Olympique Marseille
0:3
Atletico Madrid
Final
Red Bull Salzburg
2:1
Olympique Marseille
Semifinals
Atletico Madrid
1:0
Arsenal
Semifinals
Arsenal
1:1
Atletico Madrid
Semifinals
Olympique Marseille
2:0
Red Bull Salzburg
Semifinals
Sporting Lissabon
1:0
Atletico Madrid
Quarterfinals
CSCA Moscow
2:2
Arsenal
Quarterfinals
Olympique Marseille
5:2
RB Leipzig
Quarterfinals
Red Bull Salzburg
4:1
Lazio
Quarterfinals
RB Leipzig
1:0
Olympique Marseille
Quarterfinals
Lazio
4:2
Red Bull Salzburg
Quarterfinals
Atletico Madrid
2:0
Sporting Lissabon
Quarterfinals
Arsenal
4:1
CSCA Moscow
Quarterfinals
Arsenal
3:1
AC Milan
Round of 16
Red Bull Salzburg
0:0
Borussia Dortmund
Round of 16
Olympique Lyonnais
2:3
CSCA Moscow
Round of 16
Athletic Bilbao
1:2
Olympique Marseille
Round of 16
Zenit
1:1
RB Leipzig
Round of 16
Dynamo Kiev
0:2
Lazio
Round of 16
FC Viktoria Plzen
2:1
Sporting Lissabon
Round of 16
Lokomotiv Moscow
1:5
Atletico Madrid
Round of 16
RB Leipzig
2:1
Zenit
Round of 16
Lazio
2:2
Dynamo Kiev
Round of 16
Sporting Lissabon
2:0
FC Viktoria Plzen
Round of 16
Olympique Marseille
3:1
Athletic Bilbao
Round of 16
Atletico Madrid
3:0
Lokomotiv Moscow
Round of 16
AC Milan
0:2
Arsenal
Round of 16
Borussia Dortmund
1:2
Red Bull Salzburg
Round of 16
CSCA Moscow
0:1
Olympique Lyonnais
Round of 16
Red Bull Salzburg
2:1
Real Sociedad
Round Of 32
Braga
1:0
Olympique Marseille
Round Of 32
Athletic Bilbao
1:2
Spartak Moscow
Round Of 32
Arsenal
1:2
Oestersunds FK
Round Of 32
Atalanta
1:1
Borussia Dortmund
Round Of 32
AC Milan
1:0
Ludogorets
Round Of 32
Villareal
0:1
Olympique Lyonnais
Round Of 32
Sporting Lissabon
3:3
FC Astana
Round Of 32
Atletico Madrid
1:0
FC Copenhagen
Round Of 32
RB Leipzig
0:2
Napoli
Round Of 32
Lazio
5:1
FC FCSB
Round Of 32
Zenit
3:0
Celtic
Round Of 32
FC Viktoria Plzen
2:0
Partizan Belgrade
Round Of 32
Dynamo Kiev
0:0
AEK
Round Of 32
Lokomotiv Moscow
1:0
Nice
Round Of 32
CSCA Moscow
1:0
Red Star Belgrade
Round Of 32
Celtic
1:0
Zenit
Round Of 32
Partizan Belgrade
1:1
FC Viktoria Plzen
Round Of 32
AEK
1:1
Dynamo Kiev
Round Of 32
Olympique Lyonnais
3:1
Villareal
Round Of 32
FC Copenhagen
1:4
Atletico Madrid
Round Of 32
Napoli
1:3
RB Leipzig
Round Of 32
FC FCSB
1:0
Lazio
Round Of 32
Spartak Moscow
1:3
Athletic Bilbao
Round Of 32
Oestersunds FK
0:3
Arsenal
Round Of 32
Nice
2:3
Lokomotiv Moscow
Round Of 32
Ludogorets
0:3
AC Milan
Round Of 32
Borussia Dortmund
3:2
Atalanta
Round Of 32
Real Sociedad
2:2
Red Bull Salzburg
Round Of 32
Olympique Marseille
3:0
Braga
