Witham Town
0:2
Hanwell Town
1/512
Hullbridge Sports
0:1
Ashford Town
1/512
Market Drayton Town
0:1
Bury Town
1/512
Northwood
1:1
Basildon United
1/512
Dunstable
1:2
Tooting & Mitcham
1/512
Cirencester Town
1:1
Paulton Rovers
1/512
Hythe Town
3:0
Chalfont ST Peter
1/512
AFC Sudbury
1:2
Barking
1/512
Ossett Town
0:2
Ramsbottom United
1/512
Cambridge City
2:3
Kidsgrove Athletic
1/512
Soham Town Rangers
0:3
Corby Town
1/512
South Park
0:1
Three Bridges
1/512
Tadcaster Albion
1:3
Marine
1/512
Felixstowe & Walton United
2:1
Great Wakering Rovers
1/512
Waltham Abbey
3:2
Staines Town
1/512
Melksham Town
3:3
North Leigh
1/512
Evesham United
2:1
Biggleswade
1/512
Notts County
0:1
Harrogate
Semifinals
Concord Rangers
2:1
Halesowen
Semifinals
Concord Rangers
2:1
Royston Town
Quarterfinals
Afc Fylde
2:3
Harrogate
Quarterfinals
Barnet
1:2
Halesowen
Quarterfinals
Notts County
5:0
Aveley
Quarterfinals
Aveley
3:1
Chelmsford City
Round of 16
Harrogate
2:0
Eastleigh
Round of 16
Ebbsfleet United
0:2
Royston Town
Round of 16
Yeovil Town
1:2
Notts County
Round of 16
Dorking Wanderers
2:4
Afc Fylde
Round of 16
Halifax Town
0:1
Halesowen
Round of 16
Barnet
3:0
Barrow
Round of 16
Concord Rangers
2:2
Leamington
Round of 16
Bath City
1:2
Concord Rangers
Round Of 32
Barnet
2:0
Farsley Celtic
Round Of 32
Maidenhead United
1:3
Halesowen
Round Of 32
Stockport
0:4
Dorking Wanderers
Round Of 32
Leamington
1:0
Kingstonian
Round Of 32
Dorking Wanderers
1:1
Stockport
Round Of 32
Torquay
1:2
Halifax Town
Round Of 32
Ebbsfleet United
1:0
Kings Lynn Town
Round Of 32
AFC Hornchurch
1:2
Aveley
Round Of 32
Notts County
2:1
Dagenham and Redbridge
Round Of 32
Concord Rangers
1:1
Bath City
Round Of 32
Yeovil Town
4:0
Hampton & Richmond
Round Of 32
Afc Fylde
4:1
Southport
Round Of 32
Eastleigh
2:1
Matlock Town
Round Of 32
Halesowen
2:2
Maidenhead United
Round Of 32
Kingstonian
1:1
Leamington
Round Of 32
Farsley Celtic
1:1
Barnet
Round Of 32
Royston Town
3:0
Chester
Round Of 32
Barrow
7:0
FC United Of Manchester
Round Of 32
Chelmsford City
4:0
Salisbury City
Round Of 32
Darlington
0:2
Harrogate
Round Of 32
Darlington
1:0
Solihull Moors F.c.
Round of 64
Salisbury City
1:0
Eastbourne Borough
Round of 64
Barrow
2:0
Atherton Collieries
Round of 64
Atherton Collieries
2:2
Barrow
Round of 64
Telford
0:5
Leamington
Round of 64
Bath City
2:0
Sholing
Round of 64
Chorley
2:2
Matlock Town
Round of 64
Southport
3:1
South Shields
Round of 64
Altrincham
1:2
Farsley Celtic
Round of 64
Hampton & Richmond
2:0
Tonbridge Angels
Round of 64
Halesowen
2:0
Bradford PA
Round of 64
Chester
2:1
Hednesford
Round of 64
Dagenham and Redbridge
3:2
Sutton Utd
Round of 64
Aveley
2:0
Carshalton Athletic
Round of 64
Kingstonian
3:1
Woking
Round of 64
Hednesford
0:0
Chester
Round of 64
Yeovil Town
3:1
Welling
Round of 64
Royston Town
2:0
Boreham Wood
Round of 64
Matlock Town
2:2
Chorley
Round of 64
Chelmsford City
2:1
Havant and Waterlooville
Round of 64
Solihull Moors F.c.
