Canon Sportif
0:2
Coton Sport
Tour 3
Bamboutos
4:1
Gazelle
Tour 3
Young Sports Academy
2:0
Eding Sport FC
Final
Bamboutos
0:1
Coton Sport
Tour 2
Canon Sportif
2:0
Gazelle
Tour 2
Canon Sportif
1:2
Bamboutos
Tour 1
Gazelle
0:1
Coton Sport
Tour 1
Feutcheu
2:2
UMS de Loum
Group A
PWD Bamenda
3:2
Renaissance De Ngoumou
Group A
Stade Renard
0:1
Coton Sport
Group A
Colombe
0:5
Canon Sportif
Group A
Aigle Royal
0:2
Avion FC
Group A
Fauve Azur
3:1
Fovu Club
Group B
Astres
1:0
Young Sports Academy
Group B
AS Fortuna
1:0
Bamboutos
Group B
Yafoot
1:0
Dragon Yaounde
Group B
APEJES
2:0
Union Douala
Group B
Fovu Club
4:1
Yafoot
Group B
Astres
0:3
APEJES
Group B
Union Douala
0:0
Fauve Azur
Group B
Gazelle
3:1
Bamboutos
Group B
Dragon Yaounde
2:2
AS Fortuna
Group B
Canon Sportif
2:0
Aigle Royal
Group A
Coton Sport
2:0
PWD Bamenda
Group A
Renaissance De Ngoumou
0:0
Colombe
Group A
UMS de Loum
1:0
Eding Sport FC
Group A
Avion FC
1:1
Feutcheu
Group A
Coton Sport
4:1
UMS de Loum
Group A
PWD Bamenda
1:1
Canon Sportif
Group A
Feutcheu
1:1
Eding Sport FC
Group A
Aigle Royal
1:0
Stade Renard
Group A
Avion FC
1:2
Renaissance De Ngoumou
Group A
Dragon Yaounde
1:2
Union Douala
Group B
Bamboutos
1:1
Astres
Group B
Fovu Club
1:2
APEJES
Group B
Yafoot
1:2
Young Sports Academy
Group B
Coton Sport
0:0
Colombe
Group A
Coton Sport
2:1
Aigle Royal
Group A
PWD Bamenda
4:0
Avion FC
Group A
UMS de Loum
0:3
Avion FC
Group A
Astres
1:3
Yafoot
Group B
Stade Renard
1:0
Colombe
Group A
Bamboutos
3:0
Dragon Yaounde
Group B
Eding Sport FC
1:1
PWD Bamenda
Group A
Union Douala
1:1
AS Fortuna
Group B
Young Sports Academy
1:0
Fauve Azur
Group B
Renaissance De Ngoumou
3:1
Feutcheu
Group A
APEJES
1:2
Gazelle
Group B
AS Fortuna
1:2
Gazelle
Group B
Yafoot
0:0
Union Douala
Group B
Eding Sport FC
0:0
Stade Renard
Group A
Canon Sportif
1:0
Coton Sport
Group A
Fauve Azur
0:2
Bamboutos
Group B
Fovu Club
2:1
Astres
Group B
Young Sports Academy
2:2
Gazelle
Group B
PWD Bamenda
1:1
Feutcheu
Group A
UMS de Loum
2:1
Colombe
Group A
AS Fortuna
0:0
APEJES
Group B
Renaissance De Ngoumou
1:0
Aigle Royal
Group A
Coton Sport
1:0
Feutcheu
Group A
Bamboutos
1:0
Union Douala
Group B
Canon Sportif
2:0
Renaissance De Ngoumou
Group A
Gazelle
3:2
Yafoot
Group B
Colombe
1:1
Eding Sport FC
Group A
Fauve Azur
0:1
AS Fortuna
Group B
Aigle Royal
0:1
PWD Bamenda
Group A
Young Sports Academy
0:1
Fovu Club
Group B
APEJES
2:1
Dragon Yaounde
Group B
Feutcheu
4:0
Stade Renard
Group A
Stade Renard
2:2
Canon Sportif
Group A
Renaissance De Ngoumou
0:1
UMS de Loum
Group A
Dragon Yaounde
3:4
Astres
Group B
Union Douala
1:0
Fovu Club
Group B
Gazelle
0:1
Fauve Azur
Group B
Colombe
0:0
Feutcheu
Group A
Avion FC
1:0
Coton Sport
Group A
