Brest Malorita
2:4
KSZO Ostrowiec
Group A
Kronon Stolbtsy
1:3
Stanles Pinsk
Group A
Meliorator Zhitkovichi
4:2
Baranovichi
Group A
Molodechno
3:2
BGU Minsk
Group A
Dnepr Mogilev
4:0
Energetik-BGATU
Group B
Gorki
1:1
BumProm Gomel
Group B
FK Osipovichy
0:4
Petrikov
Group B
SMIavtotrans
2:6
FC Maxline Vitebsk
Group B
Viktoria Mar. Gorka
3:2
Zhlobin
Group B
BumProm Gomel
1:4
FC Maxline Vitebsk
Group B
BGU Minsk
1:3
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Chayka Peschanokopskoe
0:5
KSZO Ostrowiec
Group A
Ivatsevichi
0:10
Brest Malorita
Group A
Kronon Stolbtsy
1:5
Baranovichi
Group A
Molodechno
3:0
Pershiy Region
Group A
SMIavtotrans
1:3
FK Osipovichy
Group B
Viktoria Mar. Gorka
0:4
Dnepr Mogilev
Group B
Gorki
3:1
Energetik-BGATU
Group B
FC Polotsk
0:6
Petrikov
Group B
Molodechno
8:0
Kronon Stolbtsy
Group A
Chayka Peschanokopskoe
1:2
BGU Minsk
Group A
Pershiy Region
2:4
Brest Malorita
Group A
BumProm Gomel
3:2
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Petrikov
0:2
Dnepr Mogilev
Group B
KSZO Ostrowiec
4:0
Baranovichi
Group A
Stanles Pinsk
5:2
Ivatsevichi
Group A
Zhlobin
1:4
SMIavtotrans
Group B
FC Maxline Vitebsk
2:1
FK Osipovichy
Group B
FC Polotsk
1:0
Gorki
Group B
Dnepr Mogilev
0:1
FC Maxline Vitebsk
Group B
Energetik-BGATU
1:7
Petrikov
Group B
Brest Malorita
4:0
Stanles Pinsk
Group A
Pershiy Region
1:7
Baranovichi
Group A
Ivatsevichi
0:2
Molodechno
Group A
Meliorator Zhitkovichi
0:3
KSZO Ostrowiec
Group A
Kronon Stolbtsy
4:2
Chayka Peschanokopskoe
Group A
SMIavtotrans
4:2
BumProm Gomel
Group B
FK Osipovichy
3:0
Zhlobin
Group B
Viktoria Mar. Gorka
6:0
FC Polotsk
Group B
BGU Minsk
0:0
Kronon Stolbtsy
Group A
Pershiy Region
0:10
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Chayka Peschanokopskoe
1:2
Ivatsevichi
Group A
Stanles Pinsk
1:1
Baranovichi
Group A
Gorki
1:0
Viktoria Mar. Gorka
Group B
BumProm Gomel
2:4
FK Osipovichy
Group B
Zhlobin
0:8
Dnepr Mogilev
Group B
Molodechno
1:0
Brest Malorita
Group A
FC Maxline Vitebsk
5:3
Energetik-BGATU
Group B
FC Polotsk
0:3
SMIavtotrans
Group B
Dnepr Mogilev
9:0
BumProm Gomel
Group B
Energetik-BGATU
3:0
Zhlobin
Group B
Meliorator Zhitkovichi
2:0
Stanles Pinsk
Group A
SMIavtotrans
1:1
Gorki
Group B
Molodechno
1:0
Baranovichi
Group A
Ivatsevichi
0:0
BGU Minsk
Group A
FK Osipovichy
4:2
FC Polotsk
Group B
Brest Malorita
3:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
FC Polotsk
1:6
Dnepr Mogilev
Group B
BGU Minsk
2:3
Brest Malorita
Group A
Zhlobin
0:4
Petrikov
Group B
BumProm Gomel
2:0
Energetik-BGATU
Group B
Kronon Stolbtsy
1:5
Ivatsevichi
Group A
Stanles Pinsk
4:2
KSZO Ostrowiec
Group A
Gorki
3:1
FK Osipovichy
Group B
Viktoria Mar. Gorka
2:0
SMIavtotrans
Group B
Chayka Peschanokopskoe
1:2
Baranovichi
Group A
Molodechno
3:0
Meliorator Zhitkovichi
Group A
FC Maxline Vitebsk
0:4
Petrikov
Group B
BGU Minsk
1:3
Baranovichi
Group A
Pershiy Region
0:3
Stanles Pinsk
Group A
Brest Malorita
8:1
Kronon Stolbtsy
Group A
Meliorator Zhitkovichi
1:1
Chayka Peschanokopskoe
Group A
KSZO Ostrowiec
2:3
Molodechno
Group A
FC Maxline Vitebsk
3:1