Round Of 32
FC Astana
1:3
Sporting Lissabon
Round Of 32
Red Star Belgrade
0:0
CSCA Moscow
Round Of 32
FC FCSB
1:2
Lugano
Group G
Vitoria Guimaraes
1:1
Konyaspor
Group I
Hertha Berlin
1:1
Oestersunds FK
Group J
Vardar
1:1
Rosenborg
Group L
Hapoel Beer Sheva
0:2
FC Viktoria Plzen
Group G
Red Star Belgrade
1:0
Koln
Group H
Zorya
0:2
Athletic Bilbao
Group J
Vitesse
1:0
Nice
Group K
Arsenal
6:0
Bate Borisov
Group H
Olympique Marseille
0:0
Red Bull Salzburg
Group I
Zulte Waregem
3:2
Lazio
Group K
Real Sociedad
1:3
Zenit
Group L
FC Fastav Zlin
0:2
Lokomotiv Moscow
Group F
Villareal
0:1
Maccabi Tel Aviv
Group A
Young Boys
2:1
Skenderbeu
Group B
Austria Wien
0:0
AEK
Group D
Apollon Limassol
0:3
Everton
Group E
Dynamo Kiev
4:1
Partizan Belgrade
Group B
Istanbul Basaksehir
2:1
Braga
Group C
Atalanta
1:0
Olympique Lyonnais
Group E
FC Copenhagen
2:0
Sheriff Tiraspol
Group F
Slavia Prague
0:1
FC Astana
Group A
Hoffenheim
1:1
Ludogorets
Group C
Rijeka
2:0
AC Milan
Group D
Skenderbeu
3:2
Dynamo Kiev
Group B
Ludogorets
1:2
Istanbul Basaksehir
Group C
Everton
1:5
Atalanta
Group E
Maccabi Tel Aviv
0:2
Slavia Prague
Group A
Braga
3:1
Hoffenheim
Group C
AEK
2:2
Rijeka
Group D
Sheriff Tiraspol
1:0
FC Fastav Zlin
Group F
Partizan Belgrade
2:1
Young Boys
Group B
AC Milan
5:1
Austria Wien
Group D
Olympique Lyonnais
4:0
Apollon Limassol
Group E
Lugano
1:0
Hapoel Beer Sheva
Group G
Koln
1:0
Arsenal
Group H
Oestersunds FK
2:0
Zorya
Group J
Lazio
1:1
Vitesse
Group K
Lokomotiv Moscow
2:1
FC Copenhagen
Group F
Bate Borisov
0:0
Red Star Belgrade
Group H
Red Bull Salzburg
3:0
Vitoria Guimaraes
Group I
Nice
3:1
Zulte Waregem
Group K
Rosenborg
0:1
Real Sociedad
Group L
FC Viktoria Plzen
2:0
FC FCSB
Group G
Konyaspor
1:1
Olympique Marseille
Group I
Athletic Bilbao
3:2
Hertha Berlin
Group J
Zenit
2:1
Vardar
Group L
FC Astana
2:3
Villareal
Group A
Arsenal
0:0
Red Star Belgrade
Group H
Red Bull Salzburg
0:0
Konyaspor
Group I
Lazio
1:0
Nice
Group K
Real Sociedad
3:0
Vardar
Group L
FC Viktoria Plzen
4:1
Lugano
Group G
Vitoria Guimaraes
1:0
Olympique Marseille
Group I
Hertha Berlin
2:0
Zorya
Group J
Rosenborg
1:1
Zenit
Group L
FC FCSB
1:1
Hapoel Beer Sheva
Group G
Koln
5:2
Bate Borisov
Group H
Athletic Bilbao
1:0
Oestersunds FK
Group J
Vitesse
0:2
Zulte Waregem
Group K
Olympique Lyonnais
3:0
Everton
Group E
FC Copenhagen
3:0
FC Fastav Zlin
Group F
Slavia Prague
0:2
Villareal
Group A
Ludogorets
1:1
Braga
Group C
Rijeka
1:4
Austria Wien
Group D
Lokomotiv Moscow
1:2
Sheriff Tiraspol
Group F