2:2
Darlington
Round of 64
Carshalton Athletic
3:3
Aveley
Round of 64
Dorking Wanderers
3:0
Bromley
Round of 64
Torquay
5:1
Aldershot
Round of 64
Sutton Utd
1:1
Dagenham and Redbridge
Round of 64
Harrogate
3:2
Hartlepool United
Round of 64
FC United Of Manchester
2:1
Kettering Town
Round of 64
Eastleigh
6:1
Yate Town
Round of 64
Eastbourne Borough
2:2
Salisbury City
Round of 64
Farsley Celtic
2:2
Altrincham
Round of 64
Barnet
2:1
Weymouth
Round of 64
Maidenhead United
4:2
Hemel Hempstead
Round of 64
Bradford PA
2:2
Halesowen
Round of 64
Enfield Town
0:2
Ebbsfleet United
Round of 64
Halifax Town
4:0
Wrexham
Round of 64
Afc Fylde
1:0
Curzon
Round of 64
Kings Lynn Town
2:2
Dover Athletic
Round of 64
AFC Hornchurch
1:0
Dulwich Hamlet
Round of 64
Maidstone
2:3
Concord Rangers
Round of 64
Tonbridge Angels
2:2
Hampton & Richmond
Round of 64
Paulton Rovers
1:2
Sholing
1/64
Stockport
4:2
Blyth Spartans
Round of 64
South Shields
2:2
Southport
Round of 64
Chesterfield
0:1
Notts County
Round of 64
Sholing
0:0
Paulton Rovers
1/64
Alfreton Town
1:3
Blyth Spartans
1/64
South Shields
4:0
Stourbridge
1/64
Gosport Borough
2:3
Bath City
1/64
Billericay
1:2
Hampton & Richmond
1/64
Stourbridge
1:1
South Shields
1/64
Dartford
0:1
Maidstone
1/64
AFC Hornchurch
4:4
Oxford City
1/64
Hereford Utd
0:3
Kings Lynn Town
1/64
Slough Town
2:3
Concord Rangers
1/64
Chippenham Town
1:2
Dulwich Hamlet
1/64
Gloucester City
0:2
Bradford PA
1/64
Welling
3:1
St.Albans II
1/64
Haringey Borough
1:4
Hemel Hempstead
1/64
Halesowen
1:0
Gateshead FC
1/64
York city
0:1
Altrincham
1/64
Chelmsford City
2:1
Hungerford Town
1/64
Colne
2:3
Southport
1/64
Brackley Town
0:1
Chester
1/64
Havant and Waterlooville
3:1
Cinderford Town
1/64
Blyth Spartans
1:1
Alfreton Town
1/64
Bath City
0:0
Gosport Borough
1/64
Dulwich Hamlet
2:2
Chippenham Town
1/64
Workington
0:1
Farsley Celtic
1/64
Tonbridge Angels
2:1
Bognor Regis Town
1/64
Leatherhead
0:3
Dorking Wanderers
1/64
Wealdstone
2:3
Royston Town
1/64
Braintree Town
1:2
Yate Town
1/64
Curzon
3:0
Kidderminster Harriers
1/64
Atherton Collieries
1:0
Boston United
1/64
Concord Rangers
0:0
Slough Town
1/64
Oxford City
1:1
AFC Hornchurch
1/64
Guiseley
0:4
Telford
1/64
Maidstone
2:2
Dartford
1/64
Peterborough Sports
0:3
Kettering Town
1/64
Kings Lynn Town
0:0
Hereford Utd
1/64
Leamington
2:1
Spennymoor Town
1/64
Darlington
2:1
Gainsborough
1/64
Eastbourne Borough
3:1
Hartley Wintney
1/64
Hednesford
2:1
Coalville
1/64
Weymouth
1:0
Hastings
1/64
Runcorn Linnets
0:3
FC United Of Manchester
1/64
Carshalton Athletic
2:1
Tooting & Mitcham
1/64
Lancaster City
1:2
Stourbridge
1/128
Salisbury City
4:3
Hayes & Yeading United
1/64
Enfield Town
4:3
Maldon & Tiptree
1/64
Kingstonian
2:1
AFC Sudbury
1/64
Biggleswade Town
1:4
Aveley
1/64
Matlock Town
2:0
Redditch United
1/64
Biggleswade Town
1:0
Metropolitan Police