Eding Sport FC
0:1
Aigle Royal
Group A
APEJES
2:0
Yafoot
Group B
AS Fortuna
1:1
Young Sports Academy
Group B
UMS de Loum
1:2
Canon Sportif
Group A
Colombe
0:1
Avion FC
Group A
PWD Bamenda
0:2
Stade Renard
Group A
Bamboutos
0:1
APEJES
Group B
Eding Sport FC
1:1
Renaissance De Ngoumou
Group A
Astres
2:1
Fauve Azur
Group B
Yafoot
1:2
AS Fortuna
Group B
Dragon Yaounde
2:3
Young Sports Academy
Group B
Fovu Club
0:1
Gazelle
Group B
Union Douala
0:1
Gazelle
Group B
Fauve Azur
1:0
Dragon Yaounde
Group B
Fovu Club
1:1
Bamboutos
Group B
Feutcheu
1:1
Aigle Royal
Group A
Avion FC
1:0
Stade Renard
Group A
Astres
2:3
AS Fortuna
Group B
APEJES
1:0
Young Sports Academy
Group B
Canon Sportif
0:0
Eding Sport FC
Group A
UMS de Loum
1:0
PWD Bamenda
Group A
Dragon Yaounde
1:2
Fovu Club
Group B
APEJES
2:3
Fauve Azur
Group B
Colombe
0:1
PWD Bamenda
Group A
Aigle Royal
1:1
UMS de Loum
Group A
Stade Renard
1:0
Renaissance De Ngoumou
Group A
Canon Sportif
2:0
Avion FC
Group A
Gazelle
0:1
Astres
Group B
Bamboutos
1:0
Yafoot
Group B
Young Sports Academy
0:0
Union Douala
Group B
AS Fortuna
0:2
Fovu Club
Group B
Stade Renard
1:2
UMS de Loum
Group A
Aigle Royal
0:0
Colombe
Group A
Union Douala
1:2
Astres
Group B
Young Sports Academy
2:1
Bamboutos
Group B
Feutcheu
1:2
Canon Sportif
Group A
Gazelle
0:0
Dragon Yaounde
Group B
Avion FC
1:0
Eding Sport FC
Group A
Fauve Azur
1:1
Yafoot
Group B
Eding Sport FC
1:0
Coton Sport
Group A
Renaissance De Ngoumou
0:1
Coton Sport
Group A
Coton Sport
1:1
Stade Renard
Group A
Canon Sportif
1:3
Colombe
Group A
Union Douala
2:2
APEJES
Group B
Bamboutos
1:1
AS Fortuna
Group B
Fovu Club
2:0
Fauve Azur
Group B
UMS de Loum
1:2
Feutcheu
Group A
Renaissance De Ngoumou
0:1
PWD Bamenda
Group A
Dragon Yaounde
2:4
Yafoot
Group B
Avion FC
2:4
Aigle Royal
Group A
Young Sports Academy
0:0
Astres
Group B
Fauve Azur
0:1
Union Douala
Group B
Aigle Royal
1:1
Canon Sportif
Group A
Colombe
1:2
Renaissance De Ngoumou
Group A
Yafoot
0:0
Fovu Club
Group B
Feutcheu
2:1
Avion FC
Group A
Bamboutos
0:0
Gazelle
Group B
PWD Bamenda
1:2
Coton Sport
Group A
Eding Sport FC
0:1
UMS de Loum
Group A
AS Fortuna
1:0
Dragon Yaounde
Group B
APEJES
2:0
Astres
Group B
Canon Sportif
0:0
PWD Bamenda
Group A
APEJES
2:4
Fovu Club
Group B
Astres
0:0
Bamboutos
Group B
Stade Renard
0:1
Aigle Royal
Group A
Gazelle
3:1
AS Fortuna
Group B
Young Sports Academy
1:2
Yafoot
Group B
UMS de Loum
0:0
Coton Sport
Group A
Eding Sport FC
2:0
Feutcheu
Group A
Renaissance De Ngoumou
2:2
Avion FC
Group A
Union Douala
2:0
Dragon Yaounde
Group B
Colombe
0:0
Stade Renard
Group A
Aigle Royal
1:1
Coton Sport
Group A
Avion FC
1:2
UMS de Loum
Group A
Fauve Azur
0:2
Young Sports Academy
Group B
PWD Bamenda
0:1
