England: FA Trophy 2019-2020

Concord Rangers 2:1 Royston Town
Tour 4
Afc Fylde 2:3 Harrogate
Tour 4
Barnet 1:2 Halesowen
Tour 4
Notts County 5:0 Aveley
Tour 4
Dorking Wanderers 2:4 Afc Fylde
Tour 3
Halifax Town 0:1 Halesowen
Tour 3
Barnet 3:0 Barrow
Tour 3
Concord Rangers 2:2 Leamington
Tour 3
Aveley 3:1 Chelmsford City
Tour 3
Harrogate 2:0 Eastleigh
Tour 3
Ebbsfleet United 0:2 Royston Town
Tour 3
Yeovil Town 1:2 Notts County
Tour 3
Bath City 1:2 Concord Rangers
Tour 2
Barnet 2:0 Farsley Celtic
Tour 2
Maidenhead United 1:3 Halesowen
Tour 2
Stockport 0:4 Dorking Wanderers
Tour 2
Leamington 1:0 Kingstonian
Tour 2
Notts County 2:1 Dagenham and Redbridge
Tour 2
Concord Rangers 1:1 Bath City
Tour 2
Yeovil Town 4:0 Hampton & Richmond
Tour 2
Afc Fylde 4:1 Southport
Tour 2
Eastleigh 2:1 Matlock Town
Tour 2
Halesowen 2:2 Maidenhead United
Tour 2
Kingstonian 1:1 Leamington
Tour 2
Farsley Celtic 1:1 Barnet
Tour 2
Royston Town 3:0 Chester
Tour 2
Barrow 7:0 FC United Of Manchester
Tour 2
Chelmsford City 4:0 Salisbury City
Tour 2
Dorking Wanderers 1:1 Stockport
Tour 2
Torquay 1:2 Halifax Town
Tour 2
Ebbsfleet United 1:0 Kings Lynn Town
Tour 2
AFC Hornchurch 1:2 Aveley
Tour 2
Darlington 0:2 Harrogate
Tour 2
Darlington 1:0 Solihull Moors F.c.
Round of 64
Barrow 2:0 Atherton Collieries
Tour 1
Salisbury City 1:0 Eastbourne Borough
Round of 64
Bath City 2:0 Sholing
Round of 64
Atherton Collieries 2:2 Barrow
Round of 64
Telford 0:5 Leamington
Round of 64
Chorley 2:2 Matlock Town
Round of 64
Southport 3:1 South Shields
Round of 64
Altrincham 1:2 Farsley Celtic
Round of 64
Hampton & Richmond 2:0 Tonbridge Angels
Round of 64
Halesowen 2:0 Bradford PA
Round of 64
Chester 2:1 Hednesford
Round of 64
Dagenham and Redbridge 3:2 Sutton Utd
Round of 64
Aveley 2:0 Carshalton Athletic
Round of 64
Kingstonian 3:1 Woking
Round of 64
Hednesford 0:0 Chester
Round of 64
Yeovil Town 3:1 Welling
Round of 64
Royston Town 2:0 Boreham Wood
Round of 64
Matlock Town 2:2 Chorley
Round of 64
Chelmsford City 2:1 Havant and Waterlooville
Round of 64
Solihull Moors F.c. 2:2 Darlington
Round of 64
Carshalton Athletic 3:3 Aveley
Round of 64
Dorking Wanderers 3:0 Bromley
Round of 64
Torquay 5:1 Aldershot
Round of 64
Sutton Utd 1:1 Dagenham and Redbridge
Round of 64
Harrogate 3:2 Hartlepool United
Round of 64
FC United Of Manchester 2:1 Kettering Town
Round of 64
Eastleigh 6:1 Yate Town
Round of 64
Eastbourne Borough 2:2 Salisbury City
Round of 64
Farsley Celtic 2:2 Altrincham
Round of 64
Barnet 2:1 Weymouth
Round of 64
Maidenhead United 4:2 Hemel Hempstead
Round of 64
Bradford PA 2:2 Halesowen
Round of 64
Enfield Town 0:2 Ebbsfleet United
Round of 64
Halifax Town 4:0 Wrexham
Round of 64