1/128
Redditch United
3:2
Barwell
1/128
Bedfont Sports Club
0:5
Paulton Rovers
1/128
Hayes & Yeading United
4:2
Soham Town Rangers
1/128
Maldon & Tiptree
4:3
Folkestone Invicta
1/128
Blackfield & Langley
0:3
Kingstonian
1/128
Sholing
2:1
Barton Rovers
1/128
Barwell
3:3
Redditch United
1/128
Nantwich Town
0:1
Coalville
1/128
Stourbridge
2:2
Lancaster City
1/128
Carshalton Athletic
5:3
Frome Town
1/128
Whitehawk
1:2
Hastings
1/128
Prescot Cables
1:2
Runcorn Linnets
1/128
Hartley Wintney
2:1
Westfield
1/128
Bedfont Sports Club
1:1
Hitchin Town
1/128
Aveley
2:1
Taunton Town
1/128
Hitchin Town
1:1
Bedfont Sports Club
1/256
Margate
0:4
Tooting & Mitcham
1/128
South Shields
4:0
AFC Rushden & Diamonds
1/128
Sutton Coldfield Town
1:5
Hednesford
1/128
Tamworth
3:5
Gainsborough
1/128
Haringey Borough
2:1
Canvey Island
1/128
Enfield Town
5:0
Thatcham Town
1/128
Atherton Collieries
2:1
Morpeth Town
1/128
Westfield
1:1
Hartley Wintney
1/128
FC United Of Manchester
3:1
Basford United
1/128
Salisbury City
2:1
Kings Langley FC
1/128
Needham Market
1:2
Leatherhead
1/128
Bognor Regis Town
3:1
East Thurrock United
1/128
Colne
3:1
Buxton FC
1/128
Basildon United
1:6
AFC Hornchurch
1/128
Worthing
1:4
AFC Sudbury
1/128
Metropolitan Police
2:2
Biggleswade Town
1/128
Royston Town
7:0
Haywards Heath Town
1/128
Gosport Borough
4:2
Melksham Town
1/128
Hastings
2:2
Whitehawk
1/128
Taunton Town
3:3
Aveley
1/128
Peterborough Sports
2:0
Whitby
1/128
Matlock Town
1:0
Ashton United
1/128
Halesowen
2:1
Grantham Town
1/128
Leek Town
1:3
Workington
1/128
Runcorn Linnets
1:1
Prescot Cables
1/128
Cinderford Town
1:0
Potters Bar Town
1/128
Yate Town
6:3
Afc Totton
1/128
Blackfield & Langley
3:1
Truro City
1/256
Grays Athletic
0:1
Bedfont Sports Club
1/512
Tiverton
3:3
Yate Town
1/256
Larkhall Athletic
1:3
Paulton Rovers
1/256
Truro City
1:1
Blackfield & Langley
1/256
Pickering Town
0:3
Prescot Cables
1/256
Merthyr Town
4:5
Cinderford Town
1/256
Stamford Afc
0:3
Halesowen
1/256
Tadcaster Albion
0:1
Workington
1/256
Carlton Town
1:2
Matlock Town
1/256
Stratford Town
1:2
Hednesford
1/256
Poole Town
0:1
Hartley Wintney
1/256
Dunston UTS
0:4
Gainsborough
1/256
Nantwich Town
2:1
Bamber Bridge
1/256
Yate Town
3:3
Tiverton
1/256
Stalybridge
0:2
South Shields
1/256
Radcliffe
0:2
FC United Of Manchester
1/256
Swindon Supermarine
1:4
Thatcham Town
1/256
Peterborough Sports
1:0
Alvechurch
1/256
Bromsgrove Sporting
2:7
Barwell
1/256
Stourbridge
2:1
Nuneaton Borough
1/256
Atherton Collieries
3:2
Scarborough Athletic
1/256
Leek Town
2:0
Chasetown
1/256
Runcorn Linnets
5:3
Pontefract Collieries
1/256
Prescot Cables
0:0
Pickering Town
1/256
Cinderford Town
2:2
Merthyr Town
1/256
Halesowen
2:2
Stamford Afc
1/256
Paulton Rovers
1:1
Larkhall Athletic
1/256
Sholing
2:0
Marlow
1/256
Soham Town Rangers
3:0
St. Ives Town
1/256
Dorchester
