Tuesday, 12 November 2019
3'
0:1
56'
0:2
Wednesday, 13 November 2019
28'
1:0
59'
1:1
74'
2:1
76'
83'
3:1
9'
1:0
11'
2:0
14'
3:0
25'
3:1
40'
4:1
51'
5:1
78'
Standings
Group A
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 - 3 | 9 | ||||
2. | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 2 | 6 | ||||
3. | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 7 | 3 | ||||
4. | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 7 | 0 |
Group B
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 3 | 9 | ||||
2. | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 5 | 6 | ||||
3. | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 10 | 3 | ||||
4. | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 - 9 | 0 |
Group C
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 6 | ||||
2. | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | 3 | ||||
3. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | ||||
4. | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | 0 |
Group D
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 4 | 9 | ||||
2. | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 3 | 6 | ||||
3. | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 7 | 3 | ||||
4. | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 7 | 0 |
Group E
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 6 | ||||
2. | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 6 | 6 | ||||
3. | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 3 | 3 | ||||
4. | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 | 3 |
Group F
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 4 | 6 | ||||
2. | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 4 | 6 | ||||
3. | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 3 | 3 | ||||
4. | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 5 | 3 |
Group G
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 3 | 6 | ||||
2. | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 5 | 6 | ||||
3. | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 8 | 3 | ||||
4. | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 8 | 3 |
Group H
Group A
Group B
Group C
Group D
Group E
Group F
Group G
Group H
Group A
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 - 3 | 9 | ||||
2. | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 3 | ||||
3. | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | 0 | ||||
4. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | 0 |
Group B
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | ||||
2. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | 0 | ||||
3. | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 5 | 0 | ||||
4. | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 - 9 | 0 |
Group C
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 3 | ||||
2. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | ||||
3. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | ||||
4. | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | 0 |
Group D
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | 3 | ||||
2. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | 0 | ||||
3. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | 0 | ||||
4. | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 7 | 0 |
Group E
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 6 | ||||
2. | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 3 | ||||
3. | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 3 | ||||
4. | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 1 | 3 |
Group F
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 4 | 6 | ||||
2. | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 3 | ||||
3. | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 1 | 3 | ||||
4. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 |
Group G
Team | Prev. matches | G | W | D | D | G | P | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 5 | 6 | ||||
2. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | 0 | ||||
3. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | 0 | ||||
4. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 5 | 0 |
Group H
Top Forwarders
# | Player | ||||
---|---|---|---|---|---|
1. | Lincoln | John Akinde | 3 | 1 | 0 |
2. | Wolverhampton Academy | Benny Ashley-Seal | 3 | 1 | 0 |
3. | Bolton | Chris O'Grady | 2 | 0 | 0 |
4. | Shrewsbury | David Edwards | 2 | 0 | 0 |
5. | Fleet Town | Peter Clarke | 2 | 0 | 0 |
Top Violators
# | Player | |||
---|---|---|---|---|
1. | Scunthorpe | James Perch | 0 | 1 |
2. | Sunderland | Luke O'Nien | 0 | 1 |
3. | Shrewsbury | Donald Love | 0 | 1 |
4. | Everton Academy | Beni Baningime | 0 | 1 |
5. | Fleet Town | Harrison Biggins | 0 | 1 |