Zhlobin
Group B
Energetik-BGATU
1:3
FC Polotsk
Group B
Petrikov
4:0
BumProm Gomel
Group B
Dnepr Mogilev
4:0
Gorki
Group B
FK Osipovichy
2:1
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Viktoria Mar. Gorka
2:3
Petrikov
Group B
Pershiy Region
2:1
Chayka Peschanokopskoe
Group A
Stanles Pinsk
1:1
Molodechno
Group A
Meliorator Zhitkovichi
0:2
Kronon Stolbtsy
Group A
KSZO Ostrowiec
2:1
BGU Minsk
Group A
Dnepr Mogilev
6:2
SMIavtotrans
Group B
FC Maxline Vitebsk
11:1
FC Polotsk
Group B
Energetik-BGATU
1:3
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Petrikov
1:1
Gorki
Group B
Zhlobin
0:0
BumProm Gomel
Group B
Ivatsevichi
0:4
Baranovichi
Group A
Kronon Stolbtsy
0:3
KSZO Ostrowiec
Group A
Gorki
0:0
FC Maxline Vitebsk
Group B
SMIavtotrans
3:2
Energetik-BGATU
Group B
Ivatsevichi
3:0
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Pershiy Region
1:11
BGU Minsk
Group A
Brest Malorita
2:3
Baranovichi
Group A
FC Polotsk
5:1
Zhlobin
Group B
FK Osipovichy
0:3
Dnepr Mogilev
Group B
Chayka Peschanokopskoe
1:2
Stanles Pinsk
Group A
Pershiy Region
1:1
Kronon Stolbtsy
Group A
Stanles Pinsk
3:1
BGU Minsk
Group A
BumProm Gomel
2:0
FC Polotsk
Group B
FC Maxline Vitebsk
1:1
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Meliorator Zhitkovichi
0:3
Brest Malorita
Group A
KSZO Ostrowiec
0:3
Ivatsevichi
Group A
Petrikov
7:1
SMIavtotrans
Group B
Zhlobin
0:3
Gorki
Group B
Molodechno
6:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
Energetik-BGATU
2:1
FK Osipovichy
Group B
Meliorator Zhitkovichi
5:1
Pershiy Region
Group A
Dnepr Mogilev
14:0
Zhlobin
Group B
BGU Minsk
1:4
Molodechno
Group A
Pershiy Region
1:9
Ivatsevichi
Group A
FC Maxline Vitebsk
1:2
SMIavtotrans
Group B
Baranovichi
4:1
Meliorator Zhitkovichi
Group A
KSZO Ostrowiec
2:2
Brest Malorita
Group A
BumProm Gomel
0:6
Gorki
Group B
Zhlobin
1:3
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Energetik-BGATU
2:6
Dnepr Mogilev
Group B
Stanles Pinsk
7:0
Kronon Stolbtsy
Group A
Petrikov
1:2
FK Osipovichy
Group B
Kronon Stolbtsy
0:6
Molodechno
Group A
Baranovichi
2:0
KSZO Ostrowiec
Group A
Dnepr Mogilev
2:1
Petrikov
Group B
Gorki
5:0
FC Polotsk
Group B
BGU Minsk
6:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
SMIavtotrans
10:1
Zhlobin
Group B
Viktoria Mar. Gorka
3:0
BumProm Gomel
Group B
Ivatsevichi
1:3
Stanles Pinsk
Group A
Brest Malorita
9:1
Pershiy Region
Group A
FK Osipovichy
3:1
FC Maxline Vitebsk
Group B
FC Maxline Vitebsk
1:5
Dnepr Mogilev
Group B
Petrikov
2:0
Energetik-BGATU
Group B
Baranovichi
5:0
Pershiy Region
Group A
Stanles Pinsk
4:1
Brest Malorita
Group A
Zhlobin
0:5
FK Osipovichy
Group B
Molodechno
5:0
Ivatsevichi
Group A
BumProm Gomel
5:3
SMIavtotrans
Group B
KSZO Ostrowiec
1:2
Meliorator Zhitkovichi
Group A
FC Polotsk
0:3
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Chayka Peschanokopskoe
2:2
Kronon Stolbtsy
Group A
Energetik-BGATU
1:3
FC Maxline Vitebsk
Group B
Baranovichi
1:1
Stanles Pinsk
Group A
Viktoria Mar. Gorka
2:0
Gorki
Group B
Kronon Stolbtsy
3:3
BGU Minsk
Group A
SMIavtotrans
4:0
FC Polotsk
Group B
