MiKi
1:0
NJS
Group A
Espoo
1:2
Pallo-Iirot
Group B
JIPPO
2:0
FC Reipas
Group A
FC Jazz
2:0
KaaPo
Group B
Salpa
5:1
Tampere United
Group B
OLS
1:2
FC Vaajakoski
Group C