Eding Sport FC
Group A
Dragon Yaounde
0:0
Bamboutos
Group B
Feutcheu
1:0
Renaissance De Ngoumou
Group A
AS Fortuna
2:2
Union Douala
Group B
Gazelle
1:2
APEJES
Group B
Yafoot
1:2
Astres
Group B
Coton Sport
0:0
Eding Sport FC
Group A
Gazelle
2:1
Young Sports Academy
Group B
Union Douala
2:2
Yafoot
Group B
Colombe
0:1
UMS de Loum
Group A
Aigle Royal
2:0
Renaissance De Ngoumou
Group A
Bamboutos
1:1
Fauve Azur
Group B
Feutcheu
1:0
PWD Bamenda
Group A
Coton Sport
0:4
Canon Sportif
Group A
Stade Renard
3:0
Eding Sport FC
Group A
Astres
1:0
Fovu Club
Group B
APEJES
4:2
AS Fortuna
Group B
Union Douala
0:1
Bamboutos
Group B
Fovu Club
1:0
Young Sports Academy
Group B
AS Fortuna
2:4
Fauve Azur
Group B
Stade Renard
0:0
Feutcheu
Group A
Eding Sport FC
0:1
Colombe
Group A
Coton Sport
2:0
Avion FC
Group A
PWD Bamenda
3:0
Aigle Royal
Group A
Renaissance De Ngoumou
2:1
Canon Sportif
Group A
Dragon Yaounde
2:1
APEJES
Group B
Coton Sport
3:1
Renaissance De Ngoumou
Group A
Yafoot
1:0
Gazelle
Group B
Avion FC
1:0
PWD Bamenda
Group A
Fovu Club
0:0
Union Douala
Group B
Canon Sportif
2:1
Stade Renard
Group A
Feutcheu
1:2
Colombe
Group A
Fauve Azur
1:1
Gazelle
Group B
Young Sports Academy
2:1
AS Fortuna
Group B
Yafoot
2:1
APEJES
Group B
Astres
2:2
Dragon Yaounde
Group B
Aigle Royal
0:1
Eding Sport FC
Group A
UMS de Loum
1:0
Renaissance De Ngoumou
Group A
APEJES
0:2
Bamboutos
Group B
Avion FC
3:3
Colombe
Group A
Canon Sportif
2:1
UMS de Loum
Group A
Renaissance De Ngoumou
2:1
Eding Sport FC
Group A
Fauve Azur
3:1
Astres
Group B
Aigle Royal
2:1
Feutcheu
Group A
Gazelle
2:0
Fovu Club
Group B
Young Sports Academy
1:1
Dragon Yaounde
Group B
AS Fortuna
2:1
Yafoot
Group B
Stade Renard
0:1
PWD Bamenda
Group A
Gazelle
0:1
Union Douala
Group B
Young Sports Academy
0:0
APEJES
Group B
Feutcheu
0:1
Coton Sport
Group A
Eding Sport FC
0:0
Canon Sportif
Group A
PWD Bamenda
0:1
UMS de Loum
Group A
Stade Renard
1:0
Avion FC
Group A
Bamboutos
1:0
Fovu Club
Group B
AS Fortuna
0:0
Astres
Group B
Dragon Yaounde
0:0
Fauve Azur
Group B
Colombe
0:0
Coton Sport
Group A
Yafoot
0:2
Bamboutos
Group B
Union Douala
2:1
Young Sports Academy
Group B
Fauve Azur
2:2
APEJES
Group B
PWD Bamenda
0:2
Colombe
Group A
Avion FC
1:1
Canon Sportif
Group A
Fovu Club
2:1
Dragon Yaounde
Group B
Renaissance De Ngoumou
0:0
Stade Renard
Group A
UMS de Loum
0:0
Aigle Royal
Group A
Astres
1:3
Gazelle
Group B
Canon Sportif
0:0
Feutcheu
Group A
Eding Sport FC
2:1
Avion FC
Group A
Fovu Club
1:1
AS Fortuna
Group B
UMS de Loum
1:2
Stade Renard
Group A
Bamboutos
2:1
Young Sports Academy
Group B
Dragon Yaounde
1:1
Gazelle
Group B
Yafoot
1:2
Fauve Azur
Group B
Colombe
3:0
Aigle Royal
Group A
Astres
1:1
Union Douala
Group B