Brest Malorita
2:2
Molodechno
Group A
Ivatsevichi
8:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
FK Osipovichy
2:0
BumProm Gomel
Group B
BGU Minsk
0:1
Ivatsevichi
Group A
Baranovichi
2:1
Molodechno
Group A
BumProm Gomel
0:5
Dnepr Mogilev
Group B
Pershiy Region
1:0
KSZO Ostrowiec
Group A
Stanles Pinsk
2:1
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Zhlobin
2:1
Energetik-BGATU
Group B
Chayka Peschanokopskoe
0:4
Brest Malorita
Group A
Gorki
1:0
SMIavtotrans
Group B
FC Polotsk
3:4
FK Osipovichy
Group B
Dnepr Mogilev
7:0
FC Polotsk
Group B
Meliorator Zhitkovichi
1:1
Molodechno
Group A
Baranovichi
13:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
Energetik-BGATU
1:1
BumProm Gomel
Group B
Brest Malorita
3:0
BGU Minsk
Group A
Ivatsevichi
1:1
Kronon Stolbtsy
Group A
KSZO Ostrowiec
1:1
Stanles Pinsk
Group A
Petrikov
12:0
Zhlobin
Group B
FK Osipovichy
1:3
Gorki
Group B
SMIavtotrans
1:1
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Baranovichi
6:0
BGU Minsk
Group A
Zhlobin
3:4
FC Maxline Vitebsk
Group B
Stanles Pinsk
1:0
Pershiy Region
Group A
Chayka Peschanokopskoe
0:5
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Kronon Stolbtsy
2:3
Brest Malorita
Group A
Molodechno
2:0
KSZO Ostrowiec
Group A
Gorki
0:2
Dnepr Mogilev
Group B
FC Polotsk
2:2
Energetik-BGATU
Group B
BumProm Gomel
1:3
Petrikov
Group B
Viktoria Mar. Gorka
2:2
FK Osipovichy
Group B
Pershiy Region
3:0
Molodechno
Group A
Dnepr Mogilev
9:1
Viktoria Mar. Gorka
Group B
Energetik-BGATU
0:2
Gorki
Group B
Baranovichi
3:1
Kronon Stolbtsy
Group A
Brest Malorita
5:1
Ivatsevichi
Group A
Petrikov
6:1
FC Polotsk
Group B
KSZO Ostrowiec
8:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
FK Osipovichy
2:0
SMIavtotrans
Group B
Meliorator Zhitkovichi
2:1
BGU Minsk
Group A
FC Maxline Vitebsk
0:1
BumProm Gomel
Group B
BGU Minsk
0:3
KSZO Ostrowiec
Group A
Baranovichi
9:1
Ivatsevichi
Group A
Molodechno
3:2
Stanles Pinsk
Group A
BumProm Gomel
4:0
Zhlobin
Group B
FC Polotsk
8:2
FC Maxline Vitebsk
Group B
Kronon Stolbtsy
1:2
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Gorki
1:4
Petrikov
Group B
SMIavtotrans
0:7
Dnepr Mogilev
Group B
Chayka Peschanokopskoe
0:1
Pershiy Region
Group A
Viktoria Mar. Gorka
2:2
Energetik-BGATU
Group B
BGU Minsk
2:1
Pershiy Region
Group A
Stanles Pinsk
15:0
Chayka Peschanokopskoe
Group A
Meliorator Zhitkovichi
2:0
Ivatsevichi
Group A
Baranovichi
2:3
Brest Malorita
Group A
Dnepr Mogilev
2:0
FK Osipovichy
Group B
FC Maxline Vitebsk
1:1
Gorki
Group B
Zhlobin
1:0
FC Polotsk
Group B
Petrikov
5:2
Viktoria Mar. Gorka
Group B
SMIavtotrans
4:2
Energetik-BGATU
Group B
KSZO Ostrowiec
2:0
Kronon Stolbtsy
Group A
BGU Minsk
1:3
Stanles Pinsk
Group A
FK Osipovichy
4:3
Energetik-BGATU
Group B
FC Polotsk
0:4
BumProm Gomel
Group B
Kronon Stolbtsy
1:1
Pershiy Region
Group A
Ivatsevichi
2:3
KSZO Ostrowiec
Group A
Gorki
3:1
Zhlobin
Group B
SMIavtotrans
0:3
Petrikov
Group B
Brest Malorita
0:2
Meliorator Zhitkovichi
Group A
Chayka Peschanokopskoe
2:4
Molodechno
Group A
Viktoria Mar. Gorka
4:0
FC Maxline Vitebsk
Group B