Brugge
3:0
Molde
Round of 16
OSC Lille
1:1
Sturm Graz
Round of 16
Aston Villa
4:0
Ajax
Round of 16
Maccabi Tel Aviv
1:6
Olympiakos
Round of 16
FC Viktoria Plzen
0:0
Servette
Round of 16
Fenerbahce
0:1
Union Saint-Gilloise
Round of 16
Fiorentina
1:1
Maccabi Haifa
Round of 16
PAOK
5:1
Dinamo Zagreb
Round of 16
Union Saint-Gilloise
0:3
Fenerbahce
Round of 16
Maccabi Haifa
3:4
Fiorentina
Round of 16
Dinamo Zagreb
2:0
PAOK
Round of 16
Servette
0:0
FC Viktoria Plzen
Round of 16
Molde
2:1
Brugge
Round of 16
Sturm Graz
0:3
OSC Lille
Round of 16
Ajax
0:0
Aston Villa
Round of 16
Olympiakos
1:4
Maccabi Tel Aviv
Round of 16
Ferencvaros
0:1
Olympiakos
Round Of 32
Slovan Bratislava
0:1
Sturm Graz
Round Of 32
Legia Warsaw
0:3
Molde
Round Of 32
Eintracht Frankfurt
1:2
Union Saint-Gilloise
Round Of 32
Ludogorets
0:1
Servette
Round Of 32
Dinamo Zagreb
1:1
Real Betis
Round Of 32
Bodo Glimt
1:2
Ajax
Round Of 32
Gent
1:1
Maccabi Haifa
Round Of 32
Ajax
2:2
Bodo Glimt
Round Of 32
Servette
0:0
Ludogorets
Round Of 32
Maccabi Haifa
1:0
Gent
Round Of 32
Real Betis
0:1
Dinamo Zagreb
Round Of 32
Molde
3:2
Legia Warsaw
Round Of 32
Union Saint-Gilloise
2:2
Eintracht Frankfurt
Round Of 32
Olympiakos
1:0
Ferencvaros
Round Of 32
Sturm Graz
4:1
Slovan Bratislava
Round Of 32
OSC Lille
3:0
KI Klaksvik
Group A
Lugano
0:2
Besiktas
Group D
FC Viktoria Plzen
3:0
FC Astana
Group C
Maccabi Tel Aviv
3:1
Gent
Group B
Dinamo Zagreb
3:0
Ballkani
Group C
Zorya
4:0
Breidablik
Group B
Slovan Bratislava
1:2
Olimpija Ljubljana
Group A
Brugge
3:1
Bodo Glimt
Group D
Legia Warsaw
2:0
Az Alkmaar
Group E
Ludogorets
1:0
Nordsjaelland
Group H
PAOK
4:2
HJK Helsinki
Group G
Fenerbahce
4:0
Spartak Trnava
Group H
Genk
2:0
Cukaricki
Group F
Zrinjski Mostar
1:1
Aston Villa
Group E
Ferencvaros
1:1
Fiorentina
Group F
Aberdeen
2:0
Eintracht Frankfurt
Group G
Nordsjaelland
6:1
Fenerbahce
Group H
Fiorentina
2:1
Genk
Group F
Cukaricki
1:2
Ferencvaros
Group F
Eintracht Frankfurt
1:2
PAOK
Group G
Aston Villa
2:1
Legia Warsaw
Group E
Spartak Trnava
1:2
Ludogorets
Group H
Bodo Glimt
5:2
Lugano
Group D
Besiktas
0:5
Brugge
Group D
Ballkani
0:1
FC Viktoria Plzen
Group C
Olimpija Ljubljana
0:2
OSC Lille
Group A
HJK Helsinki
2:2
Aberdeen
Group G
KI Klaksvik
1:2
Slovan Bratislava
Group A
Gent
4:1
Zorya
Group B
Az Alkmaar
1:0
Zrinjski Mostar
Group E
FC Astana
0:2
Dinamo Zagreb
Group C
Breidablik
1:2
Maccabi Tel Aviv
Group B
Maccabi Tel Aviv
3:2
Zorya
Group B
Slovan Bratislava
1:1
OSC Lille
Group A
Olimpija Ljubljana
2:0
KI Klaksvik
Group A
Ludogorets
2:0
Fenerbahce
Group H
Zorya
1:3
Maccabi Tel Aviv
Group B
Brugge
2:0
Lugano
Group D
Breidablik
2:3
Gent
Group B
Aston Villa
2:1
Az Alkmaar
Group E
Besiktas
1:2
Bodo Glimt
Group D
Nordsjaelland
1:1
Spartak Trnava
Group H
HJK Helsinki
0:1
Eintracht Frankfurt
Group G
FC Viktoria Plzen
1:0
Dinamo Zagreb
Group C
Ferencvaros
1:1
Genk
Group F
Legia Warsaw
2:0
Zrinjski Mostar
Group E
Cukaricki
0:1
Fiorentina
Group F
PAOK
2:2
Aberdeen
Group G
FC Astana
0:0
Ballkani
Group C
Fiorentina
6:0
Cukaricki
Group F
Aberdeen
2:3
PAOK
Group G
Dinamo Zagreb
0:1
FC Viktoria Plzen
Group C
Spartak Trnava
0:2
Nordsjaelland
Group H
Eintracht Frankfurt
6:0
HJK Helsinki
Group G
Zrinjski Mostar
1:2
Legia Warsaw
Group E
Genk
0:0
Ferencvaros
Group F
Bodo Glimt
3:1
Besiktas
Group D
Az Alkmaar
1:4
Aston Villa
Group E
Gent
5:0
Breidablik
Group B
Lugano
1:3
Brugge
Group D
Fenerbahce
3:1
Ludogorets
Group H
OSC Lille
2:1
Slovan Bratislava
Group A
KI Klaksvik
3:0
Olimpija Ljubljana
Group A
Ballkani
1:2
FC Astana
Group C
Nordsjaelland
7:1
Ludogorets
Group H
PAOK
2:1
Eintracht Frankfurt
Group G
Spartak Trnava
1:2
Fenerbahce
Group H
Cukaricki
0:2
Genk
Group F
Aston Villa
1:0
Zrinjski Mostar
Group E
Fiorentina
2:2
Ferencvaros
Group F
Aberdeen
1:1
HJK Helsinki
Group G
Az Alkmaar
1:0
Legia Warsaw
Group E
Olimpija Ljubljana
0:1
Slovan Bratislava
Group A
KI Klaksvik
0:0
OSC Lille
Group A
Gent
2:0
Maccabi Tel Aviv
Group B
Ballkani
2:0
Dinamo Zagreb
Group C
Breidablik
0:1
Zorya
Group B
Bodo Glimt
0:1
Brugge
Group D
Besiktas
2:3
Lugano
Group D
FC Astana
1:2
FC Viktoria Plzen
Group C
Dinamo Zagreb
5:1
FC Astana
Group C
FC Viktoria Plzen
1:0
Ballkani
Group C
Lugano
0:0
Bodo Glimt
Group D
Slovan Bratislava
2:1
KI Klaksvik
Group A
Zorya
1:1
Gent
Group B
Brugge
1:1
Besiktas
Group D
Maccabi Tel Aviv
3:2
Breidablik
Group B
Fenerbahce
3:1
Nordsjaelland
Group H
Ludogorets
4:0
Spartak Trnava
Group H
Eintracht Frankfurt
2:1
Aberdeen
Group G
Genk
2:2
Fiorentina
Group F
Ferencvaros
3:1
Cukaricki
Group F
Zrinjski Mostar
4:3
Az Alkmaar
Group E
Legia Warsaw
3:2
Aston Villa
Group E
HJK Helsinki
2:3
PAOK
Group G
OSC Lille
2:0
Olimpija Ljubljana
Group A
Aston Villa
3:0
Hibernian
Play Off Round
Legia Warsaw
1:1
Midtjylland
Play Off Round
Partizan Belgrade
0:1
Nordsjaelland
Play Off Round
Eintracht Frankfurt
2:0
Levski Sofia
Play Off Round
Brugge
2:2
CA Osasuna
Play Off Round
Rijeka
1:1
OSC Lille
Play Off Round
Fiorentina
2:0
Rapid Wien
Play Off Round
Ferencvaros
3:0
Zalgiris Vilnius
Play Off Round
Partizani
1:1
FC Astana
Play Off Round
Besiktas
1:0
Dynamo Kiev
Play Off Round
Dnipro-1
1:2
Spartak Trnava
Play Off Round
Adana Demirspor
1:0
Genk
Play Off Round
Celje
1:1
Maccabi Tel Aviv
Play Off Round
Bate Borisov
1:0
Ballkani
Play Off Round
PAOK
4:0
Hearts
Play Off Round
Brann
3:3
Az Alkmaar
Play Off Round
Twente
0:1
Fenerbahce
Play Off Round
Apoel Nicosia
1:2
Gent
Play Off Round
FC Viktoria Plzen
3:0
Tobol Kostanay
Play Off Round
Breidablik
1:0
FK Struga
Play Off Round
HJK Helsinki
2:0
Farul Constanta
Play Off Round
Bodo Glimt
3:2
Sepsi OSK
Play Off Round
Hearts
1:2
PAOK
Play Off Round
Az Alkmaar
1:1
Brann
Play Off Round
Ballkani
4:1
Bate Borisov
Play Off Round
CA Osasuna
1:2
Brugge
Play Off Round
Midtjylland
3:3
Legia Warsaw
Play Off Round
Genk
2:1
Adana Demirspor
Play Off Round
OSC Lille
2:1
Rijeka
Play Off Round
Gent
2:0
Apoel Nicosia
Play Off Round
Rapid Wien
1:0
Fiorentina
Play Off Round
Dynamo Kiev
2:3
Besiktas
Play Off Round
Fenerbahce
5:1
Twente
Play Off Round
Maccabi Tel Aviv
4:1
Celje
Play Off Round
Levski Sofia
1:1
Eintracht Frankfurt
Play Off Round
Farul Constanta
2:1
HJK Helsinki
Play Off Round
Sepsi OSK
2:2
Bodo Glimt
Play Off Round
Nordsjaelland
5:0
Partizan Belgrade
Play Off Round
Zalgiris Vilnius
0:4
Ferencvaros
Play Off Round
FK Struga
0:1
Breidablik
Play Off Round
FC Astana
1:0
Partizani
Play Off Round
Tobol Kostanay
1:2
FC Viktoria Plzen
Play Off Round
Hibernian
0:5
Aston Villa
Play Off Round
Spartak Trnava
1:1
Dnipro-1
Play Off Round
Partizan Belgrade
2:0
Sabah FK
Qualifying Round 3
Debrecen
0:5
Rapid Wien
Qualifying Round 3
Az Alkmaar
2:0
FC Santa Coloma
Qualifying Round 3
FC Luzern
2:2
Hibernian
Qualifying Round 3
Hearts
3:1
Rosenborg
Qualifying Round 3
Derry City
1:0
Tobol Kostanay
Qualifying Round 3
Rijeka
2:0
B36
Qualifying Round 3
Maribor
0:3
Fenerbahce
Qualifying Round 3
Partizani
1:0
Valmieras FK
Qualifying Round 3
Swift Hesperange
2:1
FK Struga
Qualifying Round 3
Besiktas
2:1
Neftchi
Qualifying Round 3
Spartak Trnava
3:1
Lech Poznan
Qualifying Round 3
Akureyri
1:5
Brugge
Qualifying Round 3
Osijek
3:2
Adana Demirspor
Qualifying Round 3
Neman Grodno
1:4
Celje
Qualifying Round 3
Midtjylland
5:1
Omonia Nicosia
Qualifying Round 3
PAOK
3:0
Hajduk Split
Qualifying Round 3
Brann
3:1
FC Arouca
Qualifying Round 3
Apoel Nicosia
1:0
Dila Gori
Qualifying Round 3
Austria Wien
3:5
Legia Warsaw
Qualifying Round 3
Riga FC
0:3
Twente
Qualifying Round 3
Maccabi Tel Aviv
1:0
AEK Larnaca
Qualifying Round 3
Levski Sofia
2:1
Hapoel Beer Sheva
Qualifying Round 3
Ferencvaros
2:1
Hamrun Spartans
Qualifying Round 3
Gzira United
0:2
FC Viktoria Plzen
Qualifying Round 3
Dynamo Kiev
2:1
Aris Thessaloniki
Qualifying Round 3
Nordsjaelland
2:0
FC FCSB
Qualifying Round 3
Pogon Szczecin
2:1
Gent
Qualifying Round 3
Aktobe
0:1
Sepsi OSK
Qualifying Round 3
Pyunik
0:3
Bodo Glimt
Qualifying Round 3
Lincoln Red Imps
1:3
Ballkani
Qualifying Round 3
Flora Tallinn
0:2
Farul Constanta
Qualifying Round 3
Rapid Wien
0:0
Debrecen
Qualifying Round 3
Hajduk Split
0:0
PAOK
Qualifying Round 3
Ballkani
2:0
Lincoln Red Imps
Qualifying Round 3
Hibernian
3:1
FC Luzern
Qualifying Round 3
FC FCSB
0:0
Nordsjaelland
Qualifying Round 3
Aris Thessaloniki
1:0
Dynamo Kiev
Qualifying Round 3
FC Arouca
2:1
Brann
Qualifying Round 3
Brugge
5:1
Akureyri
Qualifying Round 3
Lech Poznan
2:1
Spartak Trnava
Qualifying Round 3
Celje
1:0
Neman Grodno
Qualifying Round 3
Adana Demirspor
5:1
Osijek
Qualifying Round 3
B36
1:3
Rijeka
Qualifying Round 3
Twente
2:0
Riga FC
Qualifying Round 3
Fenerbahce
3:1
Maribor
Qualifying Round 3
Farul Constanta
3:0
Flora Tallinn
Qualifying Round 3
Hapoel Beer Sheva
0:0
Levski Sofia
Qualifying Round 3
Hamrun Spartans
1:6
Ferencvaros
Qualifying Round 3
Valmieras FK
1:2
Partizani
Qualifying Round 3
Legia Warsaw
1:2
Austria Wien
Qualifying Round 3
Sepsi OSK
1:1
Aktobe
Qualifying Round 3
Rosenborg
2:1
Hearts
Qualifying Round 3
FC Santa Coloma
0:1
Az Alkmaar
Qualifying Round 3
Neftchi
1:3
Besiktas
Qualifying Round 3
Dila Gori
0:2
Apoel Nicosia
Qualifying Round 3
FC Viktoria Plzen
4:0
Gzira United
Qualifying Round 3
Omonia Nicosia
1:0
Midtjylland
Qualifying Round 3
Sabah FK
2:0
Partizan Belgrade
Qualifying Round 3
Bodo Glimt
3:0
Pyunik
Qualifying Round 3
FK Struga
3:1
Swift Hesperange
Qualifying Round 3
Tobol Kostanay
1:0
Derry City
Qualifying Round 3
Gent
5:0
Pogon Szczecin
Qualifying Round 3
AEK Larnaca
1:1
Maccabi Tel Aviv
Qualifying Round 3
Vitoria Guimaraes
0:1
Celje
Qualifying Round 2
Legia Warsaw
3:2
Ordabasy
Qualifying Round 2
Shamrock Rovers
0:2
Ferencvaros
Qualifying Round 2
Debrecen
1:2
Alashkert
Qualifying Round 2
FC Luzern
1:1
Djurgardens
Qualifying Round 2
Dundalk
2:2
Akureyri
Qualifying Round 2
Haverfordwest County
1:1
B36
Qualifying Round 2
FC FCSB
3:2
CSKA 1948
Qualifying Round 2
Borac Banja Luka
1:2
Austria Wien
Qualifying Round 2
Larne
1:4
Ballkani
Qualifying Round 2
Maribor
4:3
Differdange
Qualifying Round 2
Rijeka
6:1
Dukagjini
Qualifying Round 2
Aris Thessaloniki
1:0
Ararat-Armenia
Qualifying Round 2
Hibernian
6:1
Inter Club d-Escaldes
Qualifying Round 2
Hammarby
1:1
Twente
Qualifying Round 2
FK Drita Bogovinje
1:2
FC Viktoria Plzen
Qualifying Round 2
Vojvodina
1:2
Apoel Nicosia
Qualifying Round 2
AGF
1:0
Brugge
Qualifying Round 2
Adana Demirspor
2:1
CFR Cluj
Qualifying Round 2
Tirana
0:2
Besiktas
Qualifying Round 2
Zilina
2:5
Gent
Qualifying Round 2
Beitar Jerusalem
1:4
PAOK
Qualifying Round 2
Progres Niedercorn
2:1
Midtjylland
Qualifying Round 2
Bohemians 1905
2:4
Bodo Glimt
Qualifying Round 2
Petrocub
0:2
Maccabi Tel Aviv
Qualifying Round 2
Omonia Nicosia
4:1
Qabala
Qualifying Round 2
Sepsi OSK
4:0
CSKA Sofia
Qualifying Round 2
Rosenborg
3:2
Crusaders
Qualifying Round 2
Dila Gori
3:1
Vorskla
Qualifying Round 2
Neftchi
2:0
Zeljeznicar
Qualifying Round 2
Riga FC
3:1
Kecskemeti TE
Qualifying Round 2
Levski Sofia
1:0
Shkupi
Qualifying Round 2
Zalaegerzeg
1:2
Osijek
Qualifying Round 2
Kauno Zalgiris
1:2
Lech Poznan
Qualifying Round 2
Urartu
2:3
Farul Constanta
Qualifying Round 2
Dinamo Tblisi
0:1
Hamrun Spartans
Qualifying Round 2
Sabah FK
2:1
Rigas Futbola skola
Qualifying Round 2
FK Panevezys
1:1
Hapoel Beer Sheva
Qualifying Round 2
Kups
3:3
Derry City
Qualifying Round 2
Pogon Szczecin
3:2
Linfield
Qualifying Round 2
Aktobe
1:2
Torpedo Kutaisi
Qualifying Round 2
Spartak Trnava
4:1
Auda
Qualifying Round 2
Pyunik
2:1
Kalmar
Qualifying Round 2
FC Santa Coloma
3:0
Sutjeska Niksic
Qualifying Round 2
Tobol Kostanay
1:2
Basel
Qualifying Round 2
F91 Dudelange
2:1
Gzira United
Qualifying Round 2
AEK Larnaca
1:1
Torpedo Zhodino
Qualifying Round 2
buducnost podgorica
3:4
FK Struga
Qualifying Round 2
Partizani
4:1
Atletic Escaldes
Qualifying Round 2
Swift Hesperange
3:2
FC New Saints
Qualifying Round 2
Balzan
0:0
Neman Grodno
Qualifying Round 2
Zimbru Chisinau
0:4
Fenerbahce
Qualifying Round 2
Valmieras FK
7:0
Tre Penne Galazzano
Qualifying Round 2
Crusaders
2:2
Rosenborg
Qualifying Round 2
Zeljeznicar
2:2
Neftchi
Qualifying Round 2
Shkupi
0:2
Levski Sofia
Qualifying Round 2
Sutjeska Niksic
2:0
FC Santa Coloma
Qualifying Round 2
Derry City
2:1
Kups
Qualifying Round 2
Linfield
2:5
Pogon Szczecin
Qualifying Round 2
Lech Poznan
3:1
Kauno Zalgiris
Qualifying Round 2
Austria Wien
1:0
Borac Banja Luka
Qualifying Round 2
Twente
1:0
Hammarby
Qualifying Round 2
Celje
3:4
Vitoria Guimaraes
Qualifying Round 2
Osijek
1:0
Zalaegerzeg
Qualifying Round 2
Brugge
3:0
AGF
Qualifying Round 2
Torpedo Zhodino
2:3
AEK Larnaca
Qualifying Round 2
Dukagjini
0:1
Rijeka
Qualifying Round 2
Hapoel Beer Sheva
1:0
FK Panevezys
Qualifying Round 2
Besiktas
3:1
Tirana
Qualifying Round 2
Gent
5:1
Zilina
Qualifying Round 2
Akureyri
3:1
Dundalk
Qualifying Round 2
B36
2:1
Haverfordwest County
Qualifying Round 2
Maccabi Tel Aviv
3:0
Petrocub
Qualifying Round 2
CFR Cluj
1:1
Adana Demirspor
Qualifying Round 2
PAOK
0:0
Beitar Jerusalem
Qualifying Round 2
Farul Constanta
3:2
Urartu
Qualifying Round 2
Basel
1:3
Tobol Kostanay
Qualifying Round 2
Differdange
1:1
Maribor
Qualifying Round 2
Vorskla
2:1
Dila Gori
Qualifying Round 2
FC Viktoria Plzen
0:0
FK Drita Bogovinje
Qualifying Round 2
Djurgardens
1:2
FC Luzern
Qualifying Round 2
Apoel Nicosia
2:1
Vojvodina
Qualifying Round 2
CSKA Sofia
0:2
Sepsi OSK
Qualifying Round 2
Auda
1:1
Spartak Trnava
Qualifying Round 2
Ferencvaros
4:0
Shamrock Rovers
Qualifying Round 2
Kalmar
1:2
Pyunik
Qualifying Round 2
Kecskemeti TE
2:1
Riga FC
Qualifying Round 2
Gzira United
2:0
F91 Dudelange
Qualifying Round 2
Torpedo Kutaisi
1:4
Aktobe
Qualifying Round 2
Bodo Glimt
3:0
Bohemians 1905
Qualifying Round 2
Qabala
2:3
Omonia Nicosia
Qualifying Round 2
Ordabasy
2:2
Legia Warsaw
Qualifying Round 2
Alashkert
0:1
Debrecen
Qualifying Round 2
Inter Club d-Escaldes
2:1
Hibernian
Qualifying Round 2
Ararat-Armenia
1:1
Aris Thessaloniki
Qualifying Round 2
Fenerbahce
5:0
Zimbru Chisinau
Qualifying Round 2
Neman Grodno
2:0
Balzan
Qualifying Round 2
CSKA 1948
0:1
FC FCSB
Qualifying Round 2
Midtjylland
2:0
Progres Niedercorn
Qualifying Round 2
Rigas Futbola skola
0:2
Sabah FK
Qualifying Round 2
FK Struga
1:0
buducnost podgorica
Qualifying Round 2
Tre Penne Galazzano
0:3
Valmieras FK
Qualifying Round 2
Ballkani
3:0
Larne
Qualifying Round 2
Hamrun Spartans
2:1
Dinamo Tblisi
Qualifying Round 2
FC New Saints
1:1
Swift Hesperange
Qualifying Round 2
Atletic Escaldes
0:1
Partizani
Qualifying Round 2
FK Sarajevo
1:1
Torpedo Kutaisi
Qualifying Round 1
Shkupi
0:0
Hegelmann Litauen
Qualifying Round 1
Crusaders
1:0
Haka
Qualifying Round 1
Haverfordwest County
1:0
Shkendija
Qualifying Round 1
Cosmos Serravalle
1:1
Sutjeska Niksic
Qualifying Round 1
Derry City
1:0
HB Torshavn
Qualifying Round 1
Dundalk
3:1
Bruno's Magpies
Qualifying Round 1
St. Patrick's Athletic
2:3
F91 Dudelange
Qualifying Round 1
Vikingur Reykjavik
1:0
Riga FC
Qualifying Round 1
Vllaznia
1:0
Linfield
Qualifying Round 1