Maccabi Tel Aviv
0:1
FC Astana
Group A
Young Boys
0:1
Dynamo Kiev
Group B
AEK
0:0
AC Milan
Group D
Apollon Limassol
1:1
Atalanta
Group E
Partizan Belgrade
2:0
Skenderbeu
Group B
Istanbul Basaksehir
1:1
Hoffenheim
Group C
Braga
0:2
Ludogorets
Group C
Austria Wien
1:3
Rijeka
Group D
Sheriff Tiraspol
1:1
Lokomotiv Moscow
Group F
Dynamo Kiev
2:2
Young Boys
Group B
AC Milan
0:0
AEK
Group D
Atalanta
3:1
Apollon Limassol
Group E
Skenderbeu
0:0
Partizan Belgrade
Group B
Hoffenheim
3:1
Istanbul Basaksehir
Group C
Everton
1:2
Olympique Lyonnais
Group E
FC Fastav Zlin
1:1
FC Copenhagen
Group F
Villareal
2:2
Slavia Prague
Group A
Lugano
3:2
FC Viktoria Plzen
Group G
Red Star Belgrade
0:1
Arsenal
Group H
Oestersunds FK
2:2
Athletic Bilbao
Group J
Zulte Waregem
1:1
Vitesse
Group K
Bate Borisov
1:0
Koln
Group H
Olympique Marseille
2:1
Vitoria Guimaraes
Group I
Nice
1:3
Lazio
Group K
Vardar
0:6
Real Sociedad
Group L
Hapoel Beer Sheva
1:2
FC FCSB
Group G
Konyaspor
0:2
Red Bull Salzburg
Group I
Zorya
2:1
Hertha Berlin
Group J
Zenit
3:1
Rosenborg
Group L
FC Astana
4:0
Maccabi Tel Aviv
Group A
Lokomotiv Moscow
3:0
FC Fastav Zlin
Group F
Maccabi Tel Aviv
0:0
Villareal
Group A
Ludogorets
2:1
Hoffenheim
Group C
AC Milan
3:2
Rijeka
Group D
Sheriff Tiraspol
0:0
FC Copenhagen
Group F
Skenderbeu
1:1
Young Boys
Group B
AEK
2:2
Austria Wien
Group D
Everton
2:2
Apollon Limassol
Group E
Partizan Belgrade
2:3
Dynamo Kiev
Group B
Braga
2:1
Istanbul Basaksehir
Group C
Olympique Lyonnais
1:1
Atalanta
Group E
Bate Borisov
2:4
Arsenal
Group H
Red Bull Salzburg
1:0
Olympique Marseille
Group I
Lazio
2:0
Zulte Waregem
Group K
Zenit
3:1
Real Sociedad
Group L
FC Viktoria Plzen
3:1
Hapoel Beer Sheva
Group G
Konyaspor
2:1
Vitoria Guimaraes
Group I
Oestersunds FK
1:0
Hertha Berlin
Group J
Rosenborg
3:1
Vardar
Group L
Lugano
1:2
FC FCSB
Group G
Koln
0:1
Red Star Belgrade
Group H
Athletic Bilbao
0:1
Zorya
Group J
Nice
3:0
Vitesse
Group K
FC Astana
1:1
Slavia Prague
Group A
Arsenal
3:1
Koln
Group H
Zulte Waregem
1:5
Nice
Group K
Real Sociedad
4:0
Rosenborg
Group L
FC FCSB
3:0
FC Viktoria Plzen
Group G
Olympique Marseille
1:0
Konyaspor
Group I
Hertha Berlin
0:0
Athletic Bilbao
Group J
Vardar
0:5
Zenit
Group L
Hapoel Beer Sheva
2:1
Lugano
Group G
Zorya
0:2
Oestersunds FK
Group J
Vitesse
2:3
Lazio
Group K
Red Star Belgrade
1:1
Bate Borisov
Group H
Vitoria Guimaraes
1:1
Red Bull Salzburg
Group I
Rijeka
1:2
AEK
Group D
FC Fastav Zlin
0:0
Sheriff Tiraspol
Group F
Villareal
3:1
FC Astana
Group A
Young Boys