0:3
Salisbury City
1/256
Hayes & Yeading United
2:1
Wingate & Finchley
1/256
Canvey Island
2:1
Chipstead
1/256
Banbury
1:2
AFC Rushden & Diamonds
1/256
Enfield Town
4:2
Bishops Stortford
1/256
Margate
2:0
Barking
1/256
Kidsgrove Athletic
0:1
Colne
1/256
Afc Totton
3:2
Weston-Super-mare
1/256
Wimborne Town
2:2
Taunton Town
1/256
Marlow
0:0
Sholing
1/256
Grantham Town
5:3
Rushall Olympic
1/256
Bishops Stortford
1:1
Enfield Town
1/256
Whitehawk
4:1
Hendon
1/256
Haringey Borough
3:0
Horsham
1/256
Uxbridge
1:3
Bognor Regis Town
1/256
Heybridge Swifts
1:2
Potters Bar Town
1/256
Maldon & Tiptree
3:0
Cray Wanderers
1/256
Metropolitan Police
4:3
Tilbury
1/256
Cheshunt
1:2
East Thurrock United
1/256
Tamworth
4:0
Leiston
1/256
Sutton Coldfield Town
2:1
Stafford Rangers
1/256
Basford United
3:0
Mickleover Sports
1/256
Carshalton Athletic
3:1
Merstham
1/256
AFC Hornchurch
3:1
Berkhamsted
1/256
Phoenix Sports
3:5
Kings Langley FC
1/256
Biggleswade Town
2:1
Bedworth United
1/256
Brightlingsea Regent
1:2
Royston Town
1/256
Folkestone Invicta
2:0
Lewes
1/256
Dunstable
0:4
Hastings
1/256
Salisbury City
3:3
Dorchester
1/256
Sittingbourne
0:1
Tooting & Mitcham
1/256
AFC Sudbury
2:0
Harrow Borough
1/256
Warrington Town
0:1
Ashton United
1/256
Buxton FC
3:2
Hyde United
1/256
Worthing
2:1
Walton Casuals
1/256
Barking
0:0
Margate
1/256
Basildon United
5:3
Chesham United
1/256
Gosport Borough
3:1
Farnborough
1/256
Westfield
1:0
Beaconsfield Town
1/256
AFC Rushden & Diamonds
0:0
Banbury
1/256
Melksham Town
1:0
Basingstoke
1/256
Wingate & Finchley
1:1
Hayes & Yeading United
1/256
Kingstonian
4:2
Corinthian Casuals
1/256
Lowestoft Town
2:4
Coalville
1/256
Lancaster City
1:0
Witton Albion
1/256
St. Ives Town
0:0
Soham Town Rangers
1/256
Redditch United
4:2
Corby Town
1/256
Ashford United
1:2
Barton Rovers
1/256
Chipstead
3:3
Canvey Island
1/256
Haywards Heath Town
3:1
Aylesbury United
1/256
Aveley
3:0
Bowers and Pitsea
1/256
Leatherhead
3:0
Ware
1/256
Thame United
1:2
Frome Town
1/256
Morpeth Town
6:1
Cleethorpes
1/256
Cambridge City
0:3
Needham Market
1/256
Thame United
5:3
Winchester City
1/512
Corby Town
4:1
Histon
1/512
Tadcaster Albion
1:2
Brighouse Town
1/512
Ware
1:0
Whitstable Town
1/512
Workington
3:1
Droylsden
1/512
Canvey Island
5:0
Ashford Town
1/512
Halesowen
3:0
Evesham United
1/512
Cinderford Town
2:1
Highworth Town
1/512
Sevenoaks Town
2:4
Aylesbury United
1/512
Stocksbridge Park Steels
1:3
Pickering Town
1/512
East Grinstead Town
0:5
Aveley
1/512
Pickering Town
1:1
Stocksbridge Park Steels
1/512
Cambridge City
2:1
Market Drayton Town
1/512
Aylesbury United
2:2
Sevenoaks Town
1/512
Histon
0:0
Corby Town
1/512
Brentwood Town
2:3
Basildon United
1/512
Bedworth United
3:1
Ilkeston FC
1/512
Burgess Hill
0:2
Phoenix Sports
1/512
Tilbury
6:2
Waltham Abbey
1/512
Uxbridge
4:1
Northwood
1/512
