Bate Borisov
0:0
Torpedo Zhodino
Final
Bate Borisov
0:0
Naftan Novopolotsk
Semifinals
FC Minsk
0:1
Torpedo Zhodino
Semifinals
Torpedo Zhodino
1:1
FC Minsk
Semifinals
Naftan Novopolotsk
2:2
Bate Borisov
Semifinals
Belshina
1:3
Naftan Novopolotsk
Quarterfinals
Torpedo Zhodino
2:0
Dinamo Minsk
Quarterfinals
Shakhtior Soligorsk
0:0
FC Minsk
Quarterfinals
Slutsk
0:2
Bate Borisov
Quarterfinals
Naftan Novopolotsk
1:1
Belshina
Quarterfinals
Dinamo Minsk
1:0
Torpedo Zhodino
Quarterfinals
Bate Borisov
1:0
Slutsk
Quarterfinals
FC Minsk
2:0
Shakhtior Soligorsk
Quarterfinals
Neman Grodno
0:1
Dinamo Minsk
Round of 16
Granit Mikashevichi
1:3
Bate Borisov
Round of 16
Torpedo Zhodino
4:1
Smorgon
Round of 16
Isloch
1:1
Belshina
Round of 16
Slutsk
2:0
FC Gomel
Round of 16
Dinamo Minsk
1:1
Neman Grodno
Round of 16
Bate Borisov
5:0
Granit Mikashevichi
Round of 16
Smorgon
0:5
Torpedo Zhodino
Round of 16
Belshina
3:0
Isloch
Round of 16
Shakhtior Soligorsk
3:1
Fk Vitebsk
Round of 16
Dinamo Brest
1:0
Naftan Novopolotsk
Round of 16
Slavia Mozyr
3:2
FC Minsk
Round of 16
FC Gomel
0:3
Slutsk
Round of 16
Fk Vitebsk
1:1
Shakhtior Soligorsk
Round of 16
Naftan Novopolotsk
3:1
Dinamo Brest
Round of 16
FC Minsk
2:1
Slavia Mozyr
Round of 16
FC Gomel
4:0
Kobrin
Round Of 32
Shakhtior Soligorsk
8:1
Slonim
Round Of 32
Slavia Mozyr
2:0
Baranovichi
Round Of 32
Smolevichy-STI
2:5
Dinamo Minsk
Round Of 32
Torpedo Zhodino
11:1
Orsha
Round Of 32
Bate Borisov
7:0
Spartak Shklov
Round Of 32
FC Minsk
2:0
Gorodeya
Round Of 32
Granit Mikashevichi
5:1
FC Oshmyany
Round Of 32
Neman Grodno
6:0
Rechytsa
Round Of 32
Belshina
2:2
Gomelzheldortrans
Round Of 32
Smorgon
3:3
Lida
Round Of 32
Slutsk
4:0
Krumkachy
Round Of 32
Byaroza 2010
3:2
Dinamo Brest
Round Of 32
Fk Vitebsk
2:0
Volna
Round Of 32
Naftan Novopolotsk
3:2
Dnepr Mogilev
Round Of 32
Isloch
3:2
Khimik Svetlogorsk
Round Of 32
Dinamo Minsk
2:0
Smolevichy-STI
Round Of 32
Slonim
1:10
Shakhtior Soligorsk
Round Of 32
Orsha
0:5
Torpedo Zhodino
Round Of 32
Volna
1:3
Fk Vitebsk
Round Of 32
Spartak Shklov
2:1
Bate Borisov
Round Of 32
Rechytsa
0:0
Neman Grodno
Round Of 32
Khimik Svetlogorsk
0:2
Isloch
Round Of 32
Gorodeya
0:0
FC Minsk
Round Of 32
Lida
0:2
Smorgon
Round Of 32
Krumkachy
2:2
Slutsk
Round Of 32
Kobrin
0:2
FC Gomel
Round Of 32
Dinamo Brest
3:1
Byaroza 2010
Round Of 32
FC Oshmyany
1:3
Granit Mikashevichi
Round Of 32
Gomelzheldortrans
1:2
Belshina
Round Of 32
Dnepr Mogilev
0:4
Naftan Novopolotsk
Round Of 32
Baranovichi
1:1
Slavia Mozyr
Round Of 32