1:1
Partizan Belgrade
Group B
Austria Wien
1:5
AC Milan
Group D
Apollon Limassol
1:1
Olympique Lyonnais
Group E
Dynamo Kiev
3:1
Skenderbeu
Group B
Istanbul Basaksehir
0:0
Ludogorets
Group C
Atalanta
3:0
Everton
Group E
FC Copenhagen
0:0
Lokomotiv Moscow
Group F
Slavia Prague
1:0
Maccabi Tel Aviv
Group A
Hoffenheim
1:2
Braga
Group C
Austria Wien
0:1
Osijek
Play Off Round
Red Star Belgrade
2:1
Krasnodar
Play Off Round
Hajduk Split
1:1
Everton
Play Off Round
Shkendija
0:1
AC Milan
Play Off Round
Athletic Bilbao
1:0
Panathinaikos
Play Off Round
Rosenborg
3:2
Ajax
Play Off Round
Olympique Marseille
3:0
Domzale
Play Off Round
Braga
3:2
Hafnarfjordur
Play Off Round
AEK
3:0
Brugge
Play Off Round
MOL Fehervar
0:4
Partizan Belgrade
Play Off Round
Skenderbeu
0:0
Dinamo Zagreb
Play Off Round
Midtjylland
1:1
Apollon Limassol
Play Off Round
Fenerbahce
1:2
Vardar
Play Off Round
Suduva
0:0
Ludogorets
Play Off Round
Aleksandriya
1:2
Bate Borisov
Play Off Round
Maccabi Tel Aviv
2:2
Altach
Play Off Round
Zenit
2:0
Utrecht
Play Off Round
Red Bull Salzburg
4:0
Farul Constanta
Play Off Round
Sheriff Tiraspol
0:0
Legia Warsaw
Play Off Round
Oestersunds FK
2:0
PAOK
Play Off Round
Dynamo Kiev
3:1
Maritimo
Play Off Round
AEK Larnaca
0:0
FC Viktoria Plzen
Play Off Round
Maritimo
0:0
Dynamo Kiev
Play Off Round
Everton
2:0
Hajduk Split
Play Off Round
Partizan Belgrade
0:0
MOL Fehervar
Play Off Round
Domzale
1:1
Olympique Marseille
Play Off Round
Farul Constanta
1:3
Red Bull Salzburg
Play Off Round
Legia Warsaw
1:1
Sheriff Tiraspol
Play Off Round
Brugge
0:0
AEK
Play Off Round
Osijek
1:2
Austria Wien
Play Off Round
Ajax
0:1
Rosenborg
Play Off Round
AC Milan
6:0
Shkendija
Play Off Round
Ludogorets
2:0
Suduva
Play Off Round
Altach
0:1
Maccabi Tel Aviv
Play Off Round
Panathinaikos
2:3
Athletic Bilbao
Play Off Round
FC Viktoria Plzen
3:1
AEK Larnaca
Play Off Round
Vardar
2:0
Fenerbahce
Play Off Round
PAOK
3:1
Oestersunds FK
Play Off Round
Hafnarfjordur
1:2
Braga
Play Off Round
Bate Borisov
1:1
Aleksandriya
Play Off Round
Apollon Limassol
3:2
Midtjylland
Play Off Round
Dinamo Zagreb
1:1
Skenderbeu
Play Off Round
Krasnodar
3:2
Red Star Belgrade
Play Off Round
Utrecht
1:0
Zenit
Play Off Round
Braga
2:1
AIK
Qualifying Round 3
Domzale
2:0
Freiburg
Qualifying Round 3
Panionios
0:1
Maccabi Tel Aviv
Qualifying Round 3
Osijek
1:0
PSV
Qualifying Round 3
Ruzomberok
0:1
Everton
Qualifying Round 3
AC Milan
2:0
Universitatea Craiova
Qualifying Round 3
Athletic Bilbao
3:0
Dinamo Bucuresti