Chipstead
2:1
FC Romania
1/512
Whyteleafe
1:3
Tooting & Mitcham
1/512
Didcot Town
0:2
Larkhall Athletic
1/512
Whitehawk
2:1
Romford
1/512
Highworth Town
1:1
Cinderford Town
1/512
Sutton Coldfield Town
2:1
Yaxley
1/512
Frome Town
2:1
Bideford Afc
1/512
Pontefract Collieries
2:0
Glossop North End
1/512
Berkhamsted
5:0
Herne Bay
1/512
Great Wakering Rovers
3:5
Westfields
1/512
Droylsden
1:1
Workington
1/512
Barnstaple Town
1:3
Thatcham Town
1/512
Sittingbourne
1:0
South Park
1/512
Ashford United
2:2
Witham Town
1/512
Hythe Town
1:2
Hastings
1/512
Newcastle Town
2:5
Leek Town
1/512
Paulton Rovers
0:3
Willand Rovers
1/512
VCD Athletic FC
1:4
AFC Sudbury
1/512
Worksop Town
2:1
Kendal Town
1/512
Staines Town
0:2
Heybridge Swifts
1/512
Cirencester Town
2:3
Basingstoke
1/512
Chasetown
3:0
Coleshill Town
1/512
Whitstable Town
2:2
Ware
1/512
Cleethorpes
2:4
Mossley
1/512
Slimbridge
0:1
Afc Totton
1/512
Maldon & Tiptree
5:2
Cray Valley Paper Mills
1/512
Soham Town Rangers
3:0
Bury Town
1/512
Evesham United
1:1
Halesowen
1/512
Marlow
1:0
Chertsey Town
1/512
Ramsbottom United
1:3
Colne
1/512
Ashford Town
2:2
Canvey Island
1/512
Dunston UTS
3:2
Ossett Town
1/512
Clitheroe
0:3
Prescot Cables
1/512
Sholing
2:1
Bristol Manor Farm
1/512
Belper Town
0:3
Stamford Afc
1/512
Barton Rovers
4:2
Chichester City
1/512
Trafford
0:3
Runcorn Linnets
1/512
Kidsgrove Athletic
1:0
Wisbech Town
1/512
Haywards Heath Town
2:1
Bracknell Town
1/512
Hanwell Town
2:4
Dunstable
1/512
Carlton Town
3:2
Bedford
1/512
Barking
2:1
Guernsey FC
1/512
Melksham Town
2:0
Wantage Town
1/512
Tadcaster Albion
6:1
City of Liverpool
1/1024
Kidlington
1:2
Thame United
1/1024
Hanwell Town
4:1
Harlow Town
1/1024
Haywards Heath Town
1:0
Ramsgate
1/1024
Kidsgrove Athletic
2:0
Daventry Town
1/1024
Cleethorpes
1:0
Frickley Athletic
1/1024
Faversham Town
1:3
Chertsey Town
1/1024
Welwyn Garden City
1:4
Canvey Island
1/1024
Ossett Town
1:0
Widnes
1/1024
Bracknell Town
2:1
Coggeshall Town
1/1024
Biggleswade
2:2
Bedford
1/1024
Stamford Afc
5:1
Loughborough Dynamo
1/1024
Daventry Town
1:1
Kidsgrove Athletic
1/1024
Thame United
1:1
Kidlington
1/1024
Dereham Town
1:2
Halesowen
1/1024
Harlow Town
1:1
Hanwell Town
1/1024
Ramsgate
2:2
Haywards Heath Town
1/1024
Carlton Town
3:1
St Neots Town
1/1024
Colne
2:1
Marske United
1/1024
Hullbridge Sports
2:4
Barton Rovers
1/1024
Bristol Manor Farm
7:1
Moneyfields FC
1/1024
Chasetown
5:1
Spalding United
1/1024
Mangotsfield United
1:2
Slimbridge
1/1024
Runcorn Linnets
1:0
Marine
1/1024
Clitheroe
2:1
Sheffield FC
1/1024
Maldon & Tiptree
5:0
Felixstowe & Walton United
1/1024
AFC Kempston Rovers
0:1
Wisbech Town
1/1024
Chichester City
2:1
Three Bridges
1/1024
Heybridge Swifts
4:1
Hertford Town
1/1024
Chalfont ST Peter
0:1
Whitstable Town
1/1024
Basingstoke
4:3
North Leigh
1/1024
Lincoln United
1:3
Bury Town
1/1024