Glentoran
1:1
Gzira United
Qualifying Round 1
Arsenal Tivat
1:6
Alashkert
Qualifying Round 1
Neman Grodno
1:1
Vaduz
Qualifying Round 1
Connah's Quay
0:2
Akureyri
Qualifying Round 1
Vikingur
1:1
Inter Club d-Escaldes
Qualifying Round 1
Egnatia
4:4
Ararat-Armenia
Qualifying Round 1
Gjilani
0:2
Progres Niedercorn
Qualifying Round 1
Dinamo Minsk
1:2
Zeljeznicar
Qualifying Round 1
Zimbru Chisinau
1:0
La Fiorita
Qualifying Round 1
Dinamo Batumi
1:2
Tirana
Qualifying Round 1
Dila Gori
2:0
DAC 1904 Dunajska Streda
Qualifying Round 1
FCI Levadia
1:2
Zilina
Qualifying Round 1
FC Milsami
0:1
FK Panevezys
Qualifying Round 1
Honka
0:0
Tobol Kostanay
Qualifying Round 1
Rigas Futbola skola
4:1
Makedonija GjP
Qualifying Round 1
Trans Narva
0:3
Pyunik
Qualifying Round 1
Paide Linnameeskond
0:2
B36
Qualifying Round 1
Birkirkara
1:2
Maribor
Qualifying Round 1
College Europa
2:3
Dukagjini
Qualifying Round 1
FC Santa Coloma
2:0
Penybont
Qualifying Round 1
Balzan
1:3
Domzale
Qualifying Round 1
Maribor
1:1
Birkirkara
Qualifying Round 1
La Fiorita
1:1
Zimbru Chisinau
Qualifying Round 1
Linfield
3:1
Vllaznia
Qualifying Round 1
Zeljeznicar
2:2
Dinamo Minsk
Qualifying Round 1
Sutjeska Niksic
1:0
Cosmos Serravalle
Qualifying Round 1
Tirana
1:1
Dinamo Batumi
Qualifying Round 1
Shkendija
1:0
Haverfordwest County
Qualifying Round 1
Akureyri
2:0
Connah's Quay
Qualifying Round 1
Vaduz
1:2
Neman Grodno
Qualifying Round 1
HB Torshavn
0:0
Derry City
Qualifying Round 1
Penybont
1:1
FC Santa Coloma
Qualifying Round 1
DAC 1904 Dunajska Streda
2:1
Dila Gori
Qualifying Round 1
Progres Niedercorn
2:2
Gjilani
Qualifying Round 1
Dukagjini
2:1
College Europa
Qualifying Round 1
Gzira United
2:2
Glentoran
Qualifying Round 1
Domzale
1:4
Balzan
Qualifying Round 1
Alashkert
1:1
Arsenal Tivat
Qualifying Round 1
Hegelmann Litauen
0:5
Shkupi
Qualifying Round 1
Riga FC
2:0
Vikingur Reykjavik
Qualifying Round 1
Torpedo Kutaisi
2:2
FK Sarajevo
Qualifying Round 1
Bruno's Magpies
0:0
Dundalk
Qualifying Round 1
FK Panevezys
2:2
FC Milsami
Qualifying Round 1
Haka
2:2
Crusaders
Qualifying Round 1
Makedonija GjP
0:1
Rigas Futbola skola
Qualifying Round 1
Zilina
2:1
FCI Levadia
Qualifying Round 1
Inter Club d-Escaldes
2:1
Vikingur
Qualifying Round 1
Pyunik
2:0
Trans Narva
Qualifying Round 1
Ararat-Armenia
1:1
Egnatia
Qualifying Round 1
Tobol Kostanay
2:1
Honka
Qualifying Round 1
B36
0:0
Paide Linnameeskond
Qualifying Round 1
F91 Dudelange
2:1
St. Patrick's Athletic
Qualifying Round 1