Qualifying Round 3
Oostende
0:0
Olympique Marseille
Qualifying Round 3
Altach
3:1
Gent
Qualifying Round 3
Midtjylland
2:1
Arka Gdynia
Qualifying Round 3
Hajduk Split
2:0
Brondby
Qualifying Round 3
Lech Poznan
2:2
Utrecht
Qualifying Round 3
Maritimo
2:0
Botev Plovdiv
Qualifying Round 3
PAOK
2:0
Olimpik Donetsk
Qualifying Round 3
Skenderbeu
2:1
Mlada Boleslav
Qualifying Round 3
Lyngby
1:3
Krasnodar
Qualifying Round 3
Fenerbahce
1:1
Sturm Graz II
Qualifying Round 3
Fola
1:2
Oestersunds FK
Qualifying Round 3
Zenit
0:1
Bnei Yehuda Tel Aviv
Qualifying Round 3
Qabala
1:2
Panathinaikos
Qualifying Round 3
Apollon Limassol
2:0
Aberdeen
Qualifying Round 3
MOL Fehervar
1:0
FC Girondins Bordeaux
Qualifying Round 3
Aleksandriya
1:0
AFC Astra Giurgiu
Qualifying Round 3
Sparta Prague
0:1
Red Star Belgrade
Qualifying Round 3
Odd
0:0
Dinamo Zagreb
Qualifying Round 3
Shkendija
3:0
Trakai
Qualifying Round 3
Dinamo Minsk
1:1
AEK Larnaca
Qualifying Round 3
AEL Limassol
1:2
Austria Wien
Qualifying Round 3
Sion
1:1
Suduva
Qualifying Round 3
Freiburg
1:0
Domzale
Qualifying Round 3
Everton
1:0
Ruzomberok
Qualifying Round 3
Austria Wien
0:0
AEL Limassol
Qualifying Round 3
Olympique Marseille
4:2
Oostende
Qualifying Round 3
Aberdeen
2:1
Apollon Limassol
Qualifying Round 3
Dinamo Zagreb
2:1
Odd
Qualifying Round 3
FC Girondins Bordeaux
2:1
MOL Fehervar
Qualifying Round 3
Red Star Belgrade
2:0
Sparta Prague
Qualifying Round 3
Gent
1:1
Altach
Qualifying Round 3
Panathinaikos
1:0
Qabala
Qualifying Round 3
Universitatea Craiova
0:1
AC Milan
Qualifying Round 3
Arka Gdynia
3:2
Midtjylland
Qualifying Round 3
Brondby
0:0
Hajduk Split
Qualifying Round 3
AFC Astra Giurgiu
0:0
Aleksandriya
Qualifying Round 3
Dinamo Bucuresti
1:1
Athletic Bilbao
Qualifying Round 3
Botev Plovdiv
0:0
Maritimo
Qualifying Round 3
Bnei Yehuda Tel Aviv
0:2
Zenit
Qualifying Round 3
Suduva
3:0
Sion
Qualifying Round 3
Krasnodar
2:1
Lyngby
Qualifying Round 3
Oestersunds FK
1:0
Fola
Qualifying Round 3
AIK
1:1
Braga
Qualifying Round 3
Utrecht
0:0
Lech Poznan
Qualifying Round 3
AEK Larnaca
2:0
Dinamo Minsk
Qualifying Round 3
PSV
0:1
Osijek
Qualifying Round 3
Sturm Graz II
1:2
Fenerbahce
Qualifying Round 3
Maccabi Tel Aviv
1:0
Panionios
Qualifying Round 3
Olimpik Donetsk
1:1
PAOK
Qualifying Round 3
Trakai
2:1
Shkendija
Qualifying Round 3
Mlada Boleslav
2:1
Skenderbeu
Qualifying Round 3
KR Reykjavik
0:2
Maccabi Tel Aviv
Qualifying Round 2
MOL Fehervar
1:1
Nomme Kalju
Qualifying Round 2
Gorica
2:3
Panionios
Qualifying Round 2
Siroki Brijeg
0:2
Aberdeen
Qualifying Round 2
Mladost Podgorica
0:3
Sturm Graz II
Qualifying Round 2
Jagiellonia
0:2
Qabala
Qualifying Round 2
Red Star Belgrade
2:0
Irtish Pavlodar
Qualifying Round 2
Lech Poznan
2:0
Haugesund
Qualifying Round 2
AEL Limassol
2:1
Progres Niedercorn
Qualifying Round 2
Skenderbeu
2:0
Kairat Almaty
Qualifying Round 2
Domzale
3:2
Valur
Qualifying Round 2
FC Luzern
2:1
Osijek
Qualifying Round 2
Botev Plovdiv
4:0
Beitar Jerusalem
Qualifying Round 2
Galatasaray
1:1
Oestersunds FK
Qualifying Round 2
Fola
4:1
Shamakhi FK
Qualifying Round 2
Utrecht
3:1
Valletta
Qualifying Round 2
AEK Larnaca
1:0
Cork City
Qualifying Round 2
Zira
0:0
AFC Astra Giurgiu
Qualifying Round 2
Midtjylland
3:1
Ferencvaros
Qualifying Round 2
Bnei Yehuda Tel Aviv
2:0
Trencin
Qualifying Round 2
AIK
2:0
Zeljeznicar
Qualifying Round 2
Brann
0:2
Ruzomberok
Qualifying Round 2
Odd
1:0
Vaduz
Qualifying Round 2
FC Bălți
1:2
Apollon Limassol
Qualifying Round 2
Levski Sofia
1:2
Hajduk Split
Qualifying Round 2
Dinamo Brest
0:3
Altach
Qualifying Round 2
Suduva
0:1
FK Liepaja
Qualifying Round 2
VPS
2:1
Brondby
Qualifying Round 2
HJK Helsinki
1:1
Shkendija
Qualifying Round 2
Trakai
2:1
IFK Norrkoeping
Qualifying Round 2
Mlada Boleslav
2:0
Shamrock Rovers
Qualifying Round 2
Dinamo Minsk
3:0
Rabotnicki
Qualifying Round 2
Lyngby
2:1
Slovan Bratislava
Qualifying Round 2
Valur
1:2
Domzale
Qualifying Round 2
Shamrock Rovers
2:3
Mlada Boleslav
Qualifying Round 2
Ferencvaros
2:4
Midtjylland
Qualifying Round 2
Panionios
2:0
Gorica
Qualifying Round 2
Zeljeznicar
0:0
AIK
Qualifying Round 2
Osijek
2:0
FC Luzern
Qualifying Round 2
Aberdeen
1:1
Siroki Brijeg
Qualifying Round 2
Cork City
0:1
AEK Larnaca
Qualifying Round 2
Trencin
1:1
Bnei Yehuda Tel Aviv
Qualifying Round 2
Hajduk Split
1:0
Levski Sofia
Qualifying Round 2
Sturm Graz II
0:1
Mladost Podgorica
Qualifying Round 2
Slovan Bratislava
0:1
Lyngby
Qualifying Round 2
IFK Norrkoeping
2:1
Trakai
Qualifying Round 2
Beitar Jerusalem
1:1
Botev Plovdiv
Qualifying Round 2
Progres Niedercorn
0:1
AEL Limassol
Qualifying Round 2
Valletta
0:0
Utrecht
Qualifying Round 2
AFC Astra Giurgiu
3:1
Zira
Qualifying Round 2
Vaduz
0:1
Odd
Qualifying Round 2
Apollon Limassol
3:0
FC Bălți
Qualifying Round 2
Qabala
1:1
Jagiellonia
Qualifying Round 2
Haugesund
3:2
Lech Poznan
Qualifying Round 2
Oestersunds FK
2:0
Galatasaray
Qualifying Round 2
FK Liepaja
0:2
Suduva
Qualifying Round 2
Altach
1:1
Dinamo Brest
Qualifying Round 2
Brondby
2:0
VPS
Qualifying Round 2
Nomme Kalju
0:3
MOL Fehervar
Qualifying Round 2
Shkendija
3:1
HJK Helsinki
Qualifying Round 2
Rabotnicki
1:1
Dinamo Minsk
Qualifying Round 2
Ruzomberok
0:1
Brann
Qualifying Round 2
Maccabi Tel Aviv
3:1
KR Reykjavik
Qualifying Round 2
Kairat Almaty
1:1
Skenderbeu
Qualifying Round 2
Irtish Pavlodar
1:1
Red Star Belgrade
Qualifying Round 2
Shamakhi FK
1:0
Fola
Qualifying Round 2
Valur
1:0
Ventspils
Qualifying Round 1
Lincoln Red Imps
1:1
AEK Larnaca
Qualifying Round 1
Shamrock Rovers
1:0
Stjarnan
Qualifying Round 1
Cork City
4:2
FCI Levadia
Qualifying Round 1
Derry City
1:4
Midtjylland
Qualifying Round 1
Ballymena United
0:2
Odd
Qualifying Round 1
Coleraine
0:0
Haugesund
Qualifying Round 1
Osijek
4:0
UE Santa Coloma
Qualifying Round 1
Jagiellonia
4:0
Dinamo Batumi
Qualifying Round 1
Floriana
3:3
Red Star Belgrade
Qualifying Round 1
Zeta
2:2
Zeljeznicar
Qualifying Round 1
Gorica
2:2
Shirak
Qualifying Round 1
Sant Julia
0:5
Skenderbeu
Qualifying Round 1
Vasas Budapest
0:3
Beitar Jerusalem
Qualifying Round 1
Folgore
0:1
Valletta
Qualifying Round 1
Sutjeska Niksic
0:0
Levski Sofia
Qualifying Round 1
Altach
1:1
Chikhura
Qualifying Round 1
Olimpija Ljubljana
0:1
VPS
Qualifying Round 1
FC Prishtina
0:1
IFK Norrkoeping
Qualifying Round 1
FK Sarajevo
2:1
FC Bălți
Qualifying Round 1
B36
1:2
Nomme Kalju
Qualifying Round 1
NSI Runavik
0:2
Dinamo Minsk
Qualifying Round 1
Bangor City
0:3
Lyngby
Qualifying Round 1
AIK
5:0
KI Klaksvik
Qualifying Round 1
Slovan Bratislava
5:0
Pyunik
Qualifying Round 1
Dunav Ruse
0:2
Irtish Pavlodar
Qualifying Round 1
Shamakhi FK
2:0
Mladost Lucani
Qualifying Round 1
Botev Plovdiv
1:0
Partizani
Qualifying Round 1
Vaduz
3:0
Bala Town
Qualifying Round 1
Ruzomberok
2:0
Vojvodina
Qualifying Round 1
Torpedo Kutaisi
0:3
Trencin
Qualifying Round 1
Differdange
1:2
Zira
Qualifying Round 1
FK Liepaja
2:0
Crusaders
Qualifying Round 1
SJK
0:2
KR Reykjavik
Qualifying Round 1
Trakai
1:0
St. Johnstone
Qualifying Round 1
Gandzasar
0:3
Mladost Podgorica
Qualifying Round 1
Flora Tallinn
2:3
Domzale
Qualifying Round 1
HJK Helsinki
3:0
Connah's Quay
Qualifying Round 1
Atlantas Klaipeda
1:2
Kairat Almaty
Qualifying Round 1
Rabotnicki
6:0
Tre Penne Galazzano
Qualifying Round 1
Jelgava
0:1
Ferencvaros
Qualifying Round 1
Ordabasy
0:0
Siroki Brijeg
Qualifying Round 1
Dinamo Tirana
0:3
Maccabi Tel Aviv
Qualifying Round 1
Pelister Bitola
0:3
Lech Poznan
Qualifying Round 1
Suduva
2:1
Shakhtior Soligorsk
Qualifying Round 1
FC Milsami
1:1
Fola
Qualifying Round 1
Dacia Chisinau
0:4
Shkendija
Qualifying Round 1
AEL Limassol
6:0
St. Joseph's
Qualifying Round 1
Progres Niedercorn
2:0
Rangers
Qualifying Round 1
Balzan
3:3
MOL Fehervar
Qualifying Round 1
Stjarnan
0:1
Shamrock Rovers
Qualifying Round 1
KR Reykjavik
0:0
SJK
Qualifying Round 1
Valletta
2:0
Folgore
Qualifying Round 1
MOL Fehervar
2:0
Balzan
Qualifying Round 1
Crusaders
3:1
FK Liepaja
Qualifying Round 1
St. Johnstone
1:2
Trakai
Qualifying Round 1
Zeljeznicar
1:0
Zeta
Qualifying Round 1
Lech Poznan
4:0
Pelister Bitola
Qualifying Round 1
Rangers
1:0
Progres Niedercorn
Qualifying Round 1
St. Joseph's
0:4
AEL Limassol
Qualifying Round 1
Red Star Belgrade
3:0
Floriana
Qualifying Round 1
Mladost Podgorica
1:0
Gandzasar
Qualifying Round 1
Mladost Lucani
0:3
Shamakhi FK
Qualifying Round 1
Domzale
2:0
Flora Tallinn
Qualifying Round 1
Siroki Brijeg
2:0
Ordabasy
Qualifying Round 1
Tre Penne Galazzano
0:1
Rabotnicki
Qualifying Round 1
Connah's Quay
1:0
HJK Helsinki
Qualifying Round 1
Skenderbeu
1:0
Sant Julia
Qualifying Round 1
IFK Norrkoeping
5:0
FC Prishtina
Qualifying Round 1
Maccabi Tel Aviv
2:0
Dinamo Tirana
Qualifying Round 1
Bala Town
1:2
Vaduz
Qualifying Round 1
Midtjylland
6:1
Derry City
Qualifying Round 1
Vojvodina
2:1
Ruzomberok
Qualifying Round 1
KI Klaksvik
0:0
AIK
Qualifying Round 1
Fola
2:1
FC Milsami
Qualifying Round 1
Levski Sofia
3:1
Sutjeska Niksic
Qualifying Round 1
Odd
3:0
Ballymena United
Qualifying Round 1
AEK Larnaca
5:0
Lincoln Red Imps
Qualifying Round 1
Zira
2:0
Differdange
Qualifying Round 1
Haugesund
7:0
Coleraine
Qualifying Round 1
UE Santa Coloma
0:2
Osijek
Qualifying Round 1
FC Bălți
2:1
FK Sarajevo
Qualifying Round 1
Ferencvaros
2:0
Jelgava
Qualifying Round 1
Beitar Jerusalem
4:3
Vasas Budapest
Qualifying Round 1
Lyngby
1:0
Bangor City
Qualifying Round 1
Nomme Kalju
2:1
B36
Qualifying Round 1
Chikhura
0:1
Altach
Qualifying Round 1
VPS
1:0
Olimpija Ljubljana
Qualifying Round 1
Shakhtior Soligorsk
0:0
Suduva
Qualifying Round 1
Shkendija
3:0
Dacia Chisinau
Qualifying Round 1
Dinamo Batumi
0:1
Jagiellonia
Qualifying Round 1
Dinamo Minsk
2:1
NSI Runavik
Qualifying Round 1
FCI Levadia
0:2
Cork City
Qualifying Round 1
Trencin
5:1
Torpedo Kutaisi
Qualifying Round 1
Partizani
1:3
Botev Plovdiv
Qualifying Round 1
Ventspils
0:0
Valur
Qualifying Round 1
Pyunik
1:4
Slovan Bratislava
Qualifying Round 1
Kairat Almaty
6:0
Atlantas Klaipeda
Qualifying Round 1
Irtish Pavlodar
1:0
Dunav Ruse
Qualifying Round 1
Shirak
0:2
Gorica
Qualifying Round 1