Afc Fylde 1:0 Curzon
Round of 64
Kings Lynn Town 2:2 Dover Athletic
Round of 64
AFC Hornchurch 1:0 Dulwich Hamlet
Round of 64
Maidstone 2:3 Concord Rangers
Round of 64
Tonbridge Angels 2:2 Hampton & Richmond
Round of 64
Paulton Rovers 1:2 Sholing
1/64
Stockport 4:2 Blyth Spartans
Round of 64
South Shields 2:2 Southport
Round of 64
Chesterfield 0:1 Notts County
Round of 64
Sholing 0:0 Paulton Rovers
1/64
South Shields 4:0 Stourbridge
1/64
Alfreton Town 1:3 Blyth Spartans
1/64
Gosport Borough 2:3 Bath City
1/64
Billericay 1:2 Hampton & Richmond
1/64
Stourbridge 1:1 South Shields
1/64
Dartford 0:1 Maidstone
1/64
AFC Hornchurch 4:4 Oxford City
1/64
Hereford Utd 0:3 Kings Lynn Town
1/64
Slough Town 2:3 Concord Rangers
1/64
Chippenham Town 1:2 Dulwich Hamlet
1/64
Gloucester City 0:2 Bradford PA
1/64
Welling 3:1 St.Albans II
1/64
Haringey Borough 1:4 Hemel Hempstead
1/64
Halesowen 1:0 Gateshead FC
1/64
York city 0:1 Altrincham
1/64
Chelmsford City 2:1 Hungerford Town
1/64
Colne 2:3 Southport
1/64
Brackley Town 0:1 Chester
1/64
Havant and Waterlooville 3:1 Cinderford Town
1/64
Blyth Spartans 1:1 Alfreton Town
1/64
Bath City 0:0 Gosport Borough
1/64
Dulwich Hamlet 2:2 Chippenham Town
1/64
Workington 0:1 Farsley Celtic
1/64
Tonbridge Angels 2:1 Bognor Regis Town
1/64
Leatherhead 0:3 Dorking Wanderers
1/64
Wealdstone 2:3 Royston Town
1/64
Braintree Town 1:2 Yate Town
1/64
Curzon 3:0 Kidderminster Harriers
1/64
Atherton Collieries 1:0 Boston United
1/64
Concord Rangers 0:0 Slough Town
1/64
Oxford City 1:1 AFC Hornchurch
1/64
Guiseley 0:4 Telford
1/64
Maidstone 2:2 Dartford
1/64
Peterborough Sports 0:3 Kettering Town
1/64
Kings Lynn Town 0:0 Hereford Utd
1/64
Leamington 2:1 Spennymoor Town
1/64
Darlington 2:1 Gainsborough
1/64
Salisbury City 4:3 Hayes & Yeading United
1/64
Enfield Town 4:3 Maldon & Tiptree
1/64
Kingstonian 2:1 AFC Sudbury
1/64
Eastbourne Borough 3:1 Hartley Wintney
1/64
Hednesford 2:1 Coalville Town
1/64
Weymouth 1:0 Hastings
1/64
Runcorn Linnets 0:3 FC United Of Manchester
1/64
Carshalton Athletic 2:1 Tooting & Mitcham
1/64
Lancaster City 1:2 Stourbridge
1/128
Biggleswade Town 1:4 Aveley
1/64
Matlock Town 2:0 Redditch United
1/64
Redditch United 3:2 Barwell FC
1/128
Bedfont Sports Club 0:5 Paulton Rovers
1/128
Biggleswade Town 1:0 Metropolitan Police
1/128
Maldon & Tiptree 4:3 Folkestone Invicta
1/128
Blackfield & Langley 0:3 Kingstonian
1/128
Hayes & Yeading United 4:2 Soham Town Rangers
1/128
Whitehawk 1:2 Hastings
1/128
Prescot Cables 1:2 Runcorn Linnets
1/128
Hartley Wintney 2:1 Westfield FC
1/128
Bedfont Sports Club 1:1 Hitchin Town (Eng)
1/128
Sholing 2:1 Barton Rovers
1/128
Barwell FC 3:3 Redditch United
1/128
Nantwich Town 0:1 Coalville Town
1/128
Stourbridge 2:2 Lancaster City
1/128
Carshalton Athletic 5:3 Frome Town
1/128
Aveley 2:1 Taunton Town
1/128
Royston Town 7:0 Haywards Heath Town
1/128
Gosport Borough 4:2 Melksham Town
1/128
Hastings 2:2 Whitehawk
1/128
Taunton Town 3:3 Aveley
1/128
Peterborough Sports 2:0 Whitby
1/128
Yate Town 6:3 Afc Totton
1/128
Blackfield & Langley 3:1 Truro City
1/256
Matlock Town 1:0 Ashton United
1/128
Hitchin Town (Eng) 1:1 Bedfont Sports Club
1/256
Halesowen 2:1 Grantham Town
1/128
Leek Town 1:3 Workington
1/128
Runcorn Linnets 1:1 Prescot Cables
1/128
Cinderford Town 1:0 Potters Bar Town
1/128
Margate 0:4 Tooting & Mitcham
1/128
South Shields 4:0 AFC Rushden & Diamonds
1/128
Sutton Coldfield Town 1:5 Hednesford
1/128
Tamworth 3:5 Gainsborough
1/128
Haringey Borough 2:1 Canvey
1/128
Enfield Town 5:0 Thatcham Town
1/128
Atherton Collieries 2:1 Morpeth Town
1/128
Westfield FC 1:1 Hartley Wintney
1/128
FC United Of Manchester 3:1 Basford United
1/128
Salisbury City 2:1 Kings Langley FC
1/128
Needham Market 1:2 Leatherhead
1/128
Bognor Regis Town 3:1 East Thurrock United
1/128
Colne 3:1 Buxton FC
1/128
Basildon United 1:6 AFC Hornchurch
1/128
Worthing 1:4 AFC Sudbury
1/128
Metropolitan Police 2:2 Biggleswade Town
1/128
Larkhall Athletic 1:3 Paulton Rovers
1/256
Tiverton 3:3 Yate Town
1/256
Grays Athletic 0:1 Bedfont Sports Club
1/512
Truro City 1:1 Blackfield & Langley
1/256
Tadcaster Albion 0:1 Workington
1/256
Pickering Town 0:3 Prescot Cables
1/256
Merthyr Town 4:5 Cinderford Town
1/256
Stamford Afc 0:3 Halesowen
1/256
Carlton Town 1:2 Matlock Town
1/256
Prescot Cables 0:0 Pickering Town
1/256
Cinderford Town 2:2 Merthyr Town
1/256
Halesowen 2:2 Stamford Afc
1/256
Stratford Town 1:2 Hednesford
1/256
Poole Town 0:1 Hartley Wintney
1/256
Dunston UTS 0:4 Gainsborough
1/256
Nantwich Town 2:1 Bamber Bridge
1/256
Yate Town 3:3 Tiverton
1/256
Stalybridge 0:2 South Shields
1/256
Radcliffe 0:2 FC United Of Manchester
1/256
Swindon Supermarine 1:4 Thatcham Town
1/256
Peterborough Sports 1:0 Alvechurch
1/256
Bromsgrove Sporting 2:7 Barwell FC
1/256
Stourbridge 2:1 Nuneaton Borough
1/256
Atherton Collieries 3:2 Scarborough Athletic
1/256
Leek Town 2:0 Chasetown
1/256
Runcorn Linnets 5:3 Pontefract Collieries
1/256
Paulton Rovers 1:1 Larkhall Athletic
1/256
Sholing 2:0 Marlow
1/256
Soham Town Rangers 3:0 St. Ives Town
1/256
Dorchester 0:3 Salisbury City
1/256
Hayes & Yeading United 2:1 Wingate & Finchley
1/256
Canvey 2:1 Chipstead
1/256
Banbury United 1:2 AFC Rushden & Diamonds
1/256
Enfield Town 4:2 Bishops Stortford
1/256
Margate 2:0 Barking
1/256
Kidsgrove Athletic 0:1 Colne
1/256
Ashford United 1:2 Barton Rovers
1/256
Chipstead 3:3 Canvey
1/256
Haywards Heath Town 3:1 Aylesbury United
1/256
Aveley 3:0 Bowers and Pitsea
1/256
Leatherhead 3:0 Ware
1/256
Afc Totton 3:2 Weston-Super-mare
1/256
Wimborne Town 2:2 Taunton Town
1/256
Marlow 0:0 Sholing
1/256
Grantham Town 5:3 Rushall Olympic
1/256
Bishops Stortford 1:1 Enfield Town
1/256
Whitehawk 4:1 Hendon
1/256
Haringey Borough 3:0 Horsham
1/256
Uxbridge 1:3 Bognor Regis Town
1/256
Heybridge Swifts 1:2 Potters Bar Town
1/256
Maldon & Tiptree 3:0 Cray Wanderers
1/256
Metropolitan Police 4:3 Tilbury
1/256
Cheshunt 1:2 East Thurrock United
1/256
Tamworth 4:0 Leiston FC
1/256
Sutton Coldfield Town 2:1 Stafford Rangers
1/256
Basford United 3:0 Mickleover Sports
1/256
Carshalton Athletic 3:1 Merstham
1/256
AFC Hornchurch 3:1 Berkhamsted
1/256
Phoenix Sports 3:5 Kings Langley FC
1/256
Biggleswade Town 2:1 Bedworth United
1/256
Brightlingsea Regent 1:2 Royston Town
1/256
Folkestone Invicta 2:0 Lewes
1/256
Dunstable 0:4 Hastings
1/256
Salisbury City 3:3 Dorchester
1/256
Sittingbourne 0:1 Tooting & Mitcham
1/256
AFC Sudbury 2:0 Harrow Borough
1/256
Warrington Town 0:1 Ashton United
1/256
Buxton FC 3:2 Hyde United
1/256
Worthing 2:1 Walton Casuals
1/256
Barking 0:0 Margate
1/256
Basildon United 5:3 Chesham United
1/256
Gosport Borough 3:1 Farnborough
1/256
Westfield FC 1:0 Beaconsfield Town
1/256
AFC Rushden & Diamonds 0:0 Banbury United
1/256
Melksham Town 1:0 Basingstoke
1/256
Wingate & Finchley 1:1 Hayes & Yeading United
1/256
Kingstonian 4:2 Corinthian Casuals
1/256
Lowestoft Town 2:4 Coalville Town
1/256
Lancaster City 1:0 Witton Albion
1/256
St. Ives Town 0:0 Soham Town Rangers
1/256
Morpeth Town 6:1 Cleethorpes Town
1/256
Thame United 1:2 Frome Town
1/256
Redditch United 4:2 Corby Town
1/256
Cambridge City 0:3 Needham Market
1/256
Thame United 5:3 Winchester City
1/512
Corby Town 4:1 Histon
1/512
Stocksbridge Park Steels 1:3 Pickering Town
1/512
Tadcaster Albion 1:2 Brighouse Town
1/512
Ware 1:0 Whitstable Town
1/512
Workington 3:1 Droylsden
1/512
Canvey 5:0 Ashford Town
1/512
Halesowen 3:0 Evesham United
1/512
Cinderford Town 2:1 Highworth Town
1/512
Sevenoaks Town 2:4 Aylesbury United
1/512
East Grinstead Town 0:5 Aveley
1/512
Pickering Town 1:1 Stocksbridge Park Steels
1/512
Cambridge City 2:1 Market Drayton Town
1/512
Sittingbourne 1:0 South Park
1/512
Ashford United 2:2 Witham Town
1/512
Hythe Town 1:2 Hastings
1/512
Newcastle Town 2:5 Leek Town
1/512
Paulton Rovers 0:3 Willand Rovers
1/512
VCD Athletic FC 1:4 AFC Sudbury
1/512
Worksop 2:1 Kendal Town
1/512
Carlton Town 3:2 Bedford
1/512
Kidsgrove Athletic 1:0 Wisbech Town
1/512
Aylesbury United 2:2 Sevenoaks Town
1/512
Histon 0:0 Corby Town
1/512
Brentwood Town 2:3 Basildon United
1/512
Staines Town 0:2 Heybridge Swifts
1/512
Cirencester Town 2:3 Basingstoke
1/512
Chasetown 3:0 Coleshill Town
1/512
Bedworth United 3:1 Ilkeston FC
1/512
Whitstable Town 2:2 Ware
1/512
Cleethorpes Town 2:4 Mossley
1/512
Slimbridge 0:1 Afc Totton
1/512
Maldon & Tiptree 5:2 Cray Valley Paper Mills
1/512
Burgess Hill Town 0:2 Phoenix Sports
1/512
Soham Town Rangers 3:0 Bury Town
1/512
Tilbury 6:2 Waltham Abbey
1/512
Evesham United 1:1 Halesowen
1/512
Marlow 1:0 Chertsey Town
1/512
Uxbridge 4:1 Northwood
1/512
Ramsbottom United 1:3 Colne
1/512
Ashford Town 2:2 Canvey
1/512
Dunston UTS 3:2 Ossett Town
1/512
Clitheroe 0:3 Prescot Cables
1/512
Sholing 2:1 Bristol Manor Farm
1/512
Belper Town 0:3 Stamford Afc
1/512
Barton Rovers 4:2 Chichester City
1/512
Trafford 0:3 Runcorn Linnets
1/512
Chipstead 2:1 FC Romania
1/512
Whyteleafe 1:3 Tooting & Mitcham
1/512
Didcot Town 0:2 Larkhall Athletic
1/512
Whitehawk 2:1 Romford
1/512
Highworth Town 1:1 Cinderford Town
1/512
Haywards Heath Town 2:1 Bracknell Town
1/512
Hanwell Town 2:4 Dunstable
1/512
Sutton Coldfield Town 2:1 Yaxley
1/512
Frome Town 2:1 Bideford Afc
1/512
Pontefract Collieries 2:0 Glossop North End
1/512
Berkhamsted 5:0 Herne Bay
1/512
Great Wakering Rovers 3:5 Westfields
1/512
Droylsden 1:1 Workington
1/512
Barnstaple Town 1:3 Thatcham Town
1/512
Barking 2:1 Guernsey FC
1/512
Melksham Town 2:0 Wantage Town
1/512
Tadcaster Albion 6:1 City of Liverpool
1/1024
Kidlington 1:2 Thame United
1/1024
Hanwell Town 4:1 Harlow Town
1/1024
Haywards Heath Town 1:0 Ramsgate
1/1024
Kidsgrove Athletic 2:0 Daventry Town
1/1024
Cleethorpes Town 1:0 Frickley Athletic
1/1024
Faversham Town 1:3 Chertsey Town
1/1024
Welwyn Garden City 1:4 Canvey
1/1024
Ossett Town 1:0 Widnes
1/1024
Bracknell Town 2:1 Coggeshall Town
1/1024
Biggleswade FC 2:2 Bedford
1/1024
Stamford Afc 5:1 Loughborough Dynamo
1/1024
Daventry Town 1:1 Kidsgrove Athletic
1/1024
Thame United 1:1 Kidlington
1/1024
Dereham Town 1:2 Halesowen
1/1024
Harlow Town 1:1 Hanwell Town
1/1024
Ramsgate 2:2 Haywards Heath Town
1/1024
Carlton Town 3:1 St Neots Town
1/1024
Colne 2:1 Marske United
1/1024
Hullbridge Sports 2:4 Barton Rovers
1/1024
Bristol Manor Farm 7:1 Moneyfields FC
1/1024
Chasetown 5:1 Spalding United
1/1024
Mangotsfield United 1:2 Slimbridge
1/1024
Runcorn Linnets 1:0 Marine
1/1024
Clitheroe 2:1 Sheffield FC
1/1024
Maldon & Tiptree 5:0 Felixstowe & Walton United
1/1024
AFC Kempston Rovers 0:1 Wisbech Town
1/1024
Chichester City 2:1 Three Bridges
1/1024
Heybridge Swifts 4:1 Hertford Town
1/1024
Chalfont ST Peter 0:1 Whitstable Town
1/1024
Basingstoke 4:3 North Leigh
1/1024
Lincoln United 1:3 Bury